June 2016

Gallery update 11.8: 'Game of Thrones' photocall + fan event in Madrid

30. june 2016 at 23:40 | Angie. |  Gallery updates
Já se vždycky tak unavím tou anglickou verzí :D Píšu ji totiž jako první, protože je mi naprosto jasné, že u české bych se zakecala mnohem víc a pak by se mi to nechtělo překládat do angličtiny. Takhle mám alespoň určitou myšlenku, které se držím a připomínám si ji, protože je v té anglické verzi. Třeba teď už zase kecám o blbostech ve čtyřech větách, místo abych se začala věnovat článku. No, v podstatě jsem jeden den řekla, že Soph nemá skoro žádné novinky, načež jsem hned další den narazila na záznam z Late Motive [zde] a ještě v ten samý den večer se Soph objevila na dvou akcích spojených s Game of Thrones v Madridu. Kromě toho z těchto akcí vznikla i nějaká videa, na která se teda nejspíš vrhnu až zítra, jelikož vstávám brzy ráno a tudíž si budu muset jít za ty tři hodiny, až dopíšu tenhle článek, už opravdu lehnout. no dobře, je skoro půl dvanáctý večer, snad to zvládnu rychleji, ale znám se. Ta videa, která vznikla během photocallu dokonce ani nejsou předabovaná, ale mají jen titulky, což je teda fakt šok, ale pozitivní šok. Kromě těhle dvou akcí se ještě objevila naprosto úchvatná informace o tom, že se Sophie stejně jako v předchozích letech objeví na letošním Comic Conu v San Diegu!!!!!!!! Jsem z toho naprosto nadšená, protože Comic Con je moje nejoblíbenější událost roku spojená s filmy a seriály a už mnoho let za sebou se nestalo, že by tam nebyl alespoň někdo, koho mám ráda nebo o kom dokonce bloguju. Tohle bude tuším už 3. Comic Con, na kterém se objeví Sophie a to je prostě bomba. Comic-Con se letos koná od 21. do 24. července 2016. Bohužel to ale zatím vypadá, že letos se tam neobjeví Maisie Williams, což mě opravdu velmi mrzí, ale třeba svou účast ještě potvrdí. Ale zpět tedy k těm událostem z uplynulých dní. Fotky jsem se rozhodla dát do jednoho článku, protože jsem zkrátka líná a protože spolu souvisí. Jako první mám pro vás 9 fotek z GoT photocallu v Madridu, který se stejně jako ta fanouškovská událost konala 28. června. Sophie na sobě měla černý model s koženou sukní, bohužel nemůžeme vidět boty, protože ty fotky jsou všechny useklé, ale jak jí znám, tak byly parádní. Hrozně se mi ale líbí ten účes, který měla. A ona je prostě střelená, to je na těch fotkách hrozně poznat a nejspíš i proto ji tak miluju.
* * * * * * * *
So basically... I said that there are no news and the very next day she just showed up at two events and gave like billion interviews. Well, she actually did not give billion interviews, I have for you two by now that were part of the first event, photocall for 'Game of Thrones' in Madrid. Those two videos are not dubbed, which is kind of surprising actually, but it makes me genuinely happy. Also at the other event, the fan event, was one part with Sophie giving an interview, but no video showed up and I will talk about that more in the part when I am actually talking about those pictures. First of all I have one announcement for you, Sophie will appear at this years San Diego Comic Con!!!!!!!!!!!! How amazing is that? Fucking amazing, I cannot wait, it is my favorite event of the year and I am so excited Sophie will not miss it. She never missed the opportunity to be there. But it looks like Maisie might not make it this year... we will see... But back too the topic. I have for you 9 photos from the Madrid photocall, I am really sorry that just 9 pictures were published, but I am so happy at least for these 9, because they are just amazing, every single one of them. Sophie looked very beautiful, I love the outfit. And what I really like is the hairstyle, it looks really lovely. And you can see that she has her ears pierced more than just once. I have to tell you, I love this girl, she's so crazy, I just truly love her and I would probably be the luckiest person in the entire universe if I had an opportunity to meet her and talk to her. I cannot even say that I love Kristen Stewart more, because my love for both of them is huge, but very different.