October 2015

Sophie is now filming in Northern Ireland + 1 fan picture

24. october 2015 at 23:09 | Angie. |  Game of Thrones news
Okej. Tohle je tak nějak trochu matoucí, ale mám pro vás nějaké ty novinky, které vedou k nějakému závěru, ke kterému jsem ale ještě zatím nějak nedospěla, ale snat dospěju, až dojdu na konec :D Díky L. jsem se dozvěděla nějaké novinky a to, že mi poslala odkaz na jeden článek, mě hrozně dojala a moc ti za to děkuju, protože to od tebe bylo krásný gesto, kterého si moc vážím :), tak mě tím zároveň i nakopla k tomu, abych trochu propátrala a urovnala si to, co vím, ale nebylo toho dost na vlastní článek. Ale teď už toho dost na článek je. Je pár věcí, které se objevily, které naznačují, že Sophie je momentálně v hlavním městě Severního Irska a jedním z hlavních center natáčení Game of Thrones, v Belfastu a v okolí. Bylo to takové podivné, protože podle toho, co jsem věděla, tak měla být na dvou místech zároveň a to mi nějak nesedělo. Nakonec se ale na tiskové konferenci projektu, o kterém vám napíšu později nebo zítra, objevila pouze za pomoci videa a tak klidně mohla být na dvou místech zároveň. Včera jsem také objevila asi nejnovější fanouškovskou fotku, kterou pro vás mám teď a kterou bylo potvrzeno, že Sophie skutečně je v Belfastu. Což znamená, že aktuálně natáčí 6. sérii Hry o trůny! Což znamená, že Sansa si nezlámala vaz, když s Theonem skočili z hradeb Zimohradu. To jsme ale všichni věděli už dřív, protože Sophie už něco málo pro 6. sérii natočila, nebo alespoň byla v Belfastu, když už probíhalo natáčení seriálu. Problém u Sophie je ten, že sice máme informace o tom, že je v Severním Irsku a že natáčí, ale fotky z natáčení jaksi neexistují. V podstatě je jich letos mi přijde o dost míň než jich bylo dřív. Z Chorvatska jich je třeba podle mě trochu víc, než z Belfastu, tam se asi není tak snadné dostat, nebo nevím. Tak třeba se něco objeví, uvidíme. Každopádně mám i nějaké spoilery, co se týkají seriálu, které jsou shrnuté v celém článku, tak se tam koukněte, pokud vám spoilery nevadí a pokud ano, tak máte možnost to vynechat. Pro takové z vás alespoň tedy informace o tom, že Sophie točí a fotka jako důkaz.
* * * * * * *
Okay. This is quite confusing, but I have for you some news, that lead to some conclusion, that I didn't figure out yet :D I hopefully will by the end of this article. Thanks to L., I have something to write about and it was very sweet and amazing, so thank you for it! She gave me a link to one article, thanks to which I can write here, so I have news, which makes me so gratefull and happy. I love you for it. According to some clues, it looks like Sophie is now in Belfast, filming Game of Thrones. There are also some spoilers about where she's supposed to film and with who, so this part will be in the whole article, so you can chose to read these spoilers or not. There were some speculations about it, because she was supposed to be on one press conference to her new project, which I will talk about later, but in the end, she appeared there just by a video. And this picture showed up the same da and it comes from Belfast, so it's official. Sophie is now in Norhern Ireland filming another season of Game of Thrones! It means that Sansa didn't broke her neck after the jump. Not that I was thinking she did. She was in Belfast earlier this summer, so it was quite obvious that Sansa lives. What we don't know is how will her storyline continue. And that is something I will write about in the whole article. This picture I have for you is the one with a fan confirming she's in Belfast right now.

imagebam.com

Gallery update 8.8: New picture for The Untitled Magazine + one photo with Maisie Williams

