August 2016

Gallery update 13.1: Huntsville, personal & fan pictures

29. august 2016 at 16:54 | Angie. |  Gallery updates
Včera jsem měla fakt divnej večer. Celej byl skvělej a hrozně jsem se nasmála, ale něco se pak stalo a nějak nevím, jak to uchopit a nutí mě to pořád o tom přemýšlet a já vůbec nevím, co si z toho vzít. No nic. Vím, že v poslední době přidávám akorát samé osobní fotky ze sociálních sítí nebo fotky s fanoušky, ale bohužel se nic moc jiného neděje. Pokusím se vymyslet nějaké ozvláštnění jako s těmi photoshooty, tak uvidíme. Objevila se jakási trochu podivná a dost nekonkrétní informace, že by se Soph mohla objevit v Benátkách, aby tam převzala nějaké ocenění za roli Sansy v Game of Thrones nebo tak něco, je to ale hodně zmatečné a tak moc nevím, jak to podat. Nemám k tomu dost informací. V Benátkách ale tento víkend začíná filmový festival a tak je docela možné, že se tam Soph třeba i ukáže, i když to nemusí úplně souviset. Určitě vám dám vědět, až se dozvím víc. Teď už tedy k těm fotkám. První je z natáčení filmu Huntsville, které skončil minulý týden a ta fotka se mi hrozně líbí, Soph to tam moc sluší :) Druhá fotka je potom osobní fotka, kterou hodila na svůj instagram Sophiina stylistka a kamarádka Rebecca Corbin Murray a je docela možné, že Soph fotila nějaký photoshoot teď o víkendu, ale opět jen náznaky. Poslední fotka je potom fotka s fanouškem z Londýna. Vypadá to jako nějaký hudební festival vzhledem k té spoustě lidí, ale těžko říct.
* * * * * * *
I had a really weird evening yesterday. It was great, but something happened and I don' know what to do with that information, it is just so weird. Whatever. I know I'm mostly publishing just personal photos these days, but nothing else is showing up, since I don't publish candids photos. I know that I am maybe hurting this blog by not publishing them, but it is something I will not change, it's something that is deeply in me since few years ago when paparazzi treated Kristen really badly, I've decided not to support them. Whatever. I have for you now 3 pictures. The first one comes from the filming of the Huntsville movie, the second one is a personal photo taken by Sophie's friend and stylist Rebecca Corbin Murray, so it is possible that Sophie was doing some photoshoot or something. Not 100%, but possible. And the last is picture with fan from London. A weird information showed up, but it looks like Sophie could stop by the Venice Film Festival, which starts this week. Well it actually says that Sophie agreed to be in Venice. Just Venice. Nothing else. For receiving some award or something, but I know that there is a film festival this week in Venice, so it can have something to do with that too. I will let you now when I know some more information about it. It appears to be some award for Sophie as a very influencional character in television for her role of Sansa Stark, but I really don't know anything more about it. So we'll see.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 13.0: Huge photoshoot update (2015 + 2016)

28. august 2016 at 17:01 | Angie. |  Gallery updates
Kvůli maximálnímu počtu znaků v jednom článku (což jsou 4000), jsem musela oddělit i rok 2015. Původně jsem chtěla zvlášť sepsat jen rok 2016, ale co se dá dělat. 2015 a 2016 už oddělovat nebudu a tak je z toho další, tentokrát už o něco málo kratší, velký update galerie. Ale moje otázky jsou stejné? Který rok je váš oblbený, co se photoshootů týče? A který z těch nově přidaných se vám líbí nejvíc? Pokud byste měli vybrat jeden nejlepší a jeden nejhorší, které by to byly?

