September 2016

Gallery update 13.7: Huntsville + X-Men: Apocalypse pics

30. september 2016 at 18:04 | Angie. |  Gallery updates
Musím na blogu najít víc lidí, kteří mají rádi Sophie. Já vím, že vždycky říkám, že mi nevadí, že sem moc lidí nechodí, že jsou tu alespoň lidé, co je Soph nějak zajímá a mají ji rádi, ale občas je to takový smutný, když jsou některé články bez komentářů... protože já mám z těch novinek vždycky hroznou radost, tak i chci tu radost předat, ale až na pár z vás mých milovaných vyvolených... tu narváno moc není. Ale já to chápu no, Soph není ještě moc známá a já zároveň už nemám nervy na to obíhat všechny známé i neznámé blogy, abych našla nějaké další spřátelené stránky, holt už je to tak :D Já jsem samozřejmě ráda za každého jednoho z vás, jen občas mě to tak popadne... No nic. Mám teď pro vás konečně jeden z těch dvou slibovaných článlů s fotkami z poslední doby, které se nastřádaly. Dvě jsou z natáčení Huntsville, z nich se mi líbí obzvlášť ta druhá, Soph je na ní nádherná. Fotil ji Miguel Starcevich, který spolupracoval na tomto snímku. Zbylé fotky se týkají X-Men: Apocalypse. Je tam jedna nová stillska a pět fotek z natáčení. Ta první je s Evanem Petersem, se kterým se velmi spřátelili nejen během natáčení, ale i během propagace, protože Soph jezdila spolu s ním a dělala rozhovory právě s představitelem Quicksilvera. Tři jsou z hrané zkoušky, na kterou se můžete podívat v předchozím článku a rozhodně to doporučuju, a poslední fotka je vlastně animace z více fotek, na které je několik herců a režisér Bryan Singer.
* * * * * * *
I have to find more blog friends, it's becoming quite tiring that no one is coming here. Well, some people are and I am very glad you do, but as I am still saying, that I do blog mostly for me, because I love Sophie and I want to keep inform anyone who comes here, about her, it's sad when so little people care about Sophie, because she's amazing. And I am also kind of lonely :D Right now I have for you several photos that I found. First two are from the Huntsville production. I love especially the second one. The portrait is taken by photographer Miguel Starcevich. Sophie is beautiful in it. The third photo is new/old stills photo from X-Men: Apocalypse and also five photos from the behind the scenes of this movie. I love especially the second one with the cast and the director, it is actually a gif. The first one is with Evan Peters and the other three are from the screening test, that you can watch in the previous article.

imagebam.com imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

X-Men: Apocalypse, Bonus material: Sophie's Screen test

27. september 2016 at 15:22 | Angelique. |  Videos
Slíbila jsem dva další články. No tenhleten není ani jedním z nich, takže pro vás ty dva další pořád ještě mám. Tenhle je vlastně novinka, ze které mám ohromnou radost, protože je to zase náhled do zákulisí natáčení filmu X-Men: Apocalypse. Tohle video je ze zkoušky jedné scény mezi Scottem a Jean, kterou natáčeli. Není to asi úplně ten klip z castingu, ale těžko říct, je to nazváno screen test a ne audition, ale nevím. Každopádně ale jeden z lidí ze štábu na začátku říká, že bylo v podstatě hned jasné, že Soph tu roli dostane, protože všem vyrazila dech scénou, se kterou tam přišla. Byl to monolog o tom, jak Jean zemřela matka a potom je tam prostřih právě na tuhle scénu a na Sophie, jak ji hraje s přítomným Tyem Sheridanem. Sophie to skutečně velmi prožívá a tahle videa jsou důkazem toho, jak přirozenou herečkou ona je, je vážně úžasná. Úplně vidíte, jak bojuje s tím žalem, jak má slzy v očích, bez pomoci, prostě jen tak, protože cítí ten okamžik. Jakoby se jí to doopravdy stalo a ona tu událost Scottovi vyprávěla. Když scéna skončí, tak je to pak trochu useklé, ale ten samý člověk říká, že se potom rozhlédl kolem sebe a spousta dospělých, co tam byli, ztratili řeč díky tomu, co předvedla. Jsem hrozně ráda, když takhle někdo o Soph mluví a doufám, že jí její talent pomůže získat další skvělé role do budoucna! Mimochodem Soph stále ještě nenatáčí, protože byla vyfocena s blond vlasy, nejspíš ještě probíhají nějaké čtené zkoušky a přípravy a tak, ale těžko říct. Možná bude mít paruku... ale ne, to spíš ne, sama říkala, že se zrzka vrátí už brzy. No určitě se na video podívejte, je vážně skvělé! :)
* * * * * * *
So I promised another two articles. This is not one of them, this is a third one. This is actually a new thing and I love it. I have for you part of X-Men: Apocalypse bonus material and this part is about Sophie and how she got the role of Jean Grey in this movie. With more and more things like this I realize how much scenes they cut out in the final cut and I am really angry, because a lot of them were with the new X-Men kids, Jean, Scott, Jubilee and Nightcrawler, but whatever. I hope that it will all be in the promised extended version or at least at the DVD's and bluerays and stuff. Well right now I have for you video from Sophie's screen test as Jean Grey. One man from the production is talking about her audition, that it was pretty much clear she's getting the role, because she blown everyone away with her audition and then there is a video from that scene with which she got the role and I just love it. You can also see Ty Sheridan there. The scene didn't make it to the final cut, but it made Sophie to become Jean Grey, because she absolutely nailed it. Videos like this are proof of how natural actress Sophie is, you can see the sadness in her face, the tears in her eyes, it is like she was really there, telling him a story that actually happened.


