April 2014

Gallery update 3.0: 'Game of Thrones' season 4 - four new stills

28. april 2014 at 21:58 | Angie. |  Gallery updates
Bohové... nechtěj se mi psát ty recenze... postahovala jsem si hafo animací a najednou se mi do toho vůbec nechce :D Hlavně jsem ten předchozí díl viděla bez titulek, takže jsem občas mírně nechytala a ten dnešní díl se mi vážně líbil, ale jak jsem ten předchozí potom na blogu už nekomentovala, tak mi to nějak začíná trochu splývat do jednoho, co bylo v tom a co bylo zas v tamtom :D Ale ten 4. se mi fakt líbil, nic moc akčního se tam jako nedělo, ale líbilo se mi to :D Každopádně asi chvíli počkám s těmi názory, musí se mi to trochu rozležet a musím si to utřídit. Nicméně mám pro vás dneska kromě proma, díky kterému sem každé pondělí chodí hora lidí :D ještě 4 nové stills fotky ze 4. série se Sansou. Jedna je ještě z 2. dílu ze svatby Joffa a ty zbylé tři jsou z lodi s Petyrem "Malíčkem" Baelishem. Z dnešní epizody zatím žádné se Sansou nejsou a asi ani nebudou, ale z té příští by mohly, tak uvidíme :)
* * * * * * *
Gods, I don't have mood for those reviews.. I have to watch that 3rd episode once again, because I did it without subtitles and I was kind of confused in some parts. I think I should write it right after it, right now I don't know what was in the 3rd episode and what belonged to the 2nd one. And now I watched the 4th one, so I am totally confused, but I loved it more than the 3rd one :) Anyway, I have for you now another 4 new stills photos from the show, first of them is from episode 2, from Joff's wedding. The other three are from the 3rd episode Breaker of Chains. All of them with Sansa and Peryr 'Littlefinger' Baelish. From today's episode aren't any new stills with Sansa, maybe later.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Game of Thrones, season 4: 4x05 - 'First of His Name' Promo

28. april 2014 at 12:16 | Angie. |  Game of Thrones news
Co to kurňa zase bylo? Zrovna jsem dokoukala 4. epizodu Hry o trůny a hrozně jí žeru, je vážně skvělá, ale ten konec? Co to jako mělo bejt? No nic, dobrý... musím to trochu vstřebat :D No a to promo? To mě dostává ještě víc. Sice člověku řekne velký kulový, ale zároveň ho totálně šokuje, nebo alespoň mě teda. Nedokážu na ten díl čekat celej tejden, zcvoknu se z toho!! Asi mě chtějí zabít... a co to jako znamená? Probodla v tom promu Arya právě Ohaře, nebo se mi to jenom zdálo? To jako George R.R. Martin zabil v knihách Sandora? Asi zabiju já jeho!!! No nicméně to promo je skvělé a určitě koukněte. Nemůžu se dočkat Lysy Arryn v příštím díle, jsem na ni zvědavá :)
* * * * * * * *
What the hell? I just watched 4th episode of Game of Thrones and I loved it, totally, this was great episode, but the end? What the hell? And this new promo I have for you now, for the next episode, called "First of His Name"... I am dying. I can't wait whole week for it!!! They want to kill me, Gods! And what does that mean? Did Arya just stabbed the Hound? Why did she do that, what does that mean?! George Martin killed Sandor? I am going to kill him probably.. anyway, enjoy the promo, it's great. I can't wait to see Lysa Arryn once again :)


Gallery update 2.9: 'Game of Thrones' season 4 - new stills

22. april 2014 at 11:36 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já vím, nejsem tady zrovna dvakrát často, ale ono těch novinek o Sophie momentálně není tolik no... akorát ty, které se týkají Game of Thrones, jako tenhle update galerie. Jsou to tři nové stills fotky, které mi teda dalo zabrat najít v nějaké dobré kvalitě. Dvě z nich jsou z 2. dílu 4. série, ze svatby Joffa a ta poslední je z nejnovějšího, 3. dílu 4. série, která se mi líbí asi nejvíc ze všech, na které je Sansa s Malíčkem, což je trochu spoiler, ale tak což, z fotek toho zas tolik neodvodíte... a vzhledem k navštěvovanosti promo videí každé pondělí předpokládám, že moc lidí, co jsou pozadu, sem nechodí :D
* * * * * * * *
Hi guys, how are you? I know, I am not here pretty often, but not many news are happening around Sophie right now, just those which have something to do with Game of Thrones. As this gallery update. I found three new stills photos, but I will tell you, it wasn't easy. Two of them are from the 2nd episode and the last one is from episode no. 3. They can be... sort of spoilers, but I love them. Sansa looks great there and I love them, especially the last one with Littlefinger.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Game of Thrones, season 4: 4x04 - 'Oathkeeper' Promo

