October 2016

Gallery update 14.0: Personal pics + photos with fans + Huntsville BTS

18. october 2016 at 23:01 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj všichni. Zase se po nějaké době ozývám s nějakým článkem, ale musím říct, že je to teď vážně bída. Mluvila jsem o tom, že vůbec nevím, jak je to se Soph a s natáčením Game of Thrones, protože byla pořád focena v Belfastu, ale přitom ji neviděli na natáčení a měla pořád blond vlasy. No tak Sophie má stále blond vlasy, ale natáčí v Belfastu nejspíš celou dobu. Objevily se totiž fotky z placu, kde je Soph a má na hlavě zřetelnou paruku. Myslím teda, že v seriálu zřetelná nebude, umí to fakt dobře, jen si vemte Emilii Clarke, ale na těch fotkách to bylo viditelné, že to je paruka, hlavně tedy zezadu [foto zde]. Četla jsem někde v nějakých útrobách internetu, že Soph tuším řekla jedné fanynce, když se jí na to zeptala, že její vlasy jsou po tom odbarvování dost zničené a tudíž si je nemůže zatím znovu nabarvit. Je ale možné, že na pozdější natáčení (bude trvat až do ledna) už si je obarví. Nebo bude mít celou dobu paruku, kdo ví. Každopádně ale natáčí, Sansa je v pohodě, bude tam, nejspíš celkem dost, no uvidíme. Teď mám pro vás zas takovou malou sbírku toho, co se nastřádalo. Konkrétně pak dvě osobky, čtyři fotky s fanoušky a jednu fotku z natáčení filmu Huntsville. Ta se mi líbí ze všech nejvíc, je perfektní. Na první osobce můžete vidět Soph s Alfiem Allenem, který v seriálu hraje Theona Greyjoye / Reeka, jsou to velcí kamarádi. Tahle fotka pochází ze Sophiina instagramu. Další fotka je pak z natáčení 6. série, můžete tam vidět Carice Van Houten, Liama Cunninghama, Gwendoline Christie a Bena Cromptona spolu se Soph. Fanouškovské fotky jsou dvě i s Maisie Williams, jak můžete vidět. Ty další dvě potom pořídila fanynka, která je na instagramu pod přezdívkou Andiniria, která se se Soph zná, setkala se s ní už několikrát. Zrovna tam na vás akorát vyskočí ještě jedna nová fotka Soph, kterou jsem ještě nezvládla uložit :D
* * * * * * *
Hello everybody, I am here again after some time. Sophie is now filming in Belfast. She was actually filming the whole time, she just didn't dye her hair. She is wearing a wig for this season. I've read somewhere, that she said to one fan, that her hair is very demaged after the bleach, so she couldn't dye it again yet, so for now, she's having a wig. Maybe in the future, she will dye her hair, for the winter scenes, but who knows. I am just really glad, that Sansa is fine for now, I was quite worried, when Soph wasn't in any photos from the set, but some showed up few days ago, so it's all good. Well... I have for you now some little pieces from last couple of days. I have for you two personal photos, one is a recent one with Alfie Allen, who plays Theon Greyjoy/Reek in Game of Thrones, the second one is from the set of season 6. Then I have for you 4 new fan photos, two alongside Maisie Williams. And the last photo today is one new picture from the set of the Huntsville movie, that is really beautiful and I love it so so so much!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Gallery update 13.9: Portraits from Venice Film Festival + HBO after party portrait + personal&fan pics

