February 2017

Happy 21st Birthday, Sophie!

21. february 2017 at 21:06 | Angie. |  articles

Ahoj ahoj ahoj. Dnes je 21. února 2017 a já jsem úpně zapomněla na to, že přesně před 21 lety se narodila naše milovaná kráska, Sophie Turner. Vzpomněla jsem si na to hroznou náhodou, narazila jsem na přání od někoho na instagramu :D ale tak hlavně, že jsem si vzpomněla včas. No zkrátka přeju Sophie k dnešním 21. narozeninám všehno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, ať jí vychází všechno, co si bude přát, hlavně ať je spokojená, přeju jí spoustu nových úžasných hereckých projektů do budoucna a doufám, že narozeniny pořádně oslaví. Na sociálních sítích jí přálo docela hodně lidí, ale o tom vám napíšu až někdy jindy, možná zítra. Objevila se třeba hrozně krásná osobní fotka z dětství Sophie, která je úplně k sežrání :D Dneska mám ale tak akorát čas jí popřát, takže ještě jednou všechno nejlepší!
* * * * * * *
Hello hello hello. It's February 21, 2017 and I totally forgot, that 21 years ago, beautiful Sophie Turner was born. It's Sophie's birthday today, so I am here to wish her the best day, I hope she will celebrate it and that she had a beautiful day! 21st birthday is kind of important for people, who travel to US very often, she can finally legaly drink in the USA :D I hope all her dreams will come true and that she is going to be happy :) Various people wrote some messages to wish Sophie happy birthday, but I will publish those later, I don't have much time. Very beautiful personal shopper was published by one of Sophie's childhood friends Ellie, she posted a picture of her with Sophie when they were very little and I will publish it hopefully tomorrow. I just wanted to wish Sophie happy birthday and go to do some stuff to school. So once again, happy birthday!

Gallery update 15.6: Giorgio Visconti Jewellery Collection

17. february 2017 at 20:53 | Angelique. |  Gallery updates
Ahoj všichni. Dneska jsem zas celý den nedělala nic moc produktivního, ale co se dá dělat. Měla jsem mít sraz s kamarádkou, ale ta se na mě vykašlala, takže to padlo. Fakt mě to nakrklo, protože tohle mi lidi prostě sem tam udělají a asi si občas ani neuvědomují, že mě tím třeba mohli naštvat. Jakože se na něčem domluvíme a pak to padne, to se stane. Ale kdybych jí nenapsala, tak se snad ani neozve sama od sebe, aby mi řekla, že si nakonec domluvila něco jiného. Tak dík no. Co se dá dělat, takoví už jsou holt lidé. Jste jejich kámoš, jen když se jim to zrovna hodí. Neudělám nic. Mám pro vás dneska jeden článek týkající se Soph. Chtěla jsem ho zveřejnit už před pár dny, ale bohužel mi nějak blbnul imagebam, tak jsem to musela odložit. Sophie se stala tváří nové kolekce šperků od návrháře Giorgia Visconti, která vyšla na Valentýna v Číně. Sophie při této příležitosti nafotila propagační fotky. Objevilo se docela dost fotek z focení, ale oficiálních zatím jen pár. Doslova pár, jenom dvě. Fotky z focení jsem vám sem dávala před pár týdny. Tyhle nové oficiální jsou opravdu nádherné, hlavně ta první. Líbí se mi i ty šperky, jsou takové jemné a moc krásné. Sophie tu opět vypadá skvostně, jak taky jinak. Mám pro vás i video, které bylo ale zveřejněno zatím jen částečně na twitteru, ale celé na instagramu. Stačí kliknout na náhled a dostanete se tam :) Tak co si o nové kampani myslíte? :)
* * * * * * *
Hello everyone. I am kind of pissed today. We should go out with my friend from school, but she will rather go with her friend to celebrate his exams. Well, I get it, you know, I do, but what pisses me off is, that she didn't even write me before I asked her, if we're going or not. She just hoped I will forget so she doesn't have to feel bad, or I don't know what was she thinking, but it really pissed me off. I never say I am pissed off to people, even when I am, because I am just not conflict kind of person... so as always, I am keeping it inside me and then I will blow some day. Whatever. Since I have no social life, at least not today, I have for you article about Sophie. I wanted to publish this few days ago, but imagebam wasn't working, so I had to wait a bit. I have for you official photos for MGC Entertainment. Sophie is a new face of jewellery collection by Giorgio Visconti, that was released in Chine on Valentine's day, on February 14. Sophie looks absolutely gorgeous and I really hope that more photos will be published soon, because we've seen a lot of behind the scenes pics recently. The jewellery looks also very nice, it's a pity it came out in China :D I also have for you video for this campaign, but it is only on twitter and instagram, so if you click on the picture, you will get there.

