March 2017

Layout no. 12

20. march 2017 at 13:48 | Angie. |  past layouts
imagebam.com
February 11, 2017 - March 20, 2017

Netrvalo to douho a začal mě ten předchozí design prostě štvát. Mrzí mě to, ale musela jsem ho změnit. Hrozně mě rozčilovala ta tmavě šedá, až mě štvalo se na tu stránku koukat. Využila jsem tedy ty nové úžasné fotky pro Malibu Magazine a vytvořila nový, velmi jednoduchý layout. Doufám, že se vám alespoň trochu líbí. Poslední dobou mě moc nebaví photoshop tak, jako dřív, a tak ani nad layouty netrávím tolik času, proto je takový obyčejný, ale snad to nevadí. Ten předchozí nebyl špatný, ale zkrátka mě hrozně rozčiloval, musel jít, nedá se nic dělat :D
* * * * * * *
I was so annoyed by the previous layout, I am sorry. I started to hate the dark grey, I really hated it after a while, so I used those amazing photos for Malibu Magazine and I made a new one. It has grey color too, but not as dark, I like this better. I also think the previous one was just too big. I hope you like the new one, I hope you'll get used to it, it is very, very simple, but I hope you don't mind. I just needed to change the previous one quickly.

Gallery update 15.9: Malibu Magazine

18. march 2017 at 20:19 | Angie. |  Gallery updates

Ahoj všichni. Tak jsem tady zas. Jak se máte? Včera jsem šla do kina na Krásku a zvíře s Emmou Watson a musím říct, že to bylo opravdu úžasné. Nemůžu se dočkat, až to uvidím znovu. Naprosto zbožňuji tu animovanou verzi, ale možná se mi ta hraná líbí ještě víc. Nádhera, prostě nádhera. Jen jsem se kvůli tomu pohádala s kamarádem... teda... spíš známým. Vadilo mu, že tam byly černoši a gay. Já myslela, že ho zabiju. Že tam prý bylo moc černochů... celou dobu tam byl jenom jeden, ze zbytku byl nábytek a i tak byli asi 3... ještě k tomu ta, co hraje Plumette je mulatka a ne černoška. To člověk fakt nepochopí, já vážně nechápu, jak může bejt někdo tak zabedněnej v tomhle ohledu prostě. No nic, nebudu to řešit. Každopádně mám pro vás další novinku. Sophie se objevila v dubnovém čísle časopisu Malibu Magazine. Doufám, že se brzy objeví fotky samostatně, protože jsou naprosto skvělé. Mám pro vás zatím pouze cany, které jsou samy o sobě super. Asi z některých z těch fotek udělám nový design. Ten co tu teď je mě začíná tak trochu dost štvát :D No uvidíme. V galerii najdete i ten článek o Soph s rozhovorem, no nemám aktuálně čas ho překládat.
* * * * * * * *
Hello everyone. Here I am again. How are you? I went to see Beauty and the Beast yesterday and then I had terrible fight with one of my... well... friends. I guess he's not a friend, more of a classmate. He was bitching about black characters in it and about the one gay character. I really don't understand these people. Well, whatever. Right now, I have for you some news from Sophieland. Sophie is in new April issue of Malibu Magazine. I have I think all scans for you, the last one is not in very good quality actually. Sophie looks absolutely stunning, especially in the first picture, I love it. So I hope you like it. I am going to change layout in few days, I kind of started to hate the current one and I am thinking about using one of these pics, because I really love them.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 15.8: Game of Thrones cast at SXSW Conference

