July 2015

Gallery update 7.6: San Diego Comic-Con - Snapshots & TV Guide Yacht

28. july 2015 at 13:40 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj všichni. Pořád tu nejsem, pořád jsem v Římě. Už vážně hodně rychle. Mám pro vás haldu dalších fotek z Comic-Conu, tentokrát moje oblíbená kategorie. Říkám tomu (nejen já teda) snapshots... a v podstatě jsou to fotky, které nejsou oficiální a člověk neví, kam je zařadit :D Jsou to většinou osobní fotky, selfíčka a momentky z instagramu, twitteru a jiných sociálních médií a většinou jsou to ty nejvtipnější fotky :D Hlavně Sophie je dost prdlá, takže většina osobních fotek, na kterých je, jsou k popukání :D Miluju je všechny. Hlavně tu druhou s Normanem Reedusem ze seriálu Živí mrtví. A pak i s kolegou z GoT, co hraje v seriálu Varyse. Potom mám pro vás ještě 4 fotky z jachty TV Guide Magazínu, který pořádal tuhle akci už vloni. Vloni z toho ale bylo víc fotek no... ale i tak jsem z nich nadšená, hlavně na té poslední je Sophie nádherná :) a líbí se mi hrozně ta, jak je tam jen Soph a Maisie :D doufám, že se brzy objeví oficiální portréty z tohohle focení. Maisie o téhle fotce napsala na svůj instagram, že je to její nejoblíbenější fotka jí a Sophie :D
* * * * * * * *
Hello everybody. Still not here, still in Rome. Just very, very quickly. I have for you now bunch of photos from Comic-Con. My favorite photos actually, I have for you snapshots. That means photos from instagram, twitter, photos, that are not official, but more personal, selfies and stuff, they are usually the best and I love them, especially because Sophie is kind of crazy, so personal photos with her are usually pretty hilarious :D 4 here, another 10 in the gallery. I also have for you four photos from TV Guide Magazine Yacht. I love all of them, especially the one with Norman Reedus from Walking Dead. Sophie is huge fan of this show. Maisie Williams wrote about the sixth photo here (the second from the yacht) that it's her most favorite picture with her and Sophie ever, and I love it too. Enjoy. And check out the rest, all these photos are great.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


San Diego Comic-Con 2015: Interview for Entertainment Weekly

25. july 2015 at 13:31 | Angie. |  Videos
Ahoj lidi. Miluju Comic-Con. Víte to? Je tolik věcí, které se v tu dobu objevují.. a tak jsem nemusela dlouho přemýšlet o tom, co bych měla přednastavit, před tím, než odejdu. Nemám moc času, takže ten komentář k těm článkům bude nejspíš čím dál kratší :D Mám pro vás rozhovor obsazení Game of Thrones pro Entertainment Weekly. Ten rozhovor má dvě části, ale Sophie je pouze v té první, takže zveřejňuji jen tu první. Soph tam mluví o tom, co vyvolalo takový ohlas, říká, že bylo zajímavé to sledovat, jak na to lidi reagovali, ale že se od toho snažila distancovat, jak nejvíc mohla. A pak ještě o pár dalších věcech, je to opravdu skvělé video, tak se na něj koukněte, stojí to za to :)
* * * * * * * *
Hi guys. I love Comic-Con, you know? There are so many things to write about, so I didn't have to think a lot about what should I prepare before I leave. I don't have much time, so it will be just brief comment. I have for you Game of Thrones cast interview for Entertainment Weekly. This interview has two parts, but in the second one is a different group. Sophie is just in this one, so I am publishing just this one. Sophie looks there great, she talks about the big topic, about the rape of Sansa Stark, of course, like always. And about some other stuff, I love this video, it's great... it's just really bad that they cannot actually say anything, so... :D It was probably hard to find something to ask them :D