Gallery update 13.6: Personal pics + photos with fans

24. september 2016 at 23:44 | Angie. |  Gallery updates
Doufali jste v novinky? No já tak trochu taky, ale bohužel vás zklamu, žádné pro vás nemám. Respektive pro vás možná ano, ale nejsou to novinky v tom pravém slova smyslu. Já mám vždycky něco v záloze a říkala jsem si, že je možná vhodný čas některou z těch věcí vytáhnout. Soph je totiž nejspíš v Belfastu a věnuje se 7. sérii Game of Thrones, takže se teď nejspíš moc objevovat na veřejnosti nebude. Každopádně říkala, že to má na práci střídavě až do ledna, takže nejspíš to v sérii dotáhne celkem daleko, i pokud umře... ale... těžko říct. Ach jo, já nechci, aby Sansa umřela, ale tak uvidíme, nebudu to rozebírat, nic nevím, neví se, Soph to ví a tvůrci taky, ale my si musíme počkat. Každopádně jsem si schovala nějaké fotky s fanoušky a nastřádaly se i osobní fotky, takže je teď pro vás mám. Jde celkem o 21 fotek, 8 s fanoušky a 13 osobních, které jsem nasbírala z několika předchozích týdnů. Sophie byla před tím, než odjela spolu se spoustou členů obsazení Game of Thrones na Emmy Awards, v Belfastu kvůli přípravám na natáčení a s Maisie Williams doháněly ztracený čas. Přes rok se příliš nevidí a tak si spolu užívali trochu volného času. Nechaly si udělat společné tetování, chodily nakupovat, navštívily v nějakém klubu představení irského stand-up komika, který s nimi dokonce konverzoval, aniž by je poznal :D [krátké video] Na svých toulkách po městě potkali i spoustu fanoušků, takže z toho těch 8 fotek. Na některých je Soph sama. Miluju ty, kde má ty brýlky, je rozkošná :) No nic. A pak teda ty osobní fotky. Velká část pochází z Emmy, nebo tedy spíš z after party. Ty čtyři poslední, tak vezmu to zleva, na první je Soph s Jamie King, která se Soph hrála v Barely Lethal, na druhé s Leslie Jones z nových Lovců duchů, na třetí s Maisie a Jaredem Engem, který má na svědomí známou stránku JustJared.com a na poslední je s Kylem Newmanem, který režíroval film Barely Lethal. Potom ta třetí a čtvrtá z druhého řádku, tak ty pochází ze soboty, 17. září, den před Emmy Awards se konala nějaká párty nebo večeře nebo něco, ale z té nejsou žádné oficiální fotky, nebo respektive možná jsou, ale žádné se Soph, tak alespoň ty osobní, které zveřejnila Sophiina stylistka Rebecca Corbin-Murray. Měla vážně boží účec. Škoda, že ofiko se nic neobjevilo. Tím bych to už asi ukončila, doufám, že se vám fotky líbí, Soph je na všech roztomilá :) určitě koukněte i na zbytek do galerie. Mám v záloze ještě dva články, takže ticho tu nebude, ale doufám, že se časem něco málo nového objeví.
* * * * * * * *
Were you hoping for more news? Well, I was too, but it's not something we can expect any time soon, because Sophie started filming already, as she said, so she's in Belfast now working. But I have some stuff in my pocket, as always. I have for you quite a lot of personal photos and photos with fans, that I was gathering past few weeks and waited for the right opportunity. And the opportunity is here now. I also have two more articles in my pocket, so don't worry, there will be something to write about. Now back to these photos. Sophie was in Belfast before she left for Emmy Awards in Los Angeles and they were hanging out a lot with Maisie Williams, because they don't see each other very often and they are kind of best friends, so it has to be hard. They are catching what they missed. They went to one club to see one Irish comedian, that is the second picture here. They were also schopping and stuff and met a lot of lucky people who could take pictures with them. I had a dream about Sophie few days ago. I dreamed about meeting her. And it was really weird, it was exactly as I expected it to be, you know, weird and awkward... and she didn't have time, so I couldn't take a picture with her. It was a really weird dream, with Justin Bieber involved and stuff, but that is actually normal in my case. Whatever. I also have for you 13 personal photos taken during last few weeks. The last four are all from the Emmy night, from the left with Jamie King, co-star from Barely Lethal, Leslie Jones from the Ghostbusters remake, Maisie Williams and Jared Eng who runs JustJared.com and the last pic is with Barely Lethal director Kyle Newman. I also have for you some more, you can find them in the gallery. You can see here one with Maisie Williams and their matching tattoes... also one from London with Sophie's friends standing probably on the Milenium bridge. The two last in the second row are from preparations to an pre-Emmy party, but it was probably private, so no official photos from there, but Sophie had amazing hairstyle there. I love it. So enjoy photos, hope you like them. Sophie is absolutely adorable in all of them.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