21. october 2015 at 22:28 | Angie. |  Gallery updates
Už jsem tu zase nějakých pár dní nebyla, já vím, že jsem v tomhle hrozná, ale se Soph je to prostě trochu složitější. Pořád doufám, že se to časem trochu zlepší, snad dřív, než mě tahle novinková ticha přestanou bavit a já tu s tím praštím :D Každopádně mám pro vás dneska alespoň něco. Jsou to dvě fotky, přičemž první je nová fotka z photoshootu pro The Untitled Magazine, který nedávno nafotila a ze kterého jsem i jednu fotku použila na nový design. Ten photoshoot působí tak podzimně, což se mi hrozně líbí, a tahle fotka je asi nejkrásnější z těch, které v tom shootu jsou, což mě trochu mrzí, že se neobjevila dřív, protože bych ji skoro použila na nový design radši než tu, kterou jsem použila, ale nevadí :D Mám jí holt v zásobě. Na té fotce je Sophie opravdu krásná, ale není v příliš dobré kvalitě, tak doufám, že se brzy objeví v nějaké lepší. Ta druhá fotka potom pochází z nočního klubu Cirque le Soir, kde byla Sophie před nějakými pár tny v Londýně spolu se svou kamarádkou herečkou Maisie Williams. Na téhle fotce jsou obě dvě spolu a je prostě skvělá! :) Je tu jedna věc, na kterou se v brzké době můžete těšit, jde o to, že se možná rýsuje nějaký další projekt pro Soph, ale zatím o tom moc nevím, takže než zjistím ví, tak vám o tom raději psát nebudu, abych něco nezmrvila :D Ale snad se brzy dozvím víc :)
* * * * * * *
I haven't been here again, I know. For quite a long time, but you know how it is with Sophie. Today I have for you just two photos, just a small gallery update, no bigger news these days and also no time these days, I am quite busy recently. I have for you right now one new photo taken for The Untitled Magazine. I love it even more than the one which is on the new design. I love whole photoshoot a lot and I hope that these photos will show up soon in better quality. I feel like they have very autumn atmosphere, which I love. I also have for you one new picture from Cirque le Soir night club with Maisie Williams, which is great and I love it. There actually is one thing that is going on with Sophie right now, but I do not know much about it yet, it looks like a new project, but before I write about it, I need to find out more. But it could be very exciting.