17. march 2017 at 14:00 | Angie. |  Gallery updates

Ahoj všichni. Omlouvám jsem, že jsem tady zase nějakou dobu nebyla, ale měla jsem toho nějak moc. A kromě hodně novinek na druhém blogu a nějaké té práci do školy jsem taky dost silně postižena chorobou jménem lenora. Třeba dneska jsem se furt ještě nepřevlíkla z pyžama :D Ale teda už budu muset, za chvíli odcházím :D Máme dneska výjimečně ve škole volno, což je super :) Chtěla bych ten čas nějak smysluplně využít, ale nejsem si úplně jistá, jestli jsem toho schopná :D No ale k Sophie. Sophie má za posledních pár dní zase docela ranec novinek, teda na její poměry. Mám připravené asi 4 články, tak je na co se těšit. Jako první mám pro vás fotky z 12. března, kdy se Sophie spolu s Maisie Williams a tvůrci seriálu Davidem Benioffem a Danem Weissem ukázali na akci SXSW a vedli tam Game of Thrones panel. Tato akce se konala v Austinu, v Texasu. Všichni očekávali, že tam vypustí nějaký ten první trailer, což se nestalo. Respektive možná stalo, ale my o tom nevíme. Bohužel také neexistuje záznam z toho panelu, nebo se zatím neobjevil, což mě hrozně štve, protože z těch kraťoučkých nekvalitních fanouškovských videí je znát, že to musela být zábava. No jednou z věcí, které jsme se po této akci dozvěděli je, že britský zpěvák Ed Sheeran si zahraje nějakou epizodní roli v 7. sérii. Respektive už si ji zahrál, vzhledem k tomu, že je dotočeno :D Tak snad ho nečeká nějaká epická smrt. Sophie měla na sobě pohodlný outfit, bílé kalhoty a pruhovaný svetr, rozpuštěné vlasy a jemný make-up. Opravdu moc jí to tu slušelo. Miluju její vlasy, chtěla bych je mít :D a když je má takhle rozpuštěné, tak jí to sluší nejvíc :) Fotky jsou skvělé tak na ně určo koukněte :)
* * * * * * * *
Hello everyone. I am sorry I wasn't here for some time again, but I had a lot o work to do on my second blog and I also had some stuff to work on in school. Sophie has some news I didn't write about yet and I am really happy about it. I have like three or four articles prepared, so there is something to look forward too. First of all, I have for you photos from one Game of Thrones event. Sophie and Maisie Williams with the creators of the show, Dan Weiss and David Benioff appeared at the SXSW Conference and Festival 2017 in Austin, Texas, USA. This event was 5 days ago, on March 12, 2017. There are no videos yet... well some yes, but in very very bad quality and I am sorry about that. They probably showed some teasers or gave away some information for season 7. One of them is, that Ed Sheeran is going to be one of guest stars in season 7. Hope he doesn't have some terrible death or something. Well Sophie looked beautiful, wearing very confy cloths, no robes or anything. I love it maybe more than those elegant robes sometimes :D And I love the hair here, I wish to have her hair. Well. Enjoy photos and see you soon.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Game of Thrones news: Season 7 release date + first poster & teaser