Z roku 2015 jsem donahrála do galerie 4 photoshooty, které v mé galerii chyběly. Na některé jsem tehdy nejspíš zapomněla a odsunula je do pozadí. Jeden photoshoot nebyl dlouhou dobu zveřejněn, i přesto, že pochází ze začátku roku 2015. To je ten první pro Vanity Fair se Samem Claflinem. Pamatuji si, že jsem vám o tom psala a i jsem vám sem dávala video, které k tomu natočili, ale photoshoot se objevil až měsíce potom a ještě k tomu ne úplně oficiální cestou, jak vidíte, jsou na těch fotkách téměř na všech tagy. Oficiální jsou totiž jen dvě, které byly zveřejněné v tom časopise. Další photoshoot je pro časopis AnOther me a jde pouze o jednu jedinou fotku, na které má Sophie outfit od Dolce & Gabbana, koho by to zajímalo. Další fotka je potom pro InStyle UK a tři fotky pochází z časopisu Stella. Pamatuju si, že tyhle jsem přeskočila, že počkám, jestli se jich objeví víc... a pak neobjevilo, ale už jsem je nepřidala kvůli dalším novinkám. Shame on me, já vím. Nahrála jsem také 3 nové fotky z photoshootu pro Town & Country, který mám také moc ráda.
* * * * * * *
I had to do 2015 also separately, because of the maximum lenght of an article, so I am doing it together with those 2016 ones I wanted to comment on in special article. Question for you is, which photoshoot is your favorite and which one is your least favorite? In what year do you think were made the best photoshoots, when you don't involve year 2016, because that is definitely the winner? I added 4 new photoshoots from 2015. About some I have no idea why I didn't publish them, because I remember those pics existed, but who knows. I had to probably do something else or there were some other news. I remember that the one for Vanity Fair wasn't out for a really long time, it had to be published few months after it was taken and also, these are no official pics, they have a tag. Almost all of them. You can see Sam Claflin with Sophie there. You can remember an article about this short film that Vanity Fair filmed in 2015. I remember myself writing the article about it. One photoshoot is for AnOther me, it's just a one picture and it was quite hard to find out for what magazine it was actually taken. Three photos for Stella Magazine and one picture for InStyle UK. I also uploaded some new pictures to the Town & Country photoshoot.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A konečně se tedy dostávám k tomu avizovanému roku 2016. Mám pro vás nové fotky ze starších photoshootů. Jednu z photoshootu, ze kterého je hlavní fotka aktuálního designu a který je myslím tím nejnovějším, který vznikl, a tím je photoshoot Inconnu pro Glamour UK. Dalších 5 fotek potom pochází z photoshootu pro InStyle UK, který je strašně divný a mně se v podstatě vůbec nelíbí, vážně ne, ale je na něm Soph a tak tu zkrátka je i zveřejněný. Je ale fakt poměrně... zvláštní a možná až trochu děsivý. Bože, už je hrozně pozdě. Musím si pohnout. Ten článek jsem psala hned po tom předchozím, přestože jsem ho zveřejnila až v neděli večer. Dopisovala jsem ho někdy v půl druhé ráno. No zpět k věci. Posledním z photoshootů, který jsem zveřejnila, je ten, co jsem zveřejnila nově. Možná si vzpomínáte, že jsem před pár měsíci nadšeně přidávala jeden scan z časopisu Vanity Fair s tím, že Sophie pro ně nafotila photoshoot a nemůžu se dočkat více fotek. A pak už jsem se jich nedočkala a vy také ne, ale bylo to jen tím, že jsem byla nepozorná a ne tím, že by se neobjevily. Žádný z mých zdrojů na tom s tou aktivitou není úplně 100% a tak jsem prošvihla ten moment, kdy byl tento photoshoot nahrán do jejich galerií. Proto je tady až od včerejška. Jak už jsem říkala, že to photoshoot pro Vanity Fair. Vznikly celkem jen 3 fotky, ale pořád ještě doufám v další. Jsou totiž vážně nádherné, hlavně tedy Soph je na nich překrásná. Rok 2016 je skvělých photoshootů plný a tenhle rozhodně není výjimkou. Tak doufám, že se vám líbí a že mi odpustíte, že ho zveřejňuji až teď.
* * * * * * * *
And we are finally here with the year 2016. I have for you new pictures from two older photoshoots and one entirely new photoshoot. Well, it is not entirely new, but I have never published it before. I know about the scan that was published months ago and I wrote about that, but I missed the moment when outtakes from this magazine were published. I am talking about Vanity Fair 2016 of course. That is one of the most beautiful photoshoots of all I've seen. Sophie did make stunning photoshoots this year so far. Just three photos, but it doesn't matter, they are awesome. I still hope for more, even after such a long time, despite the fact I know it's probably not gonna happen. So this stunning photoshoot wasn't published on this site and I've not written about it, which is a shame. Shame! SHAME!!! Well, whatever. I am doing it now. I also published several new pictures from the InStyle magazine, that are pretty creepy and I don't really like that photoshoot. Like at all. And one new photo from the Inconnu photoshoot for Glamour UK was published recently. That one is very nice.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com#POWERSHIFT Social Media Docu-series: Part 1

28. august 2016 at 13:08 | Angie. |  Videos
Tak jsem se k tomu konečně dokopala. Před pár týdny jsem se zmínila, že už konečně vyšel 1. díl nové dokumentární série jménem #POWERSHIFT, kterou komentuje a uvádí právě naše milovaná zrzka. Tedy blondýna. Tedy prostě Sophie :D Před pár měsíci jsem psala o tom, že tenhle dokumentární projekt vzniká a dnes mám pro vás konečně alespoň část z toho, co už bylo odvysíláno. Mám pro vás první 3 epizody. Další tři vám sem dám zase za nějakou dobu, abych vás příliš nezahltila. Každý díl má kolem 7 minut. Je to stručné, jasné a každopádně zajímavé. Tato dokumentární série se zaměřuje na sociální sítě a na to, jaký můžou mít pozitivní vliv na společnost, když jde třeba o rozšíření nějakého projektu, nějaké kampaně nebo nějaké myšlenky. Já mám se sociálními sítěmi trochu komplikovaný vztah, ale rozhodně souhlasím, že se díky sociálním sítí lze ve světě udělat i nějaké to dobro, samozřejmě. První epizoda se zaměřuje na kampaň #BlackLivesMatter v reakci na nepokoje v Americe po diskutabilních zákrocích policistů proti černochům. Druhý díl se zaměřuje na body shaming, tedy na kritizování toho, jakou mají lidé postavu a jak vypadají, což se na internetu děje pořád. Třetí díl se zaměřuje na uprchlickou krizi a kampaně na pomoc pro uprchlíky, které na internetu vznikly. S některými věcmi souhlasím, s některými ne, každopádně jsou to všechno témata, která bychom neměli ignorovat. A Sophiin hlas bych mohla poslouchat pořád :D
* * * * * * *
So, I've talked about this project couple of weeks ago when the first episode came out and also couple of months ago, when it all started. Sophie became a face of a new documentary series called #POWERSHIFT. Well, face... she is the host of the show. This series is about the strenght of social media. Sophie is a huge supporter of social media and believes that social media can do a lot of good in the world and I do agree with her that sometimes it can do amazing things, but I also think that it sometimes destroys social interaction. Well, this docu-series is supposed to be about the good that social media did and I have for you first three episodes now. The first episode reacts to the #BlackLivesMatter movement, the second episode focuses on body shaming, not just on social media and the third episode is about the refugee crisis. All I say is, that it is really interesting and I could listen to Sophie's voice over and over again. I have some issues about some of the topics this series is focusing on, but generally I think it is very nice project. These are all things that we should not ignore.

Episode 01:

Gallery update 12.9: Huge photoshoots update (2012,2013,2014)

28. august 2016 at 1:03 | Angie. |  Gallery updates
Tohle bude hodně dlouhý článek, tak se na to psychicky připravte. Ve skutečnosti ale těch fotek zase není tolik, ono to tak jen vypadá. A tak mám pro vás jeden úkol. Když už si nepřečtete všechny ty moje řeči okolo, kterých je hodně, koukněte se alespoň na ty fotky a napište mi, který ze starých photoshootů je váš oblíbený a který je naopak podle vás úplně mimo. Který rok byl z těchto tří 2012, 2013 a 2014 nejlepší? A který celkově? To nejspíš 2016, páč to byl na photoshooty docela nářez. Každopádně rok 2015 a 2016 jsem doplnila také, ale až v dalším článku. Tak co? Jak to vidíte vy? To jsou otázky pro vás a teď už k článku jako takovému.