Gallery update 7.5: San Diego Comic-Con - 'X-Men: Apocalypse' press line & panel

22. july 2015 at 13:25 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj všichni. Nejsem tady, jsem zrovna v Římě. Ale připravila jsem pár článků, takže tenhle blog nebude prázdný celé dva týdny, jen většinu z těch dvou týdnů :D Mám pro vás další fotky z Comic-Conu, z 11. července, kdy byla Sophie přítomná na panelu k filmu X-Men: Apocalypse, na kterém nemohla chybět, protože hraje jednu z nových důležitých postav, Jean Grey. Doufala jsem, že se těch fotek časem objeví víc, proto jsem je nezveřejnila dřív, ale zdá se, že bohužel no, co s tím nadělám. Jsem ráda alespoň za něco. Sophii to opravdu moc slušelo, ty šaty, co měla, jsou nádherné. Mám ráda především ty fotky z press line, kde je Soph se svými kolegy, hlavně mám ráda tu třetí fotku s Oscarem Isaacem a Alexandrou Shipp a tou třetí, co hraje Jubilee, jejíž jméno si nepamatuju. Ta je skvělá :D Ale i ty s Jennifer Lawrence jsou úžasné. Sophie se nikdy netajila tím, že Jennifer Lawrence má skutečně velmi ráda a je její velkou fanynkou a já jsem neskutečně ráda, že získala roli Jean a mohla si s ní v tomhle filmu zahrát, to je prostě skvělé :) Myslím, že Sophie z toho musela být nadšená :) No koukněte na fotky, jsou fakt super, i když jich není moc:)
* * * * * * * *
Hello everybody. I am not here right now, I am in Rome. But I prepared some articles, so this blog will not be empty for two weeks. I have for you now photos from Comic-Con, from July 11, 2015, 'The X-Men: Apocalypse Day' as I call it. Sophie was this year at two panels, the Game of Thrones panel, of course, but also the X-Men: Apocalypse panel, because she plays an important character in X-Men: Apocalypse. I am so sorry that there are just few photos from this panel, I hoped for more, but you know... I can't do anything about it :D I also have for you some photos from the press line. I love those pictures with Oscar Isaac (Apocalypse) :D But also those with Jennifer Lawrence. Sophie really loves Jennifer, she's a big fan of hers, and I am so glad for her, that she could play in a movie with her, that had to be huuuuge experience for her. Jennifer said in one interview, that she first didn't want to meet the new cast, that she has too many friends already and doesn't want to meet new people :D :D But then she met them and they are really great, that includes Sophie, and that's great that they get along well. Sophie looks gorgeous, I love that dress! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Všechny cesty vedou do Říma.

19. july 2015 at 14:00 | Angie. |  Diary
Ahojte všichni. Tak je to tady. Dneska je den D. Den, kdy odjíždím do jámy lvové :D Do Říma. Do místa plného Italů :D Sama. Samotinká. Do cizí rodiny. Do cizího města. Mám pro vás jedno slovo: ÁÁÁÁÁÁÁ!!!! Mám strach :D Fakt mám strach. Ačkoliv už ne zase takový, protože na hlavním nádraží na mě počká kamarádka, která je tam ve škole, sice teda v jiné škole, než kam budu chodit já, ale je v Římě, což je super. Takže to není zase tak děsivé. To nejděsivější je pro mě ta cesta. A pak ještě to seznámení s rodinou. Jsem docela ráda, že budu bydlet u matky s dcerou, s ženskejma je to vždycky lepší. Ačkoliv s mým host taťkou v Londýně před pár lety jsem si rozuměla skvěle. Ale Italové jsou přeci jen jiné nátury, než Angláni no, k tomu to byl teda ještě Polák a ne Anglán, takže je to vlastně úplně irelevantní a o tom jsem vůbec mluvit nechtěla :D Budu tam dva týdny a přes ty dva týdny nemám tušení, jak to bude s blogem. Budu mít sice s sebou ten tablet, ale otázkou je, jak budu mít čas a hlavně náladu a jestli mě neokradou už na hlavním nádraží až přiletím :D Ne, dobře, nebudu o takových věcech vůbec přemýšlet :D Každopádně vám nemůžu slíbit nic, jen, že se pokusím sem tam ozvat. Takže tak nějak vyhlašuji částečný hiatus, ale nějakých pár článků jsem nastavila, tak tu nebude úplně ticho po pěšině, ani kdybych neměla čas nějaký ten článek napsat.
Do Říma letím už dneska, jak jsem už říkala, tedy 19. července 2015 letadlem v 16:40. Zpátky potom 1. srpna 2015 letadlem, které z Říma vylétá v 15:25. Takže pokud se dočtete na internetu o tom, že jedno z těhle letadel spadlo, tak se tu už neukážu :D Ale to se snad nestane :D Já mám ale strašný strach z létání, takže pokaždé, když mám někam letět, tak chytám nerva a celou cestu dejchám do pytlíku na zvracení. S každym záškubem mám dojem, že to letadlo padá a nedej bože, když jsou turbulence, to už jsem tuplem úplně v prdeli :D Asi si budu muset loupnout něco na nervy. Takže tak no. Odjíždím už za chvíli na letiště, tak jsem se chtěla rozloučit a popřát vám krásné dva týdny. Já se tu dost pravděpodobně objevím s nějakými těmi články, pokud budu mít wifi a čas a náladu, ale kdyby náhodou ne, tak jsem něco málo přednastavila... a vracím se 1. srpna večer, takže buď se ozvu ještě ten den, nebo spíš bych řekla, že až v neděli. Tak zatím se tu mějte, mějte se tu krásně a uživejte prázdniny! :) Mám Vás všechny ráda! :)
S láskou,
- Angie.

