July 2016

Gallery update 12.4: San Diego Comic-Con 2016 - Portraits + EW Radio

31. july 2016 at 13:03 | Angie. |  Gallery updates
Bohužel tenhle Comic-Con nebyl zklamáním jen tím, že panel Game of Thrones stál za prd, ale i tím, že se Soph neobjevila v moc rozhovorech a na moc akcích. Jinak byl tedy našlapaný spoustou novinek, ale bohužel z jiných kruhů, než GoT. Soph obvykle udělala spoustu rozhovorů a objevila se na spoustě doprovodných akcí, tentokrát ale bohužel došlo jen na panel a pár rozhovorů a jinak nic. Mám dvě teorie, proč tomu tak je a pravdivé jsou možná obě dvě. Maisie Williams, se kterou na Comic-Conu Soph většinou vyráží na všechny akce, tam letos nebyla, tudíž možná Soph raději některé věci vynechala. Zároveň je docela možné, že Soph neměla v Americe jenom Comic-Con. Byla vyfocena v Los Angeles, takže možná to spojila s nějakou prací, také se setkala se svou kamarádkou a kolegyní z Barely Lethal... tak i proto možná některé věci vypustila. Taky se Soph na panelu trochu opila, takže kdo ví, jak to bylo :D Ale ne, tím to nejspíš nebude. Soph se neobjevila ani u Conana, jako vloni, což zrovna je něco, kde je dopředu známo, kdo tam přijde a kdo ne. Je tedy pravděpodobné, že Soph z nějakého důvodu přijít nemohla nebo nechtěla. Což mě mrzí, samozřejmě, protože tím pádem mám rázem míň věcí, o kterých můžu psát, ale co naplat. Možná ji jen unavovalo dostávat ty samé otázky pořád dokola, těžko říct :D No nic. Mám pro vás ale zase jiné věci, ale teď se ještě chvíli budu věnovat Comic Conu, protože jsem přeci jen nestihla zveřejnit všechno. V poslední době jsem na tomhle blogu víc než na tom o KStew a to furt tvrdím, že ten je můj hlavní. No nic. To je vedlejší. Nicméně... mám pro vás nějaké ty fotky. Jako klasicky každý rok jsou to pěkně prosím potréty pro Entertainment Weekly, to je zkrátka tradice. Soph je na nich rozkošná, obecně jsou všechy skvělé. Letos se zatím objevily tři. Na jednom je Sophie sama, na zbylých dvou potom s kolegy Isaacem Hempstead-Wrightem (Bran), Kristianem Nairnem (Hodor) a Nathalie Emmanuel (Missandei). Nejspíš se objeví na novém designu, až budu dělat nový design. Zatím to ale neplánuju, jen hledím do budoucna :D Dalších 10 fotek je pak z Entertainment Weekly rádia, kde Soph spolu s ostatními dělala rozhovor, který jsem ale stále nenašla, tak budu hledat dál. Fotky jsou ale vážně skvělé :)
* * * * * * *
Unfortunately, this years Comic-Con wasn't so full of events where Sophie went as usually. It was probably because Maisie wasn't there, but also maybe because she had to be somewhere else. She didn't do some interviews that her cast mates did, and I am really sorry about that. She wasn't even on Conan. I really don't know why, but she just wasn't and I am so sorry. But I have for you at least some more pictures from Day 2 of Comic-Con in San Diego. First three pictures are portraits for Entertainment Weekly. It is kind of a tradition and I always love them the most. One is with Sophie only and the other two are also with Isaac Hempstead-Wright (Bran), Kristian Nairn (Hodor) and Nathalie Emmanuel (Missandei) and they are just adorable. I love them all. Second group of pictures is from EW Radio, but I haven't find the actual interview yet. But I will try, I promise. Sophie looked absolutely beautiful, I love that outfit she had, I've already talked about that in the previous gallery update, I know.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Game of Thrones: News about season 7 + consequences

30. july 2016 at 0:22 | Angie. |  Game of Thrones news

Ahoj všichni. Včera jsem se vrátila z Amsterdamu, kde jsem strávila posledních pár dní a docela dost se toho za tu dobu stalo. Teda teď myslím u Soph, ne u mě. Co se stane v Amsterdamu, zůstane v Amsterdamu :D No nic. V příštích dnech pro vás budu mít nějaké nové rozhovory, starší rozhovory, nějaké ty fotky z Comic Conu, které jsem ještě nestihla přidat a tak vůbec. Objevilo se a nastřádalo se ale pár novinek ohledně seriálu Hra o trůny, který nedávno skončil svou 6. sérii. Teen Wolf oznámil, že série, kterou točí, bude už poslední. To samé se u Game of Thrones nestalo, potvrdily se a možná i vyvrátily nějaké teorie, nejen díky Comic-Conu, ale zkrátka tak obecně. Objevilo se prostě pár poměrně důležitých informací ohledně 7. série Game of Thrones, které jsem vám chtěla tímto článkem shrnout, a které mají jisté následky i na život Sophie. A tím myslím konkrétně soukromý život Soph. Tak ať to s vámi nešlehne, až rozkliknete celý článek, ale teď už tedy k těm zásadním informacím o 7. sérii:

