January 2016

Gallery update 9.4: Screen Actors Guild Awards 2016

31. january 2016 at 16:57 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj všichni. Jak jsem slíbila, mám pro vás hordu fotek z 22. výročních Screen Actors Guild awards. Udělování těchto cen se konalo včera, 30. ledna v Los Angeles, a seriál Game of Thrones byl nominován v několika kategoriích. Za nejlepší drama seriál si cenu bohužel neodnesl, ani za nejlepší tým. Zato si cenu odnesl tým kaskadérů a dablérů z tohoto seriálu, takže k tomu jim gratuluji. Každopádně se tam objevila i spousta lidí ze seriálu. Kromě Sophie třeba Maisie Williams, Emilia Clarke, Hannah Murray, Kit Harrington, Gwendoline Christie, Alfie Allen a objevil se tam i Pedro Pascal, který tam tedy byl za jiný seriál, ale Soph s ním má jednu fotku, kterou najdete v galerii. Také ji na několika fotkách můžete vidět s herečkou Sarah Hyland. Uložila jsem celkem 79 fotek Sophie, což jsou v podstatě všechny, které jsem našla. Nemohla jsem zkrátka přestat, protože každá jedna z nich je úžasná. Sophie to totiž neskutečně slušelo, vypadala nádherně, překrásně a úžasně. Z těch šatů jsem nemohla, ty jsou prostě perfektní. Jsou od návrhářky Caroliny Herrera, boty a kabelku má potom značky Jimmy Choo. Všichni nosí boty Jimmy Choo, žádné překvapení. Vlasy měla tentokrát zvlněné a dané do culíku a musím říct, že to vypadalo opravdu skvěle. Tleskám jejím stylistům a jejímu výběru róby, vypadala úchvatně. Užijte si fotky, doufám, že se vám líbí alespoň zpoloviny tolik, jako mně :)
* * * * * * *
Hello everybody. As I promised, I have for you bunch of photos from 22nd Annual Screen Actors Guild awards. This event was yesterday and Sophie showed up there. Not just Sophie, but also Maisie Williams, Hannah Murray, Gwendline Christie, Kit Harrington, Pedro Pascal was there (one picture with him and Soph in the gallery), Alfie Allen, Emilia Clarke, producers... maybe more, I am not sure about it. For me Sophie is the most important thing at SAG awards. I have for you 79 photos from this event. Sophie looked absolutely stunning! I love her outfit, it is soooo beautiful! SHE is so beautiful. I said that to myself like ten times during saving these photos. I couldn't stop, because all are beautiful. Sophie wore Carolina Herrera gown with a Jimmy Choo clutch and shoes. The gown is very beautiful, I love it so much. Enjoy photos. I love every single one of them. Game of Thrones didn't win the SAG Award for the best show this year unfortunately, but the nomination is also a huge success and I am glad they ale attended SAG and that Sophie was one of those who showed up there.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 9.3: Entertainment Weekly Celebration honoring the SAG nominees

31. january 2016 at 0:06 | Angie. |  Gallery updates
Ahojte ještě jednou. Mám pro vás další článek, dneska jedu :D Teda... dneska, pro mě je další den, až když mezitím alespoň hodinu spím nebo začne svítat, takže já mám pořád ještě sobotu, i když už je po půlnoci. Sophie se po dlouhé době zase objevila na nějaké akci. Šlo o oslavu nominovaných na Screen Actor Guild, neboli SAG Awards, kterou pořádal časopis Entertainment Weekly. Sophie se na této akci objevila a nebyla sama. Spolu s ní tam byli i další herci z Game of Thrones, třeba Maisie Williams nebo Hannah Murray (Gilly), ale i další. Zatím se tedy neobjevily fotky, na kterých by Sophie byla s nějakými svými kolegy ze seriálu. Na pár fotkách je s jednou holčinou, ale já si nejsem tak úplně jistá, o koho jde, ale zkusím to zjistit. Sophie to každopádně hrozně moc slušelo. Nevím, co za značku jsou ty šaty, zatím se mi to nepodařilo najít, ale jsou opravdu krásné! Moc se mi nelíbí, jak má upravdené vlasy, ale jinak je ten outfit vážně skvělý a zbožňuju ho. Nemůžu se dočkat, v čem se Soph objeví na SAG :)
* * * * * * * *
Hello once again today. I have for you another article. And I will have another one tomorrow, I think. Sophie attended one event after quite a long time and she's also appearing at tonight's SAG Awards. I cannot wait for photos from that event, but for now I have for you these. Sophie and some other Game of Thrones cast like Maisie Williams, Hannah Murray and more attende Entertainment Weekly celebration that honours the nominees of SAG Awards. It was yesterday and Sophie looked amazing. I don't know what the dress was, but it looks amazing and I love it. It is very lovely and Sophie looks amazing. I would prefer if she had her hair made differently, but I loved the rest of her outfit. Enjoy photos, 30 in the gallery.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sophie says that season 6 is 'a really, really big one for Sansa'