11. march 2017 at 16:55 | Angie. |  Game of Thrones news
Tohle ve skutečnosti není ta novinka, o které jsem chtěla psát, ale když už se objevila, tak jí zkrátka zmínit musím. Přeci jen je to velmi důležité pro všechny fanoušky Hry o trůny a také i pro Sophie. Nebudu vás trápit a nenechám vás podusit, abyste se museli kouknout na to video, i když je zajímavé. Oficiální premiéra 7. série Game of Thrones je naplánovaná na 16. července 2017. Ano, je to o několik měsíců později, než vždycky, ale to je fakt, který byl známý už hodně dlouho. 7. série se musela natáčet déle kvůli tomu, že potřebovali skutečný sníh, aby mohli natáčet na severu, alespoň to byl oficiální důvod, takže to zkrátka do dubna nestihnou. Já osobně jsem se obávala, že to bude třeba až v srpnu, takže mně osobně se ulevilo. Nová série už také bude mít pouze 7 epizod. Upřímně nevím proč, to už rovnou mohli udělat jen jednu sérii o 13 dílech a ne to ještě roztrhnout na dvě série s tím, že jedna bude mít 7 dílů a druhá o rok později jenom 6, ale tak jejich věc no, co se dá dělat. Podle všeho to také vypadá, že Sansa to zvládne až do 8. série. Otázkou ale je, jestli se Soph zmínila o natáčení 8. série proto, že nemůže nic říct a tak předstírá, že tam bude, protože je to méně podezřelé, než kdyby se o tom nezmínila vůbec, nebo jí to prostě ujelo a prozradila tím, že Sansa přežije. Každopádně to ale vypadá, že ano. Já osobně moc nedávám na ten uniklý děj, protože to klidně může být celé fake, ale pokud jste to někdo četli, tak víte, jaký osud možná Sansu čeká, já jsem to ani nečetla celé, takže netuším :D Každopádně doufám, že přežije, samozřejmě. No mám pro vás první oficiální plakát, který vypadá fakt skvěle. Prolíná se tam led a oheň a vypadá to fakt dobře. No a potom ten první trailer, který vlastně ze show neukazuje nic, jen jsou tam záběry na animaci těch znaků různých rodů a prolínají se tím různé hlasy různých postav. A na konci se tedy slavnostně ukáže to datum no :D Sophie by se měla objevit na jedné akci spojené s GoT ještě spolu s Maisie, takže je možné, že tam vypustí první pořádný trailer, proč by kolem toho jinak dělali takový haló, že :D
* * * * * * *
I will not be teasing you to make you watch the trailer before I tell you. The official premiere date of Game of Thrones, season 7, will be on July 16, 2017. Yes, it's later than previous years but we all knew that. It was something that was known for a really really long time, because it took more time to film it. They needed real snow for the filming, so they had to postpone the actual premiere. I personally expected it to be even later. I thought it's going to be in August, so I am actually quite happy it's going to be on July 16. But some of my friends who watch the show are actually quite pissed off. It's going to be only 7 episodes and the next year only 6. I don't know why, but there are only 13 episodes of the show left. Sophie said in one interview, that she will be on the set of season 8. She might say that also because she cannot say anything, so she's pretending, but it looks like Sansa is going to make it to the last season. I know there was a storyline leak, but I am not sure if I want to believe it, so I don't count on it as the only true possibility of what's going to happen. I have for you first official poster and also first teaser, but it's only the sigils with voices of various characters, nothing more. Sophie is supposed to attend one event with the producers and Maisie Williams and it is possible, that they will present the real official trailer for season 7, but who knows.

