December 2015

Gallery update 9.1: New outtakes + nes X-Men still

28. december 2015 at 16:52 | Angie. |  Gallery updates
Ahojte všichni. Po pár dnech jsem se konečně dokopala k tomu, abych napsala nějaký ten článek. Mám pro vás víc fotek, než jsou jen tyhle čtyři, ale tak trochu si je schovávám do zásoby pro případ, že by se teď zase nějakou dobu nic neobjevilo. Co jinak Vánoce? Jak jste se měli? Já mám před sebou ještě nějaké návštěvy a dneska jdu do divadla, tak už se těším :) Jako první mám pro vás celkem čtyři fotky. Tři z toho jsou nové fotky pro časopis The Untitled Magazine, které pořídil/a Jessie Craig a mně se hrozně moc líbí, jsou úžasné :) Hrozně se mi líbí, trochu doufám, že se objeví ještě víc, ale celkem o tom pochybuji no. Ale jsou skvělé :) Ta poslední fotka je nová stillska z X-Men: Apocalypse, ve kterém Sophie hraje Jean Grey. Váhala jsem, jestli tu fotku zveřejnit, protože nebyla zveřejněna oficiálně. Někdo jí někde vyšťoural a zveřejnil bez dovolení. Ale stejně už je všude, tak jsem jí sem dala, protože je skvělá :D
* * * * * * *
Hello everybody. After few days I finally found some time to write another article. I have some more pictures than these, but I want to keep them a bit longer, so I have something to write about in case there is nothing else. How are you? How about Christmas? Mine was fine :) I have for you now four photos. Three of them are new outtakes from The Untitled Magazine taken by Jessie Craig. I love all of them. I kind of hope some more will show up, but I doubt that. The last photo is a new stills photo from X-Men: Apocalypse of Sophie as Jean Grey. I didn't know if I should publish it, because it leaked, it was not officially published, but then I decided... well... whatever! It's already everywhere around internet, so why not? I love that picture, I can't wait to see Sophie in this movie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Merry Merry Christmas.

24. december 2015 at 16:50 | Angie. |  Diary

Štědrý večer ještě nenastal, ale Štědrý den ano a musím se přiznat, že dneska už trochu tu vánoční náladu mám. Tenhle rok mě to nějak moc nechytalo. Ale přeci jen jsme zdobili stromek, pouštěli si nějakou tu vánoční hudbu, měla jsem k snídani vánočku, na stole voní cukroví, balila jsem dárky a tak vůbec. Stromeček máme krásný jako vždycky, kdo by se na něj chtěl kouknout, může na mém instáčgramu. Přemýšlela jsem o tom, jaká si dám letos předsevzetí, když se blíží i ten Nový rok, ale zhodnotila jsem, že asi žádná. Proč? Protože je stejně nikdy nesplním a pak z toho mám akorát blbej pocit. Dneska je Štědrý den a já už se nemůžu dočkat večeře, protože náš bramborový salát a smažený kapr je naprosto dokonalý, spolu s hrachovou polévkou, kterou jím tedy dneska jen já, protože nemám ráda rybí. Nevím proč, ryby miluju, ale ta polévka mi zkrátka nechutná, nemůžu si pomoct. A potom už bude čas na dárečky. Letos se upřímně víc těším na to, až si rodiče a brácha rozbalí ty dárky ode mě, než až si rozbalím dárky já. Ne, že bych se netěšila, jsem zvědavá, mamka vždycky vymyslí něco super a i kdyby ne, tak jsem si toho napsala celkem dost, aby měla z čeho vybírat, tudíž se samozřejmě těším na nálož knížek a tak... Těším se ale, co řeknou na ty dárky ode mě. Taky vím, že pod stromkem nenajdu to, co bych tak hrozně chtěla už několik let, protože si rodiče myslí, že je to kravina, tak ne, že bych byla vyloženě zklamaná z toho, co dostanu, to ani náhodou, budu jistě nadšená, ale přeci jen mě to asi i tenhle rok bude trošičku mrzet.


To ale rozebírat nebudu, protože si pak připadám nevděčně :D Každopádně vám píšu proto, že vám chci popřát veselé Vánoce, abyste si dnešek a i další vánoční svátky užili, pokud tedy Vánoce slavíte. Pokud Vánoce neslavíte, tak si užívejte volno. Hlavně hodně té rodinné pohody a žádnou kost v krku, to je to nejdůležitější. Stromek by vám taky nemusel chytnout a užijte si nálož vánočních pohádek v televizi, mě osobně tenhle rok spíš trochu rozčilují :D Ale na Tři bratry se večer určitě kouknut. Mějte se krásně a užívejte, co to dá. Snad máte větší vánoční náladu než já, přála bych vám jit z celého srdce, tak snad se máte fajn :) A dejte pak vědět, co vám nadělil Ježíšek a jak jste se měli, budu ráda. Vím, že jsem tu teď v poslední době zase moc nebyla, ale mám zase nějaké novinky k přidání, takže během prázdnin se tu snad objevím :) Zatím se ale mějte famfárově a užívejte Vánoční atmosféry :)