30. january 2016 at 23:26 | Angie. |  Game of Thrones news

Ano, vidíte správně, zase jednou něco ze Sophielandu, a mám toho upřímně docela dost. Nejen jeden článek. Vlastně čtyři, uvidíme, jak to s nimi dopadne. Sophie před dvěma dny dorazila do Los Angeles a to z jednoho konkrétního důvodu, dnes večer je předávání cen SAG Awards, kam Sophie jde. Stejně tak i dost jiných lidí z Game of Thrones a já se na to hodně těším. Soph už se stihla včera objevit na jedné akci... možná to bylo už v pátek, nejsem si teď jistá, ze které už mám nějaké fotky a ještě dnes je chci přidat. Jde o oslavu SAG Awards pořádanou Entertainment Weekly a v rámci této akci Sophie dala i krátký rozhovor, ve kterém nakousla tak trochu téma 6. série Game of Thrones a to konkrétně tedy toho, jaká bude tato série pro její postavu, pro Sansu. Ne, že by to nebylo potvrzeno už dávno, ale tímhle ještě víc, že tedy Sansa s Theonem skutečně přežili pád z těch hradeb. V celém článku je pak ještě krátký komentář k 6. sérii, který obsahuje dost teorií a spekulací, ale také spoilery k 6. sérii, tudíž kdo nechce nic vědět, tak by to číst neměl. Varovala jsem vás. Teď už tedy k tomu samotnému rozhovoru.


* * * * * *
Sophie arrived to Los Angeles for SAG Awards two days ago. Some paparazzi photos were made but I am not publishing it, because this blog is paparazzi free. I will just tell you that she had amazing hoodie :D Anyway, she's in Los Angeles because of the SAG Awards. She's already appeared at one event, the Entertainment Weekly celebration of SAG Awards and also gave a short interview to Entertainment Weekly about season 6. She teased this season a bit. She didn't say mch, of course, she can't, but she said some interesting things and I also have some spoiler talk for you in a full article, so if you do not want to read it, then don't. But for now, the interview.





Game of Thrones - season 6 release date! + small gallery update

21. january 2016 at 19:35 | Angie. |  Game of Thrones news
Ahoj ahoj ahoj. Jak se máte? Dneska jen velmi rychle. Chci udělat nový design, protože tenhle už jsem začala pěkně nesnášet, ale před tím, než začnu, mám pro vás jednu krátkou informaci. Tenhle článek jsem začala psát už ten den, co jsem zveřejnila ten předchozí, ale nakonec jsem ho nedopsala, musela jsem se učit a už jsem ten den byla na netu moc dlouho i tak. Dneska se ale objevila ještě jedna věc, kterou jsem chtěla přidat, tak jsem si na to vzpomněla. Konečně bylo zveřejněno oficiální datum, kdy se začne vysílat 6. série seriálu Game of Thrones, ve kterém Sophie hraje postavu Sansy Stark a doufám, že ještě nějakou dobu bude :D Fakt se o ní bojím. GRRM potvrdil, že nestihne tu knížku vydat, takže se nedá vůbec předpokládat, co bude se Sansou, navíc její linku změnili, takže já se docela bojím... :D Každopádně první díl 6. série bude odvysílán 24. dubna 2016! Tudíž již za tři měsíce! Nějak nám to zase uteklo, co? :D Ozývaly se nějaké hlasy o tom, že to posunou až na konec května, ale nakonec na to nedošlo, za což jsem ráda.
* * * * * * *
Hello hello hello. How are you? Just very quickly today. I want to make a new design, because I already started to hate this one. But before I start, I want to write this article. I started to write this article the day I published the previous one, but I wasn't able to finish it, because I had to study. Well, I have for you something really exciting, the official release date of Game of Thrones, season 6, was finally said and it will be on April 24, 2016! There were some rumors about postponing it to May, but that didn't happen, which I am happy about.