21. april 2014 at 12:09 | Angie. |  Game of Thrones news
Bože, zrovna jsem se dívala na 3. díl 4. série Hry o trůny a miluju ho, naprosto ho žeru! Asi ne tolik, jako ten předchozí, ten byl výjimečně potěšující a člověk po něm cítil jisté zadostiučinění :D ale tenhle byl taky skvělej. Jsem trochu naštvaná kvůli pár věcem... ale tak to vždycky :D Hlavně teda kvůli tomu, že další díl bude až příští tejden... :D No tak zaprvé v tom díle byla Sansa, což je vždycky fajn, protože je to jedna z mých oblíbených postav, což už vám asi došlo :D Jsem fakt zvědavá, co bude dál. Hlavně teda ohledně Tyriona. No nic. O tom budu mluvit víc, teď pro vás mám aspoň teda promo ke 4. dílu, který se bude jmenovat Oathkeeper (což je jméno meče, který v prvním díle 4. série dostal Jaime Lannister od Tywina, ukovaný z roztaveného Ledu Eddarda Starka.), takže cítím, že se dočkáme více Jaimeho a nejspíš i Brienne, no uvidíme. Koukněte na to promo, jestli jste už viděli 3. díl, je vážně skvělé, stojí to za to, jsem fakt zvědavá:)
* * * * * * * *
Oh God, I just watched the third episode of the season 4 of Game of Thrones and I love it, totally love it!! I am pissed a bit about some things, of course I am and especially because I have to wait another week for another episode, but I loved it. First of all, Sansa was there, which is always good thing, she's one of my favorite characters, I can't wait to see what happens next. Anyway, I will write something more about this episode later, but for now, I have for you promo for the fourth episode, which is called Oathkeeper. Take a look, it's great. Dany is going to be there again, as in this last episode, I actually quite missed her appearance in the 2nd one. Oathkeeper, I feel Brienne in the next episode, I love her character! Well... really, check out, it you've seen the 3rd episode, the promo is great.


Game of Thrones - 4x02 'The Lion and the Rose' review

14. april 2014 at 23:36 | Angie. |  articles
No, stejně jako minulý týden, i dnes jsem se rozhodla napsat nějaké ty dojmy z nejnovější epizody Hry o trůny. Je to ale jen v češtině, protože na to psát celý ten dlouhý článek v angličtině jsem příliš líná. Každopádně jsem chtěla na začátek říct, že se mi tenhle díl opravdu velmi líbil a rozhodně doporučuju, abyste ho shlédli co nejdříve. Já budu nejspíš muset ještě jednou, protože jsem koukala bez titulek a nerozuměla jsem úplně všemu, ale i tak jsem z něj byla nadšená. Také upozornuji, že tenhle článek obsahuje poměrně dost spoilerů, takže pokud jste díl neviděli, případně nečetli knihu, tak vám nedoporučuji pokračovat ve čtení tohohle článku, pokud vám spoilery nějakým zásadním způsobem vadí. Jinak teda Sophie měla v tomhle díle jen pár scén a moc toho nenamluvila, ale musím říct, že tam byla vážně krásná.
* * * * * * * * *
So... as last week, I decided to write short review, which is just in Czech, because I am lazy, I am sorry, but what I want to say is, that I really loved this episode and I can't wait to see, what happens next, because the end was pretty epic. I am also kind of afraid. This article contains many spoilers, so if you didn't read it or didn't see this episode, please, stop reading now. One more thing, Sophie had just few scenes in this episode, but I have to say, that she was beautiful there in all of them.

Gallery update 2.8: On Radio Deejay with Liam Cunningham in Italy

14. april 2014 at 21:09 | Angie. |  Gallery updates
Toplist se rozhodně musel rozbít a nebo mi někdo někde dělá obrovskou reklamu o který nevím :D protože to momentálně ukazuje 53 návštěvníků a je prakticky nemožné, aby sem tolik lidí přišlo při průměrný návštěvnosti 3 lidi za den a z toho dva jsem já :D No nevadí, je to hezké, hřeje to u srdce, jen si na to nesmím zvykat :D Nicméně mám pro vás dneska nějaké už pár dní staré fotky, spíš týden a něco, ale nebyl čas je přidat. Jsou ze Sophiiny cesty do Itálie v rámci propagace 4. série Game of Thrones, kde byla s Maisie Williams a Liamem Cunninghamem. Tyhle fotky jsou z italského rádia Deejay, