March 2016

Gallery update 10.0: New X-Men: Apocalypse stills

28. march 2016 at 22:44 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj všichni. Po pár dnech ticha mám pro vás zase nějaké ty novinky. Vlastně docela hodně novinek. Blíží se premiéra 6. série Game of Thrones a také premiéra filmu X-Men: Apocalypse a spolu s tím souvisí spousta novinek, ze kterých jsem naprosto nadšená. Jen ty zdroje pořád trochu pokulhávají, takže já mám třeba animace z jednoho videa, které ale nemůžu nikde najít, paráda :D Ale to zvládnu, já si věřím. Nicméně tedy dneska už stihnu jen jeden článek, protože jsem hrozně unavená, ale tenhle týden to tu rozhodně nebude pustnout. Mám pro vás dvě nové fotky z filmu X-Men: Apocalypse, ve kterém Sophie hraje postavu Jean Grey. Fotek bylo teda zveřejněno víc, ale jen na těhle dvou je Sophie. Ta první je tedy spíš fotka z natáčení, protože je na ní i režisér filmu Bryan Singer, ale hodila jsem jí mezi stillsky, protože jsem si ho zaprvé nevšimla, když jsem to tam ukládala, a zadruhé jsem líná to předělávat :D Je tam celý team obrany světa a dobra a tak, tudíž ti dobří X-Meni, mezi které patří i Jean. Ta fotka mi upřímně trochu připomíná takovou tu scénu, kdy vás mamka nebo někdo z rodiny donutí, abyste se všichni naaranžovali dohromady, že bude rodinné foto! :D Ale jako je fajn vidět je tam všechny pohromadě. Druhá fotka je potom už jen se Sophie a Nightcrawlerem, což je X-Men, kterého jsem vždycky měla dost ráda, ale nejsem si úplně jistá tím obsazením v novém filmu... Já si obecně nejsem moc jistá celým tím filmem, který mění dění ve starých filmech, ale holt se s tím budu muset smířit... :D I tak se na film opravdu hodně těším.
* * * * * * *
Hello everyone. After another few days break, I have for you some news. Actually, a LOT of news. The X-Men: Apocalypse movie is coming and the Game of Thrones season 6 is coming, and that means one important thing for me and for you, Sophie's fans: news news news all around. I am so excited about that. First of all, I have for you two new stills from X-Men: Apocalypse. More than these two were published but just two are with Sophie as Jean Grey. I may save the others if I have more time during this week. First picture is acutally more a behind the scenes photo, because you can see the director of the movie in it, but I put it in the stills section, because I am lazy to make a special category for it. You can see there all the X-Men from the defend team. The second picture is just with Sophie and Nightcrawler. I like Nightcrawler, I've always liked him, but I am not sure about the guy who plays him in this movie... but this stills picture is great and I cannot wait to see this movie.

imagebam.com imagebam.com

Gallery update 9.9: On cover of Empire Magazine + new outtakes

19. march 2016 at 21:31 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj všichni. Jak se blíží duben a květen, tak se objevují novinky o dost častěji, než obvykle. Některé se týkají Hry o trůny, některé X-Menů, pro mě záleží na tom, že se všechny týkají Sophie, to je pro mě určující a jsem za to hrozně ráda. A sem tam se objeví i něco, co nesouvisí ani s jedním zmíněným tématem a takovou novinku mám pro vás i teď. Respektive jedna část článku se jí týká. Jako první mám pro vás obálku časopisu Empire Magazine, který vytvořil 9 různých variant obálky tohoto časopisu na téma X-Men: Apocalypse a jednou z těchto variant je taková, na které je Sophie jako Jean Grey. Vypadá tam naprosto skvěle a hodně hustě, jsem z tohohle snímku nadšená, protože by to mohl být skutečně velký průlom v její kariéře ve filmu. V seriálu už prorazit stihla :D Druhou novinkou jsou potom tři fotky pro photoshoot, který mám hrozně ráda, a který byl nafocen už vloni na podzim pro The Untitled Magazine. Tyhle tři fotky očividně nejsou oficiálními fotkami photoshootu, vzhledem k tomu, že byly zveřejněné až v uplynulém týdnu, ale já je miluju i tak. Jsou vážně skvělé. Hlavně ta druhá, ta je vážně perfektní, nejspíš to bude už na vždy moje oblíbená fotka :D Nebo alespoň jedna z oblíbených, je totiž fakt dokonalá :)
* * * * * * * *
Hello everyone. As the April and May are coming, news are showing up. Some about Game of Thrones, some about X-Men: Apocalypse, but all that matters is, that it both mean news about Sophie. And sometimes even something out of these categories shows up like one part of this article. I have for you now two things. The first picture I have for you is a cover of the Empire Magazine with Sophie as Jean Grey from X-Men: Apocalypse! They did 9 covers with the topic of this movie and you can choose which one you buy... and one of them is actually with Sophie and I am so excited about that, it is simply amazing. I also have for you three new photos from the last years photoshoot for The Untitled Magazine, that I love so much. These three new pictures are also very magical, the second one is the best. It will probably forever by my favorite picture of Sophie, or at least one of the most favorite. It's amazing. I'm dying, she's so cute :D These pictures are probably not official parts of the photoshoot, considering they were published today, but they are great.

imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

X-Men: Apocalypse: Official Trailer #2

17. march 2016 at 23:34 | Angie. |  Videos

Ach můj Bože! Umírám z tohohle nového traileru. Pořád jsem toho názoru, že se mi některé věci na tom příběhu, který nás čeká, nelíbí a hlavně se mi tedy nelíbí změny, které byly minulým filmem vytvořeny, ale sákra, tenhle trailer je naprosto hustokrutopřísnej a já ho zbožňuju! Mám pro vás úplně nejnovější trailer na film X-Men: Apocalypse, což je již 6. film na komiksové téma X-Men (když vypustím Wolveriny). X-Meni jsou vlastně mutanti, lidé, se zvláštními schopnostmi. Někteří své schopnosti využívají k ničení, jiní k záchraně světa. Jen tak pro ty, co by třeba nevěděli. Já osobně sérii X-Men miluju už od prvního dílu, vlastně i dýl, protože jsme s bráchou koukali i na ten animovaný seriál a já vždycky milovala postavu Rogue... no s těmahle rebootama, teda prequelama přišlo dost věcí, které se mi líbí a dost, které ani tolik ne, ale Sophie hraje v tomhle nejnovějším postavu Jean Grey, kterou jsem nikdy tolik nemusela, měla jsem k ní spíš neutrální vztah, ale myslím, že v tom novém filmu ji budu milovat, hlavně asi kvůli Sophie. No tenhle trailer vypadá naprosto bombasticky a hodně krutě, takže se rozhodně koukněte.
* * * * * * *
Oh my God I am dying from this new trailer. I still don't like some things about it, but I truly LOVE this trailer so so so much, I am soooo excited, so excited after this new trailer to X-Men: Apocalypse movie in which Sophie plays Jean Grey and she does have quite a lot of scenes in this trailer, but doesn't say a single word, unfortunately. But this trailer is freaking amazing, I truly think that this trailer is really really good and I love it. I've seen it like 10 times now and I don't have enough, it is really cool and badass. I cannot wait for this film, not just because of Sophie, but also because I just love the X-Men series.


Eric: Nebudí tě to občas uprostřed noci? Ten pocit, že pro tebe a tvé děti jednou přijdou?
Charles: Cítím akorát lítost pro toho, kdo přijde do mé školy hledajíc problémy.
Moira: Někteří věří tomu, že první mutant se narodil před tisíci let. Že byl jakýmsi bohem a znovu povstane.
OD BRYANA SINGERA
Apocalypse: Vy všichni jste mé děti, ale jste ztracené, protože následujete slepé vůdce.
REŽISÉRA FILMU X-MEN: DAYS OF FUTURE PAST
Apocalypse: Už žádní falešní bohové. Teď jsem tu já.
Moira: Vždycky měl čtyři následovníky.
Havok: Jako čtyři jezdci apocalypsy.
Apocalypse: Společně přetvoříme prach v lepší svět.
Eric: Vezmeme jim úplně všechno.
TENTO DEN OBĚTÍ VÁLKY
Charles: Chce zničit tenhle svět. Miliony lidí zemřou.
Beast: Svět potřebuje X-Meny.
Quicksilverova matka: Ty se k nim hodláš přidat, že?
Quicksilver: - nejsem si jistá -
Charles: Jsme to my všichni proti bohovi.
Raven: Tak pojďme do války.
Zapomeňte na všechno, co si myslíte, že víte.
Už nejste studenti. Jste X-Meni.
JEN TI SILNÍ
PŘEŽIJÍ
Apocalypse: Vše, co vybudovali, padne!
X-MEN: APOCALYPSE
27. května 2016