San Diego Comic-Con 2015: Interview with Josh Horowitz for MTV

17. july 2015 at 21:41 | Angie. |  Videos
Sansa si během seriálu Game of Thrones prošla mnohým špatným a po tom, co se jí dělo v poslední sérii, tak hodně lidí začalo dost zbrojit. A myslím si, že někteří to s těmi reakcemi trochu přehnali, ale já nevím. Hlavně proto, že ano, sice se to stalo oblíbené postavě a bylo to hrozné, ale nebylo to nic nového. Vlastně hned v první sérii se úplně to samé stalo Daenerys, když byla pro(v)dána za Khala Droga. A to tehdy nikdo neřekl ani popel. Nebo o tom teda alespoň nevím. Hlavně to nebylo nic tak šokujícího, jak všichni tvrdili. Protože Jeyne Poole se tohle přesně v knížkách stalo, tak když bylo jasné, že Sansa přebírá tu linku, tak bylo jasné, že se stane i tohle, jakkoliv mě to třeba taky nasralo a nelíbilo se mi to. Sophie je kvůli té kontroverzní scéně v dost špatné pozici... protože si osobně nemyslím, že by byla nějak nadšená z toho, že Sansa zase spadla do dalších sraček, když už to tak musím říct, nic jiného to nevystihuje... protože má svou postavu samozřejmě velmi ráda a záleží jí na ní. Ale zároveň zkrátka musí stát za producenty a tvůrci seriálu, zaprvé proto, že nechce ztratit práci :D a zadruhé má Davida a Davida ráda a podporuje ten seriál, protože je to tak trochu i její dítě. Zároveň ale nemůže tak úplně říct to, co si přesně myslí... respektive ona možná i říká, co si přesně myslí, ale ta její vyjádření jsou vždycky taková diplomatická. Mám pro vás jeden rozhovor, ve kterém o tomto tématu právě mluví s Joshem Horowitzem z MTV. Říká tam, že věděla, že Sansy linka bude v další sérii poněkud kontroverzní, ale že nečekala, že až takhle moc. Zároveň ale brání seriál a říká, s čímž naprosto souhlasím, že se Game of Thrones nebojí ukázat věci, které se v době, která odpovídá tak nějak reáliemi dění v seriálu, děly... a které se ostatně dějí doteď. Lidé by před tím neměli zavírat oči, ale měli by s tím být seznámeni a uvědomovat si, že takové problémy se stále dějí. Znásilnění není nic, co by patřilo mezi výjimečné věci, bohužel. Taky říká, že seriál je seriál a že by to tak lidé měli brát a neměli by to tak hrozně prožívat, ale řešit a zbrojit proti důležitějším věcem. Nakonec se jí ještě Josh ptá na smrt Jona Snow. Říká tam, že Emilia uznala možnost, že by se Jon mohl vrátit, Maisie že prohlásila, že v žádném případě, že je mrtvý... a jsem ráda, že můžu říct, že Sansa se přiklání k názoru Emilie. Sice říká, že je nepravděpodobné, že by přežil tolik bodných zranění, ale že je to Hra o trůny a že stát se může všechno. Opět si musíme uvědomit, že i kdyby něco věděli, tak můžou říct velký kulový :D Trochu mě mrzí, že se Josh vůbec nezmínil o X-Menech, ale co se dá dělat. Ten rozhovor je krátký... možná se někde ještě objeví nějaká delší verze. Druhé video je pak klasická hra Joshe Horowitze na Comic Conu, on je tím proslulý. Ptá se různých herců na různé otázky... dá se říct pro nerdy. Není tam jen Sophie, ale je tam i ona. Ptá se tam na to, jak se jmenuje to, čím je nakažený Jorah... pobavilo mě, že to Soph neví :D Ale já se jí ani nedivím, já si taky nejsem jistá... greyscale? Nebo tak nějak. Potom se ptá na to, jak se jmenuje nový dinosaurus z Jurrastic Worldu... což správně odpoví Tom Hiddleston, což mě potěšilo a pobavilo :D Ale na tuhle otázku Soph neodpovídá, alespoň ne v tomhle sestřihu. Pak jsou požádáni, aby zkusili vypískat melodii mockinjaye z Hunger Games... což tak nějak nezvládne skoro nikdo, ani Soph, já to taky neumím :D akorát jedna herečka to tam nějak dá. V tomhle je ale naprosto nejlepší Bill Murray, stejně jako v té poslední otázce, kdy jsou herci požádáni, aby se pokusili co nejlépe říct hlášku z traileru na novou epizodu Star Wars, kdy Han Solo na konci říká: "Chewie, we're home." Jinak tohle video je z 11. července, kdy tam byla Sophie kvůli propagaci X-Men: Apocalypse.
Edit: Jen tak mimochodem, teď jsem se dočetla, že Kit Harington byl zahlédnut v Belfastu... myslím, že se těžko jen jel pokochat krásami tohohle města, vzhledem k tomu, že tam byl už asi milionkrát :D
* * * * * * * * *
Sansa went through a lot this season and you know, after what happened, people reacted really badly to it. I feel like that most of them over reacted, because it wasn't anything new in the show, rape has been there many times, but when it happened to Sansa, to a beloved character, people were pissed, I was too, I was so sad because of that, of course I was... but no one said anything after this exact thing happened to Daenerys in season 1, but whatever, it's Game of Thrones and it happened in the book, to Jeyne Poole, yeah, but this character was replaced with Sansa, so it was obvious it's going to happen. Sophie is in a really bad position in this case, because she of course can't say that she thinks David and David screwed it and that she hated it, she kinda has to go with the show, with showrunners, support them, so she can say a little about what she really thinks. I personally think, from interviews where she was asked about it... that she wasn't happy about it, because Sansa came through so much, but on the other hand, it's her job and film that had to be kind of interesting for her as an actress. And she's of course on the side of the show and I am kind of with her, I think it's actually great, that they are not afraid to show us such violence, because it's something that was happening in the past, but also, it is happening in the present, it's not good to close your eyes, it's important to be aware of that. She's talking about it in this first video in the interview with my favorite Josh Horowitz. And I agree with all she says about it. Then she's also asked about Jon Snow's death... and she's the second cast member who said that Jon Snow might come back. First was Emilia Clarke who plays Daenerys. Partly probably also because she and Kit are great friends and she doesn't want him to leave :D Well and the second video is not just with Sophie, but Sophie is there too, it's Josh's typical Comic Con game when he asks some actors about things from some movies and TV shows and they are trying to get it right. I love Tom Hiddleston in it, he knows what's the name of the new dinosaur :D and Sophie is there too, trying to remember what's Jorah's sickness called, trying to do the mockingjay melody and saying Han Solo's quote from the latest Star Wars trailer: "Chewie, we are home." Bill Murray is the best! :DGallery update 7.4: First official still from X-Men: Apocalypse