Když jsem udělala ten nový design v galerii, řekla jsem si, že bych konečně mohla zas po dlouhé době udělat něco málo s galerií. Už jsem si prošla nahráváním fotek ze starých událostí a stále s tím nejsem hotová, protože je toho vážně hodně. Včera jsem se ale pustila do nahrávání starých photoshootů a musím říct, že až na jednu výjimku, kdy jsem našla pouze velmi nekvalitní fotky a rozhodla se je nepřidat, jsem snad už konečně nahrála všechny dostupné photoshooty. Zároveň jsem se konečně dokopala i k tomu dát jim nějaký řád a udělat kategorie podle let a nejen jednu velkou složku photoshooty. Pokud některé stále ještě chybí, tak jsem je přehlídla, nebo jsem je přeskočila s tím, že tu určitě nahrané jsou, tak doufám, že jsem skutečně už nepřeskočila nic kromě toho jednoho, o kterém vím. Photoshooty začínají rokem 2012. Existují i nějaké starší fotky, ale ty jsem úplně nechtěla zařazovat do Photoshootů. Taky mám pro vás ještě nějaké trochu aktuálnější aktualizace galerie photoshootů z tohoto roku, ale těm chci věnovat vlastní článek, protože jde i o nový photoshoot, který sice není tak nový, ale já jsem o něm ještě nepsala a pár vlastních slov si zaslouží odděleně. U některých bylo vážně těžké najít, pro jaký časopis byly třeba nafocené nebo za jakým účelem vznikly. A tak jsou 4 z photoshootů nazvané pouze jako "unknown session", protože neznám jejich původ. U některých jsem se tedy překonala a ten původ našla, i když mi to dalo dost zabrat. U photoshootů, kde je hvězdička, mi dalo vážně hodně práce najít, takže když tak se zdrojem, dík. U některých už to ale nebylo úplně možné, tak to jsou ty 4 neurčené a za to se omlouvám. No. Začnu s rokem 2012. V tomto roce nebyly v mé galerii žádné photoshooty, protože tenhle blog byl založen až v druhé polovině roku 2013 a photoshooty já dřív nedoplňovala, protože jsem neměla tolik vhodných zdrojů a potom jsem už neměla čas. Z roku 2012 jsou ale pouze dva photoshooty. Jedna z těch neznámých fotosérií, to je ta první, kteoru ale jistě dobře znáte, protože jedna fotka z ní visela na designu galerie skoro tři roky. Druhý photoshoot je pak pro časopis NYLON 2012.
* * * * * * * * *
When I made the new design to the blog gallery, I actually started to think a little bit about how the gallery looks like. And I made some changes and I work on it right now. Who knows me for a long time knows, that I am not the most organized person in the entire universe. But once I start, I cannot stop. It is connected to my OCD, I have it with cleaning my room too, not just with blogs. Okay, this is becoming serioursly scary, I am the last one awake and I hear all the weird noises drom the outside. Well whatever. Back to the topic. I did save and publish some of the old events when I started this blog and some other older stuff, but I never forced myself to do something with the photoshoot section. It was one huge category without any structure. So I gave it a stucture and when I did that, I also saved most of the old photoshoots I've found. Sometimes it was quite hard to find for which magazine or occasion they were made or in which year they were made, so it took me some time, but now I finally finished it and I am really happy I did. You can now refresh your memory with all these old photoshoots. I also published one from 2016 that I forgot about when it was new. I'll write you something about it later, because I've decided to write separate article about the most recent ones from 2016 and also those from 2015 because of the lenght of this article. I also uploaded some pictures to existing photoshoots, because there were more photos published since I wrote those articles for the first time. Photoshoots start with year 2012. I have two photoshoots from that year. The first one is one of the unknown and the second one is for NYLON Magazine.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 12.8: Personal pics, fan pics + bts of Huntsville

27. august 2016 at 14:06 | Angie. |  Gallery updates
Sophie byla viděna před pár dny v Belfastu. To samozřejmě neznamená, že je tam pořád, ale zkrátka tam byla. Což je skvělé, naznačuje to, že se začíná dít něco kolem 7. série Hry o trůny. Herci už prozradili, že dostali scénáře k 7. sérii a Maisie ohledně toho byla na twitteru dost emocionální a nadšená, což mi přišlo vtipné :D Prý je to nářez. Soph to prozradila před pár dny právě na té Variety akci, je to v jednom z těch videí v předchozím článku. Natáčení bylo z části posunuté až na zimní měsíce, protože Winter is here, jak řekla Sansa v posledním díle a oni potřebují opravdovou zimu pro exteriérové scény, ale to jim nebrání v tom natáčet v Chorvatsku nebo interiéry, že. Soph má tedy stále blond vlasy, takže se nenatáčí, to je jasné, ale možná, že začly nějaké čtené zkoušky nebo tak něco. Každopádně je zastihli nějací fanoušci. Z toho Belfastu je potvrzená ta první, na které můžete vidět i Maisie Williams. Mophie je zpátky po dlouhé době :) Sophie s Maisie také navštívily koncert Red Hot Chili Peppers a Fall Out Boys, což je naprosto skvělé, protože já zbožňuju Red Hot Chili Peppers, je to už roky moje nejoblíbenější kapela a na jejich koncert jdu už příští týden, takže jsme hrozně ráda, že i Soph je má ráda natolik, aby jí stálo za to jít na jejich koncert. Z toho koncertu jsou pak ty další dvě fotky s fanoušky. Nepříliš kvalitní kvůli tmě, ale i tak skvělé. Další tři fotky jsem pak zařadila do osobních, protože všechny vznikly během natáčení Huntsville, ale nejsou to úplně klasické fotky z natáčení, ale s lidmi, kteří s natáčením měli co dočinění. Sophie je na všech hrozně roztomilá, miluju hlavně tu první, na které je Soph s asistentem kameramana Arturem. No a poslední fotka, kterou pro vás dneska mám, je právě jedna z fotek z natáčení, která se mi hrozně líbí. Je taková umělecká a je opravdu krásná. Natáčení pro Soph už skončilo, jak jsem už psala, ale doufám, že se budou podobné fotky i tak ještě objevovat alespoň nějakou chvíli.
* * * * * * * *
Sophie was seen in Belfast. It doesn't mean she's still in Belfast, but she was seen there, which is quite great. It means that Game of Thrones season 7 production has already started. Sophie told us in one of the Variety interviews, that she already got a script of season 7 and Maisie Williams also wrote few messages about her being so excited, that she finished reading. I am so excited. We all know that the production was partly post-poned because of the fact that winter has come and they need winter to be real, but there are probably some rehearsals or something going on. I have for you one picture with a fan from Belfast, that is how I know. It's the first one and you can see Maisie Williams there with Sophie. Mophie is back after such a long time. Sophie also was at Red Hot Chili Peppers concert with Sophie, which makes me so freaking happy, because I love RHCP, it's my favorite band since I was like 12 years old or something. Also Fall Out Boy was playing that night. That's the photo number 2 and probably also the 3rd one. I also have for you several personal photos that come from Los Angeles before she left after the wrap of the Huntsville movie. And I also have for you one new behind the scenes picture from the Huntsville production, that I love. It is very beautiful.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Variety’s Power Of Young Hollywood: Interviews