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Druhých fotek je o něco víc. O hodně víc. Je jich celkem 76 z příchodu a dalších 11 z vnitřku, tudíž celkem 87. Ano, chvíli mi trvalo, než jsem to spočítala, už tu usínám :D Nicméně tou druhou akcí byla jakási fanouškovská akce Game of Thrones, kde snad promítali poslední díl a Sophie ta byla jako host, jestli jsem to správně pochopila. A nejspíš potom následovalo i nějaké Q&A, nějaký ten rozhovor, který ale zatím zveřejněn nebyl. A vzhledem k tomu, že na fotkách můžete vedle Sophie vidět jakéhosi neznámého muže, dá se předpokládat, že se jedná o tlumočníka. Tudíž se dá bohužel také předpokládat, že tenhle rozhovor, i když se objeví, bude nejspíš předabovaný nebo se simuntánním překladem stejně jako v té show Late Motive. A tím mě tedy opravdu nepotěší. Vlastně mě tím dost naserou. Ale mohlo by to být horší, mohlo by to být japonsky. To je řeč kterou neovládám už vůbec. V té španělštině se přeci jen alespoň trochu chytám. Sem tam. No co se fotek týče, tak v galerii je poměrně dost detailních fotek zaměřených na obličej a Soph sem tam dělá docela ksichty, nevím moc, jestli některé úplně úmyslně, nebo jsou to zkrátka jen trochu nevyvedené momentky, každopádně i ty jsou vtipné. Musím říct, že to Soph opravdu hrozně moc slušelo, ty vlasy má udělané nádherně, make-up, ty boty!! Bože, ty boty zbožňuju!!! Ale ty šaty jako takové se mi příliš nelíbí. Jsem ráda, že vytáhla místo černé zase jednou bílou, ale na mě je to takové moc načechrané a trochu divné. Přijde mi, že jí ten střih trochu zkracuje, ale možná jsem jen divná :D Každopádně jí sluší i outfity, které se mi nelíbí, protože je to prostě Sophie Turner, té by slušel i pytel od brambor, řekněme si to na rovinu :D Mezi těmi fotkami v galerii a i sem jsem nějaké hodila, můžete vidět pár fotek, kdy se Soph fotí a zdraví s fanoušky. Hrozně se mi líbí ta první, kterou jsem vám sem i dala, v galerii je jako úplně poslední, kdy Soph objímá jednu fanynku, která se štěstím rozplakala, když se se Soph setkala. Nejspíš bych na tom byla podobně :D Soph mi ze všech těch rozhovorů hrozně připadá jako naprosto normální a k tomu ještě hrozně milá holka, která pořádně ani neprožívá tu slávu tak, jak by si člověk myslel, že 20 letý člověk bude. Ona to sama řekla v nějakých rozhovorech, dokonce i v tom Late Motive, že má pocit, že tu slávu tak nějak ani nezažívá, že si ji moc nepřipouští a pak ji občas samotnou znovu překvapí, jak jsou některé ty projekty velké a úspěšné. Jednou taky řekla, že se dost často dívá na věci dost negativně a očekává to nejhorší, aby potom nebyla zklamaná. Což je asi v téhle kariéře poměrně dobrý přístup, protože pak člověka alespoň těší i ty menší úspěchy a nenarazí tak tvrdě, když něco nemá takový úspěch, jaký očekával. Protože neočekává raději nic :D I když je to trochu pesimistické, já vím. Zajímalo by mě, jestli někdo čte pro zajímavost i ty anglické popisky, kdo není anglán :D občas v té české verzi trochu uteču jiným směrem nebo dělám vtípky, které vyzní jen v angličtině :D
* * * * * * *
So the second part. The Game of Thrones fan event in Madrid. It was also on June 28, 2016, just later than the photocall and Sophie had time to change her clothes. I don't actually like that white outfit very much, it is kind of weird. Well, for me, you can like it, but it will not be my favorite outfit. I love her shoes once again, she just has an amazing taste in shoes. Surprisingly :D but together it just seems to me a little bit like it makes her legs look shorter. Whatever, she looks amazing even in outfit that I don't like, it's Sophie Turner. I do love the hair style, very beautiful. And I really love that she was taking all those pictures with fans. She seems so much like someone who's a genuinely nice person. You can tell that from all those interviews. She said it herself, she doesn't feel like she's even experiencing the fame, she is always expecting that something will not be successful more than that it's going to be great and I really think it is a good way how to think in this business. When you expect too much, you are not happy from those little things that happen in your life. There are some pictures with fans as you can see. I love especially the first one, the girl just broke in tears when she met Sophie, I would probably be exactly the same. You can see in those pictures from the inside, that next to Sophie is sitting some guy. That will probably be a translator. So I am expecting that if some video shows up from this interview, it will be simuntaneously dubbed to Spanish, just like the Late Motive show. Maybe even worse. And I will not be happy about that. I will be probably really, really mad, but I have to live with that, what can I do? :D Burn them all!!! Well... probably not.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sophie on the 'Late Motive' show in Madrid