17. july 2015 at 0:47 | Angie. |  Gallery updates
Ahojte všichni. Jsem tu znova s vámi i dnes :D Teda... chtěla jsem to zveřejnit už včera, ale vyšlo to až na dnes no, co se dá dělat :D A mám pro vás něco, co se netýká Comic Conu, což je tak nějak... dobře, protože je toho taková halda, že už mi z toho ukládání všeho kolem docela hrabe. A tak jsem byla nadšená, když se objevilo něco, co se toho netýká tak úplně přímo. I když to bylo zveřejněno asi hlavně kvůli tomu Comic Conu i takhle dlouho před premiérou filmu. Obávám se, že teď bude kolem X-Men: Apocalypse dost dlouho ticho :D Ale mám pro vás první oficiální stills fotku se Sophie v roli Jean Grey. Musím říct, že vypadá opravdu skvěle! Hrozně moc se mi líbí ten účes, který má, je tam opravdu krásná. Nemůžu se tohohle filmu dočkat, jsem tak nadšená, že to ani hezký není :D V galerii jsou ještě další 4 fotky, jsou to ostatní stillsky, které se objevily spolu s touhle se Sophie, tak kdo by měl zájem, může na ně kouknout tam :)
* * * * * * *
Hello guys. I am with you again, this time with something that's not from Comic-Con :D Well, actually, it was probably published because of the Comic-Con, but it's not anything directly from that event. I had to take a little break from all that stuff I have to publish and I did not yet :D I have for you something I am really excited about. First stills picture with Sophie as Jean Grey in X-Men: Apocalypse. She looks so sweet and gorgeous <3 I can't wait for this movie, it is going to be huuuuuge for Sophie. I believe she's going to be amazing :)