27. august 2016 at 13:14 | Angie. |  Videos
Mám teď v poslední době docela nabitý program. Už nejsem nemocná, což je pozitivní a tím pádem courám, kde můžu a na blogy tak nějak trošičku peču, což mě mrzí. Neuvěříte, co se stalo, normálně se objevil nový blog o Sophie Turner. Mám z toho fakt radost, protože jsem tu tak dlouho byla sama a měla pocit, že jsem jediná, koho Soph zajímá a ono ne! :D Konečně se objevil někdo další, z čehož mám samozřejmě radost. Sice už nejsem tak originální :D ale aspoň vím, že Sophie se dostává do povědomí dalších lidí a že snad časem bude pro všechny mnohem známější, nejen pro lidi, kteří koukají na Hru o trůny. A řekněme si to na rovinu, právě kvůli te ji lidé dost často nemusí, protože Sansa nepatří nejoblíbenějším postavám. No nic. Konečně mám pro vás ty rozhovory, které jsem slíbila, z nedávné akce časopisu Variety, na které se Sophie objevila. V prvním videu se jí ptají na Jona Snow a vztah Sansy k němu a názor na to, že Jon není Stark, ale Targaryen. Říká tam také, že ta tetování, co má jsou falešná a že i ty vlasy jsou falené, ale že je ve skutečnosti blondýna, jen má trochu jinak blond vlasy. A že tedy zrzka bude brzy zpátky kvůli 7. sérii. Říká, že se těší, jak se ten vztah vyvine, když je teď známo, kdo je jeho pravý otec a že by to možná mohlo trochu rozpustit ledy v té rivalitě. Také říká, že to bylo doslova "kurevsky skvělé" poprvé v seriálu někoho zabít. Přizává, že opravdu doufá, že se Sansa nakonec setká se svou celou zbylou rodinou, ale že z hereckého pohledu by byla zábava, kdyby se stala sadistickou postavou. V druhém videu také mluví o Hře o trůny, jak jinak. I v druhém videu také mluví o změně svého vzhledu, že je to osvěžující vymanit se z té zrzky a že přebarvit ty vlasy trvalo asi šest nebo sedm hodin. Což je teda strašný :D Mluví o tom, že se seriál blíží ke konci a že to je opravdu smutné a nechce se jí ani přemýšlet o jejím životě bez Hry o trůny. Že to bude opravdu divné a že si nedovede představit, co bude potom. Sophie říká, že netuší, co bude dál se Sansou, že je hodně možností. Že se může dát dohromady s Malíčkem, nebo naopak s Jonem a že zrovna dostala scénář k 7. sérii, takže o tom nechce moc mluvit, protože by akorát něco vyzradila. Přijde mi vtipná část, kdy mluví o tom, že kdyby náhodou Sansa umřela, že by chtěla, aby byl celý jeden díl jenom o tom, jak umírá, nikdo jiný by tam nebyl, jenom ona a její srdceryvná smrt :D Mluví také o té události Power of Young Hollywood, že si uvědomila tak nějak tu svoji "sílu", když jednou napsala na twitter nějaké hrozné klišé, ale že k ní prostě jednou přišla holčina a řekla jí, že si hrozně váží toho, co tam napsala a že už to chtěla vzdát, sen být herečkou, ale díky ní se rozhodla, že bude pokračovat dál v tom, po čem touží a tehdy ji to opravdu zahřálo u srdce, že měla takhle nějaký vliv na někoho. Také říká, že se snaží ignorovat kritiky a nenávistné komentáře, protože jí to vždycky mrzí, když na ně narazí. Říká, že pracuje kvůli sobě a proto, že miluje tu práci. Na závěr se jí ptá, co by dělala, kdyby měla schopnost, kterou má Phoenix v X-Menech. Tady řekla něco, co vyvolalo trochu kontroverzi u příznivců Donalda Trumpa, protože řekla, že by ho odlifrovala a postavila kolem něj obří zeď :D :D A potom tedy, že je tolik problémů, že by asi ráda prostě vytvořila úplně nový svět bez těch konfliktů, které jsou. Tak jsem vám to shrnula, pokud byste jí nerozuměli, ale určitě se i koukněte :)
* * * * * * * *
I have a lot of things to do right now, so I am kind of not publishing articles that I wanted to publish long time ago. I've found out today about a new blog about Sophie Turner, that's new. I didn't see that coming. You know what I mean, this blog is almost three years old and there have never been any other blog about Sophie. Never. And now, there is and I don't feel so alone anymore, it is so great that she finally gets a recognition she deserves, that people actually finally see the talent I've seen for such a long time and that she's becoming known for her work. I am just so happy and the new blog is great, by the way. So, well, I have for you finally those two interviews I was talking about, from that Variety event. Sophie was asked about Game of Thrones, of course, about the new look, about her tattoo's and stuff. She's so very cute in these interviews, so check out.Gallery update 12.7: Personal and fan pics + Huntsville production

