October 2014

One year with Sophie-Turner-Fan.blog.cz

26. october 2014 at 0:14 | Angie. |  Diary
Nooooo. Je to pár týdnů, co měl tenhle blog první narozeniny. A já se tak moc stydím, že jsem to prošvihla, ale víte jak... Nebyla jsem tak úplně... tady. A totálně jsem na to zapomněla. Připadalo mi totiž úplně nemožné, aby to byl už rok, co jsem tenhle blog založilo. Zdálo se to tak nereálné. Ale před rokem, 3. října 2013 jsem seděla u tohohle počítače, zakládala tenhle blog a říkala si, jak je to skvělý nápad. Byl to dost těžký rok... a já jsem potřebovala něco, čím se zaměstnat. A jsem ten typ člověka, kterej se pro některý věci nadchne hrozně snadno. Bylo mi tak líto, že je tak málo stránek o Sophie.. že jsem si prostě založila vlastní. Trochu šílený, co? Otevřela jsem tenhle blog a říkala jsem si... to mi nevydrží. To přejde. Zdechne tak za týden, možná za měsíc, nebude mě to bavit... A tady jsme... po víc než roce tu píšu článek o tom, že před rokem jsem si myslela, že tu nevydržím ani týden :D 1 rok. To už je docela dlouhá doba na blog. Rozhodně pro některé lidi, pro mě ani ne, já jsem nikdy neměla blog kratší dobu než rok. Pokud jsem ho teda otevřela. Už jsem párkrát založila blog a pak mě přestalo bavit na něm dělat, ještě než jsem ho oficálně otevřela :D Tenhle blog byl otevřený ofiko vlastně až 4. října, to jsem psala ten článek o otevření, ale založen byl den před tím, 3. října. Moc lidí sem za ten rok nepřišlo, moc lidí sem nechodí hledat novinky o GoT nebo o Sophie Turner, ale těm z vás, kteří ano, moc děkuju za podporu a za všechny komentáře a za tu trochu naděje, že jsou i lidé, které novinky o této mladé talentované herečce zajímají. Doufám, že se mi v následujícím roce podaří tenhle blog trochu víc rozjet a zviditelnit a že se tu zase za rok sejdeme :)
* * * * * * * * *
Weeeeell. It's few weeks since the first birthday of this blog. And I am so ashamed I missed it, but you know... I wasn't really here. And I totally forgot about that. It seemed to be so impossible, that it could be already one year since I opened this blog. So surreal. I founded this blog on October 3, 2013. It was a tough year for me, the worst of all I guess. But I am that kind of person for who is very easy to get excited. And I was so sorry that there are so little sites about Sophie... so I founded my own. Pretty crazy, heh? I opened this blog... and I was thinking I will quit after a month. Maybe after a week. I wasn't thinking about that I am going to celebrate any anniversary with this site. But here we are.. this blog is opened more than 1 year. It had its bad days. Last few weeks, I know, but it wasn't officially closed since that and I am so happy I am here now, writing this article. There is not many people who come here and write comments or appreciate news about Sophie, but for those who do, thank you so much for that, for all the support and I hope that I will be able to make this blog more popular and successfull. This is not the end. This is new beggining. After one year, here is another, let's do it. Let's meet here next year. Thank you once again.

- Angie.


Gallery update 4.6: Charlotte Olympia ‘Handbags for the Leading Lady’ launch dinner

25. october 2014 at 23:50 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj lidi. Vím, nebyla jsem to nějakou tu dobu... jo.. vlastně jsem dost uvažovala o tom, že se tu na to vykašlu a že to nemá cenu, protože sem vlastně ani nikdo nechodí... ale pořád doufám v lepší zítřky a v to, že až se Sophie proslaví ještě o trochu víc, že se lidé začnou zajímat i o tento blog. Ale to jen, pokud vytrválm. Byla jsem v září ve Španělsku a pak jsem byla v nemocnici, což nebylo zrovna super... no a po tý rekonvalescenci a pak nový režim na nové škole a tak všechno... zkrátka jsem se tu na to vypekla a zůstala věrná jenom k-stew... a byla jsem prostě bez nálady. Ostatně i tam jsem moc nebyla, celé to blogování mě trochu pustilo. Ale teď jsem se zas dostala do toho správného režimu a zase mě to baví. Nikdy jsem nepřestala zkoumat novinky o Sophie, ale možná i kvůli tomu, že u ní je to o dost složitější, než u Kris, jsem na to zkrátka neměla nervy. Ale teď jsem před chvílí dokoukala Another me a i přes to, že se mi ten film fakt moc nelíbil, musím říct, že Sophie jen potvrdila to, že je vážně skvělá herečka a má před sebou zářnou kariéru, nebo v ní alespoň doufám. A tak nějak jsem si říkala, že je škoda skončit... je škoda to vzdát tak brzy. No. A nový začátek oslavím novými fotkami. Jak jinak? Sophie se zúčastnila akce pořádané Charlotte Olympií jménem "Handbags for the Leading Lady", což je očividně nějaká kolekce kabelek, podle názvu. Konalo se to v restauraci jménem Toto, která je v Londýně. Kromě Sophie se tam ukázalo i pár dalších celebrit, mně nejznámější potom Jamie Campbell Bower, se kterým se Soph nedávno setkala na jedné módní přehlídce, ze které sice fotky uložené mám, ale ještě jsem je nezveřejnila. Snad na ně dojde později, možná zítra. No Soph je s ním vyfocená na té 3. fotce. Hrozně moc jí to slušelo musím říct, strašně se mi líbí ty šaty, které měla a jsem ráda, že se zase po delší době objevila na nějaké takovéhle akcičce. Fotek z natáčení Game of Thrones moc není obecně a se Soph prakticky žádné, vlastně žádné, nebo o nich aspoň nevím, tak osobně se domnívám, že už možná dotočila. A hlavně letos točila jen v Anglii. Ale třeba se ještě něco objeví :)
* * * * * * * * *
Hi guys. I know, I wasn't here for a while... yeah... I was considering the end, because no one actually goes there and it makes me sad a bit. But I am still hoping for better tomorrows and I believe that if I will stay, it will get better. Well... I was in Spain, then I was in hospital, pretty sick, nothing that bad, but I was sick... and then I just... stayed at K-Stewart-fan and I stopped writing articles here, despite the fact I did not stop searching for news about Sophie. I was just too lazy.. and with new school and everything, I was just sooo... without mood. But I have seen Another Me finally! And despite the fact I didn't like this movie very much... I loved Sophie there, she was so great and I just found out that I don't want to quit. Yet. So... the new beggining with new photos. Sophie attended Charlotte Olympia 'Handbags for the Leading Lady' launch dinner at Toto's restaurant in London. Some other people were there, of course, for example Jamie Campbell Bower, you can see him in the third picture. Sophie looked really lovely. I love her dress, I love everything about her there. You know I love her hair. This is second event where she met Jamie, I didn't publish photos from the first one, but I will do it later. I have just 6 photos, but still amazing.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com