May 2017

Gallery update 16.3: Game of Thrones based photoshoot for EW

27. may 2017 at 20:31 | Angie. |  Gallery updates

Uvědomila jsem si, že bloguju nejvíc v obdobích, kdy bych se měla učit. Protože se snažím najít co nejvíc různých aktivi, které můžu dělat místo toho, abych se učila. Aktuálně se mám učit na pondělní zkoušku, ze které mám strašný strach, ale i přesto se na ní neučím. Místo toho jsem byla venku na bruslích a pak jsem se koukala na seriál. Jsem totiž kretén. Většího kreténa už totiž ani nenajdete. Ale to jsem holt já. Já už tak trochu vzdala možnost, že bych mohla mít dobrý výsledek a tudíš se nejsem schopná donutit k učení. Jsem prostě pako. Co na to říct. Poslední dobou mě nějak nezajímá nic moc, je mi všechno jedno. V úterý jsem zjistila, že mám zase horší výsledky krevních testů, tak to mi náladu taky moc nezlepšilo. No... ale teď už k Sophie. Mám sice v záloze ještě poměrně dost starších novinek, ale ty mě upřímně nějak nenakoply. Mám pro vás proto raději nejnovější stillsku ze 7. série Game of Thrones. Zatím se se Soph objevily pouze dvě a obě dvě jsou ze stejné scény, pravděpodobně z 1. dílu. Což některé fanoušky trochu znervozňuje, ale já věřím tomu, že to neznamená, že by měla Sansa umřít. Přeci jen, je doma, Malíček na ní jen tak nemůže a proč by ji zabíjel. Tak snad. Včera se také objevil tradiční Game of Thrones photoshoot pro Entertainment Weekly. Každý rok se takový objeví, no letos je součástí tohohle photoshootu i Sophie. Tématem je Starkovic znovushledání. Můžete na fotkách teda vidět všechny dosud žijící Starky, Sansu, Aryu, Jona a Brana. V reálu tedy Soph, Maisie Williams, Isaaca Hempstead Wrighta a Kita Haringtona. Jon sice technicky není Stark, ale víte, jak to myslím :D Ten photoshoot je podle mě vážně skvělý! Líbí se mi, jak mají ty GoT kostýmy, ale jsou v moderním prostředí, je to super. A hlavně ráda vidím Starkovic děti spolu. Doufám, že na to dojde i opravdu v seriálu a ne jen na těch fotkách pro EW :D Sophie tu vypadá naprosto úchvatně a hrozně se mi líbí ten nový outfit Sansy <3 Po dlouhé době také můžeme vidět Soph se zrzavými vlasy. Upřímně mi to dost chybí, abych pravdu řekla. No nejspíš se brzy nechá přebarvit, vzhledem k tomu, že se blíží natáčení Dark Phoenix. No prohlédněte si fotky, jsou dokonalé. Zima už přišla, tak uvidíme, co 7. série přinese.
* * * * * * * *
I realized that I am blogging the most when I should study. Because I am searching for ways how to do anything else, but study. It's typical. I have a really hard exam on Monday, but I don't seem to care enough to try study harder. I will look at it today, believe and I will be furious tomorrow that I didn't study more, but I actually already gave up, kind of. I don't really believe I am able to pass the exam with good result. I actually don't seem to care about anything last couple of weeks, I am in a very weird state of mind again. The one I hate, but sometimes I have it, unfortunately. It was partly the reason why I started blogging in the first place almost 10 years ago. Because I was depressed and I needed a place where I could go and talk to people, without actually knowing the people and without facing the reality. My blood test results are worse again, so my mood isn't any better. Well... I have for you today some news. I still have some older pics that I didn't publish, but right now, I am in Game of Thrones mood. I have for you one new stills photo from the 7th season and I also have for you new photoshoot for Entertainment Weekly. It is kind of a tradition, that some of the GoT cast is doing photoshoot in modern environment with the Game of Thrones costumes and this year, Sophie is part of it. The theme is Stark reunion this time and that's exciting. We of course don't know if that's happening for real, but there is a huge probability and I would be so happy if I've seen these four together in the show. Right now, they are at least together in this photoshoot. You can see here Sophie as Sansa, after a long time with red hair, Maisie Williams as Arya, Isaac Hempstead Wright as Bran Stark and Kit Harington as Jon Snow. Sophie looks incredible and I ADORE the new outfit. It is awesome and badass. The lone wolf dies but the pack survives.

imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Game of Thrones, season 7: First Official Trailer