29. june 2016 at 1:12 | Angie. |  Videos
No... tak jsem se mýlila. Sophie nejela do Španělska jen kvůli rekreaci, ale i kvůli pracovním záležitostem. A to konkrétně třem záležitostem, tedy třem, o kterých vím. Soph se objevila ve španělské talk show jménem Late Motive, která se natáčela v Madridu a dneska byl zveřejněn celý záznam. Dnes, tedy vlastně včera, se také objevila na dvou fanouškovských akcích právě v Madridu. Myslím, že tak trochu skloubila tu práci s tou dovolenou, že jela do Španělska nejen užívat slunce, ale i proto, že věděla, že stejně pojede do Madridu, tak to zfoukla najednou. Ale těžko říct. Z těch všech akcí mám i nějaké fotky, z jedné z nich je jich dokonce docela hodně, ale dneska zvládnu už jen to video před tím, než si půjdu lehnout, měla jsem náročný den. Late Motive je španělská talk show hodně na stejné brdo jako třeba Late Late Show nebo The Tonight Show, zkrátka ty, co známe z Ameriky a z UK, Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, Conan O'Brien a tak dále a tak dále. Sophie byla do tohoto pořadu pozvána a udělala přibližně 16 minutový rozhovor, který je naprosto skvělý. Má akorát jednu jedinou, zato poměrně závažnou vadu. Je to v Madridu... ten moderátor je španěl, celé publikum je ze Španělska... a tudíž se ten rozhovor koná... ve španělštině. A ne, přestože Sophie úspěšně složila zkoušku ze španělštiny v závěru střední školy, nemluvila španělsky ona. Soph měla sluchátko, kam jí překládali otázky a odpovědi potom zase simultánně překládala tlumočnice do španělštiny. Není to ale tak hrozné. Sophie je přes to tlumočení slyšet, když máte klid a dokážete se na to soustředit. V podstatě jsem chytila valnou většinu toho, o čem se bavili, protože ten překlad není tak hlasitý, jak tomu bývá, Sophiin hlas není tak ztišený, jak tomu bývá... není nadabovaná, je slyšet, co říká. Sem tam mluví jen ona, protože si ta překladatelka musí nejdřív poslechnout, co chce Soph říct. A tak se to docela dá. Štve mě to, ale dá se to. Není to jak nedávno půl hodinový rozhovor s KStew přetlumočený do francouzštiny stylem, že jsem nerozuměla ani slovu. Horší už teda je, že ten moderátor mluví jenom španělsky. Já teda španělsky umím, docela, takže jsem mu celkem i rozuměla. Případně se dalo z odpovědi Sophie odhadnout, o čem mluvili. Kdybyste měli zájem, můžu vám sem ty otázky vypsat, ale pokud se do toho pustíte a podaří se vám vnímat Soph, tak vám ty odpovědi tu otázku osvětlí. Já umím španělsky natolik, abych rozuměla tomu moderátorovi jakž takž, ale ne dost na to, aby můj mozek upřednostňoval španělštinu před angličtinou, a tak jsem schopná Soph vnímat a rozeznat, co říká i přes tu tlumočnici. Je tam pár vážně pěkných momentů, tak když už na to nebudete mít nervy, tak si třeba pusťte aspoň kousek. Soph to opravdu moc sluší, vypadá nádherně, hrozně se mi líbí ty boty. Myslím, že má na boty dost podobný vkus jako já, co se stylu a designu týče.

