April 2017

Gallery update 16.1: First official GoT season 7 stills photo

29. april 2017 at 22:38 | Angie. |  Gallery updates

Dneska mám narozeniny... a rozhodně jsem si nepředstavovala, že proběhnou tak, jak proběhly. Vážně jem si je moc užila, protože jsem šla na Majáles a vyvrkla jsem si nohu tak moc, že nemůžu skoro chodit, musela jsem ke zdravotníkům a museli pro mě přijet rodiče. Fakt super den. Teda... on vlastně super byl, protože průvod byl vážně skvělej a Jelen byl skvělej a užila jsem si ty dobrý části dne, ale ta noha mi to kazila a nakonec zkazila úplně. Ale co se dá dělat, to se tak občas stává. Vypečenej den no. Ale nebyl celej na prd, to rozhodně ne. No nic. Shit happens. Po nějaké době mám pro vás zase článek týkající se Soph. Mám toho hodně co přidávat, ale tak nějak není čas nebo nálada... tak za to se omlouvám. Každopádně ale teď jsem tady a mám pro vás první oficiální stills fotku ze 7. série Game of Thrones. Těch fotek se objevilo víc, ale jen jedna se Soph jakožto Sansou Stark. Znervozňuje mě tam ten Malíček, ale jinak je ta fotka svělá. Jen mi přijde, že je prostě poznat, že to je paruka a ne její pravé vlasy... Trochu mi ta zrz chybí :D
* * * * * * *
It is my birthday today... and I enjoyed it very much, because I went to Majáles and I hurt myself, so I had to be medicaly treated there and my dad had to come get me, 'cause I cannot walk. What a day. But it was partly good. I enjoyed some parts of it, but I was really looking forward to this day and it's not how I imagined spending my 23rd birthday. Whatever, that's me, clumsy as fuck... shit happens. Whatever. After some time I have for you new article. I still have so much to write about, but I just don't. I don't know why, I just don't have time for it or I don't have mood for it. But I am here now and I have for you first official stills photo from the 7th season of Game of Thrones. I am so excited for this season, I cannot wait to see, what's next for Sansa. And also other characters, but Littlefinger there makes me nervous. The photo is great, but I feel like you can tell that it's not Sophie's hair but a wig, don't you think?

imagebam.com

RUMOR ALLERT: Another new possible role for Sophie

20. april 2017 at 20:01 | Angie. |  articles

No... Sophie sice ještě není královnou Severu v Game of Thrones, ale pro mě už rozhodně královnou je. Když mluvila o tom, že má před X-Meny natáčet ještě "pár filmů", tak nekecala. Kromě toho, že zrovna dost potajmu dotočila film Time Freak, o kterém mám nějaké další informace, tak to vypadá, že byla obsazena do dalšího filmu. O Time Freak napíšu až v jiném článku, mám nějaké fotky, které se toho týkají, tak spolu s tím. Teď ale k tomu novému projektu. Moji malí ptáčci mi našeptali, že prý má Sophie hrát ve Westernovém filmu, který se bude jmenovat "Girl With No Name". Takže kromě toho, že ta poznámka s ptáčkama je reference na GoT, tak samotný název toho filmu je reference na GoT :D No nic. Každopádně by tam nejspíš Soph měla hrát hlavní roli, teda dost možná tu dívku beze jména, ale takhle do detailu o tom ještě nevím. Jen, že by to snad měla režírovat Tanya Wexley a že by v tom příběhu mělo jít o nějakou pomstu. No... má to být western, což je rozhodně něco nového, co se týče filmografie Sophie, no já zároveň westerny fakt nemusím, tak jsem na to docela zvědavá. Může to být super, no taky to může být dost hrozné :D Ale každopádně jsem hrozně ráda, že Soph tolik pracuje a že má tolik různých příležitostí se prosadit.
* * * * * * *
So yeah... Sophie might not be Queen of the North in the show yet, but she is definitelly a queen for me. When she was talking about several movies she has to make, she wasn't lying. We now know, that she finished filming 'Time Freak' with Asa Butterfield. I have some new info about it, but I also have few photos, so I will write about it later. But my birds were whispering in my ear and I heard something else. Actually, I read it, but I wanted to use the Game of Thrones reference for some reason. Well whatever. Sophie was cast to another film called "Girl With No Name". It should supposedly direct Tanya Wexler, but I don't know much about that. It should be a Western movie, which sounds different from all we have seen Sophie in, but it also sounds kind of terrible, I don't like western movies :D But it could be good. So it should be this kind of movie and there should be some revenge in it, but that's all I know. Sophie is supposed to play the main character, probably the Girl With No Name, which is also GoT reference itself :D So, it is exciting, Sophie is working really hard and we almost don't know anything about it, because they are all small project, but the new X-Men is coming soon, so we will hopefully know more about that one.