imagebam.com

San Diego Comic Con 2015: 'X-Men: Apocalypse' Panel

15. july 2015 at 22:09 | Angie. |  Videos
Lidé většinou nemají náladu koukat na videa jako jsou tahle, protože jsou dlouhá... ale prostě to musím zveřejnit. Protože já jsem měla náladu a čas se na to podívat a miluju to. Takže mám pro vás celý panel X-Men: Apocalypse z letošního Comic-Conu. A já kromě toho, že je tam i Sophie, tak si užívám moment, že můžu na okamžik tak trochu blogovat i o Jennifer Lawrence, která tam taky byla :D Jde o to, že já mám občas během takových akcí jako je Comic-Con trochu cuky... že chci začít blogovat o dalších lidech a dalších věcech :D Takhle si vždycky založím blog a pak zjistím, že takhle to fakt nejde, tak ho zase smažu, většinou takovéhle blogy trvají třeba dva tři dny :D To jen, abyste si nemysleli, že jsem takovej slušňák mezi blogaři, který vydrží na jednom blogu vždycky roky :D Z jednoho z takových blogů vzniknul můj osobní :D A vlastně i tenhle blog vzniknul původně z hecu :D Ten o Kristen Stewart tak nějak trochu taky, ale u toho to byl tak nějak přirozený vývoj. A věděla jsem, že to mi sedne, protože Kristen je moje nejoblíbenější herečka. Sednul mi i tenhle blog. Ale moje pokusy jako blog o Once upon a time nebo The Vampire Diaries (už na to ani nekoukám :D) nebo vloni právě během Comic-Conu... nebo už předloni? The Mortal Instruments... tak jsem ten blog založila, začla jsem dělat rozcestníky, a pak mi došlo, že... to fakt nepůjde :D A to jsem měla i letos, zase cuky s různými věcmi. Jako třeba s Jennifer Lawrence. Takže když mám možnost si to takhle aspoň zprostředkovat, je to fajn :D Protože vím, že bych nedokázala blogovat o JLaw i přesto, že ji mám tak ráda. Nebavilo by mě to. Ráda koukám na videa s ní a ráda jsem u Katie* na blogu a zajímají mě ty novinky, ale už by se mi o nich nechtělo psát, normálně :D To jen během Comic-Conu mám takové cuky :D Takže tak. Ten panel je super, je tam spousta lidí, jako James McAvoy (další z lásek mýho života :D), Hugh Jackman, samozřejmě, Nicholas Hoult, samozřejmě JLaw, Michael Fassbender, Oscar Isaac, samozřejmě Sophie :D a pár dalších lidí, spousta dalších lidí, například Tye Sherridan anebo Alexansra Shipp. Tuším se to tak píše. No a samosébně i Bryan Singer - režisér filmu. Kdybyste se chtěli kouknout jen na část se Sophie, tak mluví přibližně od 18:20. Mluví tam o Jean, o tom, že cítila velkou zodpovědnost, protože Famke Jean Grey hrála tak skvěle. A že pro ni bylo zajímavé vidět ten příběh Jean takhle od začátku, jak se vlastně dostala k tomu, že je tak mocným mutantem. A prý nechce ovlivňovat, ale je prej dost sladká :D Tomu věřím, hraje jí přece naše Sophie :)
* * * * * * *
People actually usually don't have time or mood for long videos like this one, but... I just had to publish it. Because I did have time and I did watch it and I do love it. And it's also kind of... well... my way to - just for a second - blog about JLaw. Let me explain... during some events like Comic-Con I usually get this feeling that I want to blog about someone else. I actually started this blog in one of those moments. And I do not regret it, because I kind of found one part of myself in this blog, I love blogging about Sophie... but usually, I do start a new blog about... something. And it ends right after it started. It's hard to find something that suits you. I was lucky... I knew that I want to blog about Twilight and I did for three, almost four years, I knew after that time in my blogging life, that this era ended, but... not everything of it, I started to blog about Kristen Stewart and she's my favorite actress, like forever favorite, it's like with Johnny Depp. I don't know how long I am going to blog about Kristen, I still love it. And this blog... was kind of a crazy act that I did one day when I had time... nothing to do. My life... is not very interesting, I have many many friends, go out often, I do study and it all takes time, but there is still time for blogging... because blogging is my runaway from real life. And I will blog until I need it, until I love it. But starting those blogs... it's like... I love Jennifer Lawrence. But I couldn't blog about her... but sometimes in moments like Comic Con, I do think that I want to blog about something else. Which I actually don't. But I love the fact that with X-Men: Apocalypse in Sophie's career... I can just a little... blog about Jenn, publish something which is related to Jennifer. I know, I am a freak, I really don't want to write this crap in Czech too :D Whatever. I have for you whole X-Men: Apocalypse panel. Sophie is of course there, because Jean Grey is going to have probably quite a big role in this new X-Men movie. And with her some other co-stars, like Tye Sheridan or Alexandra Shipp, Oscar Isaac and of course, the director - Bryan Singer and my very favorite James McAvoy :D. And also of course, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult and Michael Fassbender and bunch of some other people. If you don't want to watch whole panel (but it's riddiculous :D) and want to watch just Sophie's parts (yeah, she actually talks :D), it's on 18:20 when she talks about Jean. And of course, Hugh Jackman is there! :D Check that out. JLaw looks gorgeous too, by the way :D


