December 2016

Gallery update 14.7: MGI Entertainment + new personal & fan pictures

29. december 2016 at 23:06 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj ahoj ahoj. Jak se máte? Po delší době mám pro vás konečně taky nějaké novinky. Nějaké ty osobní fotky se objevovali i v průběhu minulých týdnů, ale bylo toho málo na samostatný článek. Dnes se ale konečně objevilo něco pořádného. Nechci úplně rozebírat to, co jsem rozebírala v anglické verzi, jde o mou práci a o to, že tam zítra jdu naposledy a nevím, jak se chovat... Což je nepodstatné a když o tom mluvím, bolí mě z toho hlava. Tak se raději jen zeptám, jaké jste měli Vánoce? Můj brácha mi nadělil Mrzimorskou šálu, takže já jsem úplně nehorázně nadšená. Fakt jsem se bála, co to bude a musím říct, že se překonal! Doufám, že i vy jste pod stromkem našli něco parádního :) Ale teď už tedy k Soph. Mám pro vás celkem 10 fotek z focení nového photoshootu pro společnost MGI Entertainment. Moc jsem tedy nepochopila, co to je za společnost, ale nejspíš spolupracují s různými hvězdami a nějakým způsobem je sponzorují a oni jsou pak na oplátku tvářemi nějakých jejich produktů. Každopádně už jen z těch fotek z focení to vypadá, že to bude opravdu povedená záležitost a hrozně se těším zaprvé na víc informací a zadruhé na nějaké ty oficiální propagační fotky. Zatím tedy jen ty z focení, ale jsou fakt krásné, hlavně Soph je na nich krásná. Už jsem si nějak zvykla na to, že je blondýna, tak hádám, že se teď někdy zase přebarví na zrz :D
* * * * * * *
Hello hello hello. How are you? After a long time I have for you some news from Sophieland. There were some personal photos or photos with fans showing up during last couple of weeks, but not much and I didn't have much time. How was your Christmas? Mine was pretty exhausting and still is. There wasn't a day when I didn't have some visit or something. So I am pretty tired. I wanted to rest a little bit during holidays but obviously, it is something I can never do. I go to work tomorrow the last time and I am pretty scared of that. I am sure I am going to cry as fuck. I don't have any experience with leaving job, this was my first real job, I was there for three years but... I have no idea what to do. I would need instructions how to live your life. It will be terrible and I am going to cry. I have even dreamed about it. I am so screwed. Whatever. I have for you today some news. I have for you 10 photos from behind the scenes of some new photoshoot for MGI Entertainment. Sophie is now cooperating with this agency that I have no idea what does, but these photos looks absolutely amazing and Sophie looks georgeous. I cannot wait to see the final product.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Také mám pro vás pár osobních fotek. Sophie strávila Vánoce nejspíš se svou rodinou a přáteli, protože ta druhá fotka se objevila na instagramu Sophiina bratra Willa Turnera (jak z Pirátů z Karibiku, lol) a ta třetí je potom fotka, kterou zveřejnila Soph na svém instagramu, kde můžete vidět Sophiinu nejlepší kamarádku Maddie Spalding a nějakou kamarádku, kterou neznám jménem. První fotka potom pochází od Sophiiny stylistky a kamarádky Rebeccy Corbin-Murray. První tři fotky jsou potom fotky s fanoušky, nebo alespoň co já vím. Ta poslední pochází z Miami na Floridě v USA, kde se Soph nejspíš momentálně nachází spolu s přítele Joem Jonasem. Fotky jsou všechny skvělé :) Nemám moc novinky o natáčení Game of Thrones, jen vím, že se čeká s některými severními scénami až do ledna až února, takže nejspíš ještě neskončilo.
* * * * * * *
I also have for you some new personal photos. Sophie spent Christmas with her family and friends. The second personal photo is taken by one of Sophie's brothers, Will, and the last one was published on Sophie's official instagram account. The first one was published by Sophie's stylist and friend Rebecca Corbin-Murray. The first three are prohos with fans. The last one comes from Miami, where Sophie probably is right now with her boyfriend, Joe. I don't have any update on Game of Thrones filming but according to my sources, there will be some part filmed also in January/February, when there is real snow on the north as winter has come to Westeros.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Veselé Vánoce všem!