X-Men: Apocalypse - first official trailer

11. december 2015 at 17:16 | Angie. |  Videos
Opravdu jsou Vánoce. Včera jsem k nim dostala první trailer na jeden film s KStew a dneska mám konečně zase co psát na blog o Sophie, jupííí! Konečně mám pro vás oficiální verzi traileru k filmu X-Men: Apocalypse, ve kterém Sophie hraje roli mladé Jean Grey. Už jsme jakousi verzi traileru mohli kdysi vidět, ale nebyla to úplně ta samá verze jako tohle, myslím, že tam něco přibylo a navíc byl teda hrozně nekvalitní, protože byl natočen pouze nějakým fanouškem na Comic Conu a následně byl smazán z youtube. Teď už se nemusíme bát, že by ho někdo smazal, protože tenhle je ofiko. Jsem hodně zvědavá na tenhle film a jsem neskutečně ráda, že se Sophie stala tohohle všeho součástí, protože mám X-Meny neskutečně ráda, všechny, nejen ty staré. Přestože mě trochu sere, že Bryan Singer ignoruje svoje vlastní filmy :D Hlavně tedy v lince, která se týká Mystique. Je to tím, že ten její příběh z doby, kdy byla mladá, vymysleli až když se rozhodli točit ty nové, neměli ho připravený už když točily ty staré, takže ty staré filmy s tím vůbec nekorespondují. Teda takhle, ještě bych zvládla fakt, že by měl být Magneto podle starých filmů nejspíš starší než je, ten věkový rozdíl působí ve starých filmech větší. Ale ta ok, to nebudu řešit... ale jde o její osobnost... ve starých filmech je jí nějakej Charles úplně u zadnice a vlastně k sobě nejspíš ani jeden nemají žádný bližší vztah, přesto v těhle nových spolu vyrostli a Mystique ho očividně miluje jako svého bratra. Tohle mě trochu rozčiluje no... ale tak třeba se stane něco, co z ní udělá mrchu kterou je ve starých dílech. No nic. Sophie má v tomhle traileru tři scény, ve kterých je vidět, z nichž hned v té první dokonce i mluví :D A já se nemůžu dočkat, jsem fakt zvědavá :)
* * * * * * *
It's really Christmas. Yesterday, I got first official trailer to one of Kristen's movie and today Sophie. Yahooo! I finally have for you official version of an official trailer to the newest X-Men movie. We've seen some trailer sooner, but it was just for Comic Con visitors, it wasn't as long as this one and it was also deleted from youtube. So right now I finally have for you official trailer to X-Men: Apocalypse, in which Sophie plays character of Jean Grey. I am very curious what they are going to do with her in this movie. I am so happy she became part of this universe, because I love X-Men. I am just quite angry at Bryan Singer, because he's ignoring his own movies, that is just riddiculous. Mystique ended up with Eric, she was younger than him, which she is in the new movies, but she could be his daughter in old movies, maybe even grandaughter :D I am happy thay made a new story for her, but I really don't know how could she possibly became who she became in the old movies, it just doesn't fit. Well... as in the comics universe where are billion versions of one character, I will take this as an alternate universe or something :D I would get over the age, I don't know how old is Magneto supposed to be, but the personality is totally different. She doesn't care for Charles in the old ones, because they made up this story of theirs after the first films were made. Whatever, Sophie is in this trailer, she has there one line only, she's seen in three scenes, I think and I love this trailer, so check out.


Game of Thrones - season 6 first teaser

4. december 2015 at 21:54 | Angie. |  Game of Thrones news
Ahojte všichni, tentokrát se vám hlásím o něco dřív než za tři týdny. Něco málo se objevilo a tak jedno z toho dneska i zveřejním. Pak mám nějaké věci na druhý blog, takže to dneska musím prostřídat. Byl zveřejněn první oficiální plakát k 6. sérii Game of Thrones, na kterém je Jon Snow a samozřejmě vyvolal nekonečné diskuze o tom, jestli je mrtvej nebo není. Já vždycky říkám, že je mrtvej, ale jak víme, smrt v GoT není zrovna trvalá vlastnost... ale především teda stojím za tím, že je úplně zbytečný to řešit teď, když se to stejně dozvíme až když vyjde kniha (ha ha) a 6. série... Takže tak. Jen pár dní po plakátu byl zveřejněný i první teaser, ale ten mě teda spíš zklamal. Protože je to jen sestřih starých scén, do kterého někdo něco říká, nejspíš tříoká vrána a pak Bran, ale jinak nic nového pod slunce. Ale tak... co no. Každopádně teda Bran má pravdu, nikdo netuší, co se stane, ani čtenáři knih a to mě docela frustruje :D
* * * * * * *
Hello everybody, this time bit sooner than after three weeks. Some news appeared, so I have for you now one article, that is about Game of Thrones. First official poster was published and it caused huuuuuuuuuuge discussion about Jon Snow's death. He is not dead, that's what I always say, but we will not know for sure until the first episode of season 6, so why care so much about it now? Maybe till the official trailer... who knows. But there was a teaser published, but it is kind of disappointment, because it is full of old scenes and during that someone talk. That's the only thing new. But it confirms that Bran is coming back in season 6... Well, the line Bran says in this teaser is pretty accurate... "They have no idea what's going to happen." No one knows. Not even book readers, that sucks :D We will see.


"Pozorujeme a posloucháme a vzpomínáme. Minulost již byla napsána. Inkoust je suchý."
Bran: "Nemají nejmenší tušení, co se stane."