24. august 2016 at 22:33 | Angie. |  Gallery updates
Jestli jsem to správně pochopila, tak natáčení filmu Huntsville pro Sophie už skončilo. Respektive ve chvíli, kdy píšu ten český text, tak už to vím jistě, ale v době, kdy jsem psala ten anglický, to ještě tak stoprocentní nebylo. Je to nezávislý snímek a ty se většinou nenatáčí příliš mnoho dní, tudíž to není nijak zvláštní, že už má Soph svoje natočeno. Sophie se nestydí vyfotit v podstatě s každým, s kým spolupracuje, takže z natáčení a obecně z jejího pobytu v Los Angeles se objevila spousta osobních fotek, které různě zveřejňovali lidé, kteří jsou zapojeni do natáčení tohohle filmu. Hlavně pak tedy režisér filmu, ale i jiní. Ty osobní pochází právě většinou od nich. Akorát třeba ta druhá, tak to se Soph sešla se svým kolegou z filmu Barely Lethal jeden den a byli spolu ve West Hollywoodu nakupovat. Mám pro vás tedy 10 osobních fotek, které jsou všechny naprosto rozkošné, potom jednu fotku s fanouškem z koncertu Guns N' Roses, na kterém Sophie byla a kromě toho pak ještě čtyři fotky z natáčení filmu Huntsville z nichž jedna je tedy s celým, nebo alespoň s většinou týmu, bohužel není moc kvalitní, ale i tak je skvělá. Mám osobní fotky hrozně ráda, vždycky jsou skvělé. Obzvlášť, když je na nich Soph :)
* * * * * *
If I got it right, Sophie's part in the Huntsville movie has ended. I am not sure if it's a wrap for everyone or just Sophie, but she filmed what she had to film. It is an indie movie and the filming usually doesn't last very long time. But maybe I got it wrong. With almost all these personal pictures came something like "I am gonna miss her so much", so I guess she's leaving already. On the other hand, she was photographed yesterday with all those tattoo's still on her skin, so I am a little bit confused. Whatever. I have for you 8 personal pictures, two pictures from the behind the scenes of Huntsville movie and one photo with a fan. Sophie was at Guns N' Roses, one fan took a picture with Soph there, which is the last and the only picture with fan. And the one where Sophie is held by someone on the back, is also from that night. There are some others I think in the gallery from that night. There are also pics with people who were involved in working on this new Huntsville project, for example the first one is with a photographer Miguel Starcevich. I also have for you two pics from the actual set and one with fan as I said earlier.

Edit: So it's really a wrap for Sophie's character of Josie today. I added four new pics in the gallery, the black-and-white was taken after Sophie's last scene was finished.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

San Diego Comic-Con 2016: Interviews

23. august 2016 at 12:47 | Angie. |  Videos
Tak nějak jsem tenhle rok docela zazdila rozhovory z Comic Conu a vzhledem k tomu, že je teď tak trochu zase novinkové ticho, tak jsem se rozhodla k tomu vrátit. Pořád jsem tak trochu doufala, že se těch videí objeví víc a vlastně i objevilo, o měsíc později se objevily dva nové rozhovory, které mě vlastně tak trochu donutily se k tomu konečně dokopat. No nic. Mám pro vás tedy několik různých rozhovorů z letošního Comic Conu v San Diegu. Letošní Game of Thrones účast byla tak trochu slabší a sama Sophie udělala těch rozhovorů jen minimum. Bylo to nejspíš i proto, že se zabývala i jinými věcmi, které dost možná souvisely s filmem Huntsville, jehož natáčení bylo tehdy vcelku na spadnutí. A asi je i unavující, když se lidi ptají pořád na to samé, že ano :D Přijde mi ale, že se Sophiiny odpovědi časem trochu vyvíjejí. Mám pak jeden další rozovor a ještě dva z té akce Variety a mluví ohledně některých věcí už trochu jinak. Já jsem se v některých ohledech s ní vážně neshodla, hlavně co se Malíčka týče, ale je zkrátka vidět, že ona sama si nepřeje, aby Jon a Sansa stáli proti sobě, ale že si spíš myslí, že je to možné vzhleem k tomu, jak sadistická je to show :D Každopádně tedy v rozhovorech řeší různé věci... v tom prvním mluví třeba o tom pohledu mezi Sansou a Malíčkem v posledním dílu 6. série. V dalších třeba o možnosti, že Sansa je s Ramsaym těhotná. Soph říká, že si myslí, že už by to bylo asi vidět. A že tu fotku, kvůli které se o tom diskutovali, fotili zrovna když měla "své dny" a byla tak trochu nafouklá, takže to byla zkrátka asi ta nejhorší možná náhoda, o které se pak všude diskutovalo :D Mluví také o smrti Ramsayho a o tom, že Iwan Rheon je ve skutečnosti hrozně milej a laskavej člověk a jak je to vtipné, že ty největší bastardy vždycky hrají ti nejmilejší herci. Iwan Rheon v tom samém videu mluví i o Sophie, že je úžasná, že se v jednu chvíli dokáže hihňat a rozesmívat ho a potom se najednou přepnout a být naprosto vážná :D V dalším zase diskutují o tom, kdo by mohl v 7. sérii umřít. A tak dále :D
* * * * * * * *
I kind of skipped the Comic Con interviews this year, because I was kind of still hoping for more to show up and they did actually, just today. Two new interviews from this years San Diego Comic Con showed up, but it was really bad this year, when I compare it with the previous years. I mean with Sophie. She was probably doing some other stuff, probably because of her new movie Huntsville that she was about to film in LA, so she didn't have time for many interviews. Which I am sorry about. I also think that she might be a little bit tired, because of the same questions over and over again and I have another interview prepared in pre-written and two interviews from the Variety event last week and you can kind of notice that her opinion is kind of developing, I guess. And I like what she's saying now, I am really just not very happy about what people are saying about "that look". It didn't even cross my mind when I watched the episode, that it might mean that Sansa is reconsidering her decisions, it felt more like she is afraid of what LF could do, so I kind of don't agree with some of Sophie's opinions about this topic, despite the fact she is involved in the show, so she knows more about it, of course. Well Sophie was discusing different topics at Comic Con. She was talking about the possibility that Sansa is pregnant with Ramsay's child, about who might die in season 7, about the death of Ramsay Bolton, about what is Iwan Rheon like in a real life, etc. Just check out, in some of these videos are also interviews with the other cast that was present at this years Comic Con.Gallery update 12.6: Variety's Power of Young Hollywood