imagebam.com
imagebam.com

Gallery update 8.7: At Cirque Le Soir night club

14. october 2015 at 22:43 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj ahoj ahoj. Tak jsem tady tedy znovu s tím duhým článkem, který čítá šest fotek, které se objevily dneska na internetu. Respektive se možná objevily už včera, ale já jsem je našla až dneska. Nicméně jsem z nich nadšená, protože jsou zaprvé skvělé, vtipné a roztomilé zároveň, ale i proto, že se konečně zase něco objevilo trochu jiného, než fanouškovské fotky a nic jiného :D Ne, že bych měla něco proti fanouškovským fotkám, ale nemůžu si fotky s fanoušky ulejvat donekonečna, jak jste viděli v předchozím článku :D No, každopádně, před dvěma dny večer a následně teda nejspíš i v noci, navštívila Sophie jeden noční klub v centru Londýna. Nevím, jestli jsem vám tu o tom psala, ale Sophie se před nějakou dobou odstěhovala od rodičů a aktuálně bydlí sama v Londýně, což si teda v jednom rozhovoru pochvalovala, ale osobně si myslím, že asi domů jezdí za rodinou a přáteli docela často, protože i sem tam postne nějakou tu fotku a tak. Hlavně teda bych řekla, že asi bydlí v bytě, tudíž Zunni zůstala na starém bydlišti s jejími rodiči a tak jezdí za ní. Kdo by náhodou nevěděl, tak Zunni je pes, který v první sérii Game of Thrones hrál zlovlka Sansy, Lady. Poté, co byla Lady popravena, Sophie a její rodina adoptovali fenku Zunni. Samozřejmě nemůžu říct, jestli to tak je, ale přijde mi, že Sophie má se svou rodinou blízký vztah a jistě má v původním domově spoustu přátel. No, každopádně zpět k věci. Sophie byla spolu s Maisie Williams v jednom nočním klubu v Londýně, který se jmenuje Cirque Le Soir a určitě to má být nějaký klub na styl známého Cirque du Soleil, i podle fotek z interiéru a tak vůbec. A z toho večera, kdy tam obě byly, vzniklo nějakých pár fotek, které pro vás dneska mám. Pět z nich je oficiálních, z nichž tyhle čtyři, co jsou v tomhle článku jsou se Soph, jedna v galerii je s Maisie Williams, protože mi přišla vtipná a jedna tak je neoficiální, nejspíš vyfocená nějakým fanouškem nebo tak něco, ale říkala jsem si, že vám ji sem hodím taky. Ty fotky se mi hrozně líbí, protože jsou takové prdlé, ale zároveň hrozně super a Sophie to tam hrozně sluší :) Tak doufám, že se vám líbí alespoň z poloviny tak, jako mně :D Myslím, že minimálně jedna z nich půjde na příští design... :D
* * * * * * *
Hi hi hi. So, I am here again with the second article, with six photos that showed up today... maybe tomorrow, I found them today. In the evening, two days ago, Sophie visited one night club in central London. I am not sure if I wrote you about that, but Sophie moved to London earlier this year, or maybe even last year already, I am not sure, but I think this year. And she moved to London, so she now lives on her own, which she said is very exciting for her, but in my oppinion it can also be quite sad... but I am sure she visites her parents and family and friends very often. I have this impression of her, that she really loves her family and is very bound to them, maybe she's not, but from how she talks about them, I guess it is this way with her. Anyway, I am not here to talk about her living but about these 6 photos. Just five of them are actually with Sophie, one of them is with Maisie Williams and it is in the gallery. So, two days ago, Sophie and Maisie visited one night club in London which is called Cirque Le Soir, which is probably supposed to be somehow alike famous Cirque du Soleil, I guess, according the photos. It looks like pretty cool night club and they have taken some pretty cool pictures of Sophie inside this night club. I truly love these pictures so much. Especially the first and the fourth one. But all of them, they are all amazing and Sophie looks so cute here. So I hope you like these pictures too. In the gallery there is another one, which is not official, but taken by some fan or someone who works in that club, but not the official photographer, but I published it anyway.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 8.6: Seven photos with fans