imagebam.com imagebam.com


Gallery update 15.5: EE British Academy Film Awards

13. february 2017 at 13:04 | Angie. |  Gallery updates
Sophie se včera ukázala na předávání cen EE British Academy Film Awards, zkráceně známé pod názvem BAFTA. Už včera jsem uložila hodně fotek, ale chtěla jsem ještě počkat, aby se objevily i ty ze show samotné. Sophie byla jedním z lidí, kteří předávali cenu. Bohužel se z toho zatím na youtube neobjevilo video, ale snad nám ho časem ukážou. Soph předávala dokonce dvě ocenění spolu s Georgem MacKayem, který je známý z filmu Tohle je náš svět s Viggem Mortensenem, v originále Captain Fantastic. Předávali ocenění za nejlepší kostýmy a za nejlepší zvuk. Musím tedy říct, že Sophie vypadala naprosto úchvatně. Mám jenom jednu výtku, a tou je tentokrát make-up očí. Ty umělé řasy jsou podle mě příliš husté a dělá jí to menší oči, což je škoda. Jinak ale vypadala naprosto úchvatně. I tentokrát zvolila šaty z dílny Louise Vuittona a já se opět omlouvám za vše, co špatného jsem o Vuittonovi kdy řekla, protože už mi několikrát dokázali, že umí naprosto úžasné modely. Tyhle šaty se okamžitě zapsaly mezi moje nejoblíbenější outfity Sophie, protože jsou úchvatné. Opět takový trochu rockový styl, hodně se lesknou a jsou hodně odvážné s tím obrovským výstřihem a velkým rozparkem na straně, ale řekněme si to narovinu, Sophie si to může dovolit. Naprosto na koberci zazářila a myslím, že měla jeden z nejlepších outfitů na letošních Baftách. Kromě množství úžasných fotek mám pro vás také jeden rozhovor. V tomto rozhovoru Sophie zmiňuje, kdo jsou její favorité a komu fandí, ale také mluví o budoucích projektech, které jí čekají. Sophie konečně oficiálně potvrdila, že je součástí nového X-Men filmu. O tom filmu se hrozně málo mluví a mě to strašně rozčiluje, protože jsem vůbec nevěděla, jestli tam Soph teda bude, nebo ne. Kromě X-Menů ale také zmínila, že ji čeká ještě "pár filmů" než začnou natáčet X-Meny, takže zřejmě o něčem nevíme, ale jsem nadšená a doufám, že se to brzy dozvíme. Zajímavé také je, že zmíní natáčení 8. série Game of Thrones. To může znamenat, že Sansa přežije až do 8. série... nebo to samozřejmě nemusí znamenat vůbec nic, ale 7. sérii jsme ještě neviděli, tudíž nemůže nic říct a tudíž se musí tvářit, že se 8. série týká i jí. Je to moc pěkný rozhovor, tak se určitě koukněte :) Taky je podle mě i na některých fotkách i v tom videu vidět, že Soph byla hrozná zima :D Vzhledem k tomu, že červený koberec byl venku... :D Chudák, doufám, že z toho nebude nemocná :D Ale pro krásu se musí trpět :D
* * * * * * * *
Sophie attended this years EE British Academy Film Awards yesterday, more known as the British BAFTA. I saved a lot of photos already yesterday, but I didn't have time to publish them here. Sophie was one of the presenters during the show, she presented alongside George MacKay from Captain Fantastic. They presented two categories, best costume design and best sound. Unfortunately, I don't have a video from the presenting yet, but I hope it will show up somewhere soon. Sophie looked absolutely stunning! I don't like the eye make-up that much, because I feel like it makes her eyes look smaller, but the rest of her outfit is just stunning. She chose for this event once again dress by Louis Vuitton and I have to say once again that I am sorry for everything bad I've ever said about this brand, because this dress is absolutely amazing. I love it. I love every single thing about it, it's gorgeous! She slayed, she's a queen on the red carpet, definitelly one of the best dressed of the evening. She rocks in this dress. It is very brave of her to wear this dress, but she can handle it, she's beautiful and the dress looks just awesome. Check it out by yourself. I also have for you one interview when she FINALLY confirms she is part of the new X-Men movie. I really don't know what is wrong with them, but they are not telling us anything about this new film, so I didn't know what to think, but she confirmed just yesterday. And she also speaks about season 8 of Game of Thrones, which could mean Sansa is going to make it or she's just not allowed to say, so she said the filming is set and she also mentioned some other movies, so that is exciting. I think that could mean Berlin, I Love You, but maybe also something else, which is also pretty exciting.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Edit:Layout no. 11

