January 2017

Gallery update 15.3: 23rd Annual Screen Actors Guild Awards

30. january 2017 at 16:16 | Angie. |  Gallery updates
Ach můj bože. Sophie rozhodně nezklamala. Naprosto to všem na červeném koberci natřela! Nedokážu ani vyjádřit, jak moc jsem nadšená z toho, že Sophie dorazila na 23. výroční předávání cen Screen Actors Guild (zkráceně SAG Awards). Game of Thrones byl nominovaný v kategorii nejlepší cast, nejlepší herec - na to byl nominovaný Peter, a nejlepší parta kaskadérů ("stunts"). Bohužel tedy v kategorii o nejlepší cast je porazil seriál Stranger Things a nejlepšího herce vyhrál John Lighbow a ne Peter. Poslední kategorii si už ale odnesl seriál Game of Thrones a moc gratuluji alespoň k jednomu ocenění. Sophie a pár dalších lidí z obsazení se samozřejmě na předávání objevili. Mezi nimi třeba Maisie Williams nebo Gwendoline Christie. Zatím mám pro vás jen 26 47 70 fotek, ale jistě budou přibývat další, já jsem s tím jen už zkrátka nemohla dál čekat. Sophie všem vyrazila dech svými úžasnými rudými šaty of Louise Vuittona a já beru zpět všechno špatné, co jsem kdy o Vuittonovi řekla, protože tyhle šaty jsou naprosto DOKONALÉ. Miluju tu barvu, doufala jsem, že si na sebe vezme něco, v čem vynikne a taky ano. Hrozně moc jí ta červená sluší, k tomu ty její krásné blond vlasy v kombinaci s tou červenou krásně vyniknou. Miluju i ten make-up a zkrátka celkový vzhled. Sophie je zkrátka nádherná žena a včera nám to opět dokázala, ne, že by musela. Doufám, že vás uchvátila tolik, jako mně, protože já skoro nemám slov. Mimochodem tedy hrozně moc gratuluju všem výhercům SAG, ale především potom Emmě Stone, která zvítězila v kategorii nejlepší herečky za snímek La La Land. Já jsem si ten film zamilovala a Emmu mám neskutečně ráda, takže jsem nadšená :) A její proslov byl perfektní :D
* * * * * * * *
Oh my God. Sophie didn't disappoint. She absolutely slaaaayed!!! I cannot even tell you how happy I am that Sophie went to 23rd Annual Screen Actors Guild Awards. Game of Thrones was nominated in three categories, best cast, best stunt ensemble and Peter Dinklage for best actor in a drama TV show. Unfortunately, Peter didn't win nor did the cast, but the stunt ensemble did, so congratulation. Sophie and some other cast members were there of course to support their TV show and Sophie looked absolutely stunning! I have for you just 26 47 70 photos for now, but there is more to come soon, I just couldn't wait longer before I write about it. Sophie stunned everyone with her red Louis Vuitton gown, including me. I take back everything negative I ever said about Vuitton, because... WOW! Just... WOW! Sophie looked incredible. I love the dress, I love the color, I love the hair and I love the make-up, she is definitely my most favorite person on the red carpet this time, she's hot, she's beautiful, she's just stunning, she completely slayed. I loved the last year's dress, but it was nothing in comparation with this outfit. I am in love. By the way, I am so happy that Emma Stone won the SAG Award for her role in La La Land, her speech was priceless :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 15.2: Variety Awards Nominees Brunch

29. january 2017 at 1:25 | Angie. |  Gallery updates