24. december 2016 at 11:07 | Angie. |  Diary

Ahoj moji draze milovaní blogoví přátelé. Tenhle článek nebude nijak převratně strhující, ale zkrátka vám chci všem popřát veselé Vánoce a poklidné a šťastné prožití vánočních svátků! Hlavně ve zdraví a v pokoji, s vašimi blízkými a ať se vám splní vše, co si přejete a ať jsou vaše Vánoce takové, jaké je chcete mít! :) A žádné kosti v krku a hořící stromky! Mám vás všechny moc ráda a doufám, že si svátky moc užijete!! :)

Já zrovna sedím v obýváku, posloucháme vánoční koledy a až dopíšu tenhle článek, tak nejspíš půjdeme zdobit stromek. Včera jsme dělali bramborový salát a stejně jako vždy, i letos je ho pořádný kotel. Nechápu, jak to vždycky můžeme sníst, ale pak najednou zkrátka dojde :D Jak slavíte Vánoce vy? My většinou v poklidu. Přes den vše připravujeme na večer, balíme dárky, zdobíme stromek, cpeme se cukrovím... a večer usedneme společně ke štědrovečerní večeři, u nás je to tradiční kapr s bramborovým salátem, a potom si rozdáme dárky. Letos jsem opravdu zvědová, co pod stromkem najdu, protože mamka říkala, že brácha se letos fakt vytáhnul s tím dárkem pro mě... Tak se trochu bojím, ale zároveň jsem zvědavá. Každopádně se mějte krásně, užijte si Vánoce, pokud možno a pokud slavíte, pokud ne, tak se zkrátka jen mějte krásně :D Já se někdy mezi svátky určitě ozvu :)

- S láskou vaše Angie.


Gallery update 14.6: StudioWrap portraits + photos with fans

9. december 2016 at 23:29 | Angie. |  Gallery updates
Chodí kolem nějaké ty drby... řekněme to takhle. Drby o novém filmu ze série X-Men. Sophie mluvila o možnosti, že si zopakuje roli Jean Grey i v dalším filmu během festivalu v Benátkách, ale nic konkrétního. Objevila se informace, že by se nový X-Men film měl začít natáčet v květnu 2017, ale neví se ani jaký ani jestli v něm Soph bude. Nejspíš by to ale mohlo teoreticky vysvětlovat to, že Sophie v poslední době začala hubnout, protože i do natáčení 1. dílu to musela dělat kvůli kostýmu. Mně osobně se nelíbí to, že by kvůli roli musela hubnout, protože už je tak hubená dost, ale mohlo by to být vysvětlení. Je lepší, než že se z ní stává fitness maniak nebo anorektička :D Ale uvidíme, hodně se mluví o New Mutants, ve kterých by měla hrát i Maisie Williams (Arya Stark v GoT a jedna ze Sophiiných nejlepších kamarádek), ale nic se neví, což nesnáším. Snad se dozvíme víc. Ale teď k věci. Mám pro vás pár portrétů pro StudioWrap, kde byla Soph v minulém týdnu a udělala pár krátkých a jeden dlouhý rozhovor, který jsem ještě nestihla zveřejnit. Sophie to hrozě slušelo, měla skvělý outfit, který se mi moc líbí a i ty portréty jsou skvělé, i když zatím jen v malém rozlišení. Doufám, že se objeví ve vyšší kvalitě.
* * * * * * *
There are some rumors going around right now. Rumors about another X-Men movie. Sophie talked about the possibility during the Venice Film Festival in the summer, but it was never confirmed. It is still not confirmed, but it might explain her recent travels to Los Angeles and also the weight loss, but that might be just an coincident, because the filming should start in May 2017, according the rumors. I don't like the idea of her loosing weight because of some movie, because she's already thin enough, but she needed to loose some for the previous X-Men: Apocalypse movie, so it might be it. But that is too hypotetical. I would love to see Sophie in the role of Jean Grey again. But we will see. I have for you now few portraits for The Wrap. They are just in small quality now, but I love them. Sophie looks very cute.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nikdy nezveřejňuji paparazzi fotky, ale občas je to i docela škoda :D Já nepodporujuu tenhle průmysl, nesouhlasím s tím, že by měli sledovat celebrity 24/7, nesouhlasím s tím, že je bez jejich souhlasu a mnohdy i bez jejich vědomí fotografují v jakékoliv situaci. Občas z toho ale vyjdou docela roztomilé fotky, jako teď před pár dny s Joe Jonasem, ale přidávat je nebudu, kdo by měl zájem tak některé moje zdroje nejsou paparazzi free anebo u Ellie na blogu. No každopádně Soph je aktuálně asi pořád ještě v Londýně. Byl tam i Joe a Soph ho představila rodičům, byli společně viděni ve městě. Asi je to vážné. Nebo aspoň natolik, aby se seznámili. No pořád ho nemám ráda, sorry :D Ale když je Soph spokojená, je to to hlavní. Každopádně Soph s Joem byli na akci s názvem Winter Wonderland, což je takový zábavní park, který bývá v Hyde Parku v Londýně během prosince, možná během celé zimy, to netuším, ale nejspíš budu muset někdy do Londýna, až to bude, protože podle googlu to vypadá skvěle :D No a tam vzniklo pár fotek s fanoušky, nejlepší je ta první :D Tam se fotila slečna s Joem a Soph jim tam do toho hodila v pozadí ksicht :D parádní. Všechny jsou skvělé. Soph pak byla ještě v jednom Camdenském klubu a nevím, jestli ještě ten den nebo jinej den, tak měla Joeho skupina DNCE koncert. Nebo minimálně teda zpíval Joe na podiu :D Každopádně všechny fotky jsou skvělé a určitě na ně koukněte :)
* * * * * * * *
I don't ever publish paparazzi photos if they are not from the set of a movie, but sometimes I am not so happy about it, because they are cute or beautiful. But I still hate paparazzi and I totally don't approve that they are still following celebrities and take photos of them without their permition. They have to get used to it, but I don't support it with publishing them. But there are some with Sophie, Joe and her parents in London and those are really cute. But I am not publishing them, just telling you, they exist, you can see them at other blogs about Sophie, not here. Sophie came back from the US and she went to DNCE concert and she also was at Winter Wonderland, which is an event situated in Hyde Park some weeks in the winter. There is a lunapark and you can ice-skate there and so on. It has to be great. I have go to London sometime in the winter. Whatever. Some fans met Sophie and Joe and from there are these 8 fan photos. I love all of them, but the first one is the best. Sophie photobombed a photo where some fan was taking pic with Joe Jonas. I love it :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 14.5: Sophie attends Sky Women In Film & Television UK Awards in London