68th Primetime Emmy Awards & HBO After party: Interviews

22. september 2016 at 22:37 | Angie. |  Videos
Nemám teď zrovna nejšťastnější životní období, tak doufám, že mi odpustíte, že tu nebudu trávit tolik času kolik bych mohla. Teď mám pro vás nějakých šest rozhovorů z červeného koberce Emmy Awards a dva rozhovory z HBO After party. Tyto dvě akce obě proběhly 18. září, no ta after nejspíš trvala až do 19. :D Herci už se pomalu chystají na natáčení nové série, Sophie dokonce v jednom z rozhovorů prozradila, že pracovat začíná ve středu, že už bude muset barvit. Ze všech těch rozhovorů jsem ale získala tak trochu dojem... mám prostě hrozný strach, že Sansa 7. sérii nepřežije ve zdraví. Hodně by mě to našvalo (slabé slovo), protože její postava si prošla hroznými věcmi a nebylo by fér, kdyby skončila mrtvá, ale uvidíme. Každopádně v téhle sérii někdo důležitý umře, protože Soph několikrát řekla, že všichni spolu tráví mnohem víc času, jak ví, že už se to nebude opakovat a blíží se konec. A přitom má být ještě 8. série. Naskytla se tedy otázka, jestli se náhodou nebudou natáčet obě dvě série najednou, vzhledem k tomu, že dohromady mají mít 13 dílů. No... a bohužel se taky naskytla otázka, jestli Sophie bude v 8. sérii. Už mnohokrát jsem řekla, že jestli Sansa umře, s tím seriálem končím. Teď, když víme, že už zbývají jen dvě série, tak to možná dokoukám, i kdyby náhodou umřela, ale hrozně moc doufám, že ne. Mimochodem... to, že je Maisie v Belfastu naznačuje, že její postava nemíří do Králova přístaviště, ale zůstává na severu... mohlo by tedy dojít k nějakému dalšímu rodinnému setkání, ale zřejmě doufám v moc. Nejvíc tedy doufám, že zbývající počet Starkovic dětí už je finální a už žádný z nich neumře. Uvidíme, uvidíme. No nic. Mám pro vás tedy ty rozhovory, asi spíš shrnu, o čem mluví, protože vypisovat to jednotlivě asi nemá cenu. Kdyby vás zajímal nějaký konkrétní, tak mi napište a já vám sem hodím překlad, ale jinak to jen shrnu. Soph mluví o Emmy obecně, o té události, v těch rozhovorech z HBO after pak mluví o výhře Game of Thrones a také řeší, kdo je nejlepší tanečník z obsazení. Video pro Vanity Fair je netradiční, protože to různí herci z nějakého důvodu mají za úkol přečíst dramaticky tweety Katy Perry XD Nevím proč. No každopádně Soph mluví o 7. sérii, klasicky, že nemůže moc říct, ale že to bude opravdu skvělá a úžasná série, že nemůže uvěřit tomu, co se tam stane, že je skutečně hodně dobrá a že budeme spokojení. Tak uvidíme. Prý jí scénář nechal neschopnou slova a taky jsme se dozvěděli, že brečela. V jednom z rozhovorů ale dodává, že ani ne třeba vyloženě kvůli tomu, že to bylo smutné, ale jak na ni padla ta tíha, že to končí. Potom tedy v některých rozhovorech řeší svoje nové tetování. Nechaly si s Maisie udělat "matching tattoes", tedy stejná tetování a to "07.08.09", což je datum dne, kdy se obě dvě dozvěděly, že byly obsazeny do Game of Thrones. Soph si to nechala udělat v broskvové tetovací barvě, protože její máma nechtěla, aby to bylo příliš vidět. Sophie o tom vtipkuje, že jí zabije, protože to na koberci ukazuje úplně všem. V jednom z rozhovorů se taky zmiňuje o svém zlovlkovi Zunni, kterou má doma, hrála Lady v 1. sérii Game of Thrones a Sophie s rodinou ji adoptovali poté, co byla Lady v seriálu zabita. Soph říká, že má trochu problém s klouby nebo s čím, to jsem nezachytila, takže hlavně leží, ale jinak, že se má dobře. V jednom z rozhovorů se jí taky ptají na Jona a Sansu a Soph říká, že je to Hra o trůny, že stát se může všechno, ale že si nedovede představit dělat nějaké romantické scény s Kitem, že by se příliš smála. :D No to docela chápu:D Ale Jonsa shippers jsou silní v kramflecích. No a tím bych to asi uzavřela, víc se dozvíte ve videích :)
* * * * * * *
I am sooo afraid Sansa is dying this season. I don't know why, I just got this feeling after watching all these interviews. Sophie didn't say anything, but it is just so... I feel like it's happening. I am scared. I've said a long time ago, that I'm done with the show if Sansa dies. With only two seasons left, I think I will finish it even if she dies, but I don't want her to, I really hope she will make it to the end, after all what she went through, but I am afraid that all the Stark kids are actually going to die in the end. But who knows. Sophie attended this years Emmy Awards and she was of course asked about Game of Thrones season 7. She repetedly said that they are spending more time together as the show is ending, because it's not going to happen again, but they will be filming season 8... so that makes me kind of think that she's not making it to season 8. But she also said that when the show ends, she will be the same age Kit was when season 1 was filmed. And that gives me and the rest of Sansa fans hope that she's making it to season 8, but we will see. You all know how much I love Sansa, since the very begining, almost, she has the biggest development and she came through so much bad stuff, I just want her to live them all. As Tyrion said: Lady Stark, you may survive us yet. Whatever. I have for you bunch of videos from the Emmy red carpet and also from the HBO After party. Sophie is talking about Game of Thrones in most of them, about Emmy Awards, about her friendship with Maisie Williams, about her new tattoo and about a lot more, so check out at least some of them, she's so freaking cute.