Je to už nějaká doba, co jsem naposledy napsala na tenhle blog článek, ale zkrátka jsem tak nějak neměla čas. Kristen teď měla nehoráznou haldu novinek ze Sundance a Soph naopak neměla kromě osobních fotek skoro nic, kromě paparazzi, které nepřidávám, takže jsem to zkrátka odsunula na dobu neurčitou a věnovala se blogu o Kristen a částečně i novému blogu [kuk], ke kterému jsem se přidala. Každopádně jsem ale nemohla počkat s těmahle fotkama, protože Soph se po nějaké době opět objevila na další společenské akci a vypadala naprosto úchvatně. Neskutečně se mi tu líbí její outfit. Šlo o brunch pořádaný Variety na oslavu nominovaných na ocenění SAG. SAG Awards se konají už dnes a já trochu předpokládám, i když se bojím, abych to nezakřikla, že se tam Soph také objeví. Ona sice nominovaná není, ale Game of Thrones jako už tradičně samozřejmě ano. Trochu vyvozuji z toho, že byla na téhle akci, že se objeví i na předávání samotném. Sophie na sobě měla i tentokrát model značky Louis Vuitton, ale tentokrát jsem z modelu naprosto nadšená. Kromě toho, že se mi moc líbí střih a celkové krajkové provedení, tak se mi především hrozně líbí ta modrá barva a podle mě se k Soph skutečně hodí. Skvělé jsou i doplňky, účes i make-up. Podle mě rozhodně rozzářila červený koberec. Doufám, že se fotky líbí i vám alespoň zpoloviny tak, jako mně! :) Na fotkách není vždycky sama, můžete ji vidět například ve společnosti herečky Annalise Basso, se kterou jsem se já osobně seznámila díky jednomu ze skvělých filmů roku 2016, Tohle je náš svět (Captain Fantastic), ve kterém hrála jednu z dcer Vigga Mortensena. Té to musím říct taky ohromně slušelo.
* * * * * * *
It is quite a long time since I published last article, but I really just didn't have time. Kristen has a lot of news from Sundance Film Festival and Sophie didn't have almost anything at all, so I chose Kristen's news over the few personal photos of Sophie. During the examination time in school I really couldn't handle both 100%. I wasn't really into publishing every single photo with fan, I will probably do it later, but with these photos, I couldn't wait. I slept 12 hours today (well, actually yesterday), so I am not tired at all. Like seriously at all... so I can write this article. I have for you now over 47 photos from yesterday's event. Sophie attended Variety's Celebratory Brunch Event for Awards nominees and she looked absolutely stunning in the blue outfit she had. It is full Louis Vuitton outfit, but this time I love it completely. I adore it, truly. I love the color, I love the whole shape and look, I love the hair and the jewelry, I just love everything. I truly hope Sophie is going to appear at the SAG Awards this year as she did last year I think. It is today. I think she is, considering the fact this event was for the nominees for SAG and she was attending. She herself wasn't nominated, but Game of Thrones of course was. Well she looked stunning, what do you think?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 15.1: BAFTA Tea Party portraits + Women in Hollywood

18. january 2017 at 0:37 | Angie. |  Gallery updates
V minulém týdnu se objevilo docela dost docela skvělých novinek, ale já jsem byla příliš zaneprázdněna stěžováním si na to, že KStew nemá žádné novinky, než abych místo toho psala články sem. Takhle to úplně nebylo, ale vzhledem k množství zkoušek, které mám, jsem tak nějak neměla čas a upřímně ani náladu na nic, kromě čirého nic nedělání. Ale protože mám z nějakého důvodu v tuhle hodinu potřebu se s vámi podělit o novinky místo spánku, tak jsem tady teď, přestože mám zítra další zkoušku. Mám pro vás 6 portrétů, které byly vyfoceny během akce BAFTA Tea Party, která se konala den před předáváním Zlatých Glóbů 7. ledna 2017 a kde se objevila naše Sophie v zajímavém outfitu od Louise Vuittona. Respektive od někoho jiného, ale značky Louis Vuitton. Tehdy jsem se vyjádřila [kuk], že nejsem z outfitu úplně nadšená, musím ale říct, že čím častěji ho někde vidím, tím více se mi líbí a tyhle portréty jsou zkrátka a dobře krásné. Fotografie spáchal fotograf William Callan a podle mně se mu opravdu povedly, co myslíte?