"X-Men: Apocalypse" first trailer

14. july 2015 at 20:07 | Angie. |  Videos
Comic Con tento rok přinesl skutečně mnohé. A jednou z těch věcí je první trailer k filmu X-Men: Apocalypse. Nemůžu asi říct, že je to oficiální... protože je ukradený :D Jeden z fanouškůho natočil na mobil nebo na nějakou kameru a hodil to na youtube, takže je to skutečně ve velmi, velmi špatné kvalitě, ale upřímně... i tak jsem z toho hrozně nadšená. Tenhle trailer všechny přímo šokoval, protože ten film natáčí teď, nikdo netušil, že vůbec mají dost materiálu na to, aby z toho něco sestříhali, to je prostě šílený. V tom traileru je i Sophie jako Jean Grey, hned na začátku a pak ještě v jedné scéně v pozadí, když letí v tom letadle. No. Co říct... jedna věc, kterou nesnáším na Comic Conu, žádná jiná není... je to, že lidem, co tam dojedou ukážou spoustu věcí, o kterých se lidé, co tam nemohli být, nedozví buď vůbec anebo až za několik měsíců :D Tohle video je vážně hodně nekvalitní no, ale i tak stojí za to se kouknout :) Poprvé tam je potom vidět James McAvoy jako Charles, jak ho známe, tudíž plešatý :D
* * * * * * * * * *
Comic Con brought so many things this year. And one of those things is first trailer to X-Men: Apocalypse. I cannot say official... 'cause yeah, it is an actual trailer, but it was filmed by one of people in the audience, so it's stolen. What I hate about Comic Con, one thing, is, that they usually show people who are there many things, but others, who couldn't be there won't see these things like other few months. So yeah, I have for you first trailer to X-Men: Apocalypse, which was actually a huge surprise for everyone, because... no one knew they have something to work with. The filming started just few weeks ago, month or maybe two, but I doubt that, more like six weeks ago. But I am kind of losing concept of time. So... check that out. First look at this exciting project and first look at Sophie as Jean Grey. But it is really really really BAD quality.


Jean: Viděla jsem konec světa. Cítila jsem všechnu tu smrt.
Charles: Jean, byl to jenom sen.
A zbytek vám napíšu, až budu mít trochu víc klidu, protože Oscarovi nerozumím ani slovo :D

Gallery update 7.3: San Diego Comic-Con - photos from July 10, 2015

14. july 2015 at 18:28 | Angie. |  Gallery updates
Ahojte všichni. Je to vždycky tak těžké, když nastane doba Comic Conu. Na jednu stranu je to hrozně super, protože se objevuje tolik fotek, videí a všeho, že jsem z toho nadšená a úplně hotová. Na druhou stranu se objevuje tolik fotek, videí a všeho, že to člověk nestíhá sledovat všechno, ani, kdyby chtěl. Nehledě na to, že když máte blog o herci, který na Comic Conu byl, tak to ještě ke všemu musíte i přidat :D Teda musíte, já samozřejmě chci, ale je to běh na dlouhou trať. Vloni jsem ani všechno přidat nezvládla, protože zkrátka nebyl čas a pak už ani nálada. To jsem měla zrovna trochu Sophie krizi. Další věc je, že v období Comic Conu jsou většinou prázdniny. A já jak mám najednou čas a vidím ta videa a fotky a všechno, tak najednou mám hroznou chuť o některých věcech začít blogovat. Jako třeba o Jennifer Lawrence, kterou miluju :D nebo o Once upon a time. Což jsem mimochodem jednou už zkusila a ta snaha skončila dřív, než začala, dá se říct :D No, dneska mám pro vás hned několik článků, otázkou je, jak to nakonec dopadne :D Teď mám pro vás hromadu fotek ze Sophiina prvního dne v San Diegu, tedy den Hry o trůny, jak to pracovně nazývám. Sophie letos totiž na Comic Conu nebyla jen kvůli Game of Thrones, ale i společně s castem z X-Men: Apocalypse. Z čehož tedy bohužel není moc fotek, ale tajně doufám, že se ještě nějaké objeví. Jsou to fotky z panelu, na který se můžete podívat tady. Na panelu Sophie seděla i tento rok vedle Natalie Dormer. Soph se netají tím, že ji zbožňuje :D a z druhé strany seděl Alfie Allen, který hraje Theona Greyjoye. Další fotky jsou z koberce pro tisk, kde probíhají různé rozhovory a tak. No a posledních asi přes 80 fotek pochází z autogramiády herců z Game of Thrones, kteří byli na Comic Conu přítomní. Miliarda fotek s Natalie Dormer, pár s Maisie (#MophieIsReaů), s Liamem Cunninghamem a tak dále a tak dále. Musím říct, že Sophie vypadá opravdu nádherně! Řekla bych vám něco víc o těch šatech, ale nic o nich nevím :D možná časem. Vlasy jí jen září, jak má obnobenou barvu kvůli roli Jean Grey :D ale mně se to moc líbí, ona je zkrátka nádherná :) Užijte si fotky, snad se vám líbí :)
* * * * * * * * *
Hello everybody. It is always hard and amazing in the same time when it comes to San Diego Comic-Con. Because there are so many photos, so many videos, so many news! But in the same time... there are so many things that it takes time to publish all of it. And... I actually did not publish everything last year, I will try to publish everything this year :D Today I have for you multiple things, first, I have for you photos from Sophie's first day in San Diego, the "Game of Thrones" day, as I call it. Because Sophie was there this time for more than just Game of Thrones, she's part of the X-Men: Apocalypse cast and she was at the official panel and things around. So first, Game of Thrones events. I have for you, of course, photos from the panel. You can watch whole panel in previous article right here. Sophie looked absolutely stunning, that's what I needed to say. Can she be even more beautiful? Her hair is kind of shining, because of the color made for Jean Grey :D and I love it! Sophie was sitting next to beautiful Natalie Dormem with whom she has incredibly close friendship - but not as close as with Maisie Williams, of course, #MophieIsReal. And on the other side is sitting Alfie Allen, who plays Theon Greyjoy. I would really love to tell you something about that dress, but I have no idea what mark it is. I also have for you some photos from the press line and bunch of photos from the autoghraph signing. I love especially those photos, because Sophie is there so so so cute! All those photos with Natalie and Maisie! I love it, so much. What I have to say... that she was a little bit freaking me out with that chewing gum during the panel. You can also see, that she's on many photos with lollipops :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