Co se mi třeba líbí je, když moderátor dost ze začátku vytáhne, že si myslel, že bude mít zrzavé vlasy (pelo roso) tak, jako v televizi a ono nějak ne. Soph potom prozrazuje, že ve skutečnosti měla blond vlasy, akorát si je kvůli show musela nabarvit a barví si je stále dál a dál, ale teď, když měla pauzu od natáčení, tak je nechala a začala se jí vracet trochu ta blond. Ale že pro 7. sérii si je musí nechat nabarvit znovu. Soph nedávno v jednom rozhovoru prozradila, že zrzavé vlasy si nechává jen kvůli Game of Thrones (a tedy kvůli X-Menům je musela mít taky). Ne, že by se jí nelíbily, tak nějak k ní už patří, ale že jí blond zkrátka občas chybí. Upřímně si nedovedu Sophie představit jako blondýnu. Jo, viděla jsem jí na starých fotkách, ale to jí bylo třeba 12 nebo tak něco. Vůbec, hrozně jsem si u ní na ty zrzavé vlasy zvykla, ale zároveň jsem i docela zvědavá, jak bude Soph vypadat, až se k nim třeba na nějakou dobu vrátí, jestli se k nim vrátí. Také Soph pustí její starý video konkurz na Game of Thrones. Sophie potom říká, že si myslela, že to bylo skvělý, když to natáčela, ale že teď má pocit, že je to úplně to nejhorší hraní, jaké kdy v životě viděla, ale že si myslela, že byla úžasná :D Moderátor na to podotýká, že očividně v ní producenti něco zahlédli, když si ji pozvali znovu. Soph potom upřesňuje, že další castingy se opakovaly dokonce několik měsíců, že jich dělala asi 6 než se konečně dostaly do posledního kola poslední dvě, ze kterých tedy vybrali nakonec Sophie. Sophie také pustí vzkaz od Isabel Coixet, což je režisérka Another Me, ve kterém Soph hrála hlavní roli /vlastně dvojroli/. Sophie je z toho očividně nadšená a pak chvíli mluví o tom, jak je skvělá a o spolupráci s ní. Také se ukázalo, že Sophie miluje spaghetti bolognese :D Vtipný mi přijde moment, když moderátor shrnuje, co všechno potkalo Sansu během toho celého seriálu a co všechno je v tom seriálu a nakonec to završí otázkou: "Co si myslí tvoji rodiče o Georgi Martinovi?" :D Soph na to říká, že když se pod to podepsala (teda tehdy její rodiče nejspíš... nevím, jak to chodí), tak nevěděli úplně, do čeho jdou, ale že časem se to začalo vybarvovat. Přidá taky k dobru příhodu o tom, jak jí D&D řekli, žev 5. sérii bude mít Sansa nějaký milostný objekt a ona se vážně radovala a pak se ukázalo, že mluvili o Ramsaym, dalším sadistickém psychopatovi po Joffreym. Miláčci opravdu, bych je asi nakopala :D Ale že je to zkrátka Game of Thrones a po takové době už je nic nepřekvapí. Ptá se jí také, co se se Sansou stane příští sérii, ale ona říká, že to neví, že jim to neřeknou, dokud není před natáčením. Ale že dávají mnoha hercům falešné scénáře s jejich smrtí. Říká taky, že doufá, že až přijde smrtelná scéna Sansy, že s tím bude smířená, pokud přijde. Moderátor podotýká, že Sansa nemá zrovna štěstí u mužů a říká také, proč by si Sansa nemohla najít třeba v budoucnu ženu? Soph mu to odsouhlasila, ona to říká pořád :D *Sansa swings both ways*. Soph pak mluví o tom, že si ani nechce představovat, co bude, až pro ni Game of Thrones skončí, že to byla hrozně dlouho její jistota, že bude mít v létě práci. Říká, že Sansa byla její součástí tak hrozně dlouho, že si myslí, že část jí umře s ní, až ten seriál nebo Sansy život v něm skončí. Ale zároveň, že si pak nejspíš dá trochu pauzu od hraní a bude si chvíli jen užívat a cpát se zmrzlinou :D Na závěr pak moderátor říká, že udělali průzkum a že zjistili, že podle počtu mrtvých a počtu minut seriálu zemře v seriálu každé 2 minuty nějaká osoba. A pak je tam taková vtipná vložka, tak na to se když tak už koukněte. Původně jsem vám ten rozhovor celý takhle přetlumočit neplánovala, protože jsem chtěla jít spát, ale na druhou stranu z toho třeba aspoň něco budete mít, kdyby vám to přišlo, že to s tím rušením překladatelky nejde plnohodnotně poslouchat.
* * * * * * *
Well... I was wrong. Sophie didn't go to Spain just to enjoy her holidays, she also did some promotion. She probably chose Spain for her vacation to be in Spain, because she knew she will go there anyway. It is just a theory, but I think it might be true. Sophie appeared in one Spanish talk show and at two Game of Thrones fan events during last few days, which is exciting, because I have for you bunch of pictures from that. First of all I have for you full video from the talk show. It is basically as any other talk shows we know from the USA and UK like Jimmy Fallon or Conan O'Brien. Unfortunatelly the huuuuge difference is, that Late Motive is in Madrid. So it is in Spain. So it is in.. Spanish. So the host of the show talks in Spanish, Sophie's got an earpiece and everything she says is simultaneously translated to Spanish. So basically, it kind of sucks. BUT. If you are patient enough and you have some time in your pocket and you are able to concentrate, you can still watch it, because you can actually hear what Sophie is saying and sometimes even without the translator talking, because she needs to hear what Sophie wants to say before she translates it. The Spanish woman doesn't talk that loud, so it's possible to actually hear Sophie. The bad part are the questions, because who doesn't speak Spanish just doesn't know what is he asking her, but sometimes it's obvious from Sophie's answer. I do talk Spanish enough to understand the questions if I try a lot, but not too much to prefer it, when I also hear English. It's up to you, I understand if you don't watch it, it is not easy. But at least check out a minute of it, because she's cute as always and she looks amazing. I love those shoes so freaking much, she has the same taste I see.

