May 2016

Gallery update 11.2: X-Men: Apocalypse Beijing promotion

30. may 2016 at 23:47 | Angie. |  Gallery updates
Když jsem psala tu anglickou verzi, tak jsem ještě měla docela dobrou náladu, tomu je tak nějak konec, ale nevadí. Mám ráda pondělky na tomhle blogu... všichni totiž hledají nějaké informace o Hře o trůny a jakožto jeden z poměrně mála fungujících stránek o Sophii se tak nějak přihodí, že sem zabloudí docela dost lidí. Ne, že by někoho z nich (z těch, co sem nechodí pravidelně) zajímala práce, kterou dám to psaní článků, ale aspoň se tu objeví :D Ale je to slabota, vloni jsem mívala i přes stovku, jednou i přes dvě... a dneska? 77, zatím. Ale nebudu si stěžovat, rozhodně to není stěžování si, jsem ráda :D No, každopádně mám pro vás dneska i nějaké fotky, kromě toho proma, protože tenhle týden nemám žádnou zkoušku a tak tu můžu být trochu víc, než minulý týden, kdy jsem měla 5 a předminulý týden, kdy jsem měla dost podobně. Sice musím samozřejmě dělat něco do školy, ale nemusím toho dělat zase tolik jako v ty uplynulé týdny. Za víkend jsem teda udělala dost kulové a to jsem byla doma v podstatě oba dva dny, ale... to je vedlejší. Mám pro vás nějaké fotky, které jsem konečně stihla poukládat. Všechny tři akce se konaly v rozmezí 18. a 19. května a to konkrétně v Pekingu, v Číně. Sophie tam byla propagovat svůj nejnovější film X-Men: Apocalypse, který měl teda docela chabou propagaci, ale na druhou stranu je fajn, že se objevili alespoň někde. V Číně proběhla tisková konference 18. května, ten samý den potom ještě navštívili univerzitu Tsinghua a následující den proběhla premiéra filmu. Sophii to moc slušelo na všech akcích, ale nejvíc se mi líbil outfit, který měla na té první, na té tiskové konferenci. Tam měla úžasný outfit a k tomu krásný účes, vypadala naprosto parádně. Na ostatních teda taky, samozřejmě, ale zkrátka tam u mě vede. Fotky z premiéry jsou ale taky naprosto skvělé, protože tam dělají kraviny :D Sophie taky dostala akční figurku Jean Grey, která je vážně skvělá :D A určitě se koukněte i na ty fotky v galerii, aspoň na nádhledy, některé jsou vážně podařené :)
* * * * * * *
I love Mondays when we are talking about this blog. Everyone is seaking for news about Game of Thrones and because I am one of... like... 7 sites about Sophie Turner and I am one of those who publishes new promo every Monday, it usually means that on Monday, I have enormous number of visitors. But it gets worse. Last year I had even over 200 one week. But this blog has usually like 15 visitors per day, so having over 50 is a huge success. Not that anyone from those apart from those 15, actually care about any work I do at this blog. They just watch the promo and leave, but I have good feeling that this blog is worth at least something. And because I have no school now, during the examination time, and my next exam is on June 9, I have some time. So I finally saved photos from all those events that I missed because of exams I had during last few weeks. Sophie was in the capital of China to promote her newest movie, X-Men: Apocalypse, where she plays one of the leading roles, Jean Grey. I've heard that Bryan Singer would love to do the Phoenix saga. As this movie felt kind of like an introduction to it, I really hope he might do it. If James, Michael and some others don't turn it down because they won't want to continue. It would be massive for Sophie. Because I doubt that they would replace her after how amazing she was in Apocalypse. Whatever, I will not be looking to future, let's focus on the past. Sophie attended three events during her stay in China, the premiere in Beijing on May 19., press conference on May 18. and she visited Tsinghua University the same day. She wasn't there alone, of course. She was there promoting this movie with the director, Bryan Singer and Peter Evans I mean Evan Peters, who plays Quicksilver. Sophie looked gorgeous at all the events. I love especially that first outfit from the press conference, that one is beautiful, and she has beautiful hairstyle, braid after some time, I appreciate that. She also received a Jean Grey action figure as a gift. She's having a good time, or it at least looks like it, I think it has to be an amazing experience for her. The first picture in the second line... it's lie... where do you look Bryan XD It killed me. And the premiere needed two lines of pictures, because I've saved more of them than from the other events. And it's the premiere.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Game of Thrones - 6x07: 'The Broken Man'