Game of Thrones cast for International Rescue Committee

14. march 2016 at 10:50 | Angelique. |  Videos
Lidé nadávají na tohle video a rozšiřují nenávist... já nevím proč to dělají... teda jako vim, ale... osobně o tom prostě nechci mluvit, protože nechci zabředávat do tématu migrační krize a uprchlíků, protože je to hodně kontroverzní téma, které vyvolává vždycky vášnivé diskuze. Nicméně někteří z herců z Game of Thrones včetně Sophie se zapojili do kampaně, která má přesvědčit lidi, aby přispěli na pomoc uprchlíkům... jenomže lidi neradi slyší, že mezi uprchlíky jsou i lidé, kteří pomoc potřebují a nejen šílení teroristi, tudíž dávají dislike, nebo já nevím proč. Já rozhodně nepatřím ke sluníčkářům a ohledně této věci patřím k těm hodně skeptickým lidem, ale nepřijde mi, že by si za to, že chtějí pomoct, zasloužili tolik hejtu, ale tak... co nadělám no. V podstatě to sem dávám jen proto, že je tam Soph, osobně se s tím úplně neztotožňuju, protože celá tahle situace je dost průser a řešení to není, ale pro některé lidi to řešení být může, protože jim to může pomoct, takže to video neházím rovnou do koše. Takže nechám na vás, co si o tom myslíte, rozhodně to sem nedávám proto, abych nějak začínala úmyslně diskuzi na tohle téma nebo vás chtěla donutit, abyste přispěli nebo tak něco, prostě jen proto, že mám blog o Soph a Soph v tom videu je.
* * * * * *
People hate on this video a lot... I don't really know why, but they do. I personally don't want to talk about the imigration crisis and the refugees right now, because it is very controversial topic, but cast of Game of Thrones decided to take part in one charitative organisation and talk to Game of Thrones fan, basically, and trying to make at least some people to think about it and donate some money. They believe it can help, so for this reason, I am ok with that, despite the fact that I don't agree with this philosophy. But I really don't want to talk about this topic, Sophie is in it and she does that for a good reason, so I've decided to publish it, not to influence you by it, because I am also not really on their wavelenght. Just because Sophie is in it.


Gallery update 9.8: New X-Men: Apocalypse poster

11. march 2016 at 20:18 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj všichni. Druhá novinka, kterou pro vás mám, je tenhle obrázek. Jde o oficiální plakát k filmu X-Men: Apocalypse, ve kterém hraje Sophie postavu Jean Grey. Tenhle poster není prní, který byl zveřejněný, ale je první, na kterém je právě i Jean, tudíž jsem ho nahrála do galerie. Vyšly dva plakáty, jeden se záporáky, na který se můžete kouknout tady a ten s klaďasy je právě ten, který pro vás mám dneska. Musím říct, že se mi asi víc líbí ten plakát se záporáky, co se týče provedení. Beast mě na tomhle s klaďasy tím výrazem spíš rozesmívá :D Ale nelíbí se mi některé věci ohledně tohohle filmu... to, že díky Days of Future Past se v podstatě změnilo všechno, co jsme znali ze starých filmů... možná se něco z toho stalo, ale možná taky ne, nevíme to. Ale každopádně v tomhle filmu bude třeba Storm na straně záporáků. Nebo je tam třeba Nightcrawler, kterého já sice mám ráda, ale očividně ho budou všichni znát už od teenagerského věku a ne až o x let později v druhém díle originálních filmů. Co se dá dělat no, i tak se těším, protože mám X-Meny prostě ráda a ještě k tomu tam bude Sophie.
* * * * * * *
Hello everyone. The second news I have for you is one picture. It is first official X-Men: Apocalypse poster with Sophie. It is not the very first poster to this movie, but it is the first one where Sophie's character is too. Two new posters came up, one with villains from this film and one with the good guys from this film. You can check out the villain one here. And the one with good guys is published on this site and in the gallery. I kind of love the one with villains more, but I just hate the concept... I hate that with Days of Future Past everything changed, so the original movies actually never happened, or happened, but in a parallel universe. Storm is going to be a villain in this film, they all know Nightcrawler since he was a boy. And more. But I am excited, because I love the X-Men universe and Sophie is in it as young Jean Grey, so I cannot not be excited.