  1. O natáčení 7. série: Natáčení další série seriálu se posunulo na později. Normálně se další série natáčí během srpna a začátkem podzimních měsíců. Bylo ale potvrzeno, že tentokrát se začne natáčet později, konkrétně nejspíš až po Novém roce, někdy během ledna nebo února 2017. Proč? David Benioff a D.B.Weiss to vysvětlili tím, že jak Sansa řekla v posledním díle 6. série: Zima je tady. A tudíž na natáčení potřebují trochu pomoci od skutečné zimy, aby byli schopni to natočit podle představ. Já osobně si ale myslím, že tam možná kolidují i jiné věci a proto se rozhodli to nějak posunout.
  2. Žádné Game of Thrones na jaře: To, že se posunulo natáčení, má samozřejmě i své následky. Trpět budeme samozřejmě my, ačkoliv možná trochu i herci z nedostatku práce přes tu dobu, kterou normálně mívali vyčleněnou pro GoT. Jak budeme trpět? Budeme čekat déle. Na Comic-Conu bylo minulý týden oznámeno, že nová série Game of Thrones bude mít premiéru až v létě 2017, protože potřebují samozřejmě náležitě času na post-produkční práci, efekty, atd. Tipuju to na konec léta, nebudu je přeceňovat, jsem zkrátka realista.
  3. O délce 7. série: Nebylo úplně vysvětleno proč, ale nejspíš to bude tím, že vaří z vody a možná i trochu rozpočtem. Každopádně už před nějakou dobou bylo vypuštěno do světa, že je možné, že 8. série Game of Thrones bude poslední a také to, že už bude pouze 13 dalších hodinových epizod. Co je na tom pravdy se nevědělo. Až doteď. Bylo oficiálně potvrzeno, že 7. série bude mít už pouze 7 epizod. Zároveň bylo potvrzeno i to, že se seriál blíží ke svému konci a 8. série by tedy nejspíš měla být tou poslední. Jsem z toho teda docela nešťastná, ale zároveň si myslím, že je to možná i celkem dobrý tah. Nemá cenu to zbytečně natahovat a konec 6. série nám jaksi dal dost jasný směr, kterým se 7. a 8. série nejspíš budou ubírat.
  4. Žádný Miguel: Miguel Sapochnik režíroval poslední dva díly 6. série. Velmi úspěšné díly a velmi dobré díly, Battle of the Bastards, jednu z nejepičtějších bitev televizní historie a zároveň podle mě jeden z nejlepších dílů nejen této série, ale i celého seriálu. A potom i finále 6. série, Winds of Winter. A i přesto Miguel nebude součástí produkce 7. série a nebude režírovat nejspíš žádný z dalších dílů, alespoň tedy ne v 7. sérii. Což mě musím říct trochu naštvalo, protože podle mě to zrežíroval absolutně skvěle a vnesl do toho něco skvělého. Ráda bych viděla další epizody pod jeho taktovkou, ale co se dá dělat.
  5. A největší následek z všech v celém článku: 'I did a thing...'
* * * * * * *
Hello everybody. I arrived yesterday from Amsterdam, where I was last few days with my friend and kind of lot of things actually happened. Well, I don't mean in Amsterdam. What happened in Amsterdam, stays in Amsterdam, I am talking about Sophie. I have bunch of interviews for you and some news about that docu-series Sophie's hosting called #PowerShift, but I also have for you some news about Game of Thrones and Sophie's personal life, so I will start with that one. But I worry you. You might go through a huge shock after you click on the full article, but first things first. First I have for you some major information we've learned during last couple of weeks about the 7th season of Game of Thrones and not just thanks to Comic-Con. I am not even sure if they were originally said during the Comic-Con or earlier, but whatever. So... Season 7 of Game of Thrones, the one thing we, insane fans, are waiting for desparately after the epic season 6 finale. What do we know now? Some things that we do not like...

  1. The filming of season 7: The filming was postponed. Normally, another season of Game of Thrones was filmed during August and the beginning of Autumn, with some finishing till the end of the year. This year is going to be - unfortunately - slightly different. The filming was pushed, because as Sansa said in the last episode, Winter is here. David Benioff and D.B.Weiss explained it during Comic-Con panel last week. Winter is here and so they need much more snow to film and they really need the winter itself to help the vision they have in their heads.
  2. No season 7 in Spring: The previous information has its consequence. Since the filming starts later, probably in January or February 2017 (or at least those parts that need the winter, I don't know about the rest, but probably because of the logic and the money, it needs to be filmed in a similar period even in Croatia), the premiere of season 7 will be postponed too. It doesn't have a release date yet, but it was announced that we will have to wait until summer 2017, so possibly at least 3 more months. That makes our waiting even more had. I am also waiting for Sherlock and Doctor Who, so this is really killing me.
  3. Season 7 lenght: It was also announced and it actually confirmed some rumors, that the show is going to its end. It will have only two more seasons. And it will have only 13 more hours. This information might change, but it's for sure now, that season 7 will have only 7 episodes. Each episode will be probably long as usual, so around an hour long.
  4. No Miguel: This information pissed me off a little bit. Miguel Sapochnik directed last two episodes of season 6, Battle of the Bastards, definitely one of the best episodes this season and probably in entire show, and also the epic finale, Winds of Winter. Despite the success of these two episodes, Miguel Sapochnik's cooperation with producers will probably not continue. He most likely won't direct any future Game of Thrones episode. SHAME! But whatever.
  5. The biggest consequence of them all: 'I did a thing...'