ET:

TV Line:

Gallery update 13.5: 68th Primetime Emmy Awards 2016

19. september 2016 at 20:27 | Angie. |  Gallery updates
Tááááák... je to tady! Na tenhle moment jsem čekala už hodně dlouho, ale vlastně jsem si až do pátku nemohla být jistá, jestli se Soph na předávání cen Emmy vůbec objeví. Když jsem ale zjistila, že vyrazila do Los Angeles, tak už to bylo jasné. Určitě se na Emmy objeví a taky jo. A nejen, že se tam objevila, ale vypadala naprosto úchvatně. Game of Thrones bylo stejně jako vždycky nominováno na milion cen. Bohužel nikdo z herců ani hereček si cenu neodnesl, přestože jich bylo nominovaných dost. Soph teda ne. Pořád jsem se s tím nesmířila, máte smůlu, budu o tom mluvit ještě dlouho :D Co si ale Game of Thrones odneslo byly ceny za nejlepší drama a potom nejlepší scénář a nejlepší režii za díl Battle of the Bastards, což je rozhodně zasloužené. Sošku pro režiséra si odnesl Miguel Sapochnik. Celkem GoT získalo 12 ocnění, ty další byly v kategoriích efektů, hudby a tak podobně. Jinak se na ceremonii objevilo hodně z herců ze seriálu. Mezi nimi Maisie Williams, Emilia Clarke, Gwendoline Christie, Kit Harington, Iwan Rheon, Rory McCann, Peter Dinklage s ženou, Hannah Murray, Nikolaj Coster-Waldau... a možná ještě někdo, ale už nevím. Zpět k Sophii. Soph měla na sobě úplně nádherné šaty značky Valentino a lodičky Louboutine a vypadala úchvatně. Měla úžasný účes, úžasný make-up, byla zkrátka naprosto nádherná. Mám pro vás fotky z červeného koberce, ze show, potom z místnosti pro tisk, kde vznikla spousta skvělých fotek i s ostatními a potom fotky z after párty pořádané HBO. Můžete na fotkách vidět i George R. R. Martina, se kterým se Soph párkrát nechtěla vyfotit.
* * * * * * * *
Sooooooo.... it's here! I was waiting for this moment for so long and I wasn't even sure if Sophie is coming, so I was pretty nervous. But when I found out she's leaving for Los Angeles, it was obvious she's attending this years Emmy Awards, and that is what she did, despite the fact she wasn't nominated for the supporting actress. No, I am still not over it. But whatever. None of the actors or actresses from Game of Thrones won the award, unfortunately, but Game of Thrones itself won an Outstanding Drama, which is amazing, also Outstanding Writing for D&D, who wrote episodes this season and Outstanding Direction for Miguel Sapochnik. Both writing and directing awards for episode "Battle of the Bastards", which is very well deserved. G.R.R. Martin was also present. And also a lot of the cast, including Maisie Williams, Emilia Clarke, Gwendoline Christie, Kit Harington, Iwan Rheon, Rory McCann, Peter Dinklage with wife, Hannah Murray, Nikolaj Coster-Waldau... and some more I guess, I don't remember. But back to Sophie. Sophie looked absolutely stunning, she was definitely one of the best dressed of the evening with a beautiful Valentino lace dress. She was absolutely gorgeous, had amazing hairstyle, I love her with braids, she has beautiful make-up and oh my god, she just slayed. She's my queen. So I have for you like billion pictures from the red carpet, from the show, from the press room, where are some cute photos with others, Soph's next to Kit Harington and Emilia Clarke and also some pictures from the HBO after party. Enjoy photos, I love every single one of them.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Stand Up To Cancer

19. september 2016 at 19:25 | Angie. |  Videos
Ukládá se mi halda fotek ze včerejších Emmy Awards, ale než se doukládají, mám pro vás ještě něco trochu jiného. Je to video a ne, nejsou to rozhovory z červeného koberce, přestože těch taky vzniklo dost. O těch až později. Tohle je krátké video, které je součástí série podobných videí na propagaci projektu Stand Up To Cancer, která vybírá peníze na podporu vědeckých výzkumů léčby rakoviny a prostředky mají jít i na nemocné touto hroznou chorobou. Soph spojila síly s fotografem a filmařem Gregem Williamsem a natočila pro tuto kampaň taky krátké video, ve kterém si hází mincí... a tím upozorňuje na statistiku, že jeden ze dvou angličanů je za svůj život diagnostikován s rakovinou. Což je dost děsivá statistika. Od Soph je to opravdu krásné, že se do toho zapojila. Pokud o projektu chcete vědět víc, můžete se informovat zde.
* * * * * *
I have for you a loooot of pictures from yesterday's Emmy Awards, but I am still saving them, so before it's done, I have for you something else. Sophie joined new charity project to support to raise some money for medical research for cure to cancer and help people who are already sick. This video belongs to a series of videos by photographer and film maker Greg Williams and are filmed to demonstrate the statistic that 1 in 2 people in the UK will be diagnosed with cancer in their lifetime. Which is terrifying. I think it is really amazing from Sophie to be part of it and I love her for it even more. If you want to find out more about this project, you can do it here.


