July 2017

Gallery update 17.3: San Diego Comic-Con 2017 Panel + Autographs signing

29. july 2017 at 22:56 | Angie. |  Gallery updates

Ahoj všichni, jak se máte? Já koukám na Muže v černém 3. Je to tu teda puštěné, táta na to kouká, já to upřímně moc nesleduju, abych pravdu řekla. Ale je tam pár fakt skvělých hlášek :D Ale sleduju to jen tak napůl. Posledních několik dní jsem trochu prosrala, abych pravdu řekla. Dělala jsem velké kulové, ale v rámci toho kulového jsem teda stihla jít 2x do kina a potom jsem taky uložit fotky z Comic Conu, ale jinak jsem nic moc konstruktivního nedělala. Konečně jsem se tedy dokopala vám o těch fotkách i něco napsat a zveřejnit je, hallelujah. Jako každý rok posledních několik let, i letos měl seriál Game of Thrones svůj panel na Comic Conu v San Diegu. Konkrétně to bylo před 8 dny, 21. července. O samotném panelu vám napíšu ještě v samostatném článku, teď mám pro vás většinu fotek. Sophie i letos Comic Con navštívila, z čehož mám ohromnou radost. Mrzí mě, že se každý rok ta sestava zužuje. Letos už tam ani nebyli tvůrci Dan a David, nechápu proč. Dřív jezdili i lidi jako Peter a Emilia nebo Lena Headey, ale teď už vůbec. Lena se ostatně neobjevuje ani na jiných propagačních akcích. Nevím, jestli už jí Game of Thrones leze na nervy nebo jak :D Těžko říct. Peter se na té propagaci taky úplně nepředře, nevím, čím to je. Asi mají spoustu jiných projektů, kterým se musí věnovat místo toho, ale upřímně mě to dost mrzí. No... Letos tedy neměli X-Meni panel jako před pár lety, což mě trochu mrzelo, ale taky jsem to tak trochu čekala, takže to radši nebudu řešit :D Hlavní je, že GoT panel mělo. Letos ho moderoval Kristian Nairn, který posledních 6. sérií hrál Hodora a bohužel nás opustil v minulé sérii. Kromě Sophie tam byli také další členové obsazení, konkrétně potom Isaac Hempstead-Wright (Bran), John Bradley (Sam), Nathalie Emmanuel (Missandei), Liam Cunningham (Davos), Jacob Anderson (Grey Worm), Alfie Allen (Theon), Conleth Hill (Varys) a Gwendoline Christie (Brienne). Doufám, že jsem na nikoho nezapomněla. Mám pro vás 15 fotek z příchodu, kdy se Soph přivítala s fanoušky, potom ze samotného panelu 44 fotek a pak ještě z dávání autogramů dalších 40 fotek, tak na ně určitě koukněte. Soph měla na sobě hrozně krásný kostkovaný kalhotový kostýmek, který jí neskutečně slušel. Vypadala podle mě naprosto skvěle. Také se budu opakovat, ale jsem tak hrozně ráda, že už je zase zrzka :D Už mi ty vlasy chyběly musím říct. Vím, že je přírodní blondýna, ale ta zrzavá k ní jde prostě nejvíc, nemůžu si pomoct. Co jinak říkáte na letošní Comic Con?
* * * * * * *
Hello everybody. How are you? I am watching Men in Black 3 with my dad right now. Well... Watching... I am actually more not watching than watching, but it's on, so I am kind of watching it with one eye. Whatever. I finally found some time to publish these pictures. I actually had a lot of time, I just did total bullshit all days. I was in the cinema two times this week, I am going again tomorrow. Well whatever. I have for you today photos from Comic-Con International in San Diego! Sophie was there this year to support Game of Thrones. Unfortunatelly, X-Men usually don't have panels, so... nothing out of that. Whatever. The cast that comes to Comic-Con changes every year, but Sophie was there several times already. Maisi Williams couldn't come this year unfortunatelly. The best panels were those when Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke and Kit Harington were there, but for some reason, they just don't do it anymore, I don't know why. This year even without showrunners, I don't quite get it, people usually love Comic-Con... Well, whatever, Sophie was there and that's the important part for me and this blog. I have for you 15 photos from her arrival, also 44 photos from Game of Thrones panel and 40 photos from the autograph signing. She was wearing amazing plaid suit and white sneekers and she just looked stunning. I loved this outfit, it's amazing. I said it before, but I love she's red head again. Sophie of course wasn't there alone. The panel was hosted by Kristian Nairn, who played Hodor past 6 seasons. Also Isaac Hempstead-Wright was there alongside John Bradley, Nathalie Emmanuel, Liam Cunningham, Jacob Anderson, Alfie Allen, Conleth Hill and Gwendoline Christie, I hope I didn't miss anyone. I will talk about the panel later in a separate article. Right now I have only photos for you.

