February 2015

Happy 19th Birthday, Sophie!

21. february 2015 at 18:28 | Angie. |  articles

Dobře, lidi... já vím, že jsem tu teď moc nebyla.. ale měla jsem toho moc. Neměla jsem pořádně ani čas na svůj hlavní blog, ale hodlám to napravit. Mám nějakých pár věcí v záloze, které se Sophie týkají a hodlám je dohnat, ale uvidíme... Nemohla bych ale sama sobě odpustit, kdybych nenapsala tento krátký článek. Sophie totiž dneska slaví své 19. narozeniny! A já jí chci tímto popřát všechno nejlepší a doufám, že další rok jejího života bude alespoň tak úspěšný jako byl ten předchozí, protože ten úspěšný rozhodně byl :D Těším se, co další rok přinese a ještě jednou přeji vše nejlepší! :)
* * * * * * *
Okay guys, I know, that I wasn't here very much, I was pretty busy, didn't even have enough time for my main blog, but I am planning to change it. I have some things to publish, so I hope that it's coming soon. Right now I have just time for writing a short message. I couldn't not to write it, because today is February 21, what means that today is Sophie's 19th birthday! So I want to wish her happy birthday! Her last year was pretty successfull and she has got a lot of amazing things to come, like playing Jean Grey in future X-Men movie... I hope that her next year will be at least as successfull as this last one. Happy birthday Sophie! Have an amazing year!

Layout no. 3

3. february 2015 at 14:02 | Angie. |  past layouts
imagebam.com

Ahoj lidi, jak se máte? Já budu muset za chvilku do práce, ale než do ní půjdu, tak jsem musela nastavit nový design, který jsme dneska udělala. Měla jsem ten starý vážně ráda, líbil se mi, ta modrá a všechno, ale tak nějak už jsem potřebovala změnu, protože tu byl vážně hodně dlouho. Už od konce července, což je až moc dlouho. Ne, že by se mi moc okoukal, vzhledem k tomu, že jsem měla na tomhle blogu nějakou chvíli pauzu, ale když se objevil ten nový shoot pro Town&Country, věděla jsem, že ho prostě musím použít. Doufám, že se líbí :)
* * * * * * * * *
Hi guys. How are you? I am going to work in a minute, but before that, I had to finish the new design. I really liked that old one, I loved the blue and everything, but... But it was here from July 28, 2014, so it was here for a really long time and I got bored a little bit. So when those new photos for Town&Country came up, I needed to make new design. I don't think it's that good... but I like it and I hope that you like it too :)