January 2015

Gallery update 5.1: Photoshoot for Town & Country

30. january 2015 at 18:56 | Angie. |  Gallery updates
Ach. Můj. Bože. Sophie. Bože. Ježíši. Kriste. Tohle je nejlepší photoshoot na světě. Jakože vážně, nejkrásnější photoshoot. Aspoň teda rozhodně nejhezčí shoot Sophie. Jsem si už jistá, jaké fotky použiju pro nový design, který připravuju. Tenhle shoot mi vážně vyrazil dech. Opravdu mi vyrazil dech. Sophie je na těch fotkách naprosto překrásná. Nejvíc se mi líbí ta poslední fotka, ta je naprosto úchvatná. Je to rozhodně rozdíl, když si vzpomenu na fotky z doby, kdy se natáčela 1. série Game of Thrones. Sophie nám trochu.. trochu dost vyrostla:D A tenhle shoot je prostě nepřekonatelný. Je to photoshoot pro časopis Town & Country, na obálce vlevo můžete vidět ještě jednu fotku, ale ta se zatím neobjevila v lepší kvalitě. No, je tam samozřejmě i rozhovor, nejde jen o fotky, ale já neotevřu ten originální zdroj fotek a toho rozhovoru, protože mám nějaký problém s otevíráním britských stránek... Tudíž bych tímto chtěla i poděkovat stránce Sophie-Turner.com, ze které mám tyto fotky, protože ten originální zdroj jsem neotevřela. Až se ten rozhovor někde objeví, tak vám ho určitě přeložím, zatím ale jen ty fotky. Jsou opravdu neskutečně krásné, doufám, že se vám taky líbí :)
* * * * * * * * *
Oh. My. God. Sophie. Jesus. Christ. This is the best photoshoot ever. Like literally, the best photoshoot. Definitely the best of Sophie's photoshoots. I love it so so so much and I am now sure what photos am I going to use for new design in the future. God, this is just... amazing. Beautiful. Fabulous. Sophie looks gorgeous. I love especially the fourth photo. This is far far away from the young girl who appeared in the first season of Game of Thrones. This is photoshoot taken for Town & Country magazine, the February's issue. There is also an interview but I will wait for the rest of it, if it's going to appear somewhere when I will be able to open it... :D I have some kind of problem with British websites, I am trying to solve that, but I don't know how. Anyway, enjoy photos, I love them, so so so much. Thanks to Sophie-Turner.com for these photos, I was not able to open the original source because of that problem, so I saved them from this amazing fansite.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Game of Thrones - Season 5: First official trailer

30. january 2015 at 15:33 | Angie. |  Game of Thrones news
Tenhle trailer bude nejspíš brzy smazán, vzhledem k tomu, že nebyl zveřejněn oficiálně, ale unikl jakožto pirátská kopie natočená v kině. Takže to ani není moc dobrá kvalita, ale musela jsem vám ho sem dát, protože se mi hrozně líbí, no zároveň se dost bojím, protože už o polovině věcí nevím, co znamenají :D Každopádně jsou tam asi dvě scény se Sophie aka Sansou, tedy spíš Alayne Stone (chybí mi její vlasy) no a nemůžu se dočkat na její vývoj v 5. sérii. Trochu doufám, že nakope Malíčkovi zadek :D ale to asi nehrozí :D
* * * * * * * *
This trailer will be deleted soon in case it's not officially published, but stolen from the cinema. But I had to publish it, because I've seen it and I loved it and there are scenes with Sophie as Sansa... well, more as Alayne and I really love it, I just miss her hair... and I can't wait for this season, I can't, really can't.

Edit: Official video was released.