004-165.jpg 015-85.jpg 013-96.jpg 041-41.jpg 038-42.jpg
002-176.jpg 044-33.jpg 009-125.jpg 020-71.jpg 023-67.jpg
003-180.jpg 009-126.jpg 015-87.jpg 014-95.jpg 016-85.jpg

Gallery update 17.2: Portraits for The Hollywood Reporter + inteview

27. july 2017 at 0:17 | Angie. |  Gallery updates

Původně jsem chtěla připravit víc článků, ale znám se a vím, jaká jsem. Odbočuju, i když nemám čas a tak jsem to úplně nezvládla. Tenhle článek měl být zveřejněný během mého pobytu v Londýně, ale nakonec zůstal viset v rozepsaných, stejně jako ten jediný článek, který jsem myslela, že nastavím na blog o Kristen. Upřímně mě už dost frustruje, jak nejsou u Kris žádné novinky. Přijde mi, že ten blog tak trochu umírá a hrozně mě to štve. Zato tenhle blog o Sophie našel svůj ztracený hlas. Tedy můj ztracený hlas. S příchodem nové série Game of Thrones mě to tak nějak zase nakoplo a okolo Soph se toho začalo dít tolik skvělého, že jsem to prostě nemohla ignorovat. I přesto, že mě nová série Game of Thrones děsí, tak Sophie mě neděsí, naopak, Sophie mě těší. Mám pro vás jeden z nejnovějších photoshootů, které Soph nafotila. Upřímně mám pocit, že nikdy neskončím s tím přívalem nových photoshootů :D Vyrojilo se toho strašně moc najednou. Tenhle měl být poslední, než začne Comic Con a pak se najednou objevil ještě jeden :D Ten ale bude muset počkat. Tenhle článek jsem chtěla zveřejnit, protože je asi týden rozepsaný, ale jinak se hned zítra vrhnu na ukládání fotek z letošního Comic Conu. Tak zběžně jsem shlédla letošní Game of Thrones panel a upřímně nic moc teda. Ale možná je to tím, že jsem to hodně proklikala, ještě jsem neměla úplně čas koukat pořádně. Každopádně Soph tam vypadala perfektně a moc se těším, až vám zveřejním všechny ty fotky a videa a vůbec :D Teď ale pro vás mám asi nejnovější shoot, protože tu má Soph už zrzavé vlasy. Jde o photoshoot pro The Hollywood Reporter, který jsem si taky zamilovala, podobně jako ten pro Stylist. Hlavně tu fotku, která je na úvodce, potom tu černobílou a tu s jablkem. Fotky jsem bohužel zatím neobjevila ve vysoké kvalitě, tak se musíte prozatím smířit pouze s tímhle, ale myslím, že se s tím dá žít. Kvalitní jsou jakž takž, jen nejsou tak velké. Kromě photoshootu mám pro vás i rozhovor pro THR, který jsem i přeložila do češtiny, můžete si ho pustit pod fotkami.
* * * * * * *
I wanted to prepare more articles, but I don't have time for that. It is already wednesday and I am already home. I wanted to prepare this article as well, because I knew that when I come back, I will have a lot of work with Comic Con, but I didn't make it... I needed to go to sleep... I also wanted to prepare at least something to the other blog, but I didn't actually have anything except one thing, so I was not really sure if there is a point in it. I really hope something will show up, because I kind of feel like the blog is slowly dying. This one, on the other hand, found another voice. My voice. With the new season, I found the lost will to write articles about Sophie. And I also had some spare time, so I could do it. This is 10th article this month. It's the most I wrote in one month this year. Sophie usually doesn't have so much news in a row, but I am not complaining. Right now I have for you another new photoshoot. I have also one more, but I will publish it after all the Comic Con mess, but I wanted to finish this article first. It had to be made recently, because Sophie has red hair in it. It is 6 portraits for The Hollywood Reporter. Unfortunatelly, I don't have them in a very good quality yet, but I will replace them as soon as they publish them somewhere. I absolutely adore this photoshoot, Sophie is beautiful in every single picture. I love especially the black and white one, the one I used in the preview and the last one. I also have for you interview with THR, in which Sophie talks about how fast is the end of the whole show coming and what it means to her. I translated it what she's saying into Czech. I personally hope, that Sansa makes it till the very end, but I am constantly afraid she's not. And I also wish she meets Tyrion again... but that's not gonna happen for sure.

tumblr_ot8sqdZofS1uavaamo7_r1_500.jpg tumblr_ot8sqdZofS1uavaamo6_r1_500.jpg tumblr_ot8sqdZofS1uavaamo2_r1_500.jpg tumblr_ot8sqdZofS1uavaamo3_500.jpg tumblr_ot916dIOrT1uavaamo1_1280.jpg