I like the question in the begining, when he says to her, that he expected to see her with red hair and what happened to her hair. Sophie says, that she was actually blond and then she dyed her hair red for the show and now she didn't for a while, so the blond is coming back after 7 long years, but that for season 7 she will have to dye them again. She once said in one interview, that she really misses her blond hair sometimes, that she likes the color, but she's keeping it basically because she has to. For the show, for X-Men... I love her hair, I truly do, I cannot imagine her without red hair, it is kind of significant for her, but I am actually quite curious what would she look like now with blond hair. Another sweet part is, that they show her her original first Game of Thrones audition video and she's saying, that she really thought it's so good when she did that, but that it is probably the worst acting she has ever seen... :D But she was cute anyway. She also tells us more about her audition, that she actually had about 6 or 7 auditions before they were final 2 and they've chosen her. I can't imagine Sansa would be played by someone else. The director of Another Me, Isabel Coixet made a video message for Sophie, which was also cute. I really want you to watch it, because it is so great, but the Spanish part freaks me out a little bit. A lot actually. There are bad parts and good parts, so if you really like Sophie as much as I do, try it, but I understand if you give up.


Gallery update 11.7: New 'Game of Thrones' stills

27. june 2016 at 19:09 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj všichni, jak se máte? Minulý týden jsem tu moc nebyla a to mělo kromě školy i ten důvod, že Soph byla na dovolené ve Španělsku a nachytali jí fanoušci i v Amsterdamu, takže nejspíš teď trochu cestuje, ale soukromě, ne pracovně, tudíž se objeví max na fotkách od fanoušků nebo osobních, které jsou sice taky fajn, ale není to takové to "to musím přidat hned". Většinou spíš čekám, až se jich objeví trochu víc a přidám je najednou, než abych přidávala každou jednu zvlášť. Objevily se ale tři nové stillsky z 9. epizody 6. série Game of Thrones, která měla premiéru minulý týden, a tak jsem se rozhodla napsat alespoň o nich. Mně se totiž hrozně moc líbí, Sansa působí tak silně, tak hrozně jinak, než v minulých sériích, ale přitom je to pořád Sansa, cítím jen, že je teď silnější. Už jsem viděla 10. epizodu a upřímně jsem dost vyřízená z toho, že musíme čekat další rok na další sérii. 10 měsíců! To nedám. Třeba nám ale konečně vyjde ta 6. kniha, ha ha :D No nic. Co se té 10. epizody týče, je vážně nadupaná, má dokonce 69 minut a fakt hodně dobrý, ale... musím se přiznat, že jsem se ráno nejdřív koukla, jestli Sansa umřela nebo ne, protože bych ten šok během sledování nesnesla, nevědět o tom. Možná zemřela, možná nezemřela, to vám nepovím, na to se musíte podívat na ten díl, ale každopádně to byl hodně dobrý díl. I když teda některé momenty mě zrovna dvakrát nepotěšily. O 6. sérii se chystám napsat shrnující článek o všech dílech a o sérii jako takové. Nedodržela jsem to, co jsem původně chtěla, tedy napsat o každém dílu této série, jak tomu bylo u některých předchozích sérií, ale aspoň tedy o celé té sérii napsat chci. Vznikla totiž taková skupina nových haterů, kteří z nějakého důvodu opět začli nesnášet Sansu. A já osobně jsem fakt nasraná :D a vážně to nechápu, takže se k tomu chci tak trochu vyjádřit ve vlastním článku o 6. sérii. Teď už k těm fotkám, hrozně se mi líbí, to už jsem možná říkala. Jsou fakt skvělé, tak doufám, že se líbí i vám.
* * * * * * *
Hello everyone, how are you? I wasn't here last week that much and it has a reason. Sophie was in Spain to enjoy some holiday with her friends and she also appeared in Amsterdam, so she's probably doing some traveling, so not many pictures are appearing. She was supposed to appear in some Spanish talk show or something, so I kind of hope she did and some video will show up. I have for you now at least some new stills pictures from episode 9 from season 6 of Game of Thrones. None were published from episode 10 yet, probably because they didn't want to spoil anything. I've already seen the episode, but I have to admitt, that I fist checked if Sansa lives, before I watched it, I wouldn't survive the shock. She maybe did, she maybe didn't, I will not tell you, but the last episode was really epic and full of surprises. Some of them I liked, some of them I didn't like. I will write an article about season 6. I didn't write after each episode as I used to during season 4 and sometimes during season 5, but I really want to say something about this season. Especially because after the 9th episode there was some Sansa hate, that I don't get and that I don't understand and I would really like to say something about that too. So here are three stills from season 6. This design will be here probably during whole summer, but the next one needs to be with Sansa Stark again.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Game of Thrones - 6x10: 'The Winds of Winter' - promo

20. june 2016 at 9:12 | Angie. |  Game of Thrones news
Ach můj bože! Já jsem dneska ani nemohla spát, vstala jsem schválně dřív, abych se mohla kouknout na 9. epizodu, protože jsem měla hrozný strach a i se mi o ní dokonce zdálo! Neřeknu vám nic, dokud mi nepotvrdíte, že jste to viděli, ale jsem plná emocí. Každopádně mám pro vás promo k posledním 10. dílu 6. série a pak opět začíná to dlouhé roční čekání, zblázním se. 10. epizoda se jmenuje The Winds of Winter a bude to úplně nejdelší díl GoT vůbec. Bude mít celých 69 minut a já jsem hodně, hodně zvědavá na to, co uvidíme. Kdo neviděl 9. díl ať se nekouká na to promo, protože by ho čekali spoilery.
* * * * * * *
Oh my God! I couldn't sleep tonight, I was even dreaming about episode 9 how afraid I was what's gonna happen in episode 9. I've seen it and I won't tell you anything, until you tell me you saw it yourself, but gosh, there is so much going on inside me right now. I have for you another promo, the last promo of this season. The 10th episode will be called The Winds of Winter and it will be officially the longest episode yet. It will have 69 minutes and I cannot wait. But if you didn't see episode 9, just don't watch this promo, you'll be spoiled.


Gallery update 11.6: New 'Game of Thrones' season 6 stills

18. june 2016 at 13:50 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj všichni. V průběhu posledních týdnů jsem vždycky uložila stillsky z dílů Game of Thrones, na kterých je Sansa, hodila jsem je do galerie, ale nikdy jsem je pak nezveřejnila, protože jsem měla mnoho jiného, o čem psát. Dneska jsem ale objevila fotky ze zítřejšího dílu Game of Thrones, The Battle of Bastards, a protože jsou všechny tři opravdu skvělé, rozhodla jsem se, že se konečně dokopu k tomu o nich napsat. Je jich celkem 16 a jsou postupně ze 4., 5., 7. a tedy již zmiňované 9. epizody. Ze 4. jsou moje oblíbené, protože víte proč, kdo koukáte :D Každopádně jsou tam potom ještě nějaké s Malíčkem, no a z té poslední epizody pak s Jonem. Ta se mi hrozně líbí. Stark power. Já fakt doufám, že se bitva obrátí v dobrej výsledek. Hrozně se bojím, kdo všechno umře, jestli se něco nestane Sanse a tak dále a tak dále. Jako jestli umře Sansa, tak jsem s tím seriálem skončila, to říkám narovinu. Je mi jedno jak, ale Sansa se prostě musí dostat do 7. série živá, jinak to prostě nejde. Po tom všem, čím si prošla, nemůže ještě v téhle sérii umřít. To už bych fakt nezvládla. Jon podle mě neumřel, to by bylo trapné, navíc by nejspíš zas vstal z mrtvejch, takže je to fuk :D No ale teda moc velký naděje nevidím pro Rickona, tam je v podstatě téměř 100% pravděpodobnost, že ten teda zařve... což je strašný. No užijte si fotky, já jsem vážně zvědavá, co nás v 9. díle čeká, ale zároveň se hrozně bojím... :D
* * * * * * * * *
Hello everyone. I was saving more and more stills photos with Sansa from season 6, putting them in the gallery, but I never wrote a gallery update here, so I have for you stills from last few episodes. 16 photos with Sansa Stark, Sophie's character. Another billion pictures from the show can be found on the link that is in the gallery file. Photos are from episode 4th, 5th, 7th and I also have for you three new still for the next, 9th episode. I am very afraid of what's gonna happen in the 9th episode. But it is known for sure that Sansa is going to be there, because the Battle of Bastards is going to finally happen. Jon vs Ramsay Bolton. Maisie Williamd and Sophie Turner supposedly said two truths and one lie about season 6. According to those, I could probably tell, that something good is going to happen, but it doesn't mean first, that they really said truth... second, that something doesn't change in the following episodes, and third, that Sansa is safe. I hope she is. Whatever, enjoy photos, I really love them. Sansa is such a strong character in this season, I love who's she become. There are some theories of her faith. I don't care how, but she HAS to make it to season 7. Sophie wrote on her twitter, that she's seen the 9th episode and that it's UNbelievable. Hope it doesn't mean, that everybody dies... :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Layout no. 9

15. june 2016 at 23:35 | Angie. |  past layouts
imagebam.com
April 7, 2016 - June 6, 2016

Už tu na mě bylo moc zelené moc dlouho. Potřebovala jsem změnu. Změnila jsem design i na druhém blogu o KStew, tak jsem se rozhodla, že změním i ten tady. Ten předchozí byl opravdu hodně, hodně jednoduchý, v podstatě jen fotka a nic víc, tak s tímhle jsem si pohrála trochu víc. Když jsem poprvé viděla tu fotku pro Glamour, věděla jsem, že ji použiju. Nečekala jsem tedy, že se na to vrhnu už dneska, ale stalo se a dokončila jsem to. Naprosto jsem se do ní zamilovala a k tomu měla pozadí, které se mi přesně hodilo do mojí barevné představy. Nezapomněla jsem ani na to, že jsem slíbila, že se na novém designu objeví i fotky z photoshootu pro ASOS [zde], a jak jsem slíbila, tak jsem také udělala. Hodily se mi a navíc jsou prostě dokonalé. Ten předchozí nebyl špatný, ale už tu byl moc dlouho. Já upřímně vážně nemám ráda zelenou, takže mě dost překvapuje, jak dlouho tu vydržel. Doufám, že se vám design alespoň trochu líbí, mě teda jo. Docela jsem se u něj zapotila, hlavně kvůli těm odkazům home atd, protože původně měly mít jinou barvu, ale podělala jsem to a už jsem to nechtěla znovu předělávat :D tak doufám, že to není příliš rušivé ten odstín, snažila jsem se, aby to vypadalo okej. Tak co si myslíte?
* * * * * * * * *
Too much green for too much time. I really needed change. I changed layout at K-Stewart-fan too and that one is kind of purple-pink colored. When I saw that picture for Glamour, I knew that I have to use it. And I need to do it now. I really didn't plan that I will change design today, but once I had it, I wanted to publish it, because I think it turned up quite well. I wanted exactly some colors like these, because it's almost summer and it is kind of refreshing after the green. I actually don't like green, so I am quite surprised the previous one was here for such a long time. I also used pictures from ASOS photoshoot [here], because I promised these pictures will be used. I really really liked them, they are very positive and what I need now the most is to be positive. So what do you think?

