December 2014

Gallery update 4.8: Bloomberg Tradebook Charity Day + Roland Mouret Fashion Show

30. december 2014 at 13:25 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj lidi. Jak se máte? Jaké byly Vánoce? Moje byly fajn. Skvělé, teda... částečně. Miluju Vánoce, ale bylo to unavující a vlastně pořád je. Každý den k nám přišla nějaká návštěva nebo jsme na nějakou návštěvu jeli my. Zítra jedu na Silvestra na chatu, na kterou se mi vůůůůbec nechce, ale už jsem to slíbila... a tak. Takže na prd. Ale Vánoce byly super. No nic, rozhodla jsem se dopřidat nějaké starší věci. Dneska toho asi nestihnu moc, ale aspoň nějaké ty fotky jsem uložila. Jsou to starší fotky, hlavně z té jedné akce, ale ve skutečnosti jsou nové, protože byly zveřejněny až poměrně nedávno. No, první fotky jsou z jedné charitativní akce, na které Sophie pomáhala, přijímala telefonáty a tak. Moc jí to tam slušelo a je to od ní vážně skvělé, že se takhle zapojila :) Tahle akce se konala v říjnu. Ta druhá se konala už v květnu, ale fotky se objevily až teď před nějakou dobou. Byla to módní přehlídka, taková menší, soukromější, proto se ty fotky takovou dobu neobjevily. Sophie to tam neskutečně sluší, vypadá tam krásně, líbí se mi moc ty šaty a hlavně miluju ty její copy :)
* * * * * * * *
Hi guys. How are you guys? How was Christmas? Mine was fine. Great actually... well... most of it. I love Christmas, but it was really tiresome, because every single day we had some visitors or we went to visit someone, so... it was really really not that cool. But Christmas itself was great. Anyway, I decided to add some older stuff... well, this gallery update is actually full of new photos, because they were published just few weeks ago, but both of these events are kind of old. Especially the second one. Those photos from the first one are from Bloomberg Tradebook Charity Day. Sophie was helping during this charity, she was answering phones with donation and stuff and I think that that's really amazing. And she looks cute in these photos. The second event is pretty old actually, these photos are from May. But still very beautiful. I love her braids. And her dresses. Enjoy photos, hope you like them... I am so sorry they didn't show up earlier.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 4.7: Moet British Independent Film Awards

21. december 2014 at 20:38 | Angie. |  Gallery updates
Není moc věcí, které se teď kolem Sophie dějí... přesto jsou tu nějaké fotky, které musím přidat. Pak ještě nějaké novinky ohledně Hry o trůny, ale k tomu se asi dneska už nedostanu. Měla jsem poslední dobou trochu krizi, nevěděla jsem, jestli chci pokračovat s blogováním o Sophie nebo ne... nejde o to, že bych neměla ráda Sophie, zbožňuju jí, je skvělá, ale mám dva další blogy a ještě chodím do nové školy a tak, takže jsem si nebyla jistá, jestli chci tenhle třetí ještě udržovat... ale na druhou stranu, na tomhle blogu nejsem tak často, protože se toho neděje tolik, ale i tak. Každopádně mám pro vás dneska konečně nějaké ty fotky. Sophie se zúčastnila Moet British Independent Film Awards 7. prosince 2014. Předávala tam jednu cenu a moc jí to slušelo :) Vypadala tam vážně krásně. Ty šaty jsou Dolce&Gabbana (aspoň myslím) a jsou takové zvláštní, ale myslím, že vypadají vážně dobře :)
* * * * * * * * *
There are not many things going on around Sophie last few weeks, but two events happened. I was going through some personal crisis and I didn't know if I still want to blog about Sophie... it's not like I don't like her or something, I love her so much, but I have another two blogs and new school... it's a lot... But I don't want to quit. So I have for you photos from one event, finally. Sophie presented at Moet British Independent Film Awards on December 7, 2014. She looked gorgeous, those dresses are Dolce&Gabbana (I think) and they are quite... unusual, but I love them, they look really beautiful. Enjoy photos :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com