Gallery update 12.3: San Diego Comic-Con 2016 - 'Game of Thrones' panel + signing

24. july 2016 at 22:58 | Angie. |  Gallery updates
Někdy zažívám jako admin blogu o Sophie docela perné chvilky. O hodně se to zlepšilo od doby, kdy jsem o Soph začala blogovat, to existovaly asi dva weby celkem a jen jeden z nich byl pravidelně aktivní. Jo, to byly časy. Teď mám vlastně celkově víc zdrojů, než na blog o KStew, ale jen málo z nich je vyloženě spolehlivých. Vlastně asi žádný z nich, protože stejně jako to dělám já u KStew blogu, oni to dělají u webů o Soph... Zveřejňují jen něco. Teď mám na mysli videa a rozhovory. Třeba z Comic Conu. Fotek je všude halda, za což jsem ráda, ale ty rozhovory? U těch se člověk zapotí. Většinou najdu akorát animace a pak musím dohledávat, odkud že to sakra je :D No nic. Teď mám pro vás konečně fotky z letošního Game of Thrones panelu na Comic Conu v San Diegu 2016. Panel se konal 22. července, tedy v pátek. Soph to neskutečně moc slušelo, vypadala vážně úžasně, hrozně se mi líbí celý ten outfit, jen možná škoda, že je celý černý. Líbí se mi hlavně ty boty, ty jsou perfektní. Strávila jsem v podstatě celý den tím, že jsem se koukala na panely z Comic Conu a na nové trailery, takže velmi plodně strávený den, ale nijak mě to nemrzí :D Brie Larsen bude hrát Captain Marvel!! To je prostě boží!! A viděli jste ten nový trailer na Fantastická zvířata a kde je najít? Je boží! Já se tak těším! No nic. Na celý panel se můžete kouknout v předchozím článku, kdo by měl zájem. Na fotkách pak můžete vidět herce jako Nathalii Emmanuel nebo Liama Cunninghama, Faye Marsay, která hrála tu holku, co furt mlátila Aryu :D Kristian Nairn (Hodor) tam byl, potom ten herec, co hraje Varyse - Conleth Hill, kterého jsem málem nepoznala, protože nejsem zvyklá, že má vlasy :D John Bradley se tam objevil, jako tradičně (Sam Tarly) a vedle Soph tak seděl Iwan Rheon (Ramsay), kterého já mám hrozně ráda, i přesto, jakou postavu hrál a během panelu byli se Soph hrozně cute :D Pak samozřejmě nemohli chybět David Benioff a Dan B. Weiss a ještě tam byl Isaac nikdynevimjak-Wright (Bran). Snad jsem na nikoho nezapomněla. Jooo ještě vlastně režisér Miguel Sapochnik, který režíroval dvě poslední epozody 6. série Game of Thrones. Další fotky jsou pak z dávání autogramů fanouškům seriálu :)
* * * * * * * *
Sometimes I am having a hard time with this fansite. I actually have more sources than to the one about KStew, but my sources for news about Sophie are not so reliable. Especially with videos. Photos are usually published at least somewhere, but videos? Almost never. Sometimes it's hard to find them. Because I find just gifs without any link and than what? I hate it. Well whatever. I have for you now one part of pictures from this years Comic-Con in San Diego. I love Comic Con, it is my favorite part of the year when we talk about TV shows and movies etc. Brie Larson will be playing Captain Marvel! How cool is that?! I am excited. I got into a Comic Con wheel, so I didn't stop watching since my day started, I basically wasted my whole day by watching videos on youtube, but I don't care. So I started to write this article in the morning but then everything just fucked up and I am finishing it now. So I have for you bunch of pictures from Friday's Game of Thrones panel and also some from the signing afterwards. Sophie looked absolutely wonderful, I love the outfit so very much and I adore those shoes, they are just fucking perfect. I have no idea what brand was she wearing and I actually don't care that much, all that matters is, that she looks amazing. I love pics with Iwan Rheon, those two were so cute during the panel. You can see other actors like Nathalie Emmanuel, Isaac idontrememberhow-Wright, Liam Cunningham, John Bradley, the actor who played The Waif, Varys, and of course Hodor and the producers. So check out.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