Před pár týdny jsem zveřejnila tuhle stillsku z X-Men: Apocalypse, ale nebyla oficiální, pouze unikla a byla tedy v docela špatné kvalitě. Dneska jsem ale narazila na krátký rozhovor se Sophie, kde mluví o své roli v tomto filmu a který vám chci přeložit a spolu s ním se objevila i tahle fotka konečně v pořádné kvalitě, tak jsem ji jen tedy vyměnila v galerii, ale píšu tu o ní, kdyby měl někdo zájem si ji prohlédnout nebo osvěžit paměť :D Nemůžu se toho filmu dočkat, jsem na Soph fakt zvědavá :) A já obecně žeru X-Meny, takže bych se těšila i bez Soph...
* * * * * * *
I did publish this picture few weeks ago but it wasn't official. Now it was finally published in higher quality and officially, so I updateded in the gallery. You can check it out in better quality, I am also working on a translation of one short interview with Sophie. I love this picture, I cannot wait for her in the X-Men movie, I truly can't.

imagebam.com

Gallery update 9.2: Bunch of some new photos

15. january 2016 at 19:42 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj. Jak se máte? Já vím, já vím, nebyla jsem tu zase dlouho. Od 28. prosince. Ani jsem vám nepopřála vše nejlepší do nového roku. Tak to dělám te. Vše nejlepší do nového roku 2016, ať se vám během něj jen a jen daří. Ačkoliv tenhle rok začal tím, že umřel David Bowie a včera jen asi týden potom i Alan Rickman, kterého jsem milovala od dětství jakožto Severuse Snapea, tak nevím, co si mám o tomhle roku myslet. No nic. Říkala jsem si, že bych asi měla něco přidat... jenomže je to těžké no. Nic moc nového se totiž v Sophielandu neděje. Respektive možná ano, ale já o tom nevím. Za těch pár týdnů se ale nashromáždilo pár fotek, tak jsem se konečně dokopala k tomu je přidat. Mám pro vás celkem 14 fotek. 6 je osobních, 6 je s fanoušky a k těm dvěma posldním se ještě dostanu. Ty čtyři osobní, co jsou v téhle aktualizaci, pochází z wrap párty po dokončení natáčení 6. série Game of Thrones. Můžete Soph vidět na fotkách s Maisie Williams, s Emilií Clarke a na poslední fotce můžete vidět Soph, jak olizuje (jako byste to taky nechtěli udělat:D) obličej Kitu Haringtonovi. Z téhle fotky umírám. Co vůbec dělá na wrap párty, když tam nehraje, hm? HM? No všichni už ví, že Jon Snow je naživu :D Nevadí. Každopádně tedy GRRM potvrdil, že Winds of Winter nevyjde před tím, než bude vysílána 6. série, tudíž je to všechno v kelu a čekají nás hodně velké změny, protože to znamená, že ještě ani nezačal se 7. knihou... Já vím, že kdyby čekali, až dopíše všechny knihy, tak to možná nikdy točit nezačnou a k tomu by neměli ten úžasný cast, který mají teď, ale na druhou stranu mě to prostě trochu štve, že mu to trvá tak dlouho dopsat a že seriál knihy předběhne. Třeba aspoň lidi přestanou držkovat, že to neni podle knihy, když to ani nebude mít jak bejt podle knihy, až na to základní nejdůležitější, co GRRM Davidům řekl, pro případ, že by umřel dřív, než to dopíše. Ty poslední dvě fotky jsou potom ze zákulisí natáčení pořadu jménem PowerShift, který má Sophie uvádět a jde o edukativní seriál, který by měl poukázat na pozitivní vliv sociálních sítí tím, že uvede skutečné případy, kdy sociální sítě někomu skutečně změnily život k lepšímu. Moc se na to těším, věřím, že Soph je pro tuhle práci ideální, vzhledem k tomu, že je z té generace dětí, kdy sociální sítě přicházely a zároveň je příznivcem sociálních sítí. Moc jí to na těch fotkách sluší :) Fotky s fanoušky jsou pak jako obvykle hrozně roztomilé, tak určitě koukněte i na zbytek v galerii.
* * * * * * * *
Hello. How are you? I know, I know I hear you. I wasn't here for a long time. I didn't even wish you happy new year. So I am doing it now. Happy New Year 2016. All the best. I had a feeling that I should probably write something, but unfortunately, there are not many things going on around Sophie, so all I usually get are instagram pictures. And that's actually exactly what I have for you now. 14 new pictures. Six personal photos. The four you can see in this update are from the Game of Thrones wrap party. You can see Soph there with Maisie Williams and also with Emilia Clarke and in the last picture, you can see Sophie licking (who wouldn't like to do it right?) Kit Harington's face. Why was he at the wrap party when Jon Snow is dead? Hm? HM?!! He's not, obviously, everyone knows that. GRRM annonced that Winds of Winter will NOT be finished before the 6th season comes out, so major changes are coming. Maybe not in the sixth season yet so much, but in next seasons definitely. I hate that... but if they started to film it after he wrote all of them, we wouldn't have this amazing cast. Sophie wouldn't play in it... and who could expect, that he will not be able to finish the sixth book during so many years. Well, everyone, because he writes his books freaking long, but... still. Whatever. I love these photos so much. Last two photos are from the behind the scenes of making the webseries called #PowerShift that is Sophie supposed to host. She looks gorgeous and I cannot wait for this project. And fan pictures of course, as usual, cute as hell :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com