* * * * * * *
Some actually pretty exciting news showed up during last week, but I was pretty busy because of school and I am sorry. I am crying over KStew not having any news and when Sophie does, I am not writing articles either. You might ask me what I actually want from my blogging career, but that's something I am not able to answer. I have for you now some new photos that I absolutelly love. These pics are not everything what showed up, but I have to keep something in case there are no more news any time soon. So, what's up? I have for you official portraits from the BAFTA Tea Party on January 7, 2017. Portraits are taken by William Callan and I absolutelly love them. I actually started to like Sophie's outfit from that night. You know I didn't like it, but more often I see it, more I like it and I have to say that Sophie is beautiful in these six pictures, isn't she?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
* * * * * * *
Kromě nových portrétů mám pro vás jednu úplnou novinku a tou je nový photoshoot! Teď jsem v jedné větě použila nějak mockrát tvary slova nový :D Asi bych měla něco dělat se svým vyjadřováním, ale což. Zkrátka a dobře, Sophie se jako jedna z významných televizních hereček objevila v nejnovějším čísle americké verze časopisu ELLE, kde se v hlavním článku zaměřují právě na téma žen v televizním průmyslu. Kromě Sophie se v tomto čísle objevila i Maisie Williams a do galerie jsem nahrála dva scany ze samotného čísla. Nahrála jsem tam i ten s Maisie, protože má na sobě část sloupku o těch dvou a nechtěla jsem, abyste to měli useklé. Kromě fotky, která je i na scanu, se objevila ještě jedna fotografie z photoshootu a obě dvě jsou musím říct opravdu krásné. Sophie to na nich hrozně moc sluší a na obou má velmi zajímavé outfity. Každý je úplně jiný a to se mi na tom vážně líbí. Tyhle fotografie má potom na svědomí Markus Jans a taky se mu musím říct povedly. Sophie je tu krásná a Maisie ostatně též.
* * * * * * *
I also have for you something else. I have for you new photoshoot! Yes, you read correctly. Sophie shot a new photoshoot for American version of the ELLE Magazine. The newest main issue is called Women in Television and Sophie is one of these influent women and role models fom television. Not just Sophie, but also Maisie Williams is in this issue. I have for you Maisie's scan too, because there is a part of short article about Soph and Maisie and their strong bond. Sophie said there are like an old married couple. I also have for you two outtakes from the actual photoshoot, not just scans and I love them both so very much. I hope more photos will be published, but I am not sure if we should expect more. It is in the end article about various women in TV, not just Sophie. Photos are taken by Markus Jans.

imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Gallery update 15.0: BAFTA 2017 Nominations Announcement

13. january 2017 at 16:55 | Angie. |  Gallery updates
No... tak Sophie je nejspíš hrdým vlastníkem teleportu, protože se přemisťuje z jedný části světa na druhou strašně rychle a k tomu ještě pořád vypadá svěže a odpočatě :D Mě by to asi zabilo, lítat pořád sem a tam jak blázen. Já sice lítám často, ale ne v rozpětí tří dnů 3x :D No nic. Každopádně jen dva dny po předávání Zlatých Glóbů v Los Angeles se Sophie vrátila do Londýna, kde se zúčastnila další akce. Konkrétně pak vyhlašování nominací na ocenění BAFTA 2017. Sophie byla tou, která vyhlašovala polovinu kategorií. Druhou polovinu vyhlásil herec Dominic Cooper, kterého mám moc ráda, tak jsem ráda, že tam byl se Sophie právě on. Podle fotek je jasné, že si to tam opravdu užili a i se spolu zasmáli, takže si nejspíš rozumí, což je rozhodně pozitivní. Ale já mám pocit, že Soph je ten typ člověka, který se dokáže spřátelit s úplně každým, to bych taky chtěla umět. Tentokrát teda Louise Vuittona vyměnila za poněkud jednodušší a v porovnání s těmi posledními dvěma outfity i nudnější outfit od Victorie Backham. Mně se ten kostýmek moc líbí a i se mi moc líbí ta barva, Sophie tmavě zelená sluší. Přeci jen na takovou událost to chtělo něco trochu uselejšího, než ty šílenosti of Vuittona a tohle se podle mě hodilo naprosto skvěle a k tomu to Soph vážně sedí. Nejsem z toho outfitu nějak ultra nadšená, ale líbí se mi :) Kromě haldy fotek mám pro vás také dvě videa. V prvním se můžete podívat na samotné vyhlášení nominací, nejvíc si jich odnesl film La La Land, celkem 11. A naprosto zaslouženě, je totiž dokonalý. A druhé video je krátký rozhovor, kde je i Soph s Dominicem. Soph toho sice moc neřekne, ale určitě můžete taky kouknout.