San Diego Comic-Con 2016: 'Game of Thrones' Panel

24. july 2016 at 11:37 | Angie. |  Videos
Tenhle rok jsem musím říct z panelu na Comic-Conu v San Diegu seriálu Game of Thrones trochu zklamaná. Hlavně asi proto, že tam nebylo moc lidí, co tam normálně bývají nebo zkrátka obecně tam nebylo moc z těch hlavnějších herců. Byla tam Soph, protože ta zkrátka na Comic-Conu nemůže chybět, to bych jí neodpustila. A ona to tam navíc zbožňuje, podle svých slov. Ale nebyla tam třeba Maisie Williams, což mě hrozně mrzelo, protože jsem doufala, že se objeví nějaké nové Mophie momenty, nebyla tam ani Emilia Clarke, ani Lena Headey, žádnej Kit, i když víme, že není mrtvej... ani Natalie Dormer se neukázala a to tam tentokrát bylo dost lidí z postav, které jsou mrtvé. Mám je ráda všechny, ale zkrátka mi to letos přišlo takové trochu prázdné. Ale zase přišli letos lidé, co v minulé roky ne. Nejlepší GoT panel byl ale stejně v roce 2011, kdy tam sice nebyla Sophie, ale byl tam Peter Dinklage a Peter je zkrátka legenda, já ho miluju a byla to tehdá hrozná hlína. Nevím, proč zmiňovaní nepřijeli, jestli kvůli času nebo jiným povinnostem, nebo se jim zkrátka nechtělo, ale mrzí mě to dost. Taky mi trochu přišlo, že tam je docela dost hluchých míst, ty otázky jsou divné a moc to tam neproudí, ten moderátor mi totiž přišel takovej divnej, nevím... takovej, jakoby ho to ani moc nezajímalo tam bejt, nebo nevím. Zkrátka divnej :D Soph tam má ale pěkné momenty, mluví docela dost, což je rozhodně fajn. Druhé video doporučuju asi víc, pokud nemáte moc času, protože to jsou otázky od fanoušků a Soph se docela ptají a je tam takový vtipný moment, když se jí zeptá jeden fanoušek na možnost nějakého vztahu Jon/Sansa, kdy se tahle otázka Soph příliš nelíbí a reaguje na to vtipně :D V tom prvním videu pokládá otázky ten moderátor a Soph se taky párkrát dostane ke slovu. Jeden z producentů taky hned na začátku řekne, že je Soph donutila všechny dát si panáky vodky, tak kdyby mluvili z cesty, je to její chyba. Soph se brání slovy: "Je mi 20 let, nic takového jsem neudělala!" v reakci na to, že v USA se smí pít až od 21 :D Ale v Británii normálně od 18, takže všichni víme, jak to bylo Soph :D Přijde mi, že byla trochu opilá :D Ale ničemu to neublížilo, podle mě byla vtipná a nemluvila nijak zvlášť z cesty. Sem tam s ní moc nesouhlasím ohledně Sansy, ale nic vyloženě konkrétního, co by se mi nelíbilo, ani neřekne, spíš se nad tím tak zamýšlí, že já si myslím, že ona si myslí, nejsou to žádná prohlášení typu já mám pravdu a ty jsi bagr, ale zkrátka jen její pohled na věc, který se od mého trochu liší. Líbí se mi momenty s Iwanem Rheonem, ona si Soph vždycky najde někoho, s kým pak má roztomilé chvilky :D Kvůli Soph stojí za to se kouknout na obojí, ale když si přeskáčete na její části, nebudu vám to zazlívat, letos to nebylo moc záživné. Líbí se mi na Soph, že se nebojí vypustit z úst nějakou bombu, jako když se ptali už asi sto padesáté na to, kdo si myslí, že skončí na železném trůnu a koho by tam chtěli a Soph prohlásí, že Malíčka :D Což se samozřejmě publiku nelíbí. Ona to pak ale vysvětlí, že proto, že by to byla zábava a zajímavý příběh a tak trochu sadistický, což mají lidi na Game of Thrones rádi. Je třeba tohle brát s nadhledem, protože Soph se zaprvé netají tím, že má postavu Malíčka ráda, já ho mám svým způsobem ráda taky, poslední dobou mě už trochu nudil, ale dřív mě jeho postava bavila. Zadruhé teda kdo sleduje Soph tak, jak já, tak dobře ví, že Soph na tuhle otázku už odpovídala mnohokrát a vždycky odpoví něco jiného. Naposledy to bylo pro Entertainment Weekly před pár měsíci a tam řekla tuším, že Aryu. Zatřetí, tyhle věci se musí brát s nadhledem :D Což hlavně ten jeden fanda s tím svým zařváním: "NOOOOO!!!" asi nedokáže :D Pobavil mě ale Varys s tím svým shame, shame :D No takže tak. Soph to tedy také moc slušelo, ale o tom vám napíšu román až k fotkám, už tak je to zase až moc dlouhé. Bohužel to nemůžu zveřejnit hned, jak jsem to napsala kolem jedné ráno, protože během psaní vypadl internet, tak uvidíme, v kolik se mi to povede.
* * * * * * *
I am kind of disappointed with this years Game of Thrones Comic-Con panel, because Maisie wasn't there, Emilia wasn't there, Kit wasn't there either, Peter didn't stop by, almost anyone from the cast was there. I love them all, but I was kind of sorry that they didn't find time to come, because I would like to share some Mophie stuff and also it would be probably more fun. I found this years panel kind of boring, maybe it was because I am still comparing it to the 2011 one without Sophie, but with Peter Dinklage, that was just hilarious. Whatever, I just feel like the host didn't fit very much to it and it was just kind of boring this year, I don't know. I love Sophie's parts. She actually talks a lot this year, because she's one of little main characters still alive and also present. First video is from the moderated part and the second one are questions from fans. That second video is better I think. I didn't even watch the whole panel actually, I somethimes skiped some parts, I wasn't so excited as always. But Sophie has good moments. She's just funny you know, I like her because of many things, one of them is the fact that she is not afraid to say anything. Like with the Iron Thrones questions. She says she wants to see Littlefinger on the Iron Throne which a looot of people hate to here, but it's just who Sophie is, she said that herself, she mean that, because she thinks it would be funny and kind of sadistic in a way which people like, when they are watching Game of Thrones, it would make an interesting story. And she also works with Aidan a lot, she is not ashamed that she really likes Petyr Baelish, I think kind of also because she knows Aidan so well. I hate Littlefinger, but I totally get her, she likes to make fun of things and this is just one of them, you know. They are asking them this question so often, she kind of always says something different. She looked beautiful, but I will talk about that more tomorrow, because I'll publish all those amazing photos I have for you. I really hope for some more interiews. Conan should have a Game of Thrones panel this year too, so I cannot wait to see that. I love Conan. So check out. By the way, who else did NOT recognize the actor who plays Varys? I was like who the hell is that and then he started to talk and I was like shiiiit, he has hair! :D