30. may 2016 at 13:39 | Angie. |  Game of Thrones news
Konečně jsem se dokopala k tomu podívat se na 5. díl. Před tím jsem viděla jen některé scény, ale pořád ne ten díl samotný, jednotný a celý. A když už jsem byla v náladě, rovnou jsem si pustila i ten 6. díl. 5. se mi hodně líbil, myslím, že byl vážně skvělý, až na ten závěr. Podle mě zatím nejlepší díl téhle série. 6. díl oproti tomu působil trochu mdle a nudně, když to srovnám. Ale špatný nebyl, pořád je Hra o trůny v podstatě to nejlepší, co aktuální seriálový trh nabízí. Jen mě ten díl moc neoslovil. Co mě začalo po dlouhé době zase bavit je linka Aryi, myslím, že se začíná tak trochu zase probírat a vracet se k normálně uvažujícím lidem, mně se prostě vážně nelíbí, co se z ní stává a stalo. Takže trochu doufám v nějaký obrat, nechci nic prozrazovat, takže to nechám tak. Dvě postavy, které jsme viděli už dřív, se v 6. díle navrací a já k tomu mám jen jedno: Já jsem to říkala. Což je spíš mířeno na moje kamarády, protože já jsem to říkala od začátku, ale nikdo mi nevěřil, takže asi tak. Kdo už jste viděl, tak možná ví, o kom a o čem mluvím. Příští díl se jmenuje "The Broken Man", tedy "Zlomený muž" a já se trochu bojím, že půjde o Jona. Přeci jen ale nikdo nemohl čekat, že bude plný štěstí a elánu po tom, co umřel a vstal z mrtvých, že... Každopádně Sansa bude v tomhle díle znovu hodně, podle toho proma, z čehož mám velkou radost a hodně se na to těším. Titulky sice už většinou přeskakuju, ale jednou jsem je nechala běžet a musím říct, že to Sophiino jméno, které v této sérii konečně stojí samotné, protože je konečně brána za jednu z klíčových postav... to mě hodně těší.
* * * * * * * *
I've already watched the 5th episode and when I was in mood, I then watched the 6th too. I have to say, that I really liked the 5th one, apart from the end, but the sixth one was kind of boring. It's still Game of Thrones, so better than a lot of other shows that are in the market right now, but I didn't like it that much. I like Arya's storyline now, after quite a long time, I lost my way during those years, but she starts to act like a normal person again, so I hope for some approvement. I have for you official promo to the next episode. We are in the second half of the 6th season so I am expecting the major stuff to start happening. As you can see, Sansa will be a lot in the next episode, her and Jon's storyline will be probably one of those most followed in this episode, which is called "The Broken Man"... and I am afraid that they are talking about Jon by this title. But we cannot expect he will be totally fine after all what happened. I am very excited about the next episode. So check out the promo.


'X-Men: Apocalypse' Promotion - The Youtube Session

27. may 2016 at 19:12 | Angie. |  Videos
Ještě před pár měsíci jsem patřila do skupiny lidí, která hodně sjížděla youtube. V poslední době jsem ale sklouzla do stavu, kdy kouknu sem tam na svoje oblíbené youtubery, pravidelně koukám akorát na Jeremyho Jahnse, který recenzuje filmy (a mimochodem udělal docela slušnou recenzi na X-Men: Apocalypse, kde chválí výkon Sophie, kouknout můžete tu) a jinak ani nějak na nikoho. V posledních dnech jsem ale udělala výjimku, protože do světa youtubu pronikla i Sophie. Sophie není narozdíl od Maisie Williams i youtuber, ale byla hostem několika youtuberů v rámci propagace X-Men: Apocalypse. V den Londýnské premiéry proběhla i nějaká ta propagace a Fox nebo já nevím kdo tak uspořádal takovou akci, že někteří youtubeři měli možnost udělat rozhovory s některými herci z obsazení a jednou z těchto lidí byla právě naše drahá Sophie. Proběhla taky docela náročná propagace, kdy Soph dělala rozhovory spolu s Evanem Petersem (Quicksilver), což bude další článek s videi, který tento víkend připravuji. Potom mám ještě v zásobě i nějaké fotky z Číny a tak podobně. Přijde mi ale, že ta propagace je dost chabá letos. Žádná slavnostní premiéra v Americe, nic. To mě trochu štve. Na druhou stranu, když si vezmu, na co jsme zvyklý u Soph normálně, tak tohle je mega propagace :D Takže si nestěžuju, ale trochu mě to teda mrzí no. Nicméně... mám pro vás 8 videí z tohoto youtube bloku. Měla jsem jich 9, ale pak jsem zjistila, že jedno z nich je předabované do francouzštiny. Napsala jsem té holčině, jestli nezvažuje zveřejnění bez toho předabování, ale zatím mi neodpověděla, tak uvidíme. Francouzi no. Ti předabovávaj všechno. Takže tedy 8. Nejsou to všechno rodilí mluvčí angličtiny, takže sem tam mají nějaký ten úvod v tom jejich jazyce, ale všechny ty rozhovory nebo zkrátka ty pasáže, kde je Sophie, probíhají v angličtině. Taky to nejsou všechno vyloženě rozhovory. Třeba K4U například, to jsou italské youtuberky, které jsem díky tomuhle začala sledovat. Studuju italštinu, takže poslouchat rodilé mluvčí mi pomáhá s porozuměním tomu jazyku, no tak ty hrají se Sophie hru, že mají hádat oblíbené věci té druhé strany, tedy Soph těch dvou a ty dvě Soph. Dumbass Production, to je zas tak trochu prank, kterej je... zvláštní :D ale docela pobavil. Video s Dazem taky vlastně není rozhovor, ale takový ten youtube style, prostě zábavné video. Některé ale jsou i rozhovory a vyberte si, které chcete, ale určitě koukněte aspoň na nějaké, protože jsou super všechny :)
* * * * * * * * *
I used to watch youtube a lot some time ago, I'm not doing it that much now, but because of Sophie I changed mind at least for a while. Around the London Premiere of X-Men: Apocalypse, Sophie did some press, mostly with Peter Evans, so that will be another session. But she also did quite a lot of interviews with some youtubers, it was some opportunity that 20th Century Fox Film Company gave to some youtubers, I don't know much about it, but that is not important. Not all of those videos are classical interviews, some of them are some games they played with Soph, one is a prank actually. I've seen all of them more than once and I really hope you'll watch at least some of them. They are not all English native speakers, so sometimes they have an intro in a different language than English, but the important part with Sophie is in English, so don't worry. I had 9 videos, but then I found out that one of them is dubbed in French. I asked that youtuber if she could publish it in English, but I am not sure if she even answers, so for now, I have 8. K4U are italian youtubers, that I actually start watching after this video, because I'm studying italian and they usually vlog in italian, so it's good for me to listen to it. They have a short intro in which they are talking about their experience and then they play a game, when they guess favorite things of the other person. That one is really funny. I love the Dumbass Production, this guy has also different language intro... not sure about what language that is XD And he pranks Sophie with eggs. That is pretty weird, but he got me. And just check out which one you want to, I recommend all of them.