Women for Women: Sophie in Rwanda video + photos

16. april 2017 at 19:20 | Angie. |  Gallery updates

Tak... Sophie se přidala k charitě... už před nějakou dobou, ale pořád jsem se nemohla donutit k tomu, abych o tom napsala. Byla jsem a stále jsem na Sophie hrozně pyšná a hrozně moc ji podporuju a jsem ráda, že se zapojuje do takových úžasných projektů, ale nejdřív nějak nebyl čas a pak nějak přestala být nálada na blog obecně a tak mi to tu straší v rozepsaných už hrozně dlouho. Sophie se přidala k organizaci Women for Women International, která podporuje ženy v nouzi po celém svět. Jedním z míst, kde se angažují, je také Rwanda, ve které v roce 1994 proběhla děsivá genocida a součástí toho byly i násilnosti na ženách. Women for Women se v této oblasti zaměřuje na pomoc ženám, které byly genocidou zasaženy a zajišťují jim vzdělání, možnost rozvoje podnikání a bezpečné místo, kde se můžou scházet. Sophie bylo nabídnuto, aby jela do Rwandy a viděla všechno na vlastní oči. Před několika měsíci jsem vám z této návštěvy zveřejňovala pár neoficiálních osobních fotek, no teď pro vás mám oficiální fotografie z této návštěvy a také video z ní, kde Soph o této zkušenosti mluví. Pod fotkami je i část přeložená, ale jenom kousek, protože se mi nechtělo překládat to celé :D Já věřím, že všichni vládnete angličtinou celkem dobře a pokud ne, tak mi dejte vědět, já to dopřeložím. Sophie tam mluví o celé té zkušenosti, jak ji inspirovala a jak ji zasáhla. Pokud video nefunguje tady na blogu, můžete se na něj kouknout na tomto odkazu.
* * * * * * * *
So... Sophie joined charity some time ago and I still couldn't force myself to write an article about it. I have it in the pre-written for a really long time, but I am finishing it just now. I really support Sophie in it and I am very proud of her and when I found out, I wanted to write about it right away, but then I didn't have time and then I didn't have mood.. I still kind of... don't. I don't know, it's a weird time in my life, I don't have the right blogging mood and there is so much to write about right now. But about that charity, Sophie joined Women for Women International and this organization provided a trip to Rwanda for Sophie, so she could see what they are doing there and also what those people came throught, because there was a genocide in 1994 and the country has not recovered yet, it maybe never can be 100% recovered after such thing. There are pictures of Sophie from this experience, with those incredibly brave women and Sophie is also talking about her experience in the video that is right before the text of this article, but blog.cz has problems with videos recently, so the link to the video is here.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

ČÁST ROZHOVORU:
"Zdravím, jsem Sophie Turner a jsem zde ve Rwandě s Women for Women International. To, co jsem viděla ve Rwandě mi skutečně otevřelo oči, bylo to trochu trýznivé, ale velmi inspirativní. To mě překvapilo asi nejvíc, myslela jsem si, že to bude dost smutné, ale ve skutečnosti mě to opravdu silně inspirovalo. Před několika lety jsem natáčela Game of Thrones a byla tam scéna znásilnění, což vyvolalo docela velkou vlnu kontroverze. Chtěla jsem se zapojit do pomáhání ženám, které si něčím takovým prošly a mluvit o tom, udělat z toho diskutované téma. Zaslechla jsem o Women for Women a věděla jsem hned, že je to perfektní charita a že se do ní chci zapojit."

RUMOR ALLERT: New role for Sophie in a movie called 'Time Freak'