imagebam.com
[1x] Game of Thrones, season 7: Official posters


Gallery update 15.7: Louis Vuitton Fashion Show in Paris

8. march 2017 at 23:21 | Angie. |  Gallery updates
Tak jak jsem i očekávala, Sophie se skutečně objevila na modní přehlídce nové kolekce of Louise Vuittona v Paříži během týdne módy, který tam teď zrovna probíhá. Mimochodem i Maisie Williams je teď v Paříži na té samé akci, tak možná se tam holky někde potkají. Akorát Maisie teda šla na módní přehlídku značky Miu Miu, zatímco Sophie se zaměřila na Vuittona, vzhledem k tomu, že je to její dvorní značka. Oblíkají jí na oficiální události už nějaký ten čas. Ať už se nám to líbí, nebo ne :D I když poslední dvě, tři akce se nám to líbilo. Alespoň mně teda. No... Upřímně jsem byla trochu zklamaná, když jsem ty fotky viděla. Mimochodem některé už byly venku včera, když jsem psala ten článek o tom, že doufám, že se někde ukáže, jak jsem pak zjistila, ale už jsem stejně neměla čas je pak ukládat a raději jsem si počkala na víc v lepší kvalitě. Ale zpět k mému zklamání. Sophie už na druhou akci přišla nalíčená s umělými řasami a já se vám musím přiznat, že to prostě nesnáším. Přijde mi, že to vypadá fakt blbě. Sophie se to možná líbí, jinak by to asi nenechala, ale mně přijde, že hlavně z dálky to vypadá vážně divně. Strašně jí to zmenšuje oči a dělá jí to hrozně nezvyklý výraz. Tady ještě víc, než na BAFTA awards, mi to tedy aspoň přijde. Možná je to i tím, jak má uhlazené ty vlasy do toho ohonu, že to způsobuje celé takový divný výraz. Když si ty fotky otevřete a přiblížíte, tak to nevypadá tak blbě, ale z dálky to působí hrozně divně, jakoby najednou měla 2x menší oči a k tomu ještě měly divný tvar. A Soph má přitom tak krásné modré oči, nevím, proč je nechávají takhle zapadnout. Co se outfitu týče, tak je to Vuitton. A já mám k Vuittonovi svoje výhrady. Ty šaty samy o sobě se mi celkem líbí, Soph v nich vypadá skvěle a s těmi bílými botami je to hezký kontrast a působí to sexy. Vynechala bych ale tu mrtvou ovci, co má přes sebe :D Já tyhle kusy oděvu fakt hrozně moc nemám ráda. Připadá mi to fakt divné, ale možná jsem jen divná já :D Dneska se objevila ještě jedna naprosto skvělá a hodně inspirující novinka, o té ale napíšu až zítra. Musela jsem začít těmi fotkami :)
* * * * * * *
So as I expected, Sophie attended the Louis Vuitton fashion show in Paris yesterday. There were actually photos already when I was writing the previous article, I just wasn't watching deeply enough fot them. But to be honest, I am a bit disappointed. I am happy Sophie showed up there, but I am not too excited about the outfit and neither about the make-up. I kind of think that Sophie should change her make-up artist or at least convince her to do something different, because last two eye make-ups were just not good. Maybe Sophie likes it, I don't know, but she started to wear these fake eyelashes and it looks weird from the distance. When you zoom the picture, it looks kind of ok, but when you see it from distance, it just makes Sophie's beautiful eyes look smaller and she looks very tired. I don't like the hair either, I think that she looks better when she doesn't have her hair so tight. The outfit is ok. It's Vuitton and I have complicated relationship with Vuitton. Maybe if it doesn't have the dead black sheep on the dress it would be better. I am very negativistic today, I am sorry. But I just don't really like these parts of clothing. But the leather dress is great and with the white boots it looks very sexy. So I like some parts, but not really the whole look to be honest. What do you think? I have for you one another news, but I will write about it tomorrow. It is something really amazing and heart warming, but first things first.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Outfit duel no. 1

7. march 2017 at 21:04 | Angie. |  Fashion duel
Ahoj všichni. Rozhodla jsem se, že zavedu tyhle ankety i tady na blogu. Na blogu o KStew běží už nějakou dobu a je to takový hezký způsob, jak napsat alespoň dva články na začátku měsíce, i když nejsou žádné novinky :D Sophie je tedy teď v Paříži, kde zrovna probíhá týden módy a dnes by se měla konat módní přehlídka Louise Vuittona, takže je dost pravděpodobné, že se tam Sophie ukáže, ale zatím není nic jisté. Před tím, než to jisté bude, mám pro vás první anketu. Původně jsem chtěla využít dvoje paps právě z Paříže, ale bylo by to příliš zřejmé, který outfit vyhraje, tak jsem se nakonec dorhodla pro letošní awards season. Sophie se zúčastnila předávání cen Golden Globes a potom také předávání Britského ocenění BAFTA. Sophie si pro obě akce vybrala šaty od módní značky Louis Vuitton a s oběma nám všem vytřela zrak a právě mezi těmahle dvěma úchvatnýma róbama vám dávám vybrat. Já sama nevím, které z těchto šatů se mi líbí víc, tak mě překvapte :) Jsem zvědavá, které zvolíte.
* * * * * * * *
Hello everyone. I've decided, that I could start with these polls. I started them over a year ago at my other blog and it is something that you can use when there are no news in the begining of every month :D So with Sophie, who doesn't have news that often apart from paparazzi, it could be a possibility how to publish at least something :D Well Sophie is in Paris right now, so I hope she's attending the Paris fashion week, Louis Vuitton should have a fashion show tonight, so, we will see. I have for you now first outfit duel. I thought that I will use some paparazzi photos from Paris, but then I changed my mind, because the winner was too obvious. So I've chosen Golden Globes 2017 and BAFTA Awards 2017. If you click on these pictures, you will get to the gallery. It's both Louis Vuitton dress and I fell in love with both of them and I really don't know, which outfit would I choose, so let me know.