"Před pár dny jsem byla poprvé v životě v Costco (nějaký obchod) a byl tam takový kluk, nevím proč jsem měla pocit, že má prostě strašný den, měla jsem pocit, že se třese a brečí. Řekla jsem mu hej, jsi v pohodě a on prohlásil: "Zima přichází!" To bylo jediné, co řekl. Je to moje oblíbené setkání s fanouškem, zkrátka jen slzy, slzy a radost. To, že se Game of Thrones blíží ke konci rozhodně ovlivňuje můj život a mou kariéru. Možná více ten život, protože mám opravdu pocit, jakobych opouštěla domov. Z Game of Thrones jsem měla asi 10 oceněných tátů a tisíc velkých bratrů a Maisie, která je má sestra... a opustit tuhle partu lidí a ten cast bude opravdu těžké, budu to cítit jako ztrátu. Z pohledu kariéry je to hodně vzrušující být schopná... víte, mít najednou všechen ten čas na dělání konkurzů na různé nové projekty, můžu dělat tolik různých filmů během roku, ale zároveň mám pocit, že ztrácím svou jistotu. To bude asi dost divný pocit, nemít v létě garantovanou práci, nemít ten vývoj postavy během sedmi, osmi let. Takže je to děsivé, ale myslím, že to je dobře. Jako herečka jsem sama sebe dokázala dotlačit dál, než jsem si myslela, že dokážu. Jako osoba jsem se naučila, že odvaha není vždycky jen postavit se sama za sebe, ale že jde o to neustoupit tváří v tvář strachu." Když padne sníh a bílá křídla rozkvetou, osamocený vlk umírá, ale smečka přežívá.

Game of Thrones - 7x03: 'The Queen's Justice'

25. july 2017 at 19:49 | Angie. |  Game of Thrones news
Ach můj bože, zrovna jsem dokoukala 2. díl Game of Thrones a totálně ho žeru! Ten konec? Co to sakra, ty kráso, to jsou mi zvraty hned na začátku série. No nic. Teď budu trochu SPOILEROVAT, tak když tak přeskočte rovnou k tomu videu nebo k místu, kde končí spolerní sekce :D Zatím se mi opravdu líbí ta linka na severu. Lannisteři mi lezou na nervy, kromě Tyriona, stejně tak i spousta dalších lidí. No, jak jsem říkala, linka Severu se mi líbí hodně, ale nejsem si úplně jistá, jak moc bylo rozumný nechat Sansu na hradě samotnou s Malíčkem. Jako jo, má tam Brienne, ale i tak. Upřímně z toho, jak je zatím Sansa prezentovaná, si nemyslím, že zradí Jona tak, že by ho to zabilo nebo tak. Podle mě jen udělá nějakou blbost, ale nakonec udělá správnou věc. Věřím tomu. V té scéně, kdy křičí na Jona, že opouští svůj lid, nemyslí lid, ale sebe. Jon je její jediná rodina, o které ví, že je naživu, nevrazí mu kudlu do zad. Sakra, tenhle článek jsem chtěla dopsat už asi před 4 hodinama, no nic :D Stane se :D No nic, už přejdu rovnou k věci. Mám toho na srdci dost, tak pokud byste to chtěl někdo probrat, budu ráda, když se na to vrhnete v sekci na komentáře. KONEC SPOILERŮ. No mám pro vás promo na 3. epizodu. Upřímně se fakt bojím, jak to všechno bude dál, ale uvidíme. Jsem hodně nadšená z toho, že se Jon setká s Dany, jak můžeme v promu vidět. A taky pěkně nesnášim Eurona.
* * * * * * * *
Oh my God, I just finished episode 2 and I looooved it. The end? Like what the fuck! And I love Sansa's storyline by far, but I am really really afraid. I will have a spoilerish notes right no, so SPOLERS ahead. I am really afraid what is gonna happen with Sansa alone at Winterfell with Littlefinger creeping around. And I am also very worried for Arya. And pissed, that Jon left before she arrived, but I still hope for the Stark reunion. If you feel like talking about the episode, let's do that in the comment section. END OF SPOILERY SECTION. Right now I have for you official promo to the 3rd episode of season 7 that premieres this Sunday. I am sorry that I am writing it just now, but I arrived home today in the morning, like... 3 a.m., because of a delay and I was so tired I've slept till lunch :D And if my mom wouldn't wake me up, I would sleep even longer. Well. I already hate Euron Greyjoy, who's with me? Well whatever. He's the promo, I really cannot wait to see Jon meet Dany.