17. august 2016 at 16:01 | Angie. |  Gallery updates
Naše oblíbená bloncka rozhodně neztrácí v Americe čas. Je fakt divný, že o ní mluvím jako o blondýně, když jí už asi 7 let znám jen a pouze se zrzavými vlasy, ale zkrátka je to tak. Sophie se vrátila ke kořenům a kvůli filmové roli si odbarvila vlasy zpět na svou přirozenou barvu. Každopádně je teď v Los Angeles, kde natáčí právě tento nový filmový projekt jménem Huntsville a z natáčení si odskočila i na jednu událost. Tou byla akce pořádaná Variety s názvem Power of Young Hollywood. Upřímně musím přiznat, že nejsem tak nadšná z toho, že Soph teď dostává hlavně role v Americe... na jednu stranu jsem nadšená, protože ji miluju a je skvělá a zaslouží si úspěch v USA, ale mrzí mě to z toho důvodu, že v těch filmech pak musí mít americký přízvuk a přijde tak o svůj krásný unikátní anglický, který miluju. No nic. Soph měla na sobě krásné a jednoduché tmavě zelené šaty značky Dolce & Gabbana, které pro zajímavost stojí 1.150 dollarů. Což je přes 25 tisíc korun. Zabijte mě :D Já bych se bála, že na ně něco vyleju a zničím je, ty kráso, to je hrozné, jak jsou tyhle věci drahé :D No Soph to opravdu moc slušelo. Outfit byl ještě doplněn jejími novými tetováními. Která jak sama Soph zdůraznila na svém instagramu, jsou FALEŠNÁ! Lidi z toho zas začli šílet, jak když se obarvila na blond, fakt nechápu :D Má je jen a pouze kvůli roli Josie. Na pár fotkách ji můžete vidět ve společnosti Ansela Elgorta, známého z filmu Hvězdy nám nepřály nebo série Divergence. Na té selfie je spolu s Jaredem Engem, což je týpek, který založil velmi známou stránku JustJared.com.
* * * * * * *
Our favorite blondie is not wasting her time in Los Angeles. She's of course making a movie, but she's also visited one event last night. It was a Variety's event called Power of Young Hollywood. Well, to be honest, I actually kind of hate the fact that Sophie is starting to play mostly in American movies... I am happy for her to have career like this, but I just hate to hear her talking with American accent, I love her English accent. Whatever. Sophie attended this event and also met there some other young and famous actors. She was photographed with Ansel Elgort known for his role in the Faults in our Stars. Elle Fanning was also there, but no pics with her unfortunately. She looked beautiful too. But back to Sophie. It is so weird that I called her blondie, right? But she is, you know, she just is now. Let's face it :D I got over it already and I actually think it looks great. Blond is her natural color but after such a long time it is just weird. Sophie had beautiful dark green dress Dolce & Gabbana that costs 1.150 dollars. Just kill me now please :D I would be so afraid that I will destroy them. Whatever. She looked really cute. She also posted some pics on her instagram where she's confirming that her tattoo's are FAKE. People were kind of freaking out because of that, but they are just for the movie role of Josie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 12.5: Huntsville update + personal and fan pics