14. october 2015 at 22:17 | Angie. |  Gallery updates
Ahojte moji drazí, jak se máte? Dneska mám pro vás dokonce dva články, což se zdá téměř neuvěřitelným, já vím. Nevím, jestli bych si neměla alespoň jeden z nich nechat na jindy, ale tak nějak... se mi nechce. Kdo ví, kdy budu mít čas zase něco přidat. Zítra i v pátek sice možná budu mít trochu čas, ale o víkendu určitě ne, takže to radši nechám na dnešek, jak jsem i původně plánovala :D To jsem to hezky shrnula. Dneska mi odpadla škola, takže jsem nikam nemusela, nakonec se z dneška ale stal vážně divnej den. Spala jsem asi 10 hodin, ale spala jsem tak blbě, že jsem celý den úplně vyřízená. Zdály se mi úplně šílené sny, které by zas bylo skoro záhodno sepsat a pak z nich napsat román, protože byly vážně docela šílené. Potom jsem šla k doktorce, pak do práce, kde jsem byla asi jen dvě hoďky, protože mi bylo blbě... a pak jsem prakticky celej zbytek dne jen ležela, protože mi bylo blbě. Takže jsem sice měla volnej den, ale nic jsem neudělala, i když pár věcí by skoro bylo záhodno. No, ale teď jsem se vybičovala k tomu, abych zapnula počítač a projela, jestli není něco nového a hle, skutečně je. A nejsou to tyhle fotky :D ale až ty, co budou v tom dalším článku. Ty fotky, které mám pro vás teď, jsou fotky s fanoušky a pocházejí tak nějak... porůznu. Některé jsou novější, některé trochu starší. Ta první tady a ta čtvrtá jsou asi nejnovější, pochází z jednoho dne, tedy asi ze včerejška nebo z nedávné doby, přesně taky nevím. Na první můžete spolu se Soph vidět i její kamarádku a kolegyni z Game of Thrones, Maisie Williams. O tom, kde společně byly, se ještě zmíním v tom dalším článku. Každopádně fotky jsou všechny hrozně skvělé, je super, že Sophie nevadí, když si fanoušci řeknou o fotku. Navíc všichni vždycky tvrdí, že je hrozně milá a skvělá a nohama na zemi, i když je známá, což mě vždycky hrozně potěší. Chtěla bych mít někdy štěstí a taky ji potkat. Třeba jednou, budu na tomhle světě snad ještě nějakou dobu. V listopadu bude v Praze natáčet film Kristen Stewart, takže pokud tu potkám, tak možná umřu na místě už v listopadu, ale to nic nemění na tom, že i Soph bych hrozně ráda viděla :)
* * * * * * *
Hello my friends, how are you? I have for you two articles today, which seems to be almost unbelievable, I know :D I had quite a weird day today. I slept more than 10 hours, but I slept so badly, that I was tired whole day. Tired and quite sick. I spent two hours in my part-time job, but then I was sick, so I went home. I can say that I had a free day, because I didn't have school today, but I didn't enjoy it very much, because I was feeling really bad. Right now I am excited, because something did show up and I am happy about that. I am not talking about these photos but about those I will publish after this article. Right now I have for you some photos with fans. Some are newer, some are older, I just didn't publish them at time they were new. The first one here and the fourth one are the newest ones, you can notice Sophie's white top. And you can also see Maisie Williams in the first picture, which is great :) I love all these photos, Sophie is so sweet, all fans are saying that, which makes me love her even more. I wish I could meet her one day. Yesterday I found out, that Kristen Stewart will film her next movie in Prague and I almost died from happiness. If I meet her, I will die, so I will never have a chance to meet Sophie too, but I would love to so much.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Gallery update 8.5: New personal picture

13. october 2015 at 20:59 | Angie. |  Gallery updates
Udělám něco i z ničeho :D Našla jsem před pár dny tuhle fotku a uvědomila jsem si, že nemůžu očekávat, že se objeví něco nového v nějaké blízké době, a tak jsem se rozhodla, že ji přidám, protože je prostě perfektní. Sophie má celkem hodně osobních fotek, protože má veřejný twitter i instagram a nijak se za své fotky nestydí, což je super, ale nikdy jsem si ještě nenašla úplně čas je nějak hromadně zveřejnit. Sem tam se ale objeví nějaká výjimečná, kterou prostě přidat musím. A takovou je právě i tahle. Během natáčení filmu Barely Lethal se Sophie velmi spřátelila se svou kolegyní z filmu Hailee Steinfeld. Ve filmu sice hrály rivalky, ale skvěle si sedly a staly se z nich velké kamarádky, které jsou stále v kontaktu a sem tam se jim i podaří se sejít. Jako právě před pár dny. Byly společně vyfoceny na procházce v Hyde Parku. Z toho vám sem fotky nedám, protože jsou to paps, ale mám pro vás alespoň jednu, která paparazzi není. Je to osobní fotka, kterou zveřejnila Hailee Steinfeld na svém oficiálním twitteru, možná i instáči, to nevím :D Každopádně je prostě hrozně roztomilá, je na ní Soph společně s Hailee v obětí a je to dokonalá fotka :) Snad se vám líbí :)
* * * * * * *
I will make something from nothing :D I found this picture two days ago and when I realized that I cannot expect that something is going to show up, I decided to publish it alone as it is. Sophie has quite a lot of personal pictures, which I don't publish very often, because I want to do it together one day. But I couldn't resist and not publish this one, because it is just perfect. Sophie was spotted few days ago in Hyde Park in London alongside with her co-star from Barely Lethal - Hailee Steinfeld, but I will not publish those paparazzi pictures. What I have for you is one personal picture, which was published by Hailee on her official Twitter account with her and Soph sharing a hug. They came along pretty well together, they became really close friends and I am happy they are keep seeing each other and this picture is just so sweet. And I love that Sophie's hat, that's perfect.