Edit: Našla jsem video z celého panelu, jen v trochu horší kvalitě, ale je to lepší pohromadě. V celém článku původní videa zase z jiného úhlu.

Full panel all together:

Gallery update 12.2: New photos with fans + personal pictures

22. july 2016 at 14:01 | Angie. |  Gallery updates
Nedávno jsem se docela dost naštvala, protože vyšel seznam nominovaných na letošní Emmy a GoT klasicky válcuje s 23 nominacemi a tak vůbec, což je super, ale myslela jsem si, že Soph to má letos prostě jistý. Ale očividně jsem se zmýlila. Na nejlepší herečku byly nominované Maisie Williams, Lena Heady i Emilia Clarke... a Sophie? Ta utřela nos, přestože byla v 6. sérii nejvíc ze zmíněných dam a měla poměrně dost významnou roli. Mám je ráda všechny, ale prostě si myslím, že si to Soph letos fakt zasloužila, nejen nominaci, ale klidně i vyhrát... a ono hovno. Jsem fakt naštvaná. No nic. Dnes už bude první GoT Comic Con program, takže čekejte od zítra haldu novinek. Teď mám pro vás pár nových fotek s fanoušky a taky dvě osobní, na kterých je Soph s albínským modelem Shaunem Rossem, kterého jste mohli zaznamenat možná v reklamě na AXE, co běžela docela dlouho v televizi. Ty s fandy jsou rozkošné. O to víc mě štve, že jsem ji nepotkala :D
* * * * * * *
I got quite pissed recently, because of the Emmy nominations. Game of Thrones got 23 nominations, Maisie Williams, Lena Headey and Emilia Clarke were nominated for outstanding TV drama actress and I am happy for them, but Sophie wasn't. I am so angry. She definitely deserved that after this season. It is just bullshit. I love them all but she was just brilliant this season and had basically the biggest role from all of them. Aaaarghhh!!!! Fuck that. Whatever. Sophie is happy for her cast mates of courss. Also Kit Harington was nominated but I am disappointed. I really thought that this year it's for sure and I was obviously wrong. Well... I have for you now some new pics. Three photos with fans and two personal pictures. Those personal are with Shaun Ross. An albino model, who is recently becoming quite famous for his unusual look.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Gallery update 12.1: British Summer Time Festival

19. july 2016 at 21:29 | Angie. |  Gallery updates
Byla jsem minulý týden v Londýně a potkala jsem tam Sophie. Že mi nevěříte? No neměli byste, protože kecám. Nepotkala jsem nikoho slavného, protože to já nikdy. Příliš jsem doufala, že se to stane, ale bohužel. Štve mě to, protože vím, že tam byla, ale tak Londýn je velký. Možná, kdybych tam byla sama, trochu víc bych stalkovala :D ale já tam sama nebyla, takže smůla... ale což. Mám pro vás teď po delší době nějaký článek. Chtěla jsem ho připravit spolu s pár dalšími, ale nakonec jsem to nestihla. A tak píšu z tabletu rodičů, který má data, páč wifi tu nejedr. Už totiž zas nejsem doma. Soph se stejně jako vloni objevila na hudebním festivalu British Summer Time, který se konal v Hyde Parku. Soph tam byla se svou nejlepší kamarádkou Maddie 8. července a vzniklo z toho pár ofiko fotek, protože tam byla jako VIP. A já je absolutně zbožňuju. Soph to moc slušelo.
* * * * * * *
I was in London last week. And I've met Sophie Turner. Well, no I didn't. That was a lie. I really hoped I could, because I knew she's there, she's in London now before she leaves to San Diego for Comic Con, but I didn't meet her. I guess I wanted that too much, so it didn't happen. I never meet anyone famous. It is my destiny. I always want it too much so it never happens. Whatever. I have for you some news but i am actually gone again. I luckily have my mom's tablet with internet, because the wifi just doesn't work. As last year also this time Sophie visited the British Summer Time festival in Hyde Park. Half of this park was still closen when I got there, but i am not sure for what reason. Sophie was thrre last year and she went this year too with her best friend Maddie. She looked amazing. I have for you some official pics 'cause she was VIP guest. I love them all. Especially the second one.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 12.0: Sophie at Wimbledon Tennis Tournament