Gallery update 5.0: 21st Annual Screen Actors Guild awards + nominee celebration

29. january 2015 at 14:32 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj lidi. Po nějakém čase mám pro vás zase pár novinek. Mám pro vás fotky ze dvou nedávných akcí. Sophie odjela do Los Angeles tuším ten den, co jsem psala o tom, že získala roli Jean Grey v X-Menech: Apocalypse, aby se zúčastnila dvou akcí spjatých s letošními SAG Awards. Jedno byl vyloženě ten slavnostní večer a ta druhá akce byla z oslavy nominovaných, která se konala den před tím, 24. ledna 2015. Sophie vypadala vážně překrásně na obou akcích. Hrozně se mi líbily hlavně ty šaty, které měla na první akci a ten krásný vysoký culík. Sophie tam pózuje na některých fotkách se svojí kamarádkou z Hry o trůny, Maisie Williams a kromě toho i s pár dalšími lidmi, jako například se Sarah Hyland.
* * * * * * *
Hi guys. After some time, I am here with another news. I have for you photos from two recent events. Sophie was in Los Angeles, got there right after she was confirmed as Jean Grey in new X-Men: Apocalypse movie, to appear at SAG Awards and also at SAG Awards Nominee Celebration. First photos are from the celebration which was on January 24, 2015. I have to say, that Sophie looked really gorgeous. I love these photos. Sophie is there posing with Maisie Williams and some other people, like Sarah Hyland. I love that dress she had, so beautiful, I don't know from who, I am sorry, but it's amazing. Also her hair style that day was amazing and I am so happy she appeared on another event after some time again.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Druhou akcí potom už byl slavnostní večer, předávání cen 21. Screen Actors Guilt Award. Šaty, které měla na téhle akci, jsou od Osmana, boty potom od Christiana Laboutina a šperky od Vicki Sarge. A vypadala nádherně. Nebyla jsem moc nadšená z té černé, ale ty šaty jsou opravdu pěkné a sexy a Sophii moc slušely :) Těch fotek je hrozně moc, přes 100, ale v době zkoušek nemám čas tolik ukládat, takže je to spíš jen taková ochutnávka, kterou časem možná doplním. Kromě Sophie se této akce účastnili i další herci z Game of Thrones, protože tento seriál byl opět nominovaný v několika kategoriích. Nakonec ovšem získal pouze jednu cenu a to v kategorii nejlepších výkonů kaskadérů v komediálním nebo dramatickém seriálu. I k této ceně samozřejmě gratuluji:) No kromě Sophie tam byla i Maisie, samozřejmě, s tou tam můžete Sophie na některých fotkách vidět. Potom třeba ale i Kid Harrington, Natalie Dormer, která měla překrásné šaty, Gwendoline Christie, která všem vyrazila dech, protože vypadala naprosto úchvatně, objevil se tam i Pedro Pascal, Rory, Nikolaj... a i Emilia Clarke, zkrátka spousta lidí :D No, ale teď už k těm fotkám, snad se líbí :)
* * * * * * * * *
Second event was 21st Annual Screen Actors Guilt Award. Dresses are from Osman, shoes by Christian Laboutin and jewelry by Vicki Sarge. And she looked really amazing. I was not very excited about that black color, but it is really gorgeous and sexy dress and she looked cute :) There is another huge amount of photos, but I don't have time to save them all. I will do it after examination time. I love those photos with Maisie Williams, she also looked amazing :) Except Sophie, there were also another cast members, like Natalie Dormer, Kit Harrington, Pedro Pascal, Maisie and Gwendoline Christie... I think that Rory was there too and Nikolaj... and Emilia Clarke. Game of Thrones was nominated for several awards, but the only one which it win was in categor "OUTSTANDING ACTION PERFORMANCE BY A STUNT ENSEMBLE IN A COMEDY OR DRAMA SERIES". Which is also great, huge congrats.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sophie got the role of Jean Grey in 'X-Men: Apocalypse'