Anna Johnson:

K4U:

Sophie on ITV's 'This Morning'

27. may 2016 at 17:21 | Angie. |  Videos
Sophiin americký přízvuk ve filmu X-Men: Apocalypse byl skvělý, ale bylo to tak trochu bolestivé. Protože já zkrátka miluju její anglický akcent a když ho nemá, tak se mi chce brečet :D Proč o tom teď mluvím? Protože o tom zrovna poslouchám v rozhovoru, který pro vás teď mám. Já jsem poměrně dost závislá na anglickém akcentu a Sophiin hlas bych mohla poslouchat pořád, takže pro mě bylo těžké jí slyšet v X-Menech bez něj. No mám pro vás rozhovor, který se na internetu objevil už před poměrně dlouhou dobou, ale já jsem nějak nenašla čas ho zveřejnit. Když jsem se vrátila ze Sicílie, objevovalo se hrozně moc fotek a všeho a já jsem nějak zkrátka nestíhala ta videa zpracovávat. To samé mám i s blogem o Kris, takže teď mám konečně trochu volno, takže na tom můžu zapracovat. Obecně mám pocit, že lidé mají radši ty fotky, protože na videa si člověk fakt musí udělat ten čas, zatímco fotky prohlédnete za chvíli. Tenhle rozhovor je pro ITV, Soph byla v pořadu This Morning a kromě toho, že jí to opravdu moc slušelo, tak poskytla moc hezký 7 minutový rozhovor, ve kterém mluvila o X-Men: Apocalypse, samozřejmě, ale nejen o něm, také došlo i na Game of Thrones. Sophie mluví o tom, jaké to bylo zapadnout do už tak ztmelené skupiny lidí, jakou je obsazení nových X-Menů, ale prozrazuje, že měli koordinátora, který jim organizoval různé akce, aby se sblížili a že všichni byli velmi milí a přívětiví. Zmiňuje se i o tom, že měla trenéra akcentu, že sice vyrůstala kolem dost Američanů, ale že občas jí to zkrátka ujíždělo a že jí říkali, že zní jako z Milwaukee, což je největší město Whisconsinu, a ona nechápala, jak na to přišli. A že její akcent sem tam cestoval po celých státech. Soph se také zmiňuje o tom, že psala email představitelce Jean z původních filmů, Famke Janssen, aby se ujistila, že je okej, že bude Jean hrát ona a že byla velmi milá. Já jsem i četla nějaký rozhovor s ní a tam říkala, že je opravdu hodně zvědavá a nadšená, co Soph s tou postavou udělá. Potom mluví o Apocalypse, o tom, co tento nejstarší mutant umí a o čem vlastně ten film je. Také vtipkuje, že má doopravdy schopnost telekineze. Potom mluví o Jean, o tom, že je opravdu nejistá a neumí úplně ovládat své schopnosti a že v tomhle díle je to hodně o tom, aby je nechala plynout, místo aby se jich bála. Jeden z moderátorů potom nadhodí, že Game of Thrones nejspíš k takovým rolím otevřely dveře a Soph to potvrzuje a vtipkuje, že si myslí, že Bryan Singer je velký fanoušek GoT, že v předchozím obsadil Petera Dinklage, a v tomhle jí :D Vypráví potom historku o tom, že k roli Sansy se vlastně dostala díky své učitelce z dramatického kroužku, která takhle přesvědčila asi deset dětí z té divadelní skupiny, aby to zkusili a ta děcka vlastně ani pořádně nevěděla, o co jde a znovu opakuje, že když to začínalo, že vůbec netušili, jak hrozně oblíbené to bude. Mluví také o tom, že když umře nějaká postava, tak se chodí pít, takže jsou v podstatě pořád na plech. A že když nějaká postava umře, tak tomu herci zavolají D&D, že tedy umře, ale že většina lidí si to raději zezačátku nechává pro sebe a že těch tajností je hodně. Čímž se dostane opět k tajemství SPOILER s názvem Jon Snow, kdy Soph potvrzuje, že to nevěděla, že jí Kit řekl, že prostě konec, že jeho postava je mrtvá a on už věděl, že se vrátí, ale Sophie to neřekl. Ona mu potom napsala hrozně dlouhý srdceryvný dopis o tom, jak bylo skvělé s ním pracovat a jak jí bude hrozně chybět... a potom se v 6. sérii vrátil na natáčení, přišel za ní a říkal jí, že ten dopis byl tak hrozně vtipný, že ho pořád má. A že ho prý ukazuje lidem pro pobavení :DDD Soph potom v závěru ještě vypráví příhodu o tom, že jela na jeden casting a že neměla internet nic a seděla už v té místnosti na ten casting, když jí volala agentka, že získala tu roli Jean Grey (Soph to dost možná věděla pozdějc, než my :D) a že se rozbrečela štěstím a teď musela jít na ten casting, ale zároveň nevěděla, jestli tam má vůbec chodit, protože věděla, že by se to krylo s X-Meny a tak v podstatě celý casting probrečela a že si o ní museli myslet, že je trochu zvláštní, že do toho dává tolik, i když to ani není emocionální scéna, protože jim neřekla, proč je tak rozrušená :D Tuhle příhodu jsem tedy taky už četla, ale ještě jsem jí od Soph neslyšela takhle někde vyprávět, tak mě potěšilo, že se k tomu takhle vrátila :D
* * * * * * *
Sophie's American accent in X-Men: Apocalypse was great, but it was so painfull. I love her English accent so much and she had to abandon it, that was terrible for me as a fan. Why am I talking about that? Because I am listening to her talking about her accent training for this movie right now in the interview I have for you right now. I've seen it couple of weeks ago when it first showed up, but it was that time around my trip to Sicily, so I had so many news about Kris and Sophie in general, that I just skipped all videos for some reason. I don't know, I feel like people like photos more, because it doesn't take much time to go through them, but for watching interviews you actually have to stop for few minutes, be in quiet and watch a video. I personally love interviews like this one, but I am obsessed. I am the one who is supposed to love it. But this weekend will be in the name of interviews, because I have for you quite a lot from the X-Men: Apocalypse promotion, so, I hope you'll watch at least some of them. Sophie was on 'This Morning' and I have for you 7 minute interview from her visit where she talks about X-Men: Apocalypse, of course, but also about Game of Thrones. So check out, it's great.