2. december 2016 at 23:33 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj ahoj ahoj. Už jsem tady zase. Říkáte si asi, co se to se mnou sakra děje, co? V posledních dnech jsem na tomhle blogu víc než na svém hlavním blogu. To má dva důvody. Zaprvé, Sophie má teď víc novinek než KStew, takže se snáz píšou články. A zadruhé jsem měla výčitky, že jsem tady na to tak trochu kašlala a tak jsem se rozhodla, že to zkusím napravit. K čemuž mi nahrává i ten fakt, že Soph má teď přeci jen docela dost novinek. Nechci to zakřiknout, protože to většinou pak znamená ticho na několik týdnů. Tak uvidíme. Jak jsem psala, že podle náznaků se Sophie chystá domů do Británie, tak to tak skutečně bylo a v podstatě hned, jak dorazila do Londýna, tak si vyrazila na jednu akci. Dobrá, ne úplně hned nejspíš, ale zkrátka doma moc neotálela, než se nám někde ukázala. Po delší době je to zase pořádná akce, takže já jsem nadšená. Sophie byla hostem Sky Women in Film & TV Awards, kde byly oceněny různé ženy, které se podílejí na tvorbě filmů a seriálů ve Spojeném Království. Pokud jsem to správě pochopila, tak Sophie tam byla některou z dam ocenit, ale tím si nejsem úplně jistá a tak se tím prostím neřiďte. Jen jsem to tak pochopila. Na tom ale v podstatě nesejde. Zkrátka tam dnes byla a nezapomněla vypadat absolutně úchvatně jako vždycky. Trochu mi přijde, že Soph v poslední době zhubla a nejsem si úplně jistá tím, jestli je to dobře, ale možná se mi to jen zdá. Ono když má někdo nohy dlouhé až do nebe a ještě nosí kalhoty s vysokým pasem, tak to trochu zkresluje. Soph si to může dovolit, tak proč to nenosit, že. Měla na sobě moc krásný elegantní outfit, ze kterého jsem nadšená. Vypadá to, že si událost opravdu užila, vypadala krásně, měla nádherně upravené vlasy, krásný make-up a tak vůbec. Ta žena se Soph na fotkách je tuším Nina Gold, která spolupracuje na Game of Thrones, má na starosti castingy.
* * * * * * * *
Hello hello hello. I am here again. What the hell is wrong with me, right? Last couple of days, I am here actually more than at my main blog about KStew. Why? Well, it has two reasons. First, Sophie has more news than Kristen right now... and second, I felt bad that I didn't pay attention to this blog too much, so I want to change it a little bit, because I really love this blog, I love you and I love Sophie and I want to write about her. Sophie really did travel back home to London and she attended one event right away. The event was called Sky Women In Film & TV Awards, it was today and it was in London. If I got it right, Sophie was presenting someone who was awarded. But I am not sure about it, when I know more information, I will update it. Anyway, she looked absolutely gorgeous. She chose very elegant and beautiful outfit and I love her hair so much. She looked stunning. I am so glad that she showed up at some event after such a long time. Don't you think that she lost some weight? She seems a bit too skinny to me as I looked at couple of paparazzi pics from last couple of days, but maybe it's just me or the style she's wearing, I don't know. She definitely looks lovely. Enjoy photos.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Interview with Sophie for The Wrap