8. july 2016 at 0:52 | Angie. |  Gallery updates
Ahojte všichni, jak se máte? Začínám být poměrně dost nervozní ohledně nedělního seskoku. Z několika různých důvodů, až z toho mám úplně sevřený žaludek. No nic, nebudeme o tom mluvit. Tyhle fotky jsou tak trochu paparazzi, ale zároveň to nejsou paparazzi jako takové... jsou to fotky, které byly udělané oficiálně během té akce, ale působí trochu jako paparazzi a já byla dlouho rozpolcená, jeslti je mám přidat nebo ne, ale nakonec rozhodl fakt, že na pár Soph i pózuje, což značí, že to berou jako oficiální událost a zadruhé to, že to Soph tak hrozně slušelo, že si to zkrátka nemůžu odpustit. A tedy ještě zatřetí proto, že mám ráda tenis a jsem nadšená, že se tam Soph objevila. Soph se totiž včera 7. července dostavila na zápas 10. dne Wimbledonu, ve kterém hrála Serena Williams proti Eleně Venině. Serena teda nepřekvapivě Elenu vyklepla a jde do finále. Sophie měla na sobě černou pouzdrovou sukni a bílou halenku a vypadala opravdu skvěle. Mimo to ještě seděla jen dvě řady za vévodkyní Kate /Middleton/, jakože přímo za ní v podstatě :D Ten pán, co je na některých fotkách se Soph je pěkně prosím její tatínek Andrew. Trochu doufám, že by Soph mohla zítra jít podpořit Andyho Murrayho... který bude hrát s Berďou :D Ale budeme mít teda vážný střet zájmů, já totiž rozhodně budu fandit Tomášovi :D Děkuji Adel za informaci o zápasu a Kate Middleton :)
* * * * * * *
Hi everyone, how are you? I am becoming seriously nervous about Sunday's jump, but whatever :D These pictures are kind of paparazzi like, but not exactly, I was kind of confused if I should or shouldn't publish them, because Sophie posed at some of them and then there are some that looks like paps, but they are official from Wimbledon so I decided to publish them, because first, I love tennis, so I am very happy Sophie went to Wimbledon tennis tournament in London and second, she looked really cute, I love her outfit! By the way, that man sitting next to her is Sophie's dad, Andrew. I don't know for sure which match she went to see, but maybe I'll find out more about it after some time. It's Berdych vs. Andy Murray tomorrow. If she appears there too, it's quite obvious who she'll want to win, but I hope that Tomáš wins the match, I want to see him in the final. By the way, my friend was watching the match and she told me, Sophie was sitting like two rows behind Kate Middleton. And I found out, it was the match between Serena Williams and Elena Vesnina.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Summer 2016: Aneb kdy tu budu, kdy tu nebudu a co mám v plánu

6. july 2016 at 18:44 | Angie. |  Diary

Ahoj ahoj ahoj. Tak nějak jsem si říkala, že když už je téměř týden červenec, mohla bych vám konečně napsat, jaký mám program na léto, abyste věděli, jak to tu bude vypadat s blogem a kdy tu budu a kdy nebudu. Čtěte v podstatě jenom nebudu, protože tu opravdu moc nebudu :D Co mi začaly prázdniny, tak nebyl den, kdy bych byla celý den doma. A nejspíš ani nebude až do konce července. Myslím, že jsem to tyhle prázdniny s těmi plány tak trochu přehnala, ale vzhledem k tomu, že loňské léto se zrovna dvakrát nevydařilo, tak nějak jsem si toho naplánovala tolik, abych si to vynahradila. Je toho nakonec ještě víc, než jsem původně myslela. S tím, že téměř všechno je už jisté. Takže to bude vážně švanda. Ale asi se mi po druhém výletu už nebude nikam chtít, jak se tak znám. Občas je fajn být doma. Ale občas je taky fajn vypadnout. Nebudu to všechno okecávat, jen vám napíšu data, kdy tu nebudu. S tím, že na některé z těch termínu se pokusím buď něco přednastavit nebo i přidávat během toho, co nebudu doma, obzvlášť jeden týden, ten budu trávit v Čechách, takže pro mě bude snažší dostat se k internetu.

8.-9. července: Návštěva známých kousek od Rokycan; to ale úplně nepočítám, jakože tu nejsem
10. července v 15:30: Tandemový seskok... ano, slyšíte správně, teda spíš čtete, budu skákat padákem.
Mááágoooor.
Budu z toho pak mít video, tak kdyby někdo měl zájem, nahraju to na youtube... abyste se zasmáli, až budu celou dobu hlasitě křičet: "Kurvááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" :D No nic. Máte s tím někdo zkušenosti?

12. - 17. července: Cesta do Londýna s nejlepší kamarádkou Emily
19. - 24. července (s tím, že není jisté, jestli vážně pojedu na celou dobu): Pár dní v jižních Čechách s rodiči
26. - 29. července: Návštěva Amsterdamu s kamarádem z vejšky
8. - 14. srpna: Tradiční týdenní pobyt v Brně
16. srpna: Koncert 'The Neighbourhood'!
18. - 21. srpna: Czech Masters - golfový turnaj, na který se chceme jet s mamkou podívat, protože tam bude náš oblíbený golfista, ale je možné, že tam nakonec nepojedeme
4. září: Koncert 'Red Hot Chili Peppers'!!!! Bože, jak já se těším!
Během září možnááááá, ale jen možnááááááá ještě pojedeme na týden s rodičema na dovolenou někam, kdo ví kam. Vzhledem k tomu, že ale budu muset opakovat zkoušku z latiny, nejsem si úplně jistá, jestli se to uskuteční. Ale uvidíme.