Gallery update 11.1: New photoshoot for ASOS

23. may 2016 at 22:44 | Angie. |  Gallery updates
Sophie v poslední době smazala ze svého instagramu poměrně dost fotek. Nevím, co ji k tomu vedlo, protože ona se nikdy nezdála být někým, kdo by to příliš řešil. Jistě, nebude tam dávat asi úplně všechno, ale přidávala tam mnohem častěji a zveřejnila tam hodně osobních fotek, které náhle zmizely. Ty fotky jsou teda už dávno všude na internetu, jsou dohledatelné, když se člověk snaží, jen mě to překvapilo. Hledala jsem totiž na jejím instáči jednu fotku kvůli informacím a vrámci toho jsem si toho úbytku všimla. No nic, je to samozřejmě její věc, jen mě to tak nějak trochu zaujalo. Před devíti týdny Soph zveřejnila tuto osobní fotku, u které bylo napsáno, že je zrovna na Tenerife a fotí pro časopis a značku ASOS. Tehdy jsem byla zvědavá na fotky a tak všechno, ale postupem času, jak týdny ubíhaly, jsem na to úplně zapomněla. Vzpomněla jsem si, že nás o tom informovala, až když se konečně objevil ten photoshoot samotný. Fotil se na Tenerife, což je jeden z ostrovů, které spadají pod Španělsko, a já jsem tam dokonce i byla, je to tam krásné. Prostředí na focení tedy ideální, spousta slunce, pláž, moře a usměvavá Soph. Já tedy musím upřímně říct, že jsem se do tohohle photoshootu naprosto zamilovala a nebudu lhát, když řeknu, že se stal mým naprosto nejoblíbenějším photoshootem Sophie. V poslední době jich nafotila opravdu hodně a většina z nich je vážně vydařená, ale tenhle si mě zkrátka získal. Sophie je na všech fotkách naprosto nádherná, k tomu je to v krásném příjemném prostředí, je to příjemně barevné, má skvělé outfity, skoro na všech fotkách se usmívá, nedokážu se na ty fotky vynadívat. Určitě se koukněte i na zbytek do galerie, protože všech 10 fotek je naprosto úžasných a stojí za to se na ně kouknout. Tenhle shoot se rozhodně objeví na novém designu.
* * * * * * * *
Sophie recently deleted quite a lot of pictures from her Instagram for some reason that I don't understand. It's already viral, she cannot do anything about that and I don't understand why would she even want to do it, because she was usually very open with these pictures... I found out when searching for one picture, she published weeks ago. Whatever, it is her thing, her account, her pictures, I'm just sorry. But I can find it elsewhere. Nine weeks ago, Sophie posted this picture with a short annoncement, that she's shooting something for ASOS in Tenerife (island that is part of Spain, I was there, it's a beautiful place). I totally forgot about that for a while, but then these pictures showed up few days ago and I am soooo happy, because these pictures? They are just perfect. I love every single one of these shots and I am not lying if I tell you, that this became my most favorite photoshoot of Sophie so far. She recently did a loooot of photoshoots and a lot of AMAZING shoots, but this one slayed them all. This one is perfect. This one is everything. I am in love. Sophie is so beautiful here, I love all those outfits, I love her smile in most of the pictures, I love the environment in which it's shot and I love just everything about this photoshoot. Check out all 10 pictures in the gallery, because every single one of them is special and it was really hard for me to leave those four just in the gallery and not publish them all in this update.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Game of Thrones - 6x06: 'Blood of My Blood'

23. may 2016 at 21:49 | Angie. |  Game of Thrones news
Ještě jsem neviděla včerejší díl, ale spoila jsem se hned ráno a nejsem si úplně jistá, jestli se na to vůbec chci podívat. Ve skutečnosti docela uvažuju, že bych se koukat přestala, ale vím, že mi to nedá... jen dneska na to nemám náladu. No nic, mám pro vás stejně jako každé pondělí promo k dalšímu, tentokrát už 6. dílu. V tomhle promu teda není Soph jako Sansa a nevím, jestli má v té epizodě vůbec být, ale promo je to každopádně zajímavé. 6. díl se jmenuje 'Blood of My Blood'. Doufám, že tentokrát třeba neumře nikdo, koho mám ráda... no uvidíme... :D
* * * * * * *
I didn't see yesterday's episode yet, but I know some things about it and I am considering that I will stop watching. I kind of know that I won't, but I have no will to watch the 5th episode today after with what I was spoiled in the morning. Anyway, I have for you promo to the 6th episode of Game of Thrones called 'Blood of My Blood'. I hope that nothing happens to Margaery... and I hope that no one dies in the next episode, at least no one I like. Whathever, check it out. No Sansa this time in the promo and I don't know if she'll be in the episode.