23. january 2015 at 12:09 | Angie. |  articles

Ach můj Bože! Hádám, že si pamatujete, jak jsem vám psala o tom, že je Sophie zvažována pro roli mladé Jean Grey v připravovaném dalším filmu ze série mladé generace X-Men, tedy X-Men: Apocalypse. Tehdy to bylo takové... ve hvězdách, pořádně nikdo ani nevěděl, jestli je to opravdu pravda... no... a dneska, před pár minutami, jsem se dozvěděla, že to pravda je! A nejen to, ale že Sophie tu roli získala! Dámy a pánové, Sophie si zahraje roli mladé Jean Grey v tomhle snímku, převezme tak štafetu po Famke Janssen, která hrála Jean Grey ve starých filmech. Jsem z toho tak hrozně nadšená! Já jsem velký fanoušek filmů podle Marvelových komixů a X-Meni jsou úplně moji nejoblíbenější, jsem tak nadšená, že si v tomhle filmu Sophie zahraje, je to naprosto úžasné! Dále tedy byly obsazeny i role Scotta (Cyclops) a role mladé Storm. Scotta si zahraje Tye Sheridan a Storm herečka Alexandra Shipp. Bute to tak úžasné, jsem z toho vážně nadšená, hrozně Sophie gratuluju, myslím, že by tohle pro ni mohl být skutečně velký průlom ve světě filmu :) Jsem z toho nadšená! :)
* * * * * * * *
OH MY GOD. I guess you remember me talking about that Sophie is considered for the role of young Jean Grey in the future X-Men: Apocalypse movie. That was just a rumor, no one actually knew, if it's true or not. But I just found out that it IS. And even more! That Sophie got the role! I am soooo excited, seriously, so excited, that's amazing, just AMAZING. I can't even express how excited I am, this is so cool. I've always liked Jean Grey, but I have another more favorite characters, but I am sure I will love her in Apocalypse, because Sophie is going to play her, Jesus, this is going to be so cool, so cool. I can't wait for this movie, this could be a huge break in films for her! Congratulations, Sophie! There are also another roles cast already, the role of Scott Summers (Cyclops) got young actor Tye Sheridan and the role of young Storm will be portrayed by Alexandra Shipp.

No a nadšená je očividně i sama Sophie. Jestli se nemýlím, tak Soph je obrovskou fanynkou Jennifer Lawrence, takže si myslím, že kromě toho, že si zahraje úžasnou roli v úžasném filmu ještě k tomu bude hrát i s úžasnými lidmi a setká se se svou oblíbenou herečkou a to musí být pro Sophie vážně asi až neuvěřitelné. Já osobně, kdybych byla obsazena do filmu, ve kterém nejen, že hraje James McAvoy, ale i Nich Hoult nebo Michael Fassbender spolu s JLaw, tak se asi zblázním :D Všichni víme, že mně se to nikdy nepoštěstí :D Ale Sophie to neskutečně přeju a jsem z toho nadšená!:)
* * * * * * * * * *
And Sophie is probably pretty much excited too. If I'm not mistaken, Sophie is a huge fan of Jennifer Lawrence, so I guess this is a huge thing for her. Not just because of that, of course, but... you know, it has to be one of factors :D I would be totally screwed, if I would be cast in a movie with James McAvoy, Nicholas Hoult, Michael Fassbender and Jennifer Lawrence... we all know that never happens to me, but I am so glad that Sophie got this role!