A v podstatě v těch dnech mezi tím, které se vám zdají volné, tak budu muset být v práci, abych to všechno zaplatila :D Respektive já už to zaplatila, ale abych pak měla v průběhu školního roku co jíst. Londýn mám částečně sponzorován rodiči jako dárek k narozeninám/za dokončení 2. ročníku vysoké, ale jinak... mé úspory docela krvácí, zvlášť poté, co jsem dneska zaplatila letenky do toho Amsterdamu. Co to znamená pro všechny tři moje blogy? V podstatě nic. Protože já mám času tolik, kolik si ho udělám. Je pravděpodobné, že během těch tří dnů v Amstru asi články psát nebudu. Znám, jak to chodí v Brně, takže ten týden zřejmě taky bude trochu ticho po pěšině, ale nezavrhuju úplně možnost, že pár slov ode mě během toho týdne uslyšíte. Během toho týdne v jižních Čechách si myslím, že budu na blogu asi normálně jako v běžné týdny, protože to není žádná spešl dovolená nebo něco, prostě jen jedeme na venkov. A Londýn nedokážu odhadnout, jak to bude vypadat, ale wifi mít budem... takže hodně záleží i na tom, kolik novinek bude mít Soph.

Gallery update 11.9: Miu Miu fashion show & various from Paris

4. july 2016 at 20:24 | Angie. |  Gallery updates
Sophie aktuálně cestuje po Evropě. Už byla v Madridu, podlejedné fotky s fanoušky se objevila i v Amsterdamu a aktuálně je v Paříži. nebo tedy alespoň byla ještě včera, jak dneska netuším. Přála bych si, aby přijela do Prahy, to bych se asi zbláznila, kdyby na to došlo. Ale stejně bych ji nepotkala, takže možná radši ať nejezdí :D Je to dost nereálné přání. Ale někdy během léta by měla v Berlíně natáčet jeden projekt, takže celkem blízko bude. Tak uvidíme. Nějak se po tom slehla zem, tak těžko říct. V Paříži si to jak doufám Soph užívá, protože Paříž je jedno z mých zamilovaných míst. Soph tam byla pozvána na módní show Miu Miu kolekce roku 2016 a Soph tam dorazila v naprosto epickém outfitu, hrozně se mi líbí. Mohla bych taky začít s nějakými těmi typickými měsíčními anketami, když má Soph tak super outfity. No nic. Opět se vytasila s velmi unikátním topem ke kožené, nebo nějaké takové podobné, sukni a neskutečně jí to slušelo. Fotek není mnoho, ale jsou skvělé. Kromě toho mám pro vás ještě pár osobních fotek z Paříže, na kterých je Soph uvnitř toho klubu, kde se konala přehlídka a potom ještě jsou tam dvě fotky z předchozího dne, kdy se byla asi taky podívat na kolekci, nebo nevím, možná, že něco fotili nebo tak... každopádně Soph tam má s sebou svoji kamarádku a stylistku Rebeccu Corbin-Murray, to je ta blondýna ve světlém kožichu. No a pak ještě 10 fotek s fanoušky, z nichž tedy těch posledních 5 je z Paříže a ty zbylé jsou takový mix, je tam ta z Amstru, to je ta s těmi dvěma chlapci, jak tam má ten černobílý top a sluneční brýle. Pak jsou tam nějaké z Pekingu, když tam byla propagovat X-Meny, a tak. Nejlepší je ta druhá tady, ta je dokonalá. Ty ksichty :D
* * * * * * *
Sophie is travelling around Europe. She was in Madrid, she was in Amsterdam, one fan picture showed up from there and she was in Paris. She might still be in Paris but I don't know for sure. I wish she came to Prague too, but that is probably not very realistic. She should be filming her new project in Berlin this summer, but no details were published about that, so who knows. Sophie is not bored in Paris, she's definitely enjoying it, or at least it looks like it. I am not surprised, I love Paris, it is one of the most beautiful cities I've ever visited. Sophie was invited to a Miu Miu 2016 Haute Couture show yesterday and she arrived, looking absolutely amazing. I love her style so much. It is very different. Another awesome leather (or what material it is) skirt with very interesting and unique top. I also have for you some personal photos from Paris and some photos with fans. 5 pictures with fans are from Paris and the other 5 are from various places. The girl in those personal pictures, with the fur is Sophie's stylist and friend Rebecca Corbin-Murray.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Interviews with Sophie from Madrid 'Game of Thrones' photocall