73rd Venice Film Festival: Interview with Talky! Media

16. september 2016 at 12:44 | Angie. |  Videos
Ahoj ahoj ahoj. Jak se vám všem daří? Jsem teď nějak neobvykle aktivní, co? To je tím, že jsou novinky :D A hlavně je to tím, že bych se měla učit, takže raději dělám spoustu věcí okolo, jen to učení ne :D No nic. Mám pro vás teď jeden rozhovor z Benátského filmového festivalu, který se nedávno konal. Soph v něm mluví o různých věcech, rozhodla jsem se vám to rozebrat trochu detailněji, ale než se do toho pustím, musím říct, že to Soph opravdu neskutečně slušelo a hrozně se mi líbí ty brýle :) Nebojte, ten rozhovor je v angličtině, přestože ta reporterka na začátku Soph představuje v italšině. Kupodivu ten rozhovor nepředabovali, jak mají v Itálii ve zvyku. Reportérka se Soph nejdřív ptá, jestli se jí líbí v Itálii, jestli by tu třeba chtěla žít. Soph na to říká, že rozhodně, že miluje Itálii, že nikdy předtím nebyla v Benátkách, ale byla v Římě a v Miláně, že ale nic není jako Benátky, a že lidé jsou hrozně milí a přátelští a je krásné počasí, že to je všechno, co potřebuje :D Potom se jí reportérka ptá na budoucí projekty, jestli teď pojede rovnou do Belfastu natáčet, nebo je i něco jiného na obzoru. Soph říká, že přijela akorát z Belfastu a že natáčení jde velmi dobře. Soph ale podle mě ještě nenatáčí, protože se stále nepřebarvila na zrzavo, ale nejspíš tedy probíhají nějaké přípravy. Říká, že to bude tak nějak až do ledna, potom snad vyjde její film Huntsville, který bude vážně dobrý, no ještě aby řekla, že bude špatný :D a že doufá ve festivaly a tak. Potom, že má další projekt, o kterém ale tak úplně nemůže mluvit a to nejspíš bude Berlin, I love you, o kterém jsem vám psala před pár měsíci, ale možná kutí ještě něco dalšího, těžko říct. No a potom říká, že snad, drží palce, by mohl vyjít další X-Men... takžeeee... tady to máte, přímo od Soph. Také se zeptá Soph na její role silných žen, které to nemají zrovna snadné. Soph říká, že vždycky milovala Drama, že byla vždycky drama queen a že si ty role užívá. Že její život je velmi pozitivní a tak se možná trochu vyžívá v tom hraní těch temných postav, které si prochází těžkým obdobím. A že byla vždycky velmi zainteresovaná v rovnosti pohlaví, takže jí přijde přirozené, že ji přitahují silné ženské postavy. Na závěr se jí reportérka ptá, jestli má nějaké sny do budoucna. Soph říká, že chce hlavně pracovat pro to umění, pro ten pocit, jaký jí hraní přináší a že má akorát nějaký ten seznam lidí, se kterými by chtěla pracovat, ale že je šťastná, že může dělat, co ji baví a přinést těmi příběhy třeba nějaké to poselství. No a to je celé, pro ty z vás, kteří si v angličtině moc neholdují. Já bych ale Soph mohla poslouchat pořád a pořád a pořád.
* * * * * * *
So... I talked about this interview, not many interviews from Venice showed up, but this did and I really love it. It was done the day Sophie was at the Kineo conference and she looked absolutely amazing. She gave this not very long interview, in which she talks about Game of Thrones, about Italy, about her future projects and about her dreams and I really like it. It is suprisingly not in Italian. Italians do have a bad habbit to dub everithing into italian, they did not this time, which is great. The reporter talks italian in the begining, talks about Sophie, and then she turnes to her with questions in English, so don't get scared :D I could listen to Sophie's voice all the time, she has such a nice accent.