Let's talk about X-Men: Apocalypse.

20. may 2016 at 0:32 | Angie. |  Diary
Co říci závěrem. Respektive co říci hned na začátku? Já nějak ani nevím, jak tenhle článek začít, abych pravdu řekla. Na film X-Men: Apocalypse jsem se těšila neskutečně moc už neskutečně dlouho a to hned z několika důvodů. Prvním z nich byl fakt, že X-Meni jsou zkrátka a dobře moje srdcová záležitost už od útlého věku, kdy jsem koukala na ten starý animovaný seriál. Původní filmy jsem viděla asi sto padesátkrát a do pre-quelů jsem se zamilovala v podstatě v první minutě First Class, protože jsem byla zaprvé nadšená z toho, že točí nové díly a zadruhé z toho, jak byly natočeny a z toho, koho do nich obsadili. James McAvoy a Michael Fassbender jako Charles a Eric? Prostě dokonalost. Když jsem se dozvěděla, že v tomhle díle budou další z mých oblíbených postav, tedy Jean Grey, Scott Summers, Nightcrawler a Storm... a dokonce i Jubilee, která ve starých filmech chybí, (v komiksech je v teenagerovském věku v době, kdy Jean a spol už jsou na škole jako učitelé, v seriálu to samé) byla jsem nadšená. A když do role Jean obsadili Sophii? Lidi, já jsem málem prorazila hlavou strop, jak jsem vyskočila nadšením do výšky. Problém je ale v tom, že když se člověk moc těší... moc očekává. A abych pravdu řekla, ačkoliv to neříkám ráda, musím říct, že mě tento film tak trochu... zklamal. V celém článku vysvětlím proč, ale bude to nejspíš obsahovat pár spoilerů, tak pokud to chcete vidět a nechcete se dozvědět spoilery, tak dál nečtěte... a dejte vědět, až na to kouknete. První odstavec pod čarou je ještě bez, dál už na vlastní nebezpečí :D


Gallery update 11.0: 'X-Men: Apocalypse' London Premiere

16. may 2016 at 22:19 | Angie. |  Gallery updates

Okej, konečně jsem se k tomu dostala. Samotnou mě překvapuje, jak málo fotek jsem nakonec uložila. Souvisí to i s tím, kolik toho teď je a kolik fotek musím ukládat, ale zároveň i s tím, že mi došlo, že nepotřebujete vidět 500 fotek tak, jako já, ale na to, abyste viděli, že Sophie vypadala na Londýnské premiéře filmu X-Men: Apocalypse 9. května 2016 naprosto neskutečně a úžasně, vám bude stačit těch 61 fotek, které jsem uložila a které najdete v galerii. Sophie měla na sobě černé šaty značky Balmain, které jsou hodně extravagantní a mě se původně moc nelíbily, nakonec jsem se do nich ale zamilovala a musím říct, že Sophie v nich vypadá úžasně. Chtěla bych tedy zdůraznit, že třeba u toho výstřihu je to v tělové barvě, není to až tak odvážné, přestože odvážné jsou obecně docela dost. Myslím ale, že Soph vypadala naprosto úchvatně a úplně zářila. Vlasy měla tentokrát opět rozpuštěné a myslím, že jí to svědčilo a k celkovému outfitu se to hodilo. Lodičky pak jsou značky Jimmy Choo, překvapivě. Celebrity nosí na červené koberce buď Jimmy Choo nebo Louboutina, takže žádné překvápko :D Na fotkách můžete vidět i její herecké kolegy z film. Musím tedy říct, že i Jennifer Lawrence vypadala naprosto úchvatně :)
* * * * * * * *
Okay, it's finally here. I am surprised, that I saved so little pictures, but I realized that it doesn't really matter, because they are all the same after the 50th one. I love every single one of them and I've seen like 500 of them, but I think that 61 is enough to express, how amazing Sophie looked at the London Premiere of X-Men: Apocalypse movie on May 9, 2016. There are some first reactions to this movie and people praise Sophie's performance, they are saying, that she was brilliant in it. I will see on Friday, how brilliant she was, but I trust them, she's amazing actress, I cannot wait to see her in this movie. Sophie had AMAZING dress at this premiere. She was the most beautiful lady on the red carpet for me. She shined there. The dress is a bit strange, I didn't like it that much at first, but then I fell in love with it. It is a Balmain dress, she had Jimmy Choo heels (suprisingly... everyone wears Jimmy Choo or Louboutine... :D) and she just looked stunning. You can see her with the rest of the cast in some pictures, Jennifer Lawrence looked also stunningly beautiful.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Game of Thrones - 6x05: 'The Door' Promo