imagebam.com

Gallery update 9.7: At Paris Fashion Week

11. march 2016 at 17:36 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj ahoj ahoj. Jsem nemocná. A měla bych dělat nějaké věci do školy, ale než se k tomu půjdu přesunout a konečně poslat úkol, který jsem měla poslat už dávno, ale zapomněla jsem na něj, tak mám pro vás nějaké novinky. Konkrétně dvě. Původně jsem je chtěla dát do jednoho článku, ale nakonec jsem se rozhodla pro dva, protože jsem moc ukecaná a raději to rozdělám :D Sophie se 9. března 2016 objevila v Paříži a to konkrétně za účelem návštěvy Pařížského týdnu módy, kde byla pozvána nebo zkrátka přišla na módní přehlídku módního domu Louis Vouitton, kde měla to privilegium sedět v první řadě. Sophii to podle mě moc slušelo, ten outfit se mi neskutečně líbil, vypadala úžasně, akorát se mi nelbí jak jí teď docela často dělají ty vlasy takhle načesané dozadu, nevím, přijde mi to trochu divné, ale tak, moje věc :D Na některých fotkách můžete Sophie vidět s takovým týpkem s vousama, to je pěkně prosím Nicolas Ghesquière, který je momentálně kreativním ředitelem módního domu Louis Vouitton, ale dříve spolupracoval se značkou Balenciaga a to v době, kdy s ní pracovala i Kristen Stewart. Mají pár společných fotek a já jsem si hned říkala, že toho chlapa znám, jen jsem si v první chvíli nebyla schopná uvědomit, odkud vlastně :D Co bych vám ještě pověděla. V Paříži bylo ten den fakt dost hnusně a pršelo podle candids, ale ty já nepřidávám, takže ty hledejte někde jinde, u některých mých zdrojů na ně můžete narazit, kdo by měl zájem. Potom ještě ta hrozně vysoká slečna, se kterou je Sophie na některých fotkách, to je Karlie Kloss. Což jsem netušila, kdo je... a vlastně mi to bylo celkem fuk, jen mě zaujalo, že je ještě o tolik vyšší, než Sophie, která je už tak dost vysoká sama o sobě :D Jinak tedy Karlie Kloss je modelka. Zkoušela jsem dohledat ještě kdo jsou ty další dvě slečny na fotkách, kde Soph sedí, ale bohužel se mi to nepodařilo, tak jestli to třeba někdo víte, můžete mě informovat. V galerii najdete 35 fotek, doufám, že se vám líbí.
* * * * * * *
Hello hello hello. I am ill. And I should definitely do something to school right now, but first I really want to publish something new, because Sophie appeared at one event recently - on March 9 - and I have bunch of photos from it. Sophie flew to Paris, because she was invited to Paris Fashion Week this year and was in the front row of Louis Vouitton fashion show. I think she looked absolutely incredible, dressed in... probably Louis Vouitton, surprisingly, I love this outfit very much. The guy who's in some of pictures with Sophie is Nicolas Ghesquière, who is a current creative director of the house of Louis Vouitton. He also worked for Balenciaga brand while Kristen Stewart was involved. I knew I know him, when I first saw these pictures. What do you think? Do you like what Sophie was wearing and how she looked? That very very high woman posing with Sophie and sitting next to Sophie, is Karlie Kloss, but I have no idea, who that is :D But I guess that it's a fashion model or something like that.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Game of Thrones - season 6: Official Trailer