'X-Men: Apocalypse' extended and deleted scenes

15. september 2016 at 22:13 | Angie. |  Videos
Je takovým veřejným tajemstvím, že Bryan Singer, režisér a producent většiny filmů X-Men, chtěl už od prvopočátků pracovat se ságou Dark Phoenix. To je komiks o tom, kdy Jean Grey propadne své temné síle a nadělá docela bordel. Už se toho dotli v Posledním vzdoru, což je 3. díl původní trilogie, se kterou ale Bryan neměl nic společného, nejspíš proto že to nebylo podle jeho představ. Tím, že v Days of Future Past vstoupili na odlišnou linii reality, věci z Posledního vzdoru se vlastně vůbec nemusely stát. Tudíž si nejspíš hraje s myšlenkou této linie i nadále. V posledním filmu jsme viděli náznak moci, kterou v sobě Jean má a tak nějak se trochu očekává další snímek. Nedávno ale bylo oznámeno, že možná dojde na seriál, místo filmu. A v tom už by nebyla jména jako Jennifer Lawrence, James McAvoy ani Michael Fassbender a bez nich si to nedovedu představit. Na druhou stranu Soph mluvila o tom, že by teoreticky mohl další film vzniknout, takže těžko říct. Mluvilo se o tom, že Jen už se do toho nechce a že si řekli, mezi sebou, že když půjde jeden, půjdou všichni tři, tudíž i James a Michael, takže já vážně nevím, co od toho čekat no. Soph by asi do seriálu šla, kdyby jí to nabídli, ale těžko říct. Zase se nemůže upsat seriálu, když má ještě před sebou Hru o trůny, fakt netuším, co čekat. Každopádně... Ta první vystřihnutá scéna je zkrácená scéna scény, která ve filmu byla. Ve filmu ale bylo pouze to, že Jean vystřelila šíp a trefila prostředek terče. Ve skutečnosti byla ta scéna ale delší a tak trochu odhaluje tu temnější stránku Jean, kdy namíří šíp proti svým spolužákům, vystřelí... a až díky své schopnosti šíp odvrátí a trefí střed. Mrzí mě, že tam ta scéna nebyla, ale co se dá dělat. Ta druhá je potom scéna z obchoďáku, kterou vystřihli úplně. Což mě hrozně nasralo s odpuštěním, protože jsou to zaprvé další scény se Soph a zadruhé je to jedna z možností, jak jsme si k novým postavám mohli vytvořit vztah a oni to vystřihnou. Nepochopíte... no nic. Tyhle scény jsou skvělé. Obě videa jsou velmi malá, protože to není oficiální, ale jak se objeví, tak je nahradím. Tak co na ně říkáte? Taky byste je ve filmu nechali?
* * * * * * *
What I know, Bryan Singer always loved the idea of Dark Phoenix saga turning into a movie. He kind of tried that with the third movie of the original triology with Famke Jansen, but it didn't really work out. By changing realities in Days of Future Past, the path of our favorite heroes has changed, so the Last Stand story never happened in this storyline, but Jean Grey still has phoenix inside her, really really stong and dark power that she showed us in the end of X-Men: Apocalypse. This time as teenage Jean, played by Sophie. it is in talks that he wants to continue with this path and bring some Dark Phoenix into life and that could mean another X-Men movies with Sophie as Jean. She also admitted that there is a possibility of another X-Men movie. The problem is with James McAvoy, Michael Fassbender and Jennifer Lawrence, because there were some rumors that if one of them will not want to play in the next one, none of them is. And I cannot possibly imagine X-Men movie withou Michael, James and Jennifer. They started it, they should end it together. Well, whatever, we will see. Why am I talking about Dark Phoenix saga? Well, because I am obsessed by the idea of it. And also because of the first video, which is an extended scene with Sophie as Jean in it. This scene is in the movie, but it is shorter, they cut that a bit dark detail, probably because they didn't want us suspect Jean too much of some dark parts in her. Jean has bow and arrow there, hitting the middle of the target,, thanks to her powers or archery skills, I don't remember. What we didn't see in the official cut is the part when Jean points the arrow at her classmates and shoots it towards them and then with her power, she controls the arrow and shoots the target and not someone in that group of people. They think about her that she is a freak and dangerous, she has it inside her, but she's not a bad person, so she would not let the arrow to hit someone, but that blink of darkness is notable. That is the first scene. The second video is full of short deleted scenes and I am really sorry that this didn't make it to the final cut, because it would definitely help to start to care about the new character a bit more. It is a mall scene with Jean, Scott, Nightcrawler and Jubilee when they are in the mall having fun. We've seen just the part when they are leaving the cinema and all the rest was cut from the movie... I am quite mad they did cut that. But we can at least watch it in this very bad quality. When it appears in a better quality, I will post it here. So what do you think? Should they keep these scenes?'X-Men: Apocalypse' Bloopers & Gag Reel

14. september 2016 at 13:18 | Angie. |  Videos
Ahojte všichni, konečně jsem zase zpátky doma. Mám před sebou tedy náročný zbytek týdne, ale i přesto snad zveřejním nějaké ty novinky, které se za týden, co jsem tu nebyla, nastřádaly. Sophie je momentálně v Belfastu, ale nejspíš zatím jde jen o nějaké zkoušky, protože si stále ještě nenechala přebarvit vlasy zpátky na zrz, leda by teda nosila paruku, což doufám, že ne. Každopádně teď mám pro vás něco z trochu jiného soudku, jde o nové video zveřejněné díky tomu, že vyšlo DVD a Blueray k filmu X-Men: Apocalypse a na něm zaprvé smazané scény, ale zároveň i video z natáčení plné nepovedených scén a tak podobně. Tahle videa já osobně mám vždycky nejradši a i tohle je parádní, je to vážně sranda a hodně jsem se u toho nasmála, je výborné :) Soph je v něm samozřejmě taky, jelikož hrála jednu z nových postav ve filmu, Jean Grey. V jednom rozhovoru z Benátek prozradila, že by možná mohlo dojít na další film, tak uvidíme, jak to všechno dopadne.
* * * * * * * *
Hello everyone, I am finally back home. I am really tired and I have a very hard rest of the week in front of me that starts in few minutes because I have to go to work, but I have for you at least some news and I want to publish first of them right now. I have for you absolutely brilliant video, bloopers and gag reel from X-Men: Apocalypse, where Sophie played Jean Grey. She also said in one interview that there is a possibility of another movie, so we will see. It has over 8 minutes and it is really great and funny and you should really watch it, I love it. Sophie is there in quite a lot of scenes and the rest of the cast too and love it.