* * * * * * *
So well... Sophie's got a teleport probably. Because she's one day in Los Angeles and another in London and another in LA again. Well, I actually don't know where she is right now, I just know, that after the Golden Globes awards, she went to another event on January 10, 2017 and I have for you photos right now. I know, I am three days late, but I had two exams during those three days and one really really long day, so I couldn't publish it sooner. So, I have for you over 100 photos from the EE BAFTA nominations announcement. Sophie was asked to announce this years nominees and she did alongside with Dominic Cooper. According to these photos, they had a loooot of fun together, which is great. I love Dominic. I also have for you two videos from this event. First one is the nominations announcement and the second one is a short interview with Sophie's and Dominic's reaction. Sophie took a different brand this time, no Vuitton. She chose Victoria Backham outfit that I really like but in comparation to those last two outfits, this one is kind of boring :D But I love it. Sophie also had amazing hair and make-up as always and is laughing and smiling in most of these pictures, so I love them all. Check out.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 14.9: 74th Annual Golden Globes Awards in Beverly Hills

9. january 2017 at 19:42 | Angie. |  Gallery updates

Ahoj všichi! Jsem tak ráda, že můžu říct, že se Sophie v letošním roce zúčastila 74. výročního předávání cen Golden Globes v Beverly Hills v Los Angeles. Předávání se konalo včera večer a objevilo se tam celkem dost herců a hereček z Game of Thrones, i když ne zase tolik. Byl tam třeba Kit Harrington, který se objevil i v otevíracím videu Jimmyho Fallona, na které se můžete kouknout tady. Je fakt vtipné. Těším se, až se kouknu na celé předávání. Kromě Kita tam byl i Nikolaj Coster-Waldau, Liam Cunningham, byla tam Maisie Williams a Gwendoline Christie. A možná i někdo další, ale už nevím. Naštěstí tam také byla naše Sophie a z toho vám dnes přináším následující fotografie. Beru zpět to, co jsem řekla o značce Louis Vuitton. Ten ouftit z BAFTA Tea Party (viz předchozí článek) se mi sice nelíbil, ale ty šaty, co si Soph vybrala na Golden Globes byly naprosto úchvatné a to je to taky Vuitton. Líbí se mi opravdu hodně. Jsou velmi zajímavé, originální a netradiční, ale absolutně nádherné. Neslušely by jen tak někomu, ale Sophie v nich vypadá dokonale. Mými favoritkami tento rok jsou kromě Sophie ještě Lily Collins a Emma Stone. Ty měly obě naprosto úchvatné a dechberoucí outfity. Hlavně teda Lily, ty šaty jsou nádherné. Já mám tenhle styl hodně ráda. Jsem také neskutečně ráda, že Emma Stone vyhrála Zlatý Glóbus za nejlepší herecký výkon v muzikálu nebo komedii. Hrozně jsem jí to přála. Sice na ten film, za který to vyhrála, jdu až zítra, ale jsem si jistá, že v něm byla úžasná. A taky jsem nadšená, že vyhrál Tom Hiddleston. Láska mého života. No nic. Seriál Game of Thrones bohužel tentokrát neuspěl. Mám pro vás randál fotek z červeného koberce, potom nějaké fotky zevnitř a asi jsou některé i z té afterparty. Kromě toho mám pro vás i jeden rozhovor, ve kterém se Soph zmíní o vztahu s Joem a říká, že je velmi šťastná, za což jsem moc ráda, i když Joea nemusím. A pár fotek ze sociálních sítích. Sophie je na některých fotkách spolu s dalšími lidmi, je tam jedna fotka s Nikolajem ze sálu, potom pár fotek s Liamem Cunningamem, asi dvě nebo tři fotky s herečkou Priyankou Choprou, což je ta nádherná indka ve zlatých šatech a pak je tam ještě docela dost fotek s Maisie Williams, protože Soph pomáhala své televizní sestře s jejími šaty. Maisie mimochodem taky vypadala nádherně. Tak koukněte a jsem zvědavá, co na fotky povíte.