15. august 2016 at 23:46 | Angie. |  Gallery updates
Ahojte všichni. Minulý týden jsem byla pryč a tak nějak jsem nestihla nastavit žádné články, za což se omlouvám. Dokonce jsem ani nepřepsala ten nápis o nepřítomnosti, zkrátka jsem tak trochu zmizela, tak doufám, že jste na mě kvůli tomu nezanevřeli. Vrátila jsem se už v sobotu, ale bohužel s menší kulturní vložkou, jelikož jsem si přivodila další zánět zvukovodu, stejně jako už asi milionkrát ve svém životě, a tudíž kromě toho, že jsem musela jet na pohotovost do brněnské nemocnice, tak mi to ještě k tomu dost narušilo plány, na které jsem se hrozně těšila. Zatím se moje nejlepší léto tak trochu rozplývá v prach. Respektive ani ne, Londýn byl skvělej, skok padákem taky, Amster v rámci možností a týden v Brně... byl trochu divný, ale jinak fajn. Jen jsem se hrozně těšila na dva koncerty tenhle týden a na Czech Masters a nejspíš z toho bude kulový. No co se dá dělat, to je zkrátka život. Také jsem teda v podstatě 24 hodin v kuse pod práškama na bolest a k tomu mám celková antibiotika, takže jsem dosti mimo. To znamená, že opět odkládám povinnosti, jelikož se na ně nejsem schopná soustředit. Jupi jupi jej. Zastřelte mě někdo. Ale teď už teda k Sophie. To, že jsem nenastavila žádné články mělo i jiný důvod. Soph neměla zrovna dvakrát moc novinek. Něco málo se ale za ten týden nastřádalo a tak jich mám pro vás nakonec alespoň 8. První čtyři se týkají jejího nejnovějšího projektu s názvem Huntsville. O tom jsem vás informovala v předchozím článku. Bylo oznámeno, že si Sophie zahraje hlavní ženskou hrdinku v tomto nezávislém indie dramatu a v podstatě hned asi dva nebo tři dny na to se už začlo i natáčet. Sophie je tedy právě teď v Los Angeles a to znamená, že se objevila horda paparazzi fotek, protože v LA jsou extrémně nenažraní. Ty vám sem dávat nebudu, ale kdo by měl zájem si alespoň trochu detailněji prohlédnout, jak Soph vypadá s blond vlasy, může se podívat na některou z tumblr stránek, které sleduji, třeba sem. Podle mě jí to teda sekne. Ale zpět k věci. Druhá fotka je taky tak trochu paparazzi... je to proto, že se mi nepodařilo dohledat, jestli šla Soph zkrátka ven spolu se svými kolegy z filmu anebo to bylo součástí natáčení. Protože mě ale zaujalo, jak Soph na té fotce vypadá, rozhodla jsem se vám ji sem dát i tak. Těch fotek se objevilo asi 50, ale znáte mě, tady se víc jak jedna paparazzi fotka za uherský rok neobjeví. Výjimkou jsou právě fotky z natáčení.. a tohle nějak nevím, jestli je nebo není. A tak jsem jí šoupla k BTS spolu s těmi ostatními třemi. Ta třetí je potom fotka Soph s režisérem filmu a tuším, že scénáristou (i když to si nejsem úplně jistá...) a poslední zveřejnila sama Sophie na svém instagramu, na který najdete odkaz pod záhlavím, s krátkým popiskem: "Meet Josie" tedy: 'Setkejte se s Josie'. Můžete si všimnout, že má Sophie na ruce tetování. Ta jsou pěkně prosím falešná a vytvořená pouze pro tuto roli. Sophie samotná sice jedno tetování má i opravdové, ale to je velmi malé a normálně ho ani nezahlédnete. Teda možná má ještě nějaké jiné na jiných méně často viditelných místech :D ale ten obří vlk je zkrátka falešnej, ačkoliv je vzhledem k souvislosti s Game of Thrones naprosto boží a dokonalej. Lidi ale zase začli vyšilovat, jako už klasicky. Jak když Soph hodila na svůj instáč po útoku v Orlandu duhovou vlajku s nápisem Pride a celej internet vybuchnul, jestli je Soph gay nebo není. I kdyby byla, tak je to její věc, proboha živýho :D Pochybuju ale o tom, že to v té souvislosti jako měl být nějaký coming out. No nic. To jsem odbočila. Další série fotek pak pochází právě z Los Angeles, kdy Sophie navštívila zápas v americkém fotbalu. Nikdo mě nedonutí tomu říkat prostě fotbal :D Soph tam odchytilo pár fanoušků a ona se s nimi ochotně vyfotila. Poslední fotka je potom vzpomínkou zveřejněnou taky na jejím instáči. Je to fotka focená zřejmě po premiéře filmu X-Men: Apocalypse v Londýně před pár měsíci. Na fotce je se Soph pravděpodobně její nejlepší kamarádka Maddie Spalding, ale nejsem si tím úplně stoprocentně jistá :D Zkrátka nějaká kamarádka. To je ode mě pro dnešek všechno, už usínám a začíná mi to ucho zase přicházet k sobě, tak se jdu zfetovat a spát. Dobrou noc.
* * * * * * * *
Hello everybody. I was gone last week, I just didn't have time to write any articles, partly also because there were no news in Sophieland that I didn't write about before I left. I came back from Brno earlier, because I am ill. I was forced to go to the hospital in Brno, because of an ear infection, which sucks. I had a lot of plans for this week and now it seems like I will not be able to make any of them. Well, what can I say. This is exactly what happens, when I plan something. I was supposed to go to The Neighbourhood concert. And I am not going. Because of a fucking ear infection. Like I couldn't go to the Springsteen concert few years ago. But thanks to which I could go to the Thirty Seconds to Mars concert in 2014, because they postponed my surgery because of that. But I still hate it, it hurts like hell. Whatever. I have for you some news right now. I don't know how will I be feeling this week, so I've decided to publish most of them together. The filming of Sophie's new project, Huntsville, has already started last week and we already have some first look at Sophie's character of Josie. I have for you fourt photos that I want to call behind the scenes pictures, but the second one is actually a paparazzi picture and I am not sure if they were just hanging out or filming, so I decided to publish it, but just one picture of all those that I found. You know I do not publish paparazzi pictures on this site, not even on KSF site, the only exeption I make is with pictures from the set. But actually two officials were published, the first one and the last one. The fourth pic was published by Sophie herself on her Instagram account with short: "Meet Josie". As you can see in the second and the last picture, Josie will probably not be a sweet summer child, she has some fake tattoes and you can also see her for the first time with blond hair after the announcement on her insta. Those tattoes are FAKE. Once more, people are freaking out. But they are just for her role. But I just loooove that wolf, that is genius. I am starting to be really excited about this new project of hers. The last picture is with the director and... the writer I think. Anyway. Sophie is in L.A. right now and she decided to go to a football match. It's not actually football, it's American football, and well... some fans spotted her there and she was so kind that she let them take pictures with her. The last photo is also one published by Sophie on her instagram, she was remembering one X-Men: Apocalypse London premiere. Sophie is there with her best frient Maddie Spalding. Or at least I think it's her. Well that's all from me today, see you later.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Sophie joined the cast of Indie Drama 'Huntsville'

4. august 2016 at 23:41 | Angie. |  articles

Vždycky jsem nadšená, když vám můžu podat zprávu tohoto typu. Asi bych vám raději oznamovala něco o sáze Phoenix, ale to si asi budeme muset ještě počkat :D Obávám se, že na to dost možná ani nedojde, i když bych si to hrozně moc přála. Bylo k tomu našlápnuto. No nic. Každopádně mám pro vás ale i tak skvělou zprávu, protože se týká dalšího projektu Sophie. Tenhle týden byl pro mě dost náročný a divný, tak se omlouvám, že jsem tu nakonec nebyla tolik, jak jsem původně chtěla a plánovala. Pořád mám spoustu novinek v rukávu, ale aktuálně mám tedy tu nejnovější, kterou ještě nezaznamenal ani server IMDB.com. Twitter ale ano. Na Twitteru bylo potvrzeno různými lidmi, konkrétně potom scénáristou, režisérem a samotnou Sophie, že Soph se přidala k projektu jménem 'Huntsville', kde by měla hrát jednu z hlavních rolí. Mělo by to být nezávislé drama, jehož natáčení by mělo začít už tento měsíc v okolí Los Angeles. Což by mohl být ten důvod, proč se Soph neobjevila na tolika akcích na Comic-Conu jako obvykle. Jak jsem už říkala, natáčení Game of Thrones se přesunulo a proto se Soph teď může věnovat jiným projektům. Během prázdnin se měla natáčet i antologie Berlin, I love you, ale to zase nějak usnulo, takže netuším, jak to s tím teď aktuálně je.