Gallery update 17.1: New photoshoots for Stylist and W Magazine

20. july 2017 at 13:42 | Angie. |  Gallery updates

Konečně, já vím. Konečně mám pro vás fotky, které jsem použila na nový design. Design je tu už několik dní a já jsem pořád nezveřejnila photoshoot, ze kterého jsem vybírala fotky, hanba! :D Když ono toho bylo tolik jiného, co přidat a potřebovala jsem v tom udržet jistou chronologii. Ale už jsem se k tomu dostala. Tenhle článek je, stejně jako ten předchozí, přednastavený, takže vlastně jsem vám o tom shootu napsala už v pondělí, jen vy to vidíte až dneska :D Do tohohle shootu jsem se zamilovala na první pohled a nejspíš se rychle stal mým nejoblíbenějším shootem Sophie. A to myslím vážně. Soph má spoustu skvělých shootů, ale tenhle je prostě nádherný. Byl nafocený pro časopis Stylist a má nádhernou letní atmosféru, je plný barev, srší z něj dobrá nálada a pozitivní energie a to se mi na něm hrozně líbí. Kromě toho to taky Soph na všech fotkách neskutečně sluší. Hned jak jsem ho viděla, věděla jsem, že bude teď pár měsíců smrdět na layoutu :D No nic. Kromě toho shootu mám pro vás ještě jeden. Ten fotil Cole Sprouse, což je fotograf, ale také herec a ti z vás, kdo jsou podoně staří jako já a Sophie a měli Disney Channel, si možná vzpomenou na seriál o Zackovi a Codym, kteří žili v hotelu a jejich maminka byla zpěvačka. Později se to přesunulo na loď, to už jsem to nesledovala :D Každopádně tehdy to byl dost hit. Cole tam hrál se svým bratrem, dvojčetem Dylanem. Oba dva se zaměřili jiným směrem, než je herectví, ačkoliv oba tak trochu pořád hrají. Dylan se pustil do podnikání v jídelním průmyslu a Cole se dal na fotografování. Sophie byla nadšená, že má shoot na starost právě Cole, protože i ona na ten seriál koukala, když byla dítě :D Ten shoot je taky opravdu pěkný, je takový zasněný, má takovou snovou atmosféru nejen tím prostředím, ale i tím, že jsou ty fotky takové lehce jakoby v mlze. Sophie to na nich moc sluší, no u mě stále vede ten shoot pro Stylist :D
* * * * * *
Finally, I know. I finally have for you photos that I used for new blog layout. I absolutely fell in love with these photos, because they are just amazing. This photoshoot is for Stylist Magazine and is absolutely stuning. Sophie looks amazing and I just love the environment in which it's photographed. It has gorgeous summer atmosphere... very beautiful, I just love it. I knew right away that I will use it for new layout. I hope you guys like this photoshoot, because I adore it. It probably just became my favorite photoshoot with Sophie of all time, I am not kidding. Well... I also have for you another one. It is photoshoot for W Magazine, that was taken by Cole Sprouse, photographer, but also an actoc. If you are similar age as me or Sophie and watched Disney Channel, when you were kids, you can know them from Zack & Cody tv show, where he starred with his twin brother, Dylan. Neither of them have the acting career as their priority. Cole filmed Riverdale recently and Dylan some horror movie, but they both have different businesses going on. Cole has obviously found his passion in photography. Sophie said in an interview, that she was impressed by Cole, because she grew up watching Zack & Cody and never imagined they would meet in such position. I think that the shoot is also very beautiful, very dreamy and special. It is definitely original. But I still like the first one better.

005.jpg 001.jpg 003.jpg 002.jpg 004.jpg
001_28129.jpg 002_28129.jpg 003_28129.jpg 004_28129.jpg 005_28129.jpg

Gallery update 17.0: Wella, The Times Magazine + Louis Vuitton campaign

18. july 2017 at 18:12 | Angie. |  Gallery updates

Pořád je toho tolik, o čem můžu psát, je to šílené, kolik novinek teď Sophie má. Vůbec nechápu, kde na to vzala čas. A to ještě natočila v mezidobí film. Možná bych ale byla trochu šťastnější, kdyby měla Soph o něco míń novinek a Kristen o trochu víc. Upřímně mě ten nedostatek novinek u Kris už docela frustruje. Tady se teď blogově vyžiju dost, ale přeci jen je blog o Kristen můj hlavní, ale poslední dobou to tak prostě nevypadá :D No nic. V Kristenlandu je ticho po pěšině, v Sophielandu ale ne a proto se hlásím s dalším článkem. Tenhle článek je přednastavený, jsem aktuálně na týden v Londýně. Vrátím se vám zase v úterý, tak jsem zvědavá, co tu na mě vykoukne :D No nic. Teď k těm novinkám. Sophie za poslední dobu nafotila velké množství photoshootů. Teď mám pro vás tři z nich. Soph se stala novou tváří začky Wella pro péči o vlasy a v rámci toho vznikl propagační photoshoot, ze kterého se zatím objevilo jen pár fotek a nejsou všechny úplně kvalitní, tak doufám, že se brzy objeví nějaké další. Druhý photoshoot je pro magazín The Times, který je trochu zvláštní. Mně se upřímně moc nelíbí. Přijde mi, že na té třetí fotce má takový divný výraz. Druhá fotka se mi celkem líbí, no o té první jsem se ještě nerozhodla :D Je akový retro. No... Poslední shoot je pro značku Louis Vuitton. Sophie se stala tváří nové kampaně Series 7. Tyhle fotky se mi naopak líbí opravdu hodně, Soph to tam vážně moc sluší, je to dost odvážný sexy shoot.
* * * * * *
I still have so much to write about, it is crazy, how much news Sophie has, I have no idea where she got the time to make all of these new photoshoots. Don't get me wrong, I am thrilled, but I would actually be a bit happier if she had a bit less news and Kristen a bit more. I am starting to be a bit furious about the lack of news in Kristenland. Well, but back to Sophie. Sophie made a lot of new photoshoots and she also started some campaigns. She is a new face of Wella hair, that is the first photoshoot. I love this photoshoot, but unfortunatelly not all pictures are in very big quality. Especially those behind the scenes photos are very small. Second photoshoot is for The Times Magazine. I actually don't really like it, I think it is kind of weird. Sophie has a weird expression in her face in the last picture. The second one is nice... but together, I've seen better. Last photoshoot is another campaign. Sophie is a face of new Louis Vuitton Series 7 campaign. I love these pics, they are very hot. So check out these pictures.