imagebam.com

Sophie talks about 'Mary Shelley's Monster' and more at BAFTA TV Tea Event

11. october 2015 at 21:28 | Angie. |  Videos
Ahojte lidi, jak se máte? Na tenhle a ještě jeden podobnej článek jsem se připravovala už dlouho, ale pak jsem byla pryč a potom začla škola, tak jsem se k tomu nějak nemohla dokopat. Znáte to. Mám pro vás nějaká videa z BAFTA TV Tea, což je akce, která se konala 19. září a které se Sophie samozřejmě zůčastnila, jinak bych neměla co psát :D Z této akce vznikla i nějaká videa a dvě z nich mám tady pro vás, protože to třetí někdo smazal z youtube, takže musím ještě pohledat. Líbí se mi hlavně to první, protože po dlouhé době bylo prolomené mlčení a Sophie se zmíní o filmu Mary Shelley's Monster. Moderátorka se jí na to zeptá, za což jsem neskutečně ráda. Sophie říká, že zatím ještě nic netočili, ale pořád je to v procesu, že ten scénář je hodně zajímavý a doufá, že to bude skvělé. Také prozrazuje, že stále probíhá obsazování dalších rolí a že se na to moc těší. V druhém videu mluví o tom, jak je vděčná, že je součástí něčeho, jako je Game of Thrones, hlavně v době, kdy se televizní show tak vyhouply na výsluní a mají takový velký prostor a vliv. Potom se jí také jedna z reportérek ptá, v jakém žánru mimo toho, co už hrála, by si chtěla zahrát. Sophie na to říká, že by si hrozně ráda zahrála v nějaké komedii Judda Apatowa nebo v něčem podobném. Ne, že by si myslela, že je tak vtipná, dodává, ale že by ji to skutečně bavilo, jen neví, jestli to má v sobě. Cokoliv s Paulem Ruddem nebo Kristen Wiig by podle ní bylo skvělé. Rozhodně se koukněte, protože Soph je v těch videích jako obvykle roztomilá a krásná :D Líbí se mi, že je taková nezkažená tou slávou, jak v tom druhém videu říká, že neví, jestli je tak dobrá a reportérka, že určitě jo, že to v ní je a Soph jen tak: No.. já nevím... Ona je prostě zlatíčko.
* * * * * * * *
Hi guys, how are you? I was preparing to publish these videos for quite a long time, but it was a bit complicated because of school and because of that I was gone for last few days of September, so I have them for you right now. It's two of them and they are both from BAFTA TV Tea which was on September 19, 2015. In the first video she talks about Mary Shelley's Monster, which is a movie in which she should play the main character of Mary Shelley and Jeremy Irvine should play Percy Bysshe Shelley, her husband. As you may know, Mary Shelley was a writer who created Frankenstein's monster. After months, Sophie finally breaks the silence, so we know now that she's still part of the project and that the project is still alive, which I am really excited about. In the second video, Soph talks about how she's really happy about being part of this amazing show and also about what kind of role she would like to play, she said that she would love to play in some Judd Apatow's comedy or something like that, anything with Paul Rudd or Kristen Wiig. So check out, she's once again super cute in these videos.2 years online.