* * * * * * *
Hello everyone! I am so happy to tell you, that Sophie appeared at the 74th annual Golden Globes Awards this year. A lot of Game of Thrones stars were there. Kit Harrington showed up, he even appeared in the opening, you can check it out here. It is very funny. Gwendoline Christie was there, Nikolaj Coster-Waldau, Liam Cunningham, Maisie Williams... and of course, our Sophie. I have to say, that she looked absolutely stunning! I take it back. I didn't like that Louis Vuitton outfit from BAFTA Tea Party, but I LOVE the dress she had at Golden Globes Awards. It's also Vuitton and it looks AMAZING. She really does look gorgeous. The dress is very unusual, but very very nice, I love it. My top favorite this year are of course Sophie, but also Lily Collins and Emma Stone. I am by the way sooo happy Emma Stone won the Golden Globe, it is amazing. Unfortunatelly, Game of Thrones didn't win the price, but even the nomination is great, for sure. I have for you a looot of photos from the red carpet and also some from the inside. One with Nikolaj, some with Liam, several from the red carpet with Maisie, because Sophie was helping her on screen sister with her dress and you can also see two or three photos with Priyanka Chopra - the beautiful lady in golden dress. I also have for you one interview and some photos from social media. So check out. Sophie is talking about her relationship with Joe, but all she says is basically that she is very happy. Joe showed up at the HBO after party after the Globes.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Gallery update 14.8: BAFTA Tea Party 2017 + personal pics

8. january 2017 at 13:39 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj ahoj ahoj. Jak se máte? Jak jste oslavili nový rok? Ani jsem vám nepopřála k novému roku, tak bych to ráda udělala teď, i když trochu pozdě. Takže vše nejlepší do nového roku, doufám, že pro vás začal dobře a bude lepší, než ten předchozí, plný splněných přání a plánů a tak podobně. Dneska pro vás mám první článek v tomto roce. Na tak úplně proto, že by se nic neobjevovalo, ale objevovaly se především paparazzi fotky, které nepřidávám a osobní fotky, které jsem sice přidat chtěla, ale nebylo jich nejdřív zase tolik a pak jsem neměla moc času, tak jsem chtěla počkat na nějakou lepší příležitost. Tou příležitostí se stala včerejší akce a to, že se blíží předávání cen Golden Globes, kde je Game of Thrones nominováno v kategorii nejlepší seriál. Sophie tam samozřejmě nemůže chybět, ale o tom až zítra. Dnes mám pro vás fotky ze včerejší akce v Los Angeles, konkrétně pak z BAFTA Tea Party, což je taková tradiční akce, na které už Soph párkrát byla. Také můžete na jedné z fotek vidět (bohužel jen jedné...), že se tam ukázala i Sophiina kamarádka a kolegyně ze seriálu Maisie Williams, které to moc slušelo. Už se hrozně těším na předávání Glóbů, nejen proto, že se tam Soph ukáže, ale také proto, že to moderuje Jimmy Fallon, kterého mám hrozně ráda a taky je nominovaných pár mých oblíbenců, tak jsem zvědavá, jak to letos dopadne. Co se Soph týče, tak na sobě měla na té včerejší akci docela zajímavý outfit. Zvolila kombinaci stříbrné volnější halenky a kalhot se zlatým lemováním značky Louis Vuitton. Mně se ten outfit teda vůbec nelíbí, abych pravdu řekla. Ty kalhoty jsou celkem pěkné, ale takhle dohromady mi to zkrátka moc nesedí. Kristen spolupracuje s Chanelem, který nemám ráda... a Soph s Vuittonem, kterého taky nemusím... co se dá dělat :D Každopádně měla ale moc krásný make-up a i účes se mi líbil. Soph září ve všem, i když se mi to nelíbí. Holt se s tím musím smířit. Jen mě tedy docela znepokojuje, že Soph docela hodně zhubla během ne úplně dlouhé doby... a moc se mi to nelíbí, ať už je to z jakéhokoliv důvodu. Když lidé z hodně štíhlých hubnou do ještě štíhlejších, nevidím to ráda. Soph byla vždycky štíhlá s nohama až do nebe, nevím, proč teď tolik zhubla a jestli je to kvůli roli, tak mě štve, že musí hubnout kvůli roli... a jestli je to kvůli Joeovi nebo tomu, že si myslí, že je to potřeba, tak mě štve i to, protože rozhodně není. Ale je to samozřejmě její věc, jen doufám, že to nebude pokračovat do nějakých větších extrémů. Užijte si fotky.