tumblr_osdbnnP1cV1uavaamo1_1280.jpg tumblr_osdbffpyJ11uavaamo1_1280.jpg tumblr_osdyzvT6E51uavaamo1_1280.jpg tumblr_osdyzvT6E51uavaamo2_500.jpg
tumblr_osksekupCh1uavaamo1_1280_28129.jpg tumblr_osgz35ObZQ1uavaamo1_540.jpg tumblr_orlnh2fUJR1uavaamo1_r1_1280.jpg

Game of Thones - 7x02: 'Stormborn' Promo

17. july 2017 at 8:20 | Angie. |  Game of Thrones news
Jsem tak nadšená. GoT je zpět! A jako vždy mám pro vás promo k epizodě na příští týden. Tato epizoda, 2. z celkových 7, se jmenuje Stormborn. 1. díl jsem ještě neviděla, ale věřím, že bude skvělý.
* * * * *
This is sooo exciting. Game of Thrones is back. Here is the promo for episode 2 of season 7, it is called Stormborn. I haven't seen the first episode yet, but I will watch it as soon as I get home today.


Layout no. 13

16. july 2017 at 16:52 | Angie. |  past layouts
imagebam.com
March 20, 2017 - July 16, 2017

Ahoj všichni, jak se dnes máte? Já za dva dny odjíždím do Londýna, takže přestože mám ještě docela hodně článků v záloze, rozhodla jsem se je přednastavit na příští týden, aby tu nebylo zase ticho po pěšině. Už dnes má premiéru 7. série Game of Thrones, takže zítra můžete rozhodně čekat promo k dalšímu dílu. Vloni jsem jela do Londýna s nadějí, že bych tam mohla potkat Soph, protože jsem věděla, že tam zrovna je. Bohužel to nevyšlo, no letos s tím ani nepočítám, jelikož Soph je právě v Montrealu a ještě dlouho bude. Natáčení X-Menů se blíží, nebo už dokonce možná i začalo, takže mám pech :D Nicméně... jsem se včera nudila a vytvořila jsem nový layout sem na blog. Původně jsem chtěla udělat nový design na blogo o Kristen, ale pak jsem si uvědomila, že se mi ten, co tam je, furt líbí a tak si tam nejspíš ještě chvíli pobude. Ten, co byl tady, se mi ale vlastně nikdy ani moc nelíbil. Byl hodně jednoduchý a hodně obyčejný, vytvořený narychlo, abych ho vyměnila za ten předchozí, který mě štval. Tentokrát jsem si dala záležet o něco víc. Líbí se mi ten nový styl, co teď zkouším, s tím velkým záhlavím... je to rychlejší, ale přitom to vypadá pěkně. No pořád to ještě moc neumím, tak si s tím zatím jen tak hraju, ale doufám, že se vám líbí. Použila jsem fotky, které jsem v článku ještě nezveřejnila, ale článek je připravený na příští týden, tam budou i další fotky. Já jsem se do nich naprosto zamilovala a věděla jsem hned, že je budu muset použít. No... Možná jsem mohla udělat něco na téma Game of Thrones, ale upřímně se mi moc nechtělo. Chtěla jsem na léto něco trochu radostnějšího, fotky z Game of Thrones jsou všechny takové zachmuřené a je kolem hodně sněhu :D Už dnes večer proběhne premiéra 7. série a já se upřímně nemůžu dočkat.
* * * * * * *
Hello everyone. How are you today? I am leaving in 2 days. I am going to London. LaItst year, I hoped I could meet Sophie there, but this year, I am sure she won't be there unfortunatelly. She is in Montreal right now and she will be for a long time probably. So... Sophie still has a lot of news, but I decided to prepare those articles for next week when I am gone. But you actually can see one of the news on the new design that I created yesterday, because I used one of the newest photoshoots Sophie made. I fell in love with it and I decided to use it. I hope you like this new layout. I started to play with this new style when I made current layout at the main blog and I kind of like it. But I am not that creative yet, I have to work on that, but I kind of like it. So I hope you do too. It needed change. The previous one was very, very simple and not very nice actually :D I like this new one much better. I should probably make some with Game of Thrones theme, but I didn't have mood for that, these new pics inspired me more.