New 'X-Men' movie confirmed?

5. march 2017 at 17:28 | Angie. |  articles

Konečně se začalo něco dít kolem nového filmu X-Men, o kterém se Sophie zmínila v rozhovoru na červeném koberci BAFTA před pár týdny. Film by se měl natáčet během letošního léta, ale moc jsme o tom filmu nevěděli. Vlastně o něm nevíme nic moc ani teď, ale přeci jen něco málo víc. Vypadá to, že půjde o dva oddělené projekty X-Men. Jedno bude film X-Men: New Mutants, o kterém se mluví už nějakou dobu a ve kterém by měla hrát Maisie Williams, Sophiina kolegyně ze seriálu Game of Thrones a jedna z nejlepších kamarádek. Sophie ale podle mých informací nebude hrát v tomto filmu, ale v jiném. Sophie by měla hrát ve filmu, o kterém se začalo mluvit jako o filmu X-Men: Supernova. To evokuje možnost, že půjde o adaptaci comicsu Dark Phoenix Saga, který vypráví příběh o momentu, kdy Jean Grey (kterou hraje Sophie) ztratí kontrolu nad svými schopnostmi, ty ji pohltí a ona se stane tím nejnebezpečnějším mutantem na planetě, nebo minimálně jedním z těch nejnebezpečnějších. Jean je totiž mutant třídy 5, to znamená, že je nejmocnější a moc takových ve světě X-Menů není. X-Men: Supernova nejspíš nebude oficiální název, ale každopádně je více, než pravděpodobné, že půjde o temnou Phoenix. To znamená, že Sophie bude mít v tom filmu mnohem větší roli, než v Apocalypse. Podle všeho by se měli vrátit i ti, co byli obsazeni nově do Apocalypse. Ty Sheridan, Alexandra Shipp a další, zkrátka ta nová garda Apocalypse. Potom se ještě mluví o Nicholasi Houltovi, ten prohlásil, že si myslí, že si svou roli Beasta zopakuje. Stejně tak se mluví o možnosti návratu Jamese McAvoye, což dává smysl, vzhledem k tomu, že hraje Profesora X. O Michaelovi Fassbenderovi a Jennifer Lawrence se ale neví, každopádně to nevypadá příliš nadějně. Už se oba tak nějak vyjádřili, že se jim do toho příliš nechce, ale těžko říct. Jsem ráda, že se to konečně trochu posunulo a že víme něco nového. Jsem nadšená z nového filmového projektu, X-Meni jsou moje srdcovka, takže jsem zvědavá :)
* * * * * * *
There is finally something happening about the new X-Men movie Sophie mentioned during the interview at BAFTA's red carpet. The filming should start some time during summer this year, but we didn't know which movie. It looks like there are going to be two separate X-Men projects. X-Men: New Mutants with Maisie Williams and also an adaptation and reboot of the Dark Phoenix Saga. There is used name X-Men: Supernova, but it's most likely not the final and official name of this film. But Sophie was confirmed for this film, as the main character Jean Grey. In the Dark Phoenix Saga, Jean Grey looses control of her powes and it consumes her and she becomes one of the most dangerous people in the world. There are also some rumors going on that James McAvoy is coming back to reprise his role of Professor X and also the new cast from X-Men: Apocalypse. Ty Sheridan, Alexandra Shipp and more. But no sign of Fassy or JLaw, I don't think they are coming back, but maybe they will at least for some cameo. We will see. But it's so weird, it's weird, because they usually publish something a long time before it starts filming and we don't know almost anything by now. But the movie is happening, it is not going to be called Supernova, probably, but it's most likely about the Dark Phoenix Saga and Sophie is going to be in it. Which is the important part.