Gallery update 11.5: Various new photoshoots + scans

15. june 2016 at 20:50 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj všichni. Byla jsem teď mírně zaneprázdněna, mírně řečeno, tou školou a prací a vším... a přestože existuje pořád dost věcí, které musím udělat, rozhodla jsem se, že na chvíli uteču ze světa povinností a napíšu nějaký ten článek. Vzhledem k málu času se mi stávalo, že jsem narazila na nové fotky, uložila jsem je, ale pak už jsem je nezvládla zveřejnit. Nebo jsem je i hodila do galerie, ale na hlavní stránku jsem je nedala. Těmito fotkami jsou aktuálně hned 4 photoshooty, z nichž pro vás mám dnes tedy jen 3, protože ten 4. má u sebe ještě video a na ten potřebuju víc prostoru. Jsou to photoshooty (a scany) pro Glamour UK, InStyle Magazine a 'SELF' Magazine. Z nich se mi nejvíc líbí ten první pro Glamour, který je také nejnovější. Hlavně jsem se zamilovala do té 1. fotky, která už je na připravovaném novém designu, spolu s pár dalšími. Jestli ho dokončím, tak tu bude do konce týdne. Nicméééně.... ani nevím, co jsem chtěla psát, nějak jsem se v tom ztratila. InStyle zveřejnil dokonce dvě bonusová videa k focení, ale ta si taky zaslouží vlastní článek, narozdíl od toho photoshootu samotného. Ten se mi upřímně fakt nelíbí, přijde mi, že InStyle mají dost často dost... podivné fotky. No a ten poslední pro SELF je hodně sportovní, no musím říct, že je moc povedený, je to zase něco úplně jiného :) Tak co si myslíte vy? Který se vám líbí nejvíc?
* * * * * * *
Hello everyone. I was quite busy at school with all those exams I have, so I usualy just saved photos and ut them into a gallery, but I never wrote about them. So I have for you like... 3 new photoshoots for you now and only one of them comes from this week. Actually it showed up on Saturday, I think, but that is the only one really recent. But all of them are quite new, like... from May/June, so nothing that tragical. I actually have for you one another thing, but that needs more space, because there are videos involved. Well, InStyle also released some videos, but I will write a special article, because I don't really want to mix pictures and videos, when I have more than one photoshoot for you. So... I have for you three outtakes for Glamour UK magazine, then three photos and... multiple scans for InStyle and as a last one, I have for you 4 photos/scannes from Self magazine. I personally fell in love with the first picture and I am actually working on new layout with it. And with some others. From these three I love the one for Glamour the most. I don't actually really like the one for InStyle, I think they have somethimes quite creepy photoshoots and that's maybe the reason why I waited so long with publishing it. The last one is very athletick and I like it too, but the first one just got me. So what do you think?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Game of Thrones - 6x09: 'The Battle of Bastards' promo

13. june 2016 at 11:40 | Angie.. |  Game of Thrones news
Ahoj všichni. Jak se máte? Zrovna jsem dokoukala 8. díl Game of Thrones a nemám z něj úplně radost... respektive takhle, ne, že by se tam stalo něco vyloženě zlýho, ale... prostě mě moc nenudil. Přijdou mi ty díly takový nevyrovnaný. Každopádně mám pro vás promo k již 9. dílu, který se jmenuje The Battle of Bastards, tedy Bitva bastardů, což jasně odkazuje na bitvu mezi Jonem a Ramsaym Boltonem... z čehož pochází i většina scén v tom promu. Přísahám, že pokud Starkové prohrajou, Sansa umře nebo Jon znova umře, tak končím s celým seriálem, fakt že jo.
* * * * * * *
Hello everyone. How are you? I've just finished the 8th episode and I am not so happy about it... but whatever. I am very curious about the following one, the 9th one called The Battle of Bastards. It's the 9th episode, so something terrible is going to happen. I have for you promo in which is mostly the battle between Jon and Ramsay Bolton. I swear that if Starks loose, I'm done with this show for good. If Jon dies again or Sansa dies... I'm done for good. Whatever. So check out new promo, I have to go to school write another exam. Kill me now.


Gallery update 11.4: Glamour Women of the Year Awards

10. june 2016 at 13:53 | Angie. |  Gallery updates
Hrozně miluju Sophiinu osobnost, vážně doufám, že jí sláva nevleze na mozek, protože ona je prostě tak bláznivá a tak skvělá osobnost, byla by to škoda. No nic, měla bych konečně dát dohromady ty rozhovory z propagace X-Menů, ale pořád jsem se k tomu nějak nedokázala dokopat. Dneska mám pro vás ale nějaké fotky, konkrétně jsou to fotky z předávání cen Glamour Women of the Year Awards. Sophie vyhrála jednu z udílených cen, což je naprosto úžasné! :) Konkrétně pak cenu za britskou televizní herečku roku. Rozhodně si to zaslouží a jsem nadšená, že byla oceněna :) a ona očividně taky byla nadšená, jak můžete vidět v tom jednom videu, které se objevilo. Soph v něm potká Craiga Davida, z čehož je úplně hotová, protože je jeho opravdu velkou fanynkou a je to hrozně pěkný moment :) Craig David je anglický zpěvák, pro ty, kdo by to nevěděli, jako jsem třeba já. Soph to musím říct opravdu moc slušelo, měla na sobě šaty značky Kenzo a náhrdelník od Jennifer Fisher. Kromě fotek z události je tam potom ještě jeden portrét. Mezi další oceněné patří např. ještě Elizabeth Banks, Sigourney Weaver nebo Susan Sarandon. A Soph je mezi těmihle úžasnými jmény taky, to je prostě super, moc jí k tomu gratuluju :)
* * * * * *
I sooo love Sophie's personality, I really hope that the fame will not spoil who she is, because that would be shame. She's so adorable. I really have to do that article with X-Men promotion interviews, because that's the best thing ever :D Whatever. I have for you today some photos that I absolutely love. What I love the most about it is, that Sophie actually won an award on Glamour Women of the Year Awards 2016, which is awesome. She was honoured in a category of UK Tv Actress Award. Congratulation Sophie, you definitely deserve it!! Well. I have for you bunch of pictures and also one video fom this event. Sophie looked amazing, she's stunning. In the video, she meets Craig David and that is a cute moment, because she loves him, she's really huge fan of his work (he is an English singer and songwriter). She also gives a short interview and it's obvious she's really happy about the award. Elizabeth Banks, Sigourney Weaver or Susan Sarandon were also honoured during the evening. She was wearing Kenzo dress and Jennifer Fisher necklace.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Game of Thrones - 6x08: 'No One' Promo