Gallery update 16.9: 'Game of Thrones' season 7 Pre-Premiere in Los Angeles

14. july 2017 at 23:56 | Angie. |  Gallery updates

No... tak jak jsem slíbila, mám pro vás fotky z oficiální předpremiéry 7. série Game of Thrones, která proběhla před dvěma dny v Los Angeles. Televizní premiéra nové série proběhne již v neděli, takže my se budeme moc kouknout snad hned v pondělí a na to se neskutečně moc těším. Z nějakého mně neznámého důvodu jsem se do toho ukládání nějak dala a uložila jsem nějakým hnutím mysli 260 fotek z premiéry. Upřímně mi ani nepřišlo, že jich ukládám tolik a najednou koukám, když jsem je konečně donahrála do galerie, že jich je 260 :D Musím se trochu krotit, sosugary má své limity :D No... Každopádně už se stalo, mazat už to nebudu. No. Jsem nadšená z toho, že vám můžu oznámit, že Sophie je opět zrzkou po dlouhé době. Tuším jsem vám to sem už psala, ale tohle jsou první ofiko nepaparazzi nebo neosobní fotky, které se objevily. Byly nějaké fanouškovské, ale vzhledem k mé pracovní morálce jsem je ještě nenahrála ani do galerie, natož abych o nich psala článek :D Musím říct, že mi to už chybělo. Sice jsem si na Soph jako na blondýnu už zvykla, ale jsem ráda, že je zase zrz. K ní to prostě jde. Já jsem si roky i myslela, že ona je přirozeně zrz, než jsem někde viděla fotku z úplného dětství ještě před Game of Thrones. Soph si přebarvila vlasy aktuálně kvůli roli Jean Grey a.k.a. Dark Phoenix kvůli novému film X-Men: Dark Phoenix, který se teď natáčí, nebo brzy začne natáčet v Montrealu. Kvůli role Sansy si tehdy vlasy obarvit nemohla, protože byly příliš zničené na to, aby je hned zase barvila agresivní zrzavou. Z toho důvodu má Soph v 7. sérii paruku. V některých scénách vypadá divně, no na fotkách vypadá celkem v pohodě, tak já doufám, že to bude ok. Každopádně. Sophie je také potvrzeným hostem na letošním Comic Conu v San Diegu, takže se můžete těšit na další nálož fotek a videí, alespoň doufám. Teď už ale k samotné premiéře. Sophie vypadala absolutně úchvatně, až na jednu věc. Ty šaty. Jak už jsem avizovala včera, ty šaty byly podle mého osobního subjektivního názoru dost strašné. V poslední době se mi Louis Vuitton docela zalíbil, no tentokrát tuto náklonnost opět zazdil, protože ty šaty jsou vážně dost strašné :D Kdyby byly pouze stříbrné, tak neřeknu ani popel. Nebude to žádná bomba, ale nebylo by to nic proti ničemu. Musím ale říct, že ten příšerný rudý čert na přední straně šatů tomu dává fakt korunu :D Já jsem jako první viděla jen nějaké shoty od ramen nahoru a říkala jsem si, ooo, ty šaty budou určitě super, no a pak na mě vykoukla ta obří věc :D Sophie je z šatů očividně nadšená, je to takové rebelské a nezvyklé, ale já jsem upřímně docela zklamaná, že nemůžu obdivovat outfit, protože se mi ty šaty fakt nelíbí :D No co se dá dělat. Vlasy měla úžasně upravené, měla nádherný make-up, který jí krásně zvýrazňoval oči, super doplňky i botky, ale ty šaty teda... :D To je něco hroznýho. Kromě 260 fotek v galerii mám pro vás ještě taky dva čtyři rozhovory z koberce, které proběhly při příchodu Soph na premiéru. Časem možná přibude ještě nějaký, uvidíme, jak se to bude objevovat. Na některých fotkách můžete Soph vidět i s dalšími lidmi kolem GoT, konkrétně pak s Kitem Haringtonem (Jon Snow), tvůrci seriálu Danem a Davidem, potom na té poslední fotce tady v náhledech Soph objímá Amandu Peet, to je nejen herečka, ale také manželka jednoho z tvůrců, tuším Davida Benioffa, ale teď si nejsem úplně stoprocentně jistá. Na jedné fotce můžete vidět i Nikolaje Coster-Waldau (Jaime Lannister). Bohužel se Soph neobjevila na žádné fotce s Maisie Williams, protože letos obě dorazily v jiné časy a když jedna šla po press lajně, druhá už byla dávno v tahu. Tak třeba někdy příště, co se dá dělat. No až na ty šaty jsou fotky skvělé, takže určitě koukněte do galerie :)
* * * * * * * *
So... As I promised, I have for you photos from official premiere of Game of Thrones season 7, that was two days ago in Los Angeles. The actual TV premiere is on July 16, so in two days and I am super excited about that. Sophie of course couldn't miss the premiere, she even travelled from Montreal for it. For some reason, I got super crazy and I saved 260 photos. I don't know why I did it, I just did, I couldn't choose between those perfect pics, so I just saved almost all of them. I didn't even realise how many I saved before I uploaded them in the gallery. Well. I am thrilled to tell you, that Sophie is red head again. I think I told you already, but this is first official public event where she shows up with red hair after a really long time. Sophie is naturally blond and she bleached her dyed ginger hair for a movie role last year. She didn't dye it back for her role of Sansa Stark, because her hair was too destroyed to survive this many agressive dying, so she was unfortunately wearing a wig in season 7, but if Sansa survived this season, Sophie will probably keep her red hair for a while now. She is currently filming, or at least preparing to film another X-Men movie, X-Men: Dark Phoenix. Sophie plays Jean Grey a.k.a. Dark Phoenix, who's significant mark is her red hair, so... I am so happy to see her with this hair color again, despite the fact I kind of got used to the blong. It looks a bit brown in some of these pics, but with a proper light, it's red. Well, Sophie was wearing Louis Vuitton dress and as I said several times, I like their dresses usually, but sometimes they come up with something absolutely crazy or horrible. This time, it's both. More I look at it, more I like it, but I actually still kind of hate it. Sophie looked stunning, she had beautiful hair, she had beautiful make-up and jewelry and shoes and even the dress looks great on her, but I prefer it when she's photographed from the back. I just don't get that big red devil, I just don't. It is from the new collection with Japan theme, or I don't know. All I know is, that I don't like it. But she obviously did. I also have for you two four interviews from arrivals. So check out the pictures, I love them, despite the terrible dress :D You can see some pictures with Kit Harrington and some other cast and crew. I am terribly sorry that the cameras didn't caught them with Maisie Williams, but both girls arrived in different times and when one was on the press line, the other was already gone.