11. february 2017 at 17:34 | Angie. |  past layouts
imagebam.com
November 28, 2016 - February 11, 2017

Očividně se dneska hodně nudím a nemám nic lepšího na práci, takže jsem si zapnula photoshop a konečně jsem se zbavila toho layoutu, který jsem už posledních pár týdnů nemohla ani vystát. Byl tu už dost dlouho a mně začal hrozně lézt na nervy. Zezačátku se mi líbil a měla jsem ho ráda, ale teď v poslední době už jsem se jen těšila, až budu mít čas a budu moct udělat nový. Není to úplně 100% to, co jsem si představovala, ale docela se mi líbí, tak doufám, že i vám. Použila jsem fotografie z nedávných SAG Awards, kde se mi Sophie neskutečně líbila a okamžitě jsem si ty fotky zamilovala. Dejte mi vědět, co si o designu myslíte, já doufám, že to považujete za pozitivní změnu :)
* * * * * *
I am obviously very bored today and I don't have anything better to do. So I made new design. The previous one was here for quite a long time, from the end of November 28, 2016. I liked it, but during last couple of weeks, I stopped. I started to hate it actually :D So I had time today and I made a new one. I used photos from SAG Awards that I fell in love with. I hope you like this new layout. I kind of do, it is bigger than I expected, but I hope it's ok on your computers.

Gallery update 15.4: SAG Update + Personal photos

11. february 2017 at 13:14 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj všichni. Vím, že jsem tu teď zase nějakou dobu nebyla, já vím. Jenomže Sophie si aktuálně užívá volna a života a tak se nikde moc neobjevuje. Docela by mě zajímalo, jak to bude s těmi dalšími X-Meny, pořád se nic neví. No těžko říct, nebudu v tom šťourat. Sophie by se zítra měla objevit na předávání cen BAFTA, na což se moc těším. Ale ještě před tím mám pro vás alespoň nějaké fotky. Nejprve mám pro vás 3 nové fotky ze SAG Awards, kde můžete vidět se Soph Gwendoline Christie a Liama Cunninghama. Potom ještě dvě fotky z after party. Sophie vypadala na SAG hrozně krásně, no ten outfit z after party se mi moc nelíbí, ale posuďte sami. Víc fotek se bohužel neobjevilo.
* * * * * * * *
Hi everyone. I know I haven't been here for quite a long time again, but Sophie doesn't have much news apart from paparazzi and personal photos. She should be presenting at BAFTA awards tomorrow in London, so I cannot wait, but before that I have for you at least something. First of all I have for you two photos from the official SAG After party and three new photos from the inside of SAG Awards on January 29. You can see Gwendoline Christie there with Liam Cunningham. Sophie looked incredible. I don't like the after party outfit that much, but the red dress from Vuitton is just amazing.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Také mám pro vás nějaké osobní fotky. Těch se nasčítalo celkem dost, ale půlku z nich jsem uložila někam do obrázků a nenašla jsem je :D Takže o těch až někdy jindy. Já mám totiž dost zajímavý systém v obrázcích, ve kterém se časem přestanu orientovat i já... Jako třeba, že mám složku outfit duel, v tom mám složku kstew, v tom mám složku new yorského filmového festivalu a v tom mam složku Soph a v té mám složku kstew... a tak dále :D Takže asi tak. Mám pro vás 7 osobních fotek a 3 fotky s fanoušky. Já osobně miluju hlavně tu druhou osobní, ta je prostě perfektní s tím pejskem :) Na spoustě fotek můžete vidět Joa Jonase, jejího aktuálního přítele, a jeho kolegy z kapely DNCE. Sophie byla na letošním Super Bowlu, tráví teď v Americe hodně času a jezdí s DNCE na jejich tour, no teď byla vyfocena na letišti a zítra by se měla objevit v Londýně na předávání BAFTA, tak se můžete jistě těšit na spoustu fotek :)
* * * * * * *
I also have for you various personal photos. I had more, but unfortunately, I have no idea to which part of my computer did I save the oldest few, so I have for you now just the newer ones. I have for you 7 personal photos. The first one is from Variety Awards Nominees Brunch, the others are then various pics from Super Bowl and Los Angeles. You can see Joe Jonas in some of them, I totally love the second picture, that one is just amazing, with the pug, it is so cute. I also have for you three photos with fans. So enjoy.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com