11. october 2016 at 18:45 | Angie. |  Gallery updates
Nemám nejmenší tušení, co se děje na natáčení 7. série Game of Thrones. Jediná věc, kterou vím je, že Sophie je stále ještě blond. To by indikovalo, že Soph ještě nenatáčí, ale je lidně možné, že jen bude mít paruku. Každopádně těch fotek z natáčení moc není, takže těžko říct. Na place sice viděli nějakou zrzku, ale nebyla to Soph a dokonce to nebyla ani kaskadérka Sophie, jak se původně myslelo. Tato herečka zřejmě převzala novou roli na severu. Kit a spol byli viděni v Belfastu na place, ale Soph s nimi nebyla, takže těžko říct, možná natáčeli nějaké scény bez Sansy, přeci jen není ve všech, anebo ještě ani vůbec nenatáčejí :D Těžko říct. Každopádně je to hrozně divné. Sophie už měla paruku v Game of Thrones, konkrétně pak na začátku 5. série tu tmavě hnědou a oni mají skvělé ty masky, nebylo to v podstatě ani poznat, ale radši bych, kdyby měla svoje no :D Hlavně už bysme měli jasno, jestli natáčí nebo nenatáčí :D No nic. Teď mám pro vás nějaké fotky, které jsem sesbírala za poslední týdny a doteď jsem je nezveřejnila. Jde o takový mix. První tři jsou portréty z filmového festivalul v Benátkách, které fotil Greg Williams, se kterým spolupracovala na tomto projektu. Ty portréty jsou opravdu krásné, moc to tam Soph sluší. Další fotka je z after party, pořádané HBO po předávání cen Emmy. Dalších 7 je potom osobních, které jsou především z Paříže, stejně tak i ty fotky s fanoušky. Ta poslední je nejnovější a podle té právě vím, že je Soph stále ještě blond :D Všechny fotky jsou skvělé, Soph je na nich hrozně roztomilá, miluju osobky a fotky s fanoušky :)
* * * * * * *
I have no idea what is going on on the Game of Thrones season 7 set. Only thing we know is, that Sophie is still blond, which means that she's still not filming. There was a red-head seen in Belfast with some Northern cast, but it wasn't Sophie, it was actually another actress, people thought it is Sophie's stunt double, but it is actually an actress who took a new role in the upcoming season. The filming has probably started in Croatia and in Spain, but about the North? I am not sure. Kit was seen on the set, but it might have been just a costume test as well. They said they have to wait for the real winter, so who knows. Sophie said she will be working until January on season 7, but it doesn't seem like she has already started filming, I really don't get it. She might not want to dye her hair again and she's wearing a wig for this season, as for part of season 5, but I hope not. Well whatever. I have for you now some photos that I found, because there are no news right now, so I will publish something older or less important. I decided to put two articles together. I have for you three photos from the Venice Film Festival, portraits by Greg Williams, with whom Sophie worked on this project. I love these portraits so much, Sophie is so beautiful there. Another picture comes from the HBO After party after the Emmy Primetime Awards. Another 7 photos are personal pictures, mostly from the Paris Fashion week. Most of the 6 photos with fans are also from Paris and I love every single one of them. The last one is the newest one, that's how I know Sophie is still blond.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 13.8: Paris Fashion Week - Louis Vuitton fashion show

5. october 2016 at 19:52 | Angie. |  Gallery updates
Ahojte všichni, zase jsem se tu pár dní neukázala, já vím. Má to hned několik důvodů. Nebylo mi dobře, začala mi škola a ostatně ani nebyly žádné moc novinky, abych pravdu řekla. Ten jeden článek, co jsem měla schovaný, si nechávám tak trochu na horší časy :D no dneska se přeci jen něco objevilo a hned jsem to musela přidat. Věděla jsem z instagramu, že Soph odjíždí z Británie, ale nevěděla jsem kam, to tam nenapsala. Dnes jsme to ale zjistili, jelikož se ukázala v Paříži na Pařížském týdnu módy, konkrétně pak na módní přehlídce Louise Vuittona. Sophie nosí Vuittona celkem často, hlavně v poslední době, takže se možná i dalo čekat, že se ukáže v první řadě, jako před pár měsíci. Sophie měla na sobě samozřejmě Vuittona, včetně bot, tuším. Moc jí to slušelo. Vuitton má hrozně zajímavé outfity poslední dobou, je to takový napůl sportovní a napůl elegantní styl a vznikají z toho hrozně zvláštní šaty, které se mi ale hrozně líbí a Sophie neskutečně sluší :) Tyhle šaty jsou taky takové zvláštní, ale mně opravdu zaujaly. Boty už měla několikrát na sobě, nosí je teď docela často, jsou naprosto dokonalé. Je to přesně styl bot, které se mi v poslední době líbí a na tenhle styl mám doma taky pár párů, ale teda asi tak 20x levnější :D Můžete si všimnout, že Soph má stále ještě blonďaté vlasy, to znamená, že buď bude mít v další sérii Game of Thrones paruku, nebo zkrátka ještě nenatáčí. Myslím si, že spíš to druhé, protože sama naznačovala, že se bude zase barvit a nevypadala nějak, že by jí to extra vadilo. Každopádne tedy doufám, že spíš ještě nenatáčí. Ale je to takové divné no, nevím nevím, co si o tom myslet. Hlavně, když Sansa neumře, jinak je mi to jedno :D Každopádně teda doufám, že se vám líbí ty fotky, určitě je zkoukněte :)
* * * * * * * * *
Hello everyone. How are you? I wasn't here again for few days, but nothing was really happening and I still keep that one article for worse times. But something unexpected showed up today. Sophie left UK and went to Paris to attend Paris Fashion Week, that is there right now. She attended Louis Vuitton fashion show, she was in the front row there. She wears Louis Vuitton a lot recently, which is really great I think, because Vuitton has really good stuff that I like. She of course had Vuitton dress, that is kind of a mix of sportive and elegant style and I really like it, it looks great. It is very unusual, but Sophie looks absolutely incredible. She also had a beautiful braid there. As you can see, she still has blond hair. It could mean two things. She's still not filming Game of Thrones or she's wearing a wig. I really hope that the first is the right option, because I don't want her to wear a wig. And she also said she will become red head very soon again, so it is probably coming some time soon. But I am also quite nervous about it, because Kit, Liam and some other actors who's characters are in the North at the moment, are already in Belfast... and Sophie was too, just not filming yet. I don't understand. They are maybe still doing a pre-production, who know. I hope Sansa is not dying this season, I would riot! Well... check out photos, they are amazing, I love them so much, she looks incredible. The dress is so strange, but I love it.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com