487.jpg 536.jpg 571.jpg 585.jpg 601.jpg
589.jpg 569.jpg 564.jpg 608.jpg 660.jpg
683~0.jpg 709.jpg 3505.jpg 3500.jpg 4003.jpg


Sophie mluví o tom, v jaké pozici bude Sansa v následující sérii. Říká, že poprvé za celou dobu drží v rukách nějakou tu skutečnou moc a že je možná zranitelnější, než byla kdy dřív. Také říká, že kdyby se Sansa setkala s tím, co číhá za zdí, nejspíš by umřela... :D
* * * * * * *
Sophie talks about Sansa's character in the upcoming season.

Gallery update 16.8: Marie Claire, Time Magazine & Vogue US

13. july 2017 at 22:19 | Angie. |  Gallery updates

Znovu vám přeji dobrý den. Třetí den, třetí článek :D to se moc nestává na tomhle blogu, což? :D Včera večer se konala oficiální gala premiéra 7. série Game of Thrones v Los Angeles, na které samozřejmě Sophie nemohla chybět. Šaty, co měla na sobě, byly sice hnusné :D jakože fakt divný :D ale jinak vypadala úžasně a po dlouhé době zase zrzka! Ale k tomu se dostanu až se dostanu domů. Na tabletu nemůžu ukládat fotky. Domů ale dojedu už zítra, tak se toho dočkáte rychle. Je to priorita, přestože je toho mnoho staršího, co jsem ještě nepřidala. V poslední době Sophie nafotila hodně photoshootů, kterých je ale tolik, že jsem je rozdělila asi do 3 různých článků. V tomhle mám pro vás hned tři různé. První fotka je pro Vogue US. Na fotce vypadá hrozně mlaďounce, nepřijde vám? Druhý set je pro Marie Claire. Fotky byly zatím zveřejněny jenom tři, ale mám pro vás i scany z časopisu, kde můžete vidět ten zbytek. I ten shoot je vážně skvělý. Poslední fotku zbožňuju. Ta pochází z shootu pro časopis TIME Magazine. Pro něj vznikl photoshoot s hlavním castem Game of Thrones, no já mám pro vás pouze tu fotku se Soph. Na zbytek se můžete podívat tady. Někdo napsal, že ten photoshoot vypadá jako nějaké promo Kapitolu z Hunger Games :D Já trochu souhlasím, že to fakt sedí :D No já ten shoot žeru právě proto, že je tak neobvyklý.
* * * * * * *
Hello everyone again. Yesterday evening was the Official premiere of Game of Thrones season 7 in Los Angeles and Sophie was of course there. She looked stunning, but the dresy She had was awful. But about that later this week since I am not at home and I cannot save pictures. Right now I have for you something else. Sophie made quite a lot of new photoshoots recently, which I am really happy about, but it is too much to publish in one article, so I have there or four separate. In this one I have for you three sets of outtakes and one set of scans. The first picture is for Vogue US. Unfortunately, only one picture was published, but it is very beautiful. Sophie looks very young in this picture. Other two sets are for Marie Claire. Outtakes and scans. Only three outtakes were published for now but the whole shoot is in those scans. The last picture is from TIME Magazine, which made photoshoot with GoT cast members. You can see the rest here. Someone wrote somewhere that this whole shoot looks kind of like the Capitol promo from The Hunger Games with those crazy outfits, but I love it!