* * * * * * * *
Hello hello hello. How are you? How did you celebrate new year? I didn't even write Happy New Year note here, so I am at least telling you now. Sophie had some news, but mostly just personal photos and I didn't have time, so I kept them to a better opportunity. So this is the first article in 2017, also the first public event in 2017 where Sophie was. She also appeared at some Pre- Golden Globes party, but only paparazzi pics showed up. Sophie was yesterday as usually at the BAFTA Tea Party in Los Angeles. She was there last year and I think that the year before also. You can also see that her friend and co-star Maisie Williams was there and everyone is waiting for today's Golden Globes awards. I personally cannot wait because Jimmy Fallon is hostin and I love Jimmy, I believe it's going to be great. And I also have some of my favorite people nominated, so I am very curious. But now, photos from the BAFTA Tea Party. Sophie had an interesting outfit that I actually don't like at all. It is Louis Vuitton and I have problem with this brand, I don't like their clothes. Kristen is face of Chanel and I hate Chanel... and Sophie works with Vuitton and I don't like Vuitton, it is said. Whatever. She at least has an interesting look. I love the make-up and the hair and Sophie shines in everything, so. I am just not happy about the recent weight loss. It is Sophie's thing, I just don't like the fact she lost a lot of weight in very short amount of time. I would really like to know, why is she doing it, if it's because of a new role we don't know about, because of X-Men or because she has feeling she's fat or someone is telling her, because if so, I will kill him. She was always very thin, but feminine, I don't like to see her loosing weight from thin to even thinner.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kromě fotek z akce mám pro vás také konečně ty zmiňované osobní fotky, kterých se v posledních několika dnech až týdnech objevilo velké množství. Konkrétně jsem do galerie nahrála 17 fotek všeho druhu. Mně osobně se hrozně líbí ta první, která pochází z doby před pár dny, kdy Soph cestovala z Londýna do Los Angeles právě kvůli tomuhle týdnu, kdy jsou Golden Globes. Fotil ji její kamarád fotograf Greg Williams. Sophie byla také během posledních několika týdnů třeba v Miami se svým přítelem a jeho rodinou. Stále chodí s Joem Jonasem a nijak se tím netají, objevili se spolu na několika oficiálních akcích, dokonce i na jedné přidružené ke Golden Globes. Z toho jsou ale bohužel jen paparazzi fotky, možná se časem objeví i něco oficiálního. Soph teď hodně pendluje mezi Amerikou a Británií. Druhá fotka je z Londýna, kdy byla s Joem a přáteli v nějakém nóbl Londýnském klubu. Fotek z tohohle večera je víc v galerii. V Miami si pak vyjeli na lodi s rodinou Joea a nějakými přáteli. Pátá fotka je zase z Londýna, tam můžete vidět Sophiinu nejlepší kamarádku Maddie Spalding a pár dalších přátel. Sedmá fotka se objevila v instagramovém příběhu Joea Jonase a poslední pochází ze včerejška. V galerii pak najdete dalších 9 fotek, tak určitě koukněte.
* * * * * * * *
I also have for you 17 new personal photos that showed up during last couple of years. Sophie is still dating Joe Jonas and they seem very happy. Some of these personal photos come from their time spent together. The seventh photo was posted by Joe in his instagram story and it is very cute. Sophie was in Miami recently with him and his family, she also was in Los Angeles. She is travelling a lot since she has American boyfriend. I love the first photo, it is from a plane when Sophie went from London to LA this week and the photo is by her friend, photographer Greg Williams. The last one is from yesterday night's preparations. The second one is from London, the fifth one is also from London with Sophie's friends, you can see Maddie Spalding in it. And you can also find much more in the gallery.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com