16. may 2016 at 12:07 | Angie. |  Game of Thrones news
Je pondělí a to znamená, že pro vás mám promo k dalšímu dílu Game of Thrones. Tentokrát se jedná o díl 5 s názvem "The Door", tedy "Dveře".... co to znamená těžko říct, ale každopádně to promo je zajímavé. Zrovna jsem dokoukala 4. díl a jsem z něj naprosto nadšená, protože se tam stalo něco, na co jsem čekala v podstatě od první série. Nebudu vám říkat co, ale je to v podstatě hlavní důvod, proč se mi ten díl líbil a týká se to Sansy :D překvapivě. Jinak mám opět trochu ten dojem, že tam byla spousta zbytečných scén, které tam být ani nemusely, ale tak to asi komentovat úplně nebudu, aspoň to nebyla taková nuda jako ten minulý díl, protože tam až na pasáže jedné postavy to stálo dost za prd... Já se tomu furt vyhýbám, pokud to někdo neviděl, takže konkrétní asi nebudu :D Koukněte na promo a pokud jste viděli dnešní díl, tak mi dejte vědět, co jste na něj říkali. Spoiler ze 4. dílu v celém článku, jen tak jako bonus :D
* * * * * * * *
It's monday and that means that I have for you official promo to the next Game of Thrones episode, this time 5th one. It is called "The Door" and it airs next Sunday. I've just finished watching the previous one and I have to say, that I loved it, but not all of it... I think I loved it especially because of Sansa's parts and I won't tell you what happened, but oh my god, it was so touching, I almost cried. The next episode will have Arya in it, Sansa, Bran, Yara, Tyrion, Littlefinger.. and new Red Priest, which is interesting. I am not as excited as I used to be in the past because of Game of Thrones, to be honest, but I am curious. Spoiler from this weeks episode in the full article.


Gallery update 10.9: Photos for GQ Magazine + JustJared + NYLON

13. may 2016 at 23:52 | Angie. |  Gallery updates
Kdybych já nebyla tak ukecaná v těch článcích, možná by byl můj blogový život jednodušší a víc bych stíhala. Jenomže já to zkrátka neumím. Já zkrátka musím být ukecaná a napsat všechno, co mi proletí hlavou, takhle já to dělám. To je to, co je pro mě. I když kecám blbosti, které nesouvisí s článkem. I na osobním blogu to tak dělám, píšu, co mě napadne, přesně to, co mi přijde pod ruku, nečtu to po sobě, neupravuju to, neměním nic, protože to první, co napíšu, to je to skutečné, to je to, co by mělo být zveřejněné, to pravdivé. Nepočítám teda články, ve kterých jsou nějaké informace nebo tak, to si po sobě kontroluju, abych někoho nemystifikovala, ale když jde o můj život a o mé zážitky a mé bláboly, vždycky ta první hrubá verze. Tak to prostě mám. No nic. A co ještě mám? Teď zrovna husí kůži, protože jsem viděla trailer na tenhle film, kterej bude nejspíš naprosto zničující. A pak mám pro vás ještě nějaké nové fotky. Konkrétně jde o dva nejnovější photoshooty, z nichž ten první je tedy trochu starší, jen jsem před odjezdem neměla čas ho přidat, no a ten druhý se objevil, když jsem byla na Sicílii, tak jsem ho přidala k tomu prvnímu, abych to zveřejnila najednou. První z nich je pro GQ Magazín a já jsem si ho naprosto zamilovala. Myslím, že alespoň nějaká fotka z něj určitě půjde na nový design. Ten sice zatím nijak neplánuju, ten aktuální se mi líbí, ale až na to dojde, nejspíš dojde na tyhle fotky. Chce se mi strašně na záchod, tak to vezmu hopem. Teda na moje poměry. Hrozně se mi líbí, jak má udělané vlasy a i to ležérní, pohodlné, ale zároveň stylové oblečení, tenhle photoshoot je takový uvolněný, přirozený, jsem z něj nadšená. A Sophie je prostě krásná. Dřív neměla moc photoshootů, ale jak je čím dál víc známější a ještě teda taky jak dospěla, tak se objevuje stále na více a více místech, což je skvělé. Taky by byli hloupí, kdyby o ní nechtěli psát. Ten druhý photoshoot je pro JustJared a fotil ho J Campbell. Pro JustJared nafotila Sophie photoshoot i v lońském roce, nebo možná 2014, nevím, tehdy se mi moc nelíbil, ale tenhle je naprosto úžasný. Je zase úplně jiný než ten pro GQ, ale podobně skvělý. Ten je naopak elegantní, hodně uhlazený, Soph má rozhodně výraznější make-up a celkově je laděný do tmavých barev, jsou to vlastně takové opaky, když na ty fotky tak koukám. Ale já opět žasnu, padla mi sánka, když jsem ty fotky viděla, zkrátka nádhera. Nebudu vám nic nalhávat, já jsem do Soph už dlouho dost platonicky zabouchlá, ona je asi můj největší herecký dívčí crush, dokonce předčila KStew v tomhle ohledu :D Vůbec si ale nedovedu představit, že by neměla zrzavé vlasy, jde to k ní vážně hrozně moc, asi jak je člověk zvyklý... nějak si už nedovedu představit, že by se vrátila k blond. Přeci jen má zrzavé vlasy asi od 12 let... :D Nakonec jsem k tomu tedy přidala ještě jeden photoshoot, který se taky objevil už před mým odjezdem a to opět úplně jiný, tentokrát pro NYLON magazín, který je poměrně znám tím, že jejich photoshooty jsou celkem netradiční a i z těhle fotek jsem nadšená, ale upřímně ne tolik, jako z těch ostatních.
* * * * * * *
If I didn't talk to much, my blog career would be much easier. I would be able to write more articles in one day than just one of two. But not commenting every single detail about what I have for you? It's just not my thing, I have to write everything what's on my mind and there is quite a mess, as you can see. I literally write what comes to my mind, every time, even at my personal blog, I usually publish the first version, I don't even read it after myself, I just publish the pure version, because the pure first version is the real one. Whatever. See, I talk too much. People tell me they like it but I am not sure if they mean it. Right now I have for you another stunning photoshoots. Sophie didn't have much photoshoots in the past, but then she grew up in a fucking beautiful young lady she is now and people obviously noticed. No one can deny that Sophie is absolutely stunning and beautiful and she had quite a lot of achievements recently, so they would be crazy if they didn't want to write about her. First photoshoot is older, but I didn't have time before I left, it is for GQ Magazine and I also have for you some pretty cute videos that I will publish... but I don't know when. I love this photoshoot so much and I think that these photos will definitely appear on new design. I am not planning doing it any time soon, but when I do, these pictures wil be there. I love what they did with her hair and also how comfy those outfits lok and it is just very natural and I love it. The second photoshoot is more elegant, more make-up, more everything I guess, but I like it too very much. Because Sophie looks stunning, she's just stunning, I don't know what else to say. And the red lipstick? Oh my, she's beautiful. I admit it, not ashamed of that, she's my biggest girl crush I have. So check out. The hair! I cannot imagine her without red hair anymore. Despite the fact she's naturally blond, it just works for her the most. I also added another photos, from NYLON photoshoot that showe up before I left. I love these two, they are also kind of different from the others, but I am not as excited as because of the others. But it is also beautiful, I love expecially the black-and-white picture.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 10.8: New GoT & X-Men: Apocalypse stills