001-166.jpg
tumblr_osjnijCnV51uavaamo4_1280.jpg tumblr_osjnijCnV51uavaamo3_1280.jpg tumblr_osjnijCnV51uavaamo2_1280.jpg
tumblr_osjy2hx9zh1uavaamo1_1280.jpg tumblr_osjy2hx9zh1uavaamo2_1280.jpg tumblr_osjy2hx9zh1uavaamo3_1280.jpg tumblr_osjy2hx9zh1uavaamo4_1280.jpg tumblr_osjy2hx9zh1uavaamo8_1280.jpg

Gallery update 16.7: Official GoT poster + TV Guide scan

12. july 2017 at 22:50 | Angie. |  Gallery updates

Ahoj všichni. Je to divný co? Jsem tu už tak brzy s dalším článkem! Ale nějak mě nebaví knížka, co jsem si vzala s sebou do jižních Čech a tak jsem se rozhodla využít toho, že jsem náhledy k většině novinek naházela do rozepsaného článku, abych mohla nějaký ten článek napsat i z tabletu. Kolem Sophie se toho teď děje fakt ranec, víc než okolo Kris, tak se máte na co těšit. Hlavně teda na ty nejnovější fotky. Ty v náhledech nemám, takže to až o víkendu, ale jsou to božské fotky. Nejspíš si pohraju v Photoshopu. Každopádně teď mám pro vás dvě věci spojené se 7. sérií Game of Thrones. První je scan z časopisu TV Guide, kde se Sophie objevila na titulce. Můžeme tedy vidět další fotku Soph jako Sansy. Upřímně, myslím si, že pokud Sansa v seriálu umře, nejspíš to ani nedokoukam. Sansa je moje nejoblíbenější postava už od 9. dílu 1. série, kdy chtěla Joffreyho shodit z hradeb. Já mám takový špatný zvyk přestat koukat na seriály, když v nich umře oblíbená postava. Celou 6. sérii jsem strávila tak, že před puštěním každého dílu jsem si zadala do YouTube Sansa Stark death, a když nic nevyjelo, pustila jsem si ten díl :D Nekoukám na to jen kvůli Sanse, samozřejmě jsem zvědavá jak se to vyvrbí, ale ponesu to hodně špatně, pokud umře. No... Ta druhá věc je potom oficiální plakát k 7. sérii. Vyšla verze s mnoha postavami a všechny jsou skvělé, no já mám pro vás pouze ten se Sansou. Winter is here.
* * * * *
So... Hello everyone. Sophie has do much news that I am not sure if I am even ale to publish them all. I have for you today just a short article with one scan and one poster. Both pics Are related to Game of Thrones Season 7. The scan comes from July's issue of TV Guide Magazine with new picture of Sophie Aš Sansa Stark. I know I talked about it quite often, but I serious think that I will not finish Game od Thrones if Sansa dies. She Is my favorite character since the 9th episode of season 1. Or maybe he'll give me yours. I would cry so hard and I would probably just give up on GoT. I do this kind of stuff when characters I love die. Well. Whatever. Couple of weeks ago, new season 7 posters were released. I absolutely adore all od them, but I have for you just the one with Sansa. Winter is here.

tumblr_oso9zyBdvK1uavaamo1_1280.jpg
004-156.jpg

Game of Thrones, season 7: New Official Promo (Greek)

11. july 2017 at 19:12 | Angie. |  Game of Thrones news
Já vím já vím, moc tady nejsem. Nemám žádnou výmluvu, prostě jen nebyla nálada. Sophie se teď s novinkami roztrhl pytel a já se chystám to všechno dopřidat, ale ty peripetie s galerií a státnice do toho a tak mi zkrátka daly zabrat. Na blogu o Kris jsem sem tam byla, ale na tenhle už nezbyla kapacita. Sophie je aktuálně v Kanadě, konkrétně v Montrealu, kde se chystá natáčení filmu X-Men: Dark Phoenix. Já osobně jsem z toho nadšená. Pro Sophie je to ohromný úspěch, protože hraje titulní roli v téhle známé filmové sáze. A já X-Meny miluju, takže jsem nadšená. No... Taky tam zas bude trio McAvoy, Fassy a JLaw, nejspíš už naposledy, tak si to budu muset užít. Teď mám pro vás ale zas novinku z jiného soudku. Opět tedy že soudku Game of Thrones. Jde o nové televizní promo 7 série, ve kterém jsou i nějaké nové scény, včetně jednoho nového záběru na Sansu. Zatím tedy podle fotek a traileru víme o 5 různých scénách, ve kterých Sansa bude. Jaj! To promo je řecké, ale jen s titulkami. Jinak je to anglicky. Podle mě je vážně boží!

* * * * *
I know I know. I am not here very often... I have no good reason for it. I just did not have mood. Summer holidays have already started and I have many plans. Sophie is now in Canada, preparing or maybe already filming X-Men: Dark Phoenix. I am personally very excited about this movie. Sophie has the title role in a huge blockbuster series, it is amazing. And James, Fassy and JLaw Will be in it too, so... Well right now I have for you new Game of Thrones promo preview with some new footage from season 7. Sophie is trolling fans with fake info about new season, but right Now we know about 4 or maybe 5 different scenes with Sansa. We also know that Bran Will arrive to Winterfell, So that means another Stark reunion. I still hope for all 4 getting together, but who knows. This new promo is Greek, but just with subtitles, not dubbed. And in my oppinion, it is fucking awesome.