4. april 2017 at 23:37 | Angie. |  articles

Ani Sophie ani Asa Butterfield zřejmě stále nejsou natolik sledováni na každém kroku fanoušky, aby byl někdo, kdo pravidelně aktualizuje jejich status na IMDB, nebo nevím, co se to děje. Žádné oficiální články nejsou k nalezení, nic oficiálního, zkrátka jen takové střípky. Vím akorát to, že Sophie pravděpodobně aktuálně natáčí nový film. Co vlastně vůbec víme? No tak víme, že se Sophie aktuálně nachází v Los Angeles, protože paparazzi jsou všude a vesele fotí Soph s Joem Jonasem, když se někde ukážou venku. Také víme, že je Sophie v nějakém kontaktu s Asou Butterfieldem, mladým hercem známým např. z filmu Enderova hra nebo Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, protože retweetnula nějaké tweety na Twitteru, takže se minimálně zkrátka znají dost na to, aby se vzájemně sledovali. Také víme to, že Sophie v jednom rozhovoru zmiňovala "několik filmů", které má natáčet před tím novým projektem s prozatimním názvem X-Men: Supernova, který se má začít natáčet v létě. Jedním z nich nejspíš bude film Berlin, I love you, který se měl původně natáčet už v loňském roce, ale nakonec to bylo odsunuto, no řekla několik, tudíž to indikuje minimálně jeden další. Což nám nahrává do karet. Také víme, že Asa Butterfield aktuálně natáčí nějaký film, protože měl nějaký tweet o večerních setech a pak to taky proletělo trochu twitterem, že natáčí prostě něco, co se jmenuje Time Freak. Jako první jsem názor, že by to mohl být film, který teď Soph natáčí, četla na této stránce. Ten film by měl být o klukovi, který postaví stroj času proto, aby zabránil své holce, aby se s ním rozešla. Sophie by asi měla hrát tu holku, ale to nevíme. Víme ještě to, že se objevila fotka, na kterou se můžete kouknout, když rozkliknete náhled pod textem, na které je Asa, je na ní Sophie a je na ní ještě jeden další človek. Tu fotku zveřejnil někdo, kdo se jmenuje Tracy Brennan a k fotce na twitter připsala: "Inspirující sledovat @asabfb (Asa Butterfield) a @SophieT dělat společně "filmová kouzla"!!! #setlife". A to je pěkně prosím vše, co víme. Takže z toho se dá vyčíst, že Soph nejspíš skutečně natáčí film s Asou Butterfieldem, ale jestli se vážně jmenuje Time Freak, težko říct. Jestli je opravdu o tom, co jsem psala, těžko řict. Jestli jde o celovečerák nebo třeba jen krátký film? Těžko říct. Zkrátka a dobře víme toho málo, ale je to aspoň něco. Sophie každopádně gratuluju k nové roli a doufám, že se brzy dozvíme něco víc.
* * * * * * *
Nor Sophie nor Asa Butterfield are that famous to have someone who is updating their IMDB status every day, or I don't know what is going on. No articles about this project, nothing official... I just know that Sophie is now probably filming a movie. What do we know? Well... Sophie is in Los Angeles right now, we know that from candids photos with Joe Jonas from yesterday. We also know, that Sophie is in some kind of contact with Asa Butterfield, because she retweeted his tweets on Twitter few days ago, so they are probably friends, or at least they know each other. We also know, that Sophie talked about 'couple of movies' before the 'X-Men: Supernova project', which is not actually called supernova at all. We know, that one of them might be Berlin, I love you, but 'couple of' indicates more than one. We also know, that Asa Butterfield is filming some kind of a movie right now, someone said on Twitter, no official things, just some information floating around. And this project should be called Time Freak and should tell a story about a guy, who builds a time machine, to come back in time and try to stop his girlfriend from breaking up with him. And we also know that there is this picture. It was published by someone who's name is Tracy Brennan and wrote this: "Inspiring to watch @asabfb and @SophieT make "Movie Magic" together!!! #setlife". And that is basically all we know. So we know there is some project called Time Freak for now and that Asa is in it and that Sophie has something to do with it, but that is basically everything I can tell you for now. I hope we will learn more about it soon, because this is just weird. But It is great that Sophie got a new role, it is amazing, I just wonder why don't we know more about it yet.

imagebam.com

'Game of Thrones' Season 7: First Official Trailer

1. april 2017 at 20:46 | Angie. |  Game of Thrones news
Ahoj všichni. Jsem zase zpátky! A to není žádný blbý aprílový žertík, vážně se pokusím, abych dostála svému slovu a byla opravdu zpátky, protože to poslední dobou zase začínám flákat. Mám toho hodně co přidávat i o Soph, na příklad drb o tom, že Soph zrovna natáčí nový film, o kterém nikdo nic neví..., ale bylo toho prostě moc na hlavním blogu a pak jsem jela pryč, byla jsem s mamkou v Miláně. Po návratu jsem měla trochu problém se zase hned vrhnout na blogování, protože toho bylo dost ve škole, ale teď už jsem zase zpátky a hned mám první novinku. Týká se Game of Thrones. Včera byl zveřejněný první oficiální trailer na 7. sérii, ve které jsou reálně už nějaké ty osoby a ne jen znaky rodů a promluvy postav z minulých sérií. Možná bych to měla spíš zvát promem, než trailerem, ale to je jedno. Na ten pořádný si budeme muset ještě počkat, se scénami ze 7. série a tak, ale tenhle je zkrátka taky skvělý. Sophie v něm tedy není, je tam jen Jon Snow/Stark/Targaryen/whatever, Daenerys Targaryen a Cersei Lannister no a úplně na závěr ještě takové mrazivé překvápko a je prostě skvělý, úplně mi z něj běhá mráz po zádech, tak určitě koukněte.
* * * * * * * *
Hello everyone. I am back again, and that's no April's fool, I promise. I was in Milan with my mom last week and then I just couldn't find my way back to bloging, but I am back now, I have a lot of things to write about, like for example about a rumor, that Sophie is filming a movie right now. But that is a topic for another time. Right now I have for you something that is connected to Game of Thrones. It's first official trailer to Game of Thrones season 7 with real people in it. I am not sure if I should call it a trailer, it's more like a promo, but it doesn't really matter. Sophie is not in it, unfortunately, but I still wanted to publish it, because it is really great. It looks so cool, so badass and so fucking scarry. I cannot wait to se the proper trailer with real season 7 scenes, but I really love this promo video, it is amazing. If the video doesn't work, check it out here.

Pokud vám nefungují videa na blogu, můžete se na něj podívat přímo tady<<