6. june 2016 at 10:41 | Angie. |  Game of Thrones news
Tak je pondělí... a víte, co to znamená. Mám pro vás promo k dalšímu dílu Game of Thrones. Tentokrát již 8. Tento díl se jmenuje "No One", což potvrzuje to, že ty názvy, které unikly, jsou dost pravděpodobně pravdivé, v tom případě jsem docela zvědavá a taky se docela dost bojím. Každopádně tedy to promo. Jsem z něj trochu nesvá, fakt mě štve, že Lannisteři vyrazili na Riverrun, protože vůbec nevidí tu perspektivu toho, že přichází zima a spolu s ní bílí chodci. Když Blackfish nepomůže Jonovi, bojím se, aby Jon neprohrál... na druhou stranu zabít ho na konci dvou sérií? To je trapné. No nic. Taky nechápu Jaimeho, jak tak bezmezně miluje Cersei, jako jo, je to jeho sestra a milenka a vůbec, ale jak může nevidět, jaká je to svině? :D No 7. díl jsem ještě neviděla, ale víte, kdo se vrátil? Ne? Tak se koukněte. Já to věděla mimochodem, ale nikdo mi OPĚT nevěřil :D
* * * * * * *
So it's Monday. And you know what that means. I have for you new promo to the next episode of Game of Thrones. I really hate the promo, it feels like some bad stuff is going to happen and I really don't want the army of Tully fail against the Lannisters, because that could mean that Jon and Sansa fail too. Whatever, I haven't seen the 7th episode yet, but I've seen the beggining and guess who's back, I knew it!!! Whatever. Enjoy promo. I hate how blind Jaime is... yes, Cersei is his sister and lover, but how he doesn't see that she's a crazy bitch? :D The 8th episode is called 'No One'.


Gallery update 11.3: Audi Polo Challenge + Photos with fans

4. june 2016 at 14:43 | Angie. |  Gallery updates
Ahojte všichni, po pár dnech se zase hlásím s nějakou tou novinkou. Je mi to líto, vím, že jsem hrozná, ale prostě nejsem z těch, kteří by byli schopni napsat článek každý den. Někdy napíšu víc denně, to jo, ale každý den aspoň jeden? Z té doby už jsem vyrostla. Hlavně, když máte ty blogy 3 a chcete psát na všechny, tak se musíte smířit s tím, že nebudete zvládat psát na všechny každý den. Hlavně píšu, když mám dojem, že chci sát a ne proto, že bych měla. No mám pro vás pár fotek z jedné akce, ze které jich sice moc nevzniklo, ale jsou vážně skvělé. Soph se objevila na akci s názvem Audi Polo Challenge, které tedy byly dvě ty challenge, ale Soph se zúčastnila jen jedné z nich. Musím říct, že jí to opravdu moc slušelo. Má na sobě ty šaty, co měla při rozhovoru s K4U z té youtube sekce a já je mít doma, tak je taky nosím pořád, jsou parádní :) No a ten kabátek je taky skvělý, no z čeho jsem byla totálně odvázaná jsou ty boty, protože já přesně miluju a nosím takovýhle typ bot a jsem nadšená, že nějaké podobné vidím na Soph a jsou fakt perfektní! No a jako vždy, vlasy, vlasy, kolik je vás asi... já jí je tak závidím :D Dokonce i Jennifer Lawrence se přiznala, že jí je závidí :D
* * * * * * *
Hello everyone. After few days I have for you some news. I am so sorry, I know I am a terrible blogger :D But it is who I am, I am not able to write articles every day, I write when I feel like writing. Which is not every day. When you have three blogs and you want to write at all of them, you just cannot write every day, it is not possible. Anyway. I have for you just a little of pictures, but really nice pictures. Sophie attended one of Audi Polo Challenges at Coworth Park on May 29, 2016 and she looked absolutely incredible. I really love the dress she's wearing, it is the same she had in that interview with K4U and the coat is also beautiful, but what I love the most are those shoes, they are awesome, I LOVE THEM. These shoes are exactly the kind of shoes I love and I wear, so I am excited to see Sophie with them.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Taky mám pro vás nové fotky s fanoušky. Tyhle pocházejí z Bristolu a jsou perfektní. Soph tam byla před pár dny, důvod její návštěvy tam neznám, možná, že tam prostě jela jen tak, za nějakou kamarádkou, kamarádem, kdo ví. Zkrátka byla tam a odchytilo jí pár fanoušků a z toho vznikly tyhle roztomilé fotky, kde to Soph opravdu moc sluší a je vidět, že si nejspíš užívala večera. V červenci jedu do Londýna a tak trochu si říkám, že kdyby se mi povedlo na ni někde náhodou natrefit, tak se asi zblázním. Kéž by, asi bych umřela štěstím :D
* * * * * * *
I also have for you some new photos with fans. These come from Bristol and I love them so so much. Sophie looks so cute! I'm going to London in July. I know it would be a huge luck and it is not very probable, but it would be soooo coool, if I met her. I would be the luckiest person in the world. Whatever. Check out the pictures, they are great. Sophie was definitely having a good time in Bristol. What was she doing in Bristol? I have no idea, but it doesn't really matter. She looks like the sweetest person when it comes to her fans.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com