1. december 2016 at 22:26 | Angie. |  Videos
Ahoj všichni. Není to u mě úplně typické, že bych zrovna na tomhle blogu byla tak často, jako v posledních pár dnech :D Ale Sophie má teď zase po delší době nějaké ty novinky a tak je o čem psát. Soph se sice nejspíš už vrací zpátky do Británie a nejspíš se bude muset vrátit na natáčení 7. série Game of Thrones, co jsem tak odvodila z nějakých komentářů u fotek na instagramu a tak, ale ještě než opustila USA, kde byla se svým přítelem Joem Jonasem, tak se stavila ve studiu The Wrap, kde nafotila nový photoshoot a také udělala nový rozhovor. Na photoshoot jsem moc zvědavá a těším se, ale na ten si ještě budeme bohužel muset nějakou chvíli počkat. Naopak dvě části rozhovoru byly zveřejněny hned a to přesně pro vás teď mám. Sophie v prvním videu mluví o Game of Thrones. Redaktorka se jí ptá na názor na finále 6. série a Sophie prozrazuje, že finále ještě nestihla vidět, protože hodně pracovala a nějak si na to nedokázala najít čas. Říká, že si o tom ale nic nečte a snaží se vyhnout se spoilerům, protože se na to chce podívat jako fanoušek, ale že na to ještě nedošlo. Říká, že většinu 6. série ještě neviděla, ale že viděla 9. díl, protože k němu dělala na DVD komentář spolu s Kitem Harringtonem, což je taky dost vtipná záležitost, ale zatím to odevšad vždycky smažou, tak si budeme muset počkat. Říká také, že ve svém bytě nemá na televizi nějakou tu aplikaci či co, takže si to nemůže pustit a že musí používat HBO Go účet svého přítele :D V druhém videu se jí reportérka ptá na ty vášnivé diskuze ohledně znásilnění její postavy Sansy v seriálu v 5. sérii. Sophie říká, že nakonec byla opravdu ráda, že to vyvolalo takovou reakci, protože je to téma, o kterém se musí mluvit, protože se to děje pořád, nejen v seriálech, není to fikce ani dávná minulost a že je to takový domino efekt, že jí to vlastně vedlo k tomu o tom víc mluvit s lidmi a zapojovat se do těch diskuzí, zajímat se o tu osvětu a že vlastně díky tomu se dostala k organizaci Women for Women, se kterou byla právě před pár týdny ve Rwandě, o čemž mluví jako o úžasné zkušenosti. Jsem hrozně ráda, že jsme se po delší době dočkali nějakého toho rozhovoru, já bych Sophie mohla poslouchat pořád :D Moc jí to tu slušelo a já ji zkrátka miluju za to, jaká je.
* * * * * * *
Hello everyone. It is not usual for me to be here so often, I know, I know. But Sophie finally has some news, which is exciting. She was in California, but she probably headed back home already, or at least she's going to very soon. She stopped by The Wrap studio, where she did a new photoshoot and also interview. Two videos from this interview were published and I have them for you now. In the first one, Sophie is talking about last season of Game of Thrones. She actually tells us, that she haven't seen most of the season 6 yet. She also mentions "her boyfriend", so it is obviously serious enough to call him that. She says that she was working a lot and she just couldn't find time and she also doesn't have some TV thing necessary for watching the show, so she said she needs to use her boyfriend's HBO Go account :D In the second video, Sophie talks about the wild discussion over Sansa's rape in season 5. A lot of people talked about it and she says, that she was quite annoyed first, but then she realized it is good that people talk about it, because it is a topic that should be discussed and that it influenced her and inspired her to join Women for Women organisation with which she was in Rwanda few weeks ago. She looks very lovely here and I love her for who she is so much.