Gallery update 13.4: 73rd Venice Film Festival - 'Hacksaw Ridge' premiere + kineo award

5. september 2016 at 23:53 | Angie. |  Gallery updates
73. Benátský filmový festival. Ani nedokážu vyjádřit, jak hrozně ráda jsem, že se tam Soph objevila :) Přijela jsem včera domů hodně pozdě, jelikož jsem byla na koncertě Red Hot Chili Peppers. Bylo to úchvatný!!! Každopádně jsem pak narazila na všechny ty fotky z Benátek a byla jsem naprosto nadšená, až tak, že jsem je začala ukládat a nahrála jsem je do galerie, ale pak jsem už vážně nemohla. Ten předchozí článek jsem dopisovala z posledních sil, usínala jsem v sedě, úplně se mi zavíraly oči, takže jestli je tam nějaká hrozná hrubka, tak se omlouvám. Kvůli nedostatku spánku ze včerejška na dnešek mi taky celý den bylo pekelně blbě, takže dneska musím jít spát dřív. Nejspíš tedy zveřejním tenhle článek a půjdu. Možná vás před tím ještě oběhnu. Sophie se v Benátkách zúčastnila kromě tiskové konference ještě další akce. Tou byla premiéra filmu Hacksaw Ridge, který je kritiky velmi dobře hodnocen. Režíroval ho Mel Gibson a hlavní roli v něm ztvárňuje Andrew Garfield, kterého můžete znát třeba z Amazing Spiderman. A pak ještě z další haldy filmů, ale o to teď nejde. Sophie si vyrazila na červený koberec v naprosto luxusním outfitu, který jí neskutečně slušel. Šaty jsou od ruské módní značky Yanine a přestože ruská móda jde většinou mimo mě, tyhle šaty jsou dokonalé. A hlavně Soph v nich vypadá dokonale. Úplně ten koberec rozzářila, za což může i to, že je z ní teď zlatovláska. Její blonďaté lokny se staly na chvíli středem vesmíru :D Říkám, pořád si zvykám, ale zkrátka vypadají úžasně, ještě jak jsou krásně učesané, nádhera. Hrozně jí to sluší. Přeci jen je to její přirozená barva. Sice sama říká, že ne takhle blond, ale zkrátka blond. Na některých fotkách si můžete všimnout, že na pravém boku má Soph něco, co by mohlo být tetováním. Je to jen malé a vypadá to jako X v kruhu, což by mohlo mít souvislost s její rolí ve filmu X-Men: Apocalypse. Netuším, jestli je to pravé, nebo ne, ale zas proč by si nechávala falešné tetování z Huntsville, když už dotočila. Posuďte sami třeba na této fotce. Sophie má jedno malinké tetování z boku na jednom z prstů, jsou to 4 čárky přeškrtnuté pátou... jak když si děláte čárky, když něco počítáte, tak to uzavíráte přeškrtnutím na pět. Soph o tom kdysi jednou někde mluvila, že to symbolizuje její rodinu, protože jich je v úzké rodině 5. Soph má kromě rodičů ještě dva starší bratry. Nevím, jestli jako toho 5. počítá sebe nebo svou nenarozenou sestru dvojče, která bohužel zemřela během těhotenství. Dovedete si to představit? Kdyby po světě chodily dvě tak krásné ženy, jakou je Soph? Je to hrozné, že se něco takového stalo zrovna mojí milované Soph. Je to smutné :( No to jsem trochu odbočila. Zkrátka má možná nové teotvání, které ještě k tomu možná ani není tak nové, protože tohle je část těla, kterou většinou na veřejnosti příliš neukazuje :D Kdo ví. Kromě toho, že zářila na premiéře, tak ještě k tomu si převzala i ocenění s názvem Kineo Diamanti Award, kterou byla oceněna jakožto herečka, která ztvárnila postavy s velkým vlivem a velmi oblíbené mezi italskými diváky a já jsem neskutečně ráda, že alespoň někdo dokáže ocenit, že je to úžasná herečka :) Moc jí k tomuto ocenění gratuluji :) Pořád mě štve, že jí nenominovali na tu Emmy, nechápu, jak ji mohli vynechat po tom, co předvedla v 6. sérii, fakt mě štvou. No nic. Ještě k tomu všemu mám pro vás 8 fotek s fanoušky. 4 z premiéry a 4 z cesty do Benátek, jedna z letiště v Gatwicku a tři jsou z letiště v Benátkách. Tak se kochejte, Soph opravdu vypadala kouzelně.
* * * * * * *
73rd Venice Film Festival. I cannot even tell you how excited I am that Sophie showed up there. I came home late yesterday, I was at Red Hot Chili Peppers concert and it was simply amazing. But when I came home, I found out about these pictures and I started to save them and upload in the gallery, but then I was too tired to publish them. I couldn't keep my eyes open. I was sich today, because of the sleeping deprivation. I am going to Greece tomorrow, so I will not be here for a week, probably at all, I don't know for sure yet, but I will probably not publish anything from there. I will try to visit you all before I leave and I am sorry that I will leave it here empty for a week. But right now I have something you can comment. I have for you photos from one of the movie premiere's in Venice. Sophie visited the red carpet and the premiere of 'Hacksaw Ridge' film, directed by Mel Gibson, with Andrew Garfield in the leading role. She looked absolutelly stunning! I love the hair, it was beautifully styled and she's just gorgeous. The dress she's wearing is a Yanina dress and it's beautiful, I love it. We also learned, that Sophie maybe has another tattoo. A real one, not a fake one. But I am not sure if it's a tattoo or something else, but she has an X in a circle on her body on the left side. It's seen just at some pictures, this one, for example. It could be an X... like X-Men. Or it could mean also something completelly different. Soph looks so different with the blond hair, but I love it, I truly do. It is, after all, her natural color. Sophie also received an award called Kineo Diamanti Award. She was honoured by italians, when the USA didn't. Sophie wasn't nominated to the Emmy awards this year even after such a powerful performance in season 6, so I am really pissed. But she received this award, because she played very popular and influencional characters that are loved by the italian viewers and they did appreciate her amazing acting skills and gave her this award, which is really awesome and I am really proud of her. I also have for you 8 photos with fans. One from Gatwick, three from Venice airport and four from the red carpet.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 13.3: Venice Film Festival - Kineo Diamanti Award Press conference