Sophie is considered for role of young Jean Grey in 'X-Men: Apocalypse

10. january 2015 at 20:36 | Angie. |  articles

Tohle by mohlo být tak strašně úžasný.
V úvodu bych ráda řekla, že jsem skutečně velkým fanouškem komixů. Vážně velký. A především tedy filmů, které byly natočeny podle některých komixů... a to především podle Marvela. A úplně nejvíc ze všeho miluju X-Meny. X-Men je moje srdcová záležitost, zbožňuju je už od doby, kdy jsem byla malá holka a s bráchou jsme někde na Fox Kids nebo kde koukali na ten starý X-Men seriál. A nedělám moc velký rozdíl mezi starými a novými filmy. Zkrátka je miluju všechny. Jak jistě víte, tak v posledních letech vyšly dva nové X-Men filmy. Jeden zaměřený na historii Charlese Xaviera a Magneta, na jejich setkání a na jejich neobvyklé přátelství. Druhý film byl potom kombinací starší generace s mladší generací v Budoucí minulosti. A nejnovější, připravovaný díl je také zaměřen na dobu minulou, tedy James McAvoy, Michael Fassbender, Jenn Lawrence a Nich Hoult v hlavních rolích... ale hovoří se o tom, že je potřeba obsadit herce do rolí mladého Cyclopa a herečku do role mladé Jean Greyové. Oni teda ve starých filmech nejsou staří, ale řekla bych, že v X-Men: Apocalypse, se objeví tak ve věku... 18 let nebo tak nějak. No a pro roli Jean Greyové, mutantky 5. úrovně s psychickou schopností telepatie, telekineze a tak všeho možného, je zvažována právě naše drahá Sophie! Není jediná, kdo je na tuhle roli zvažován, jdou kolem jména jako Saoirse Ronan nebo Elle Faning. Nic samozřejmě není jisté a záleží na spoustě faktorů, ale už jen z toho, že o ní uvažují, je skvělé. A doufám, že se to promění ve skutečnosti :) Myslím si i, že by byla dobrou volbou proto, že je podle mě ze zvažovaných hereček asi nejvíce podobná Famke Janssen, která si zahrála roli starší Jean v originálních filmech. Uvidíme, jak to šchno dopadne, ale držím palce! :)
* * * * * * * * * *
This would be so fucking awesome.
First of all, I would like to say, that I am huuuuge fan of Comics. Like really, really huge. I am fan of Marvel, especially fan of films based on Marvel comics. And which one I love the most? Of course, that X-Men. I love X-Men so much, since I was a little girl and we were watching that old cartoon TV series, which was at Fox Kids or at what channel, I don't remember. X-Men is the one comics based movie that I could watch again and again. Original old movies but also those new with young Charles Xavier and Magneto... you know, with James McAvoy, JLaw, Nich Hoult and Michael Fassbender... As you probably know, there is a new movie in production phase. X-Men: Apocalyps. Which is the old generation when they were younger. In X-Men: Apocalypse should appear some new/old characters, like Cyclops or Jean Grey, just young. They weren't old in the original movies but I feel like they mean around... I don't know... 18 years old versions of them. And for the role of young Jean Grey is considered our lovely Sophie Turner!!! She's not the only one, there are other names considered to play this part, like Saoirse Ronan. Considering the fact that older Jean was portrayed by Famke Janssen, I hope they will decide for Sophie and she will want to make this movie, because they look a little bit alike, I feel like Famke looked young more like Sophie than Saoirse or Elle Fanning. Nothing against Saoirse or Elle, but I would really love to see Sophie in this movie and I am really excited about this news. We will see what happens next, but fingers crossed! :)

Gallery update 4.9: New stills from Barely Lethal

5. january 2015 at 20:46 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj lidiii. Jak se máte? Šťastnej novej rok! :) Já jsem totálně v kelu, protože mám před sebou dost testů, ale místo, abych se učila, dělám padesát dalších věcí najednou. No nic, nevadí... to je můj problém. Dneska mám pro vás další článek, jsou to dvě fotky z filmu Barely Lethal, který by mohl být už zveřejněn, jinak se z toho zblázním :D Každopádně ty fotky jsou skvělé, Sophie tam vypadá fakt dost krutě, nebo jak to říct :D badass! Prostě paráda, nemůžu se tohohle filmu dočkat, bude určitě skvělý :)
* * * * * * * *
Hi guuuuys. How are you? Happy New Year, guys:) I am absolutely screwed, because I have many exams to come, but I am not studying... I am just procrastinating, I hate it, but I can't help it. Anyway. I have for you today two new photos. These photos are first official stills from Barely Lethal. Well, there is one other, but I can't find her, I just remember there was one before... but I will publish her right after I find it. I love these stills, I can't wait to see this movie, Sophie looks there really badass, I am really curious! :)

imagebam.com imagebam.com