13. may 2016 at 23:29 | Angie. |  Gallery updates
Hrozně moc novinek, až z toho docela šílím. Kristen je teď v Cannes, takže tam je halda věcí k přidání a Sophii zas začla propagace X-Men: Apocalypse, takže taky nálož fotek a videí a já mám ještě k tomu i spoustu restů. Jako třeba tenhle. Mám v rozepsaných tři články s fotkami, asi to trochu přehodnotím a k některým něco přihodím, jinak nemám šanci to zvládnout. Dneska chci ale určitě napsat ty tři. Teda asi se to protáhne i do zítřka, protože přes týden se budu muset opravdu učit a nejsem si úplně jistá, jak moc budu stíhat. Hlavně to chci teda dohnat co nejdřív a ideálně už zítra přidat hlavní novinku minulého týdne. Na Sicílii to jinak bylo celkem fajne, ale asi vám o tom napíšu až někdy výhledově nebo vám dám odkaz na článek na osobním blogu, který chystám. Tam jsem se ale co jsem přijela ještě ani jedinkrát nepřihlásila, vůbec nestíhám. No nic. Teď mám pro vás nějaké nové stillsky. 5 z 6. série Game of Thrones a dalších 5 potom právě ze zmiňovaných X-Menů, ve kteých Soph hraje Jean Grey. Jsem nadšená z toho, kam směřuje 4. díl GoT, protože to vypadá podle proma, že se Soph možná setká s Jonem. V knížkách to sice není, ale já hrozně dlouho toužím po tom, aby se alespoň někdo sešel. Třetí díl mě solidně nasral, takže doufám, že si to trochu vyžehlí. Co se X-Menů týče, tak těch už se nemůžu dočkat několiv měsíců. X-Meni jsou moji oblíbenci z celého světa Marvelu už odmalička, koukala jsem na ten animovaný seriál, když jsem byla malá a ty originální filmy jsem sledovala s tátou dřív, než jsem na to měla věk, podobně jako Star Wars a mám k tomu zkrátka vybudovaný citový vztah. Vždycky jsem hrozně milovala Rogue, takže mě Bryan Singer docela solidně nasral, když jí vystříhl z Days of Future Past, docela si to u mě ale vyžehlil tím, že do dalšího dílu obsadil Sophii.... :D Takže už jsme zase kamarádi, ale pořád mu to ještě vyčítám, i když to, že zveřejnil Rogue Cut... tím si to taky trochu vylepšil, alespoň Anniny scény nepřišly úplně nazmar. Jen mi tím potvrdil to, co jsem si myslela, a tudíž, že s tím, aby jí vystřih musel mít hrozně zbytečný práce... Rogue Cut dával podle mě mnohem větší smysl, ale tak jeho věc. No ale teda k těm fotkám, co bych řekla no, asi ani nějak nic, mně se hrozně líbí všechny, jak ty z GoT, tak ty z X-Menů, tak doufám, že i vám.
* * * * * * * *
So much news oh my god, I have no time for that. Kristen is in Cannes and Sophie's X-Men: Apocalypse promotion has started, so I am kind of freaking out. Righht now I have for you some older news that I didn't publish before I left. I am sorry that I didn't write sooner, but I had some trouble with my computer. Right now I have for you new stills from Game of Thrones season 6, from episode 1, and also five new X-Men: Apocalypse stills. I am very excited for the 4th episode of Game of Thrones, because there probably will be a reunion with Jon Snow, which is pretty cool, but also because I just love Sansa, of course. And I cannot even tell you how much I want to see X-Men already, I can't wait any longer. I just love X-Men, they are my favorite Marvel heroes since I was a child, like literally child, I watched the animated TV show for kids and I watched the original movies with my brother and my dad and I always loved Rogue, so Bryan kind of pissed me of when he cut her off the Days of Future Past, but whatever, but then he casted Sophie, so he made it up for me a little bit. A lot actually. I am very excited, next week! May 19, 2016! I'm going on Friday, right after the premiere, definitelly.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sophie cast in 'Berlin I Love You' Anthology Film

13. may 2016 at 23:15 | Angie. |  articles

Už jsem dlouho neměla příležitost psát podobný článek a tak jsem ráda, že dneškem se to mění. Od X-Men: Apocalypse k Sophii nepřistála další role i proto, že pracovala na tomhle filmu a na Game of Thrones. Měla dělat nějaký ten televizní pořad, ale to taky nějak usnulo, tak nevím, jak to s tím je. Každopádně se v minulých dnech objevila informace, že byla Sophie obsazena do nového filmu, konkrétně do filmu, který bude jakousi antologií, což znamená, že tam bude 10 krátkých filmů spojedných do jednoho dlouhého filmu. A právě v jednom z těchto příběhů bude hrát Sophie. Ten projekt se jmenuje Berlin, I love you, tedy Berlíne, miluji tě a je to pokračování série, která začala Paris, je t'aime a následovalo New York, I love you a na čsfd.cz jsem viděla i nějaké další, které ještě ale nevyšly. V té části, ve které má hrát Sophie, bude společně s Jackem Hustonem (Kill Your Darlings, Noční vlak do Lisabonu), a vzledem k tomu, že všech 10 znímků má být nějakým způsobem o lásce a romantice a tak, odehrávající se v Berlíně, tak si dost možná zahrají pár. Tuto část bude režírovat na Oscara (za nejlepší krátký film) nominovaný belgický režisér Tom van Avermaet a měla by se natáčet v létě v Berlíně. Tak už vím, kam si udělám v létě výlet :D Koukala jsem na IMDB.com a je tam u tohohle filmu ještě další jméno, konkrétně Jared Leto, ale asi bude hrát v jiném z příběhů. Jsem z této novinky opravdu nadšená a jsem na tento snímek hrozně zvědavá, protože já zkrátka miluju Berlín a film odehrávající se tam? A ještě se Sophie? To bude zkrátka super :)
* * * * * * * *
I didn't write article like this for some time and I am very happy to announce it, it's amazing and I am so excited. Sophie was cast in a new film project, first after X-Men: Apocalypse. Mary Shelley project sleeps, unfortunately, but this showed up and I am very happy for Sophie. This new project is called "Berlin, I love you" and it is supposed to be anthology film, which means that it will be series of 10 short films, all love stories set in Berlin. The filming should be shoot this summer. The part that Sophie should play in will be directed by Oscar nominated director Tom van Avermaet. It is a sequel to series Paris, je t'aime from 2006 and New York I love you in 2008. Jack Huston will also appear in this part, probably playing Sophie's love interest, but that is just speculation. I checked this project out on IMDB.com and Jared Leto is also attached to it, but he will probably be in a different story. The New York one wasn't as successful as the very first one with Paris, but I believe in this project and I LOVE Berlin, so I will love it. Sophie will be in Berlin? I got to be there! She will be so close oh my god. Whatever.

Game of Thrones: 6x04 - 'Book of the Stranger' Official Promo

10. may 2016 at 22:25 | Angie. |  Game of Thrones news
Ahoj všichni. Už jsem zpátky. Vlastně jsem zpátky už od neděle, ale stalo se to, že se mi něco stalo s počítačem, takže leží vybitý až na dno v mém pokoji a nejde zapnout. Naštěstí se teda jenom podělal kabel, takže bych měla mít už zítra nový a můžu začít doplňovat novinky, kterých se objevila halda, zatímco jsem tu nebyla. Jeden den jsem na Sicílii zůstala v posteli, protože mi bylo hrozně špatně, a tak jsem koukla na 2. díl 6. série Game of Thrones a musím říct, že mě naprosto nadchnul ten konec, kdo jste to viděl, tak víte, o čem mluvím, jsem z toho dost hotová. Nicméně... třetí promo sem už doplňovat asi nebudu, ale mám pro vás promo k dílu 4. Jsem trochu roptylována Herculem Poirotem, ve kterém hraje Michael Fassbender, to je vtipné :D No nic. Mám pro vás tedy to promo ke 4. dílu, který se jmenuje Book of the Stranger. Ještě jsem neviděla 3. díl, ale chystám se na něj hned, jak tenhle článek dopíšu. Moje nejlepší kamarádka kvůli němu byla dost naštvaná a já osobně vím o něčem, co naštvalo i mě, tak jsem zvědavá na celý díl no. V příštím díle tedy bude Sansa, možná se setká se svým bratrem... což by bylo skvělé :)
* * * * * * *
Hello everyone. I am back already. I am actually back from Sunday, but unfortunatelly something happened to my computer, so I cannot be here properly. Which sucks, because Sophie does have a lot of news. On Sunday premiered new Game of Thrones episode, but I haven't seen it yet. My best friend was kind of pissed about it and I do know some things so I actually too. But I am excited about the ending of the second episode. He's back! I told you. I am going to watch the third episode right after I finish this article and I maybe write an article about my feelings after three episodes. Right now I have for you promo to the 4th episode of Game of Thrones season 6 called Book of the Stranger. Sansa will be there, probably enters Winterfell... so there might be a reunion between her and Jon Snow, which is something I am excited about. So we will see, check out.