3. july 2016 at 23:42 | Angie. |  Videos
Tak jsem se konečně dokopala k těm videím, která jsem slibovala. Chvíli to zas trvalo, ale tak... holt jsem měla moc nabitý víkend. No nevadí, rovnou se na to vrhnu. Jsou to dva krátké rozhovory z photocallu Game of Thrones v Madridu, ze kterého jsem vám sem dávala fotky před pár dny. Sophie tentokrát není předabovaná, takže to nebudu rozebírat tolik, ale ty otázky jsou tam španělsky, tak ty jsem se rozhodla vám přeložit. Tudíž, 1. otázka: "Sansa nebyla jmenována královnou Severu. Jaké to bude mít následky?" Soph na to říká v podstatě to, že to nejspíš vyvolá určitou rivalitu mezi Jonem a Sansou, ale že si nemyslí, že by ji to vyloženě obrátilo proti němu a že to bude určitě ještě zajímavé i s Malíčkem ve hře. Já osobně fakt nevím, tyhle ty teorie mě dost štvou, já fakt doufám, že se Sansa neobrátí proti Jonovi. Spíš si myslím, že ji Malíček bude chtít přesvědčit a ve chvíli, kdy to bude vypadat, že ji má omotanou kolem prstu, tak mu vrazí kudlu do zad. Kéž by doslova, už mě Malíček fakt vytáčí :D To by podle mě bylo úplně nejvíc super. Pokud by se Sansa obrátila proti Jonovi, bylo by to podle mě naprosto proti jejímu charakteru, který budovali během celého seriálu, myslím, že by mě to asi donutilo přestat se dívat.

2. otázka: "Jaký teď bude vztah Sansy a Malíčka?" Na to Soph říká, že v podstatě nemá nejmenší tušení, že Malíček je nepředvídatelný, že se nedá říct, jestli skutečně miluje Sansu nebo je to jen součást jeho strategie. Soph si ale myslí, že by mohli být zajímavé duo. Já si to tedy nemyslím :D Já jen odpočítávám dny do jeho smrti :D

3. otázka: "Když Sansa nechává Ramsayho zemřít, říká, že vzomínky na něj zmizí. Dokáže Sansa skutečně zapomenout?" Soph odpovídá, že si myslí, že Sansa si představovala Ramsayho smrt hodně dlouho a přemýšlela o tom, co mu řekne, kdyby na to došlo, ale že si myslí, že ta slova spíš přišla tak nějak spontánně, než že by si je připravovala... a v podstatě moc neodpovídá na tu otázku, takže nějak nevím, kde se to ztratilo v překladu, ale nejspíš tím chce naznačit, že to, že to řekla neznamená, že tomu i věřila, že dokáže zapomenout, jen mu tím chtěla ještě víc ublížit.

4. otázka: "Je možné, že je Sansa těhotná?" Tady Soph zmiňuje tu haldu otázek poté, co se objevily nějaké stillsky, kde jí odstávaly šaty a všichni začli šílet, že Sansa je těhotná. Konstatuje, že možný je všechno, ale že už by se to nejspíš projevilo, že spíš asi ne. Ale musíme si uvědomit, že herci ještě ani neviděli scénáře pro 7. sérii, takže možný je vážně všechno. Já teda doufám, že ne.

5. "Tyrion cestuje směrem k Západozemí. Může se setkat se Sansou?" Soph právě tady říká, že doufá, že se znovu setkají, ale že osobně si myslí, že v určitém momentě se Jon a Dany střetnou proti sobě, ať už dojde na nějakou bitvu nebo ne, a že bude zajímavé vidět Tyriona a Sansu v opačných táborech.

6. Líbilo by se ti, kdyby se Sansa znovu setkala s Aryou?" Samozřejmě, že by byla Soph nadšená, o tom není pochyb a sama to i potvrzuje. Osobně stejně jako Soph doufám, že na to dojde. A taky doufám, že Sansa nezradí Jona, protože pak by to setkání s Aryou asi zrovna šťastný nebylo, spíš by byla San na jejím listu lidí, které chce zabít. Ach jo, jestli mi ty Starky takhle poserou, tak se zbláznim :D

7. "Jakého nejslavnějšího fanouška Game of Thrones znáš?" Jack Nicholson je fanouškem Game of Thrones a Soph zbožňuje Jacka Nicholsona. Také říká, že slyšela, že Beyonce je fanynka a že jí Jay Z dal k narozeninám dračí vejce, ale že Jack Nicholson je prostě top.

Okej, tak jsem to docela rozebrala, ale na to druhé video už peču, protože chci jít spát :D Každopádně v tom druhém videu je Soph dotázána, jestli by mohla říct nějaké předpovědi různých postav a je to takové brané hodně s nadsázkou. Líbí se mi, že říká, že Jon a Dany se vezmou a budou mít partu krásných malých Targaryenků :D A pak mě ještě hrozně potěšilo, když předpovídá, že se Sansa s Tyrionem opět setkají, znovu se vezmou a budou mít úžasné manželství. Což je poměrně nereálné, ale mě to potěšilo z toho důvodu, že jsem velkej fanda páru Tyrion a Sansa, takže by to bylo super.
* * * * * *
I am not feeling the holidays yet. I have to go to work tomorrow... which sucks. And I have to do so many things, I should probably already write the essay I have to write. Whatever. I have for you now two videos from the Game of Thrones photocall where Sophie gave some interviews and she was asked about the 6th season in the first video and also about some predictions for next seasons, which is kind of in the first video too but basically mostly in the second video, which is probably more like what she would like to see happen. I like especially the part where she's talking about Tyrion and Sansa reunion and that they will be remarried, because I am a huge Tyrion & Sansa shipper, so it makes me kind of happy that Sophie would like to see that happen. She's saying that also in the first video, but in that one she's like... more realistic, that she kind of thinks that they will be standing against each other when he arrives with Dany in Westeros, so it could be interesting, because they kind of learn how to respect each other when they were back in King's Landing. Check out those videos, it's worth it.