24. may 2017 at 21:57 | Angie. |  Game of Thrones news
Ahoj ahoj. Jsem zas v takové blbé náladě, že se mi nechtějí psát články. Respektive spíš se mi nechtějí ukádat fotky. Sophie měla hodně novinek, které jsem pořád nezveřejnila a ano, já vím, jsem hrozná, omlouvám se za to. Potřebovala jsem trochu nakopnout a to nakopnutí přišlo tím, že byl dneska zveřejněn první oficiální a pořádný trailer na 7. sérii Game of Thrones. Ten trailer vypadá opravdu hustě, ale mám z toho, co se bude v 7. sérii dít, dost strach. Každopádně se ale těším, že Malíček dostane od Jona do tlamy :D Musela jsem si tu scénu přetočit asi 10x, než jsem zjistila, koho to Jon bere pod krkem, a moc se na to těším :D Sophie je jako Sansa v traileru taky, ale nemá tam ani žádnou větu, nic, což ona v trailerech prostě většinou nemá, to je taková tradice no... Co na to říct :D Doufám, že Sansa přežije i 7. sérii... zatím jsme viděli jen scény z údajného 1. dílu, stejně tak i fotky, a tak mám trochu obavy. Já jsem ale stejně pořád naplněná nadějí, pokud totiž umře Sansa, nejspíš už se na to prostě vyseru :D Pardon, ale už tam zabili tolik mých oblíbených postav, kdyby zabili tu nejoblíbenější, nejspíš to nepřekonám :D
* * * * * * *
Hi. I am again in that really weird moment in my life, when I have a huge blog crisis... but not at all my blogs, just at all of them except the one about Kristen. Sophie had a loooot of news that I didn't publish yet and I really needed some drive that will force me to write an article and the drive came today. I met Tom Felton on Monday, that was fun. I don't have any picture or a signature, but it was a really great experience. Whatever. The drive come today, I have for you official trailer to Game of Thrones season 7. Sophie is also in the trailer, but as always, she's not talking there, it is kind of a tradition. I hope you guys like it, I am very excited. I cannot wait to see season 7 and I especially cannot wait for that scene when Jon kicks Littlefinger's ass :D I hope. So check out.


Gallery update 16.2: MET Gala 2017 (May 1, 2017)

2. may 2017 at 21:32 | Angie. |  Gallery updates

Ahoj všichni, jak se máte? Já mám trochu depku, ale jinak jsem v pohodě. Jak jsem měla v sobotu narozky, tak na mě trochu dolehlo, že jsem už tak stará :D Já vím, mám problémy fakt :D Dneska mě na ulici oslovil nějakej týpek a já ho jako obvykle naprosto zazdila. Další z důvodů, proč umřu sama :D To taky úplně nepomohlo mojí náladě, vzhledem k tomu, že ještě chodím o berlích... :D No nic. Ale mám pro vás dneska úžasný článek. To už musí být, když mě to donutilo zveřejnit ho hned. Pořád mám v zásobě fotky z Coachelly, které jsem přidala zatím akorát do galerie, ale tyhle fotky prostě mají přednost. Sophie poprvé vyrazila na velmi oblíbenou módní událost MET Costume Institute Gala v Los Angeles a to mě neskutečně potěšilo, protože naopak Kristen letos kvůli natáčení vynechala, což mě nakrklo. Každopádně Sophie naprosto rozzářila koberec. Letos bylo dost divné téma podle nějaké japonské módní značky a to způsobilo spoustu hodně divných outfitů na koberci, jako třeba to, co měla na sobě Rihanna... divnýýýý. No nic. Ale Sophie nebyla úplně stoprocentě věrná tomuto tématu, nebo teda trochu asi jo, já zas moc nevím, co to mělo obnášet, ale zkrátka nevypadala jako pako :D Ne, že bych chtěla nějak urazit Rihannu, je to krásná žena, ale ten outfit byl.. mimo... :D Naopak vypadala jako řecká bohyně v těhle nádherných šatech od Louise Vuittona navržené Nicolasem Ghesquièrem. Naprosto mě oslnily. Nejen ty šaty, ale i vlasy, make-up, boty, doplňky, zkrátka vypadala naprosto úchvatně. Rozhodně nejoblíbenější outfit letošního Met Gala. Doufám, že i vám se budou fotky líbit tak, jako mně. Mám pro vás 36 fotek z koberce, 4 fotky z after party, kde můžete se Soph vidět i Joea Jonase, Sophiina současného přítele a jednu fotku, na které jsou dva portréty.
* * * * * * *
Hello everyone, how are you? I am a bit depressed right now, but instead of that, I'm quite ok. I have for you today amazing news about Sophie, it made me write about it right away, so it has to be something. Sophie attended this years MET Costume Insitute Gala for the first time and god, she was crushing it. She slayed in that Louis Vuitton dress! She looked absolutely stunning, like a real Godess. I love it, I love it, I love every single one of these pictures and I hope I'll get more soon, because for now, I have only 36 from the carpet, 4 from the after party and one portrait. I am really happy Sophie was there, but I am kind of disappointed, because Kristen wasn't there, because of filming. By the way, Sophie was in Berlin last week for a few days and I didn't quite understand why. I thought she's going to film Berlin, I love you there, but she obviously wasn't, since she went back to America after few days, so who knows. Enjoy photos, I love them, I love everything about Sophie's outfit, I love the hair, I love the make up, I am stunned. This years theme was really really weird and I am glad that she wasn't all in like Rihanna, because that was strange... :D This dress is really beautiful, my favorite outfit from this years, for sure.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com