San Diego Comic-Con 2015: Game of Thrones Panel

13. july 2015 at 19:38 | Angie. |  Videos
Musím říct, že jsem trochu... já nevím, trošku zklamaná z panelu Game of Thrones, co letos na Comic Conu byl. Jako jo, celkem mě bavil, párkrát jsem se zasmála, ale prostě to není... taková bomba, v jakou jsem doufala, neužila jsem si ho tak, jako ten loňský. Jasně, spousta lidí tam nebyla, Kit tam nebyl, protože Jon Snow je mrtvý, ha ha :D spíš neměl čas. Tvůrci seriálu David Weiss & David Benioff tam nebyli, George R. R. Martin tam nebyl, Emilia ani Peter... ani Nicholas tam nebyl nebo Lena. Lena před chvílí porodila, takže to je pochopitelný, a ostatní prostě mají práci, to je jasný, ale zkrátka to byl co do účasti trochu slabší rok. Takže i ten panel tím trochu utrpěl. Taky mi třeba přišlo, že možná měli míň času na ten panel, protože když někdo položil otázku jakoby pro všechny přítomné, tak nikdy neodpověděli všichni, ale třeba jen dva, tři lidi, někdy ani to ne, tak mi to přišlo takové divné... ale Sophie tam má třeba pár vážně pěkných momentů, několik otázek bylo směřováno na ní, takže to bylo fajn. A rozhodně stojí za to se kouknout, o tom žádná, jen to zkrátka není taková bomba, jako ten loňský panel, ten byl prostě lepší, i ten 2013 byl lepší, ale ten tu na blogu nenajdete :D Já to musím nějak trochu přes prázdniny aktualizovat, tenhle blog je mladší, než Comic Con 2013, a já jsem tak úplně nedoplnila všechny věci, když jsem začínala blogovat. Sophie stejně jako vloni vedle Natalie Dormer a z druhé strany Alfie Allen, který hraje Theona. Panel letos moderoval Seth Meyers, kterého mám vážně ráda, takže jsem byla celkem nadšená :) No... mám pro vás ještě haldu dalších videí a některá jsem si užila víc, než ten panel no :D Ale tak koukněte :D
* * * * * * * * *
I have to say, that I am quite... disappointed by this years Game of Thrones panel, I am really sorry... I quite enjoyed that but in comparation with those from previous years, I just... didn't have that much fun. David Weiss & David Benioff were not there, George R. R. Martin wasn't there, it was - when we are talking about the cast and crew - quite a weak year. So it was, when we are talking about cast and crew, quite a weak year, Peter is not there either, Emilia too and Kit Harrington... And I feel like... you know, when the fans were asking those questions for whole cast, why didn't they all answered? It was just so weird, I don't know. Well, there are of course some bright moments during this panel, for sure, but I just didn't feel that excited as I was last year... and I really have to add some stuff from 2013 Comic-Con, 'cause this blog is younger than that and I have not add all the old stuff. Well, but you know, just watch it, because despite everything I just said, Sophie had quite a lot of nice moments there, answered some questions... Well, what else to say, I hope you will enjoy it more than I did. But I am maybe not in the right mood because of everything what's going on. Panel was hosted by Seth Meyers and I love him, so I was quite excited about it.


San Diego Comic Con 2015

11. july 2015 at 23:32 | Angie. |  articles
Comic Con 2015 je tady, zlatíčka. A nemůžu z něj snad být nadšenější, než jsen, akorát, že jsem stále v Amsterdamu a nevím, kdy budu mít příležitost něco přidat. Domů se sice vracím už zítra, ale věc se má tak, že můj táta je pořád v nemocnici. A není zrovna ve stavu, kdy by měl náladu něco řešit, ale... doma nám nefunguje internet. A všechny hesla má táta. Ve svojí hlavě. Možná i někde v počítači, ale kdo ví. Co z toho vyplývá? Že přijedu domů a místo blogování půjdu do práce a pak budu dělat kulový, protože se na nic nedokážu soustředit. Dokážu napsat článek z mobilu, ale na ukládání fotek to není. Skočím do knihovny nebo tak někam, ale na to kvůli práci nejspíš dojde až ve středu. Ale uvidíme, třeba to naskočí. Ale tak hlavní je, aby byl táta v pohodě. Ostatní problémy jsou vedlejší. Já jen, abyste věděli.
Ale teda Sophie samozřejmě je na Comic Conu a Game of Thrones měl svůj panel, kde Soph byla, užívá si v San Diegu podle fotek spoustu zábavy a k tomu jí to tam neskutečně slušelo. Trochu doufám, že se objeví i na panelu X-Menů, ale kdo ví. Mám pro vás alespoň takhle v rychlosti malou ochutnávku z portrétů pro Entertainment Weekly, abyste věděli, že skuteně je na co se těšit ;)
Edit: Internet jsme nakonec nějak opravili, jak jste asi zjistili, takže pohoda :D
* * * * * * *
Comic Con 2015 is here, babies, and I cannot be more excited. I am still not home, I just wanned to write something, because I actually don't know when I am going to have time for all those photos and stuff. Things are kinda complicated. My dad's in the hospital, I am coming home tomorrow but the internet home is not working for some reason, but we cannot do anything about that, 'cause all passwords has got my dad in his head and he's not in situation to tell us... So that's just one of so many fucked up things, just for you to know. So to blog... i am going to go to some caffeteria or something, but thats going to be probably on Wednesday, because I need to go to work. So yeah, my life kinda sucks right now. I hope that my dad is going to be fine soon. That's all that matters.
What matters in Sophie's life is of course Comic Con in San Diego. My favorite part of the year. Gsme of Thrones of course had its panel and Sophie was of course there. I also hope that she could show up at X-Men panel, but we will see. There are lot of photos, videos, i've got whole panel for you, but it just has to wait till I do not know when. I have for you now just this one cute picture to let you know that Soph is really there, having fun, looking incredibly beautiful... and that you really have a lot to be excited about, because I have for you a loooooot of stuff.