Film bude natočen podle scénáře Anthonyho Ragnone, který byl poprvé zaznamenán na Black List 2014. To jestli jsem to správně pochopila je nějaká organizace nebo co, která objevuje nové zajímavé scénáristy, ale zas jsem to tak moc nezkoumala. Každopádně se tedy konečně dostli do fáze, že tento snímek zrealizují. Proces byl zahájen tím, že přeobsadili původní obsazení. Možná, že v tom už nechtěli hrát, možná je v tom nechtěli oni, těžko říct, každopádně roli Sophie měla původně hrát Anya Taylor-Joy, no ale nebude. Sophiina postava by se měla jmenovat Josie. V tom seznamu od Black Listu je děj popisován tak, že je to o dívce, která vystopuje muže, který může za smrt jejího otce. The Hollywood Reporter ale přinesl trochu jiný popis snímku, takže jsem vám možná zrovna prozradila docela spoiler :D Každopádně ten krátký popis zní následovně: Příběh se zaměřuje na Hanka (Dylan McDermott), osamělého muže, který otupěle žije v ospalém městečku na Floridě, který se probere ve chvíli, kdy naváže pochybný vztah s Josie, nedávno přistěhovalou středoškolskou studentkou. Postava Josie je potom také popisována jako problémová teenagerka. Tenhle popis je ale takový nic neříkající, ale tak trochu mi to připomnělo Alone. Který ale nikdy v životě neuvidíme, takže je to vlastně jedno. Teda není, chci ten film už sakra vidět! Natočili ho asi před 3 lety a furt nic, do psího pytle už háje. (To jsem se trochu rozvášnila). Každopádně je dost možné, že se tohle stane i s tímhle filmem, protože je to nezávislé drama. A to se nezávislým dramatům zkrátka sem tam stane, že nemají finance na to, aby je dokončili.

No nic. Ve filmu tedy bude hrát postavu Hanka Dylan McDermott, jak už jsem se zmínila. Toho můžete znát buď ze seriálu American Horror Story: Asylum nebo třeba z filmu The Perks of Being Wallflower. Kromě něj se pak ve snímku objeví i syn Vala Kilmera, Jack Kilmer. Ten si zatím v moc filmech nezahrál, ale hrál například ve filmu Správní chlapi s Russellem Crowem a Ryanem Goslingem, nebo ve snímku Palo Alto. Já ten článek furt nedopsala? Jsem hrozná. Režije se chopí Eric England, který je z toho značně nadšen a dosti se projevuje na svém twitteru.
* * * * * * *
After some time I am happy to write an article like this one. I have a weird week. Who follows me on instagram can tell why, I will not write about it here. I am just not in very good mood. So this news made my day better. Not that I had a bad day, it just I am in a bad mood in general. Sophie got a new role recently. It was announced that Sophie joined indie drama called 'Huntsville'. Sophie should be playing a troubled teen called Josie. The script is written by Anthony Ragnone, who was also the one who announced the news on Twitter. His script was recognized by the Black List in 2014, which is I think some kind of an organisation for film-makers, that are discovering new talents. The movie should be about this girl, Josie, who tracks down a man, who's responsible for her father's death. That is what is written in the Black List document. I also found another short synopsis: The story centers on Hank (Dylan McDermott), a solitary man living a dull existence in a sleepy Florida town who raises eyebrows when he develops a questionable relationship with Josie (Sophie), a recently transplanted high school student.

The production should start this month around Los Angeles, so it could be the reason why Sophie didn't attend many of the Comic-Con events. I am really happy for her to get to another interesting project, but I am also kind of sad... because it will be another film where she'll have to have American accent. Which I hate. I love her English accent so much. This movie actually had a cast back in 2014, but it never got the finances, so they were all replaced. Or at least I think it was like that. Anya Taylor-Joy should play Josie, but she obviously won't, when the director announced Sophie got the part. I think it's kind of like with some Kristen's project. When she got cast but then the film production was post-poned, so she went for different projects and the production changed and then she was replaced. Sorry, Anya, but I will be happy to see Sophie in it... Dylan McDermott will be playing Hank, you could see him in The Perks of Being Wallflower or American Horror Story. Jack Kilmer was also cast, but it's not know yet, who's his character going to be. You could see this guy in not many things, but for example Palo Alto or The Nice Guys with Russell Crowe and Ryan Gosling. But he is a son of Val Kilmer. Eric England will direct this movie and he is very excited about that, basically spaming his twitter account. I have no idea who he is, but I hope he's good. And I hope that this film will not end like Alone. Three years and no release date. COME ON!

Game of Thrones, season 6: Blooper Reel

4. august 2016 at 21:11 | Angie. |  Game of Thrones news
Během letošního Comic-Conu se taky objevilo pár videí, která se týkají Game of Thrones. Jedním z těchto videí je i výběr a sestřih nepovedených scén z 6. série. Celým videem se pak prolíná především jedna scéna s Peterem Dinklagem, která jim všem dala nejspíš pořádně zabrat. Sophie se tam objeví jen na pár vteřinek asi 3x, vážně na chvilinku, ale je tam. Ale to video rozhodně stojí za to i přesto, že je celkově dost krátké, já jsem se u něj opravdu nasmála. Jen mě mrzí, že není přeci jen alespoň o trochu delší, určitě měli mnohem víc nepovedených scén. Každopádně jsem si ho ale zamilovala a už jsem ho viděla asi 10x, takže rozhodně doporučuju se na něj podívat :D
* * * * * *
During this years Comic-Con in San Diego, several videos were published and this is one of them. I have for you new blooper reel from season 6 of Game of Thrones. Sophie is there just for a second, but she is. I find this video incredibly hilarious anyway, I almost died the first time I saw it and I love it with all my heart, I've already seen it like 10 times or maybe even more. I am just really sorry that they didn't give us more, just this short video, but whatever. Watch it, it's great, I hope it makes you laugh at least as much as me.