5. september 2016 at 2:47 | Angie. |  Gallery updates
Je to, jak jsem předvídala. Sophie je momentálně v Benátkách. Konkrétně na 73. Benátském filmovém festivalu. Což je skvělé, protože to znamená poměrně dost fotek a konečně nějaké jiné novinky, než jen osobky či fotky s fanoušky. Jako první mám pro vás fotky z tiskové konference Kineo Diamanti Award. Sophie byla tímto oceněním letos oceněna, ale o tom budu mluvit víc až v dalším článku. Každopádně jí to tam opravdu moc slušelo. Jen tedy musím říct, že vážně vypadá s těmi blond vlasy úplně jinak. Je to skok... a je to divné. Líbí se mi to a je s nimi krásná, ale je to hrozný nezvyk. I pro ni to musí být podle mě divné, když měla od malička posledních asi 7 let zrzavé vlasy a najednou je blond :D Bohužel tedy blond období nejspíš brzy skončí, pro někoho možná bohudík, jelikož se začne natáčet 7. série Game of Thrones a my všichni dobře víme, že Sansa stále žije. Ten model, co má na sobě, by měl být podle všeho značky Chloe a já jsem se stále nějak nerozhodla, jestli se mi líbí, nebo ne. Celkově mi příliš nesedí, ale na druhou stranu Soph by slušel i pytel od brambor, takže i přesto, že se mi ten outfit nezamlouvá, tak na Soph vypadá skvěle. Těšte se ještě na fotky z premiéry jednoho z filmů, které byly přivezeny na tento festival. Sice už tam byla před pár hodinami a v galerii fotky jsou, článek ale napíšu až dneska někdy v pozdějších hodinách, teď už vážně musím jít spát.
* * * * * * * * *
It's as I predicted. Sophie is in Venice right now. At 73rd Venice Film Festival. Which is awesome, because it means a looot of pictures that I can publish. First of all I have for you bunch of pictures from yesterday's afternoon, when Sophie was at Kineo Diamanti Award Press Conference. I really hope that some video will show up soon. Sophie looks so different with the blond hair, it is just very unusual. But she said in one interview, that the red head is coming back soon. The filming of season 7 will start even for Sophie very soon, so she will have to say goodbye to her blond hair once again. It has to be so weird, having the same hair color for such a long time since really young age, it has to feel kind of weird to her too. Well, back to this event. Sophie was honoured with this Kineo Diamanti Award later that evening and I will write about that. At this event she was wearing very interesting outfit from a brand called Chloe and I wasn't able to decide yet, if I like it or not. Sophie would look amazing in everythng, but I just don't know, I don't like those pants that much. But I love those sun glasses, they are perfect. So check out. I have for you one even better news, but I will write about it probably tomorrow. Well, today... but later today. Sophie attended one premiere in Venice and she looked stunning. But you will have to wait, because I am dying... I'm really tired.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 13.2: Another new personal pics + bts of Huntsville

1. september 2016 at 22:38 | Angie. |  Gallery updates
Tohle už vážně začíná být dost monotonní, ale bohužel s tím nemůžu nic dělat :D Sophie je aktuálně kdo ví kde kdo ví s kým, možná je v Belfastu, možná je doma a možná je třeba v Itálii nebo na Marsu, těžko říct :D Takový stalker ještě nejsem. Bylo ale oznámeno, že už se oficiálně začalo s produkcí 7. série, takže možná řeší něco okolo toho nebo si zkrátka hledí svého a neukazuje se na veřejnosti. Před pár dny ale byla určitě v Londýně a to konkrétně na tradičním Notting Hill karnevalu. Z toho pochází i fotka s fanouškem, kterou jsem vám sem házela v minulém článku, jak jsem nevěděla, co je to za akci, když je tam tolik lidí. No první dvě fotky jsou osobní, první je z instagramu Sophie, na který máte odkaz nahoře v navigaci, druhá fotka je potom z instagramu té holčiny vedle Soph, která je i na první fotce, což je její nejlepší kamaráda Maddie Spalding. Další fotka je potom fotka s fanoušky, myslím. A poslední je opět z natáčení filmu Huntsville z Los Angeles a ta je naprosto kouzelná s tím psem, ta je vážně krásná! <3 No vypadá to, že si to na karnevalu užila, což je super :) a já už teď budu jen netrpělivě čekat, co to teda je s těmi Benátkami :D
* * * * * * *
This is seriously becoming quite boring... but I cannot do anything about it, I am sorry. Sophie is now who knows where and nothing is actually going on, we just know officially, that the production of season 7 already started, but if Sophie's already involved or not, I don't know. But she was in London few days ago, she was at Notting Hill Carnival with few friends. That is the event I didn't know what it was in the previous article. It is the reason, why there is so many people in those pictures. So I have for you two personal photos. The first one was published by Sophie herself at her instagram account, the second one is from that girl standing next to Sophie who is also seen in the first picture. That is Sophie's best friend, Maddie Spalding. Another picture is fan picture from the same day. And the last one is another behind the scenes photo from the set of the Huntsville.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com