11. october 2015 at 13:51 | Angie. |  Diary

Ahojte lidi. Dneska je 11. října a já jsem zapomněla na narozeniny tohoto blogu. Už zase :D Stejně jako vloni. Tenhle blog 3. října oslavil své 2. narozeniny, ke kterým se nějakým zázrakem propracoval jakš takš aktualizován. Se Soph je to těžké a já jsem ráda, že jsem dosáhla dvou let, i přesto, že občas mi chybí nálada něco vymýšlet, když zrovna Soph nemá vůbec žádné novinky. A jsem ráda, že vy tu se mnou jste a ještě pořád sem občas zajdete i přesto, že tu články nepřibývají zrovna každý den. Miluju Sophie a zaslouží si mít nějakou fan stránku a vy si zasloužíte o ní něco vědět, pokud ji máte rádi, ale ne vždycky je to snadný. Doufám ale, že se tu sejdeme zase za rok a tentokrát si třeba vzpomenu, že jsou to 3. narozeniny blogu :D Děkuju vám všem za komentáře a podporu, kterou mně a tomuto blogu vyjadřujete a mě tím pomáháte se občas trochu hecnout a vycucat si z prstu nějakou tu novinku :D :)
* * * * * * *
Hi guys. It's October 11 and I forgot to the blog birthday once again :D This blog was founded on October 3, 2013, so by that day, it is officially two years online now. Well... I know that this blog came through a lot of stuggles, because of that Sophie does have quite long news breaks and stuff... and with me, because I don't have time and sometimes will to publish anything. But I am really glad you still go to this site sometimes and you kind of like it, despite the fact I don't publish articles that often. Thank you so much for these two years. I really want to keep up and still have this blog, because I love Sophie so much and she deserves to have some fan sites and you deserve to know about her news if you like her too, so... Thank you and I hope this blog will also celebrate another year next year.

Layout no. 6

6. october 2015 at 20:30 | Angie. |  past layouts
imagebam.com
June 25, 2015 - October 10, 2015

Jsem zpátky! O trochu později, než jsme plánovala, ale co se dá dělat :D Víte... mít blog o někom jako je Sophie Turner není úplně nejjednodušší záležitost. Protože Sophie sice je hodně slavná pro lidi, kteří koukají na Game of Thrones, ale v porovnání třeba s KStew ještě tak známá není. Tudíž ji zaprvé neustále neobklopují paparazzi, což byste se teda ode mě stejně nedozvěděli, i kdyby to tak bylo, protože tenhle blog je paparazzi free :D ale vzhledem k tomu, že teprve proráží v Hollywoodu, tedy snad to bude průlom, doufám, když bude hrát v nových X-Menech, tak odpadají takové ty známé i televizní show, kam si zvou většinou Amíky, jako Jimmy Fallon a tak... A být známou anglickou herečkou zkrátka má své výhody v tomhle ohledu, že ta sláva není tak nafouknutá, ale pro blog to bohužel znamená, že se neobjevuje ani na tolika akcích no... Mám nějaké schované články, takže něco málo snad v příštích dnech přibude, ale moc toho asi nebude. Tak snad se něco brzy objeví. Než dojde na články, tak jsem konečně nastavila ten slibovaný nový design. Ten předchozí jsem měla ráda, moc se mi líbil, ale už tu byl příliš dlouho. Nový je na podobný styl, je hodně jednoduchý, ale nějak se teď k té jednoduchosti přikláním... a je takový podzimní, celkem :D Tak snad se vám líbí :)
* * * * * * *
I am back! Week after I thought I will be back, but... whatever:D Look, I am really sorry, but it is really hard to have blog about Sophie Turner that is updated very often. Because she's not that famous yet, I believe she will be, but she just doesn't have tat much news. Which is actually good for her, paparazzi don't follow her everywhere and stuff, but... for blog it is not very good :D I have some spare articles, which I will publish during following days, but first I finally made the new design that I promised. The previous one was here for quite a long time and I loved it, but it was too long. The new one is in different colors, it is more autumn and I hope you like it. It is really, really simple, but I kind of started to like this simple style.