8. march 2016 at 22:19 | Angie. |  Game of Thrones news
Konečně je to tady dámy a pánové! První oficiální a celý kompletní trailer k 6. sérii Game of Thrones! Čekala jsem na tohle tak hrozně dlouho a konečně je to tu. A vlastně ani nevím, jak se po shlédnutím mám cítit, protože jsem z toho možná spíš ještě víc zmatená a zděšená a totálně netuším, co od toho očekávat:D SPOILER talk začíná, takže kdo neviděl 5. sérii nebo to nečetl, tak si možná ani nepouštějte ten trailer :D ale teda ani nečtěte dál tenhle článek :D V tom traileru toho můžeme vidět hodně. Například můžeme vidět mrtvého Jona Snow... fakt by mě nebavilo hrát tolik různejch scén, kde jsem mrtvá :D Obdiv pro Kita Haringtona. Každopádně teda z nějakého důvodu Davos zřejmě ukradne jeho tělo před tím, než ho spálí, nebo já nevím... hm... proč asi? Všichni víme. Někteří toho ví víc, než jiní. Já viděla jednu fotku a jsem si tím v podstatě jistá no. Sansa je v tomhle traileru taky, je tam jen krátký prostřih a nemá tam žádný text, ale líbí se mi ten záběr na ní, přijde mi docela silný a hlavně se mi líbí, jak do té scény s ní začne mluvit Tyrion o velké hře. Jakoby tímhle střihem naznačovali, že Sansa se stane jednou z velkých hráček. Hlavně se mi líbí, jak Tyrion říká: "Jsi teď ve velké hře. A velké hry jsou děsivé." Ale je tam prostě furt Sansa, je to jakoby mluvil přímo k ní. Feeeeeeeels.. ano, jsem jejich fanda, no a co? :D No, můžeme po dlouhé době vidět Malíčka, taky můžeme vidět po jednosezónové pauze Brana. Vidíme Cersei, která z nějakého důvodu volí násilí a já si myslím, že vím z jakého. Vidíme i Tyriona, vidíme tam Dany, která je nejspíš v dost prekérní situaci :D No, ale kromě známých postav můžeme vidět třeba i kraťoučký prostřih ve tmě na někoho, kdo si myslím, že je Euron Greyjoy. Taky můžeme vidět vlajky Greyjojů. Jestli jsou to teda ony. Vidíme části nějakých bojů, vidíme spoustu věcí, ale zároveň se z toho nedá moc vyčíst. Vidíme i Aryu, která v jedné scéně vypadá, že už není slepá... v jiné zase, že slepá je, tak to se taky nějak dozvíme... Je to vážně nadupaný trailer, ale zároveň se z něj nedozvídáme příliš mnoho z děje, který nás čeká. Takže jsem stále neskutečně napnutá a už jsem ten trailer viděla asi 8x :D
* * * * * * * *
It is finally here ladies and gentleman. The first official full trailer for Game of Thrones, season 6! I was waiting for it for so long and all I've got is, that I am even more confused and scared, but it doesn't matter. Sansa is in this trailer too, in one scene when I'm sure it's her and in one, where I am not that sure it's her, running through the forrest in the second half. Not sure about that. Anyway. What we can see in this trailer. SPOILER talk for those who didn't see all episodes or didn't read the books. Well... we can see that Jon Snow is dead... we also can see, that somehow Davos probably stole his body for some reason. Ha ha ha. We know, WHAT reason. Come on! Whatever. Who can we see? Well... all the known characters, but also some new. We can see Bran back, after one season break. We can see Arya. Blind and... not that blind... or at least seems like not blind. We can see Danny... and it doesn't look that good for her. We can see Jaime and Cersei... choosing violence for some reason and I kind of think I know. We can see Tyrion talking about a great game and I kind of love how his voice talks when there is still a scene with Sansa, it's almost like he's talking to her. She will be part of the big game! Or it lets me hope for it. We can see a dragon. We can see a lot of things, including battles, including sex, including things that we don't have any idea what they mean. So... what can I say? It's Game of Thrones.


Interviews from Oscar's red carpet and Vanity Fair Party's carpet

1. march 2016 at 19:30 | Angie. |  Videos
Mám pro vás zatím jen dvě videa, ale časem nejspíš (doufám) přibudou další, protože vím o víc rozhovorech, které Soph na červeném koberci dělala, tak snad se objeví i někde tak, abych je mohla zveřejnit. To první vlastně není pořádně ani rozhovor, jako spíš takový sestřih z různých rozhovorů s celebritami, kdy ta, co rozhovory vedla, měla velkou fotku Leonarda DiCapria a lidé si měli stoupnout k té fotce a pomocí aplikace do mobilu se jim vyměnily obličeje :D a je to fakt vtipný, no Soph je tam ze všech asi nejdýl, protože měla dobré hlášky :D Nejdřív ještě před tím oficiálním sestřihem je tam jako lákadlo, a říká jako Leonardo: "Chtěl bych poděkovat Sophie Turner, protože je tím nejlepším, co mě kdy potkalo." :D Tak to mě docela zabilo :D A potom dál v tom videu je ještě jednou, kde je i začátek jejího Oscarového prostoru jakoždo Leo: "Chci poděkovat tomu medvědovi, protože se hodně zasloužil o mého Oscara." Dokonalost :D Já ji miluju. Tohle tedy pochází z červeného koberce ještě před předáváním cen.
* * * * * * *
I have for you just two videos for now, but I may add some in few days. I will search for more, but for now, just two, sorry. But great ones, I love both. The first one is actually not an interview, just a funny video, when the interviewer is using some application when she switched the celebrity face with Leonardo DiCaprio and Sophie is perfect there. She's in the very beggining, where she as Leonardo thanks to herself, that she's the best thing that ever happend to him :D And later there is also another part, when she as him thanks to the bear XD She's so amazing, I love her so much. This one is from the Oscars red carpet.


No, a to druhé video pochází z koberce párty, která byla po Oscarech pořádána Vanity Fair. Sophie tam mluví o svých šatech značky Galvan. Říká, že jsou z trvale udržitelného materiálu, tudíž jsou velmi ekologické, takže dělá něco dobrého pro životní prostředí. I ty, co měla na Oscarech, byly z takového materiálu, což je super. Soph pak říká, že bohužel prošvihla vyhlašování, ve kterém byla její kolegyně z X-Men: Apocalypse - Olivia Munn, protože byla zrovna na záchodě :D a docela jí to štvalo. Což se jí ani nedivím, taky by mě to mrzelo, ale co se dá dělat. Potom je hrozně roztomilá, protože se rozplývá nad Leonardem DiCapriem :D Já jsem teda nadšená, že Leo konečně vyhrál toho Oscara! :D Reportér se potom Sophie ptá, kdo je na druhém místě jejího listu celebrit, na které má crush. Soph na to odpovídá: "Eeee.. já nevím... Mám ráda Kristen Stewart. Je k sežrání." Awwwwwww. Moje oblíbená herečka, o které vedu blog, má ráda druhou mojí oblíbenou herečku, o které vedu blog, to je prostě... já vím, že je to hrozná blbost :D Ale mě to strašně potěšilo :D No, potom krátce mluví i o Game of Thrones, kdy si nemohla vzpomenout, kdy přesně začíná :D ale říkala, že to bude ta nejlepší série, což říká vždycky :D ale tentokrát myslím, že i díky tomu, že tahle série má být vážně dobrá pro její postavu, podle jejích slov, tak to i myslí vážně :D Respektive já myslím, že to myslela vždycky vážně, prostě jí to tak vždycky přišlo, že ty další série jsou pořád lepší a lepší :D Říkala, že jí trochu děsilo, že neví, co má čekat, jak už nejsou knížky, ale že když si přečetla scénář, byla nadšená.
* * * * * * *
So, the second video comes from the Vanity Fair Party after the Oscars. Sophie talks about her dress, that it's Galvan and that it is completely sustainable, so she's doing something good for environment. The interview asks her about Leonardo DiCaprio and she's so cute when she's fangirling over him. Then he asks, who's like the second one on the crush scale and Sophie says that she doesn't know, but then adds: "I like Kristen Stewart, she's hot." My baby loves by second baby, this is so cooooool. I'm crying. Well, not literally, but when she said that, I was like... awwwww. Whatever. Breathe. She also says, that she missed her friend Olivia Munn when she was presenting, because she was in the bathroom :D Then she also talks about Game of Thrones, of course, she's saying the same thing as always, that it's the best season yet, but I think that she means it every time :D she just never knows what's coming then. This season should be good for Sansa, so I also think this season will be really good. She says that she was a bit afraid, because she doesn't know what to expect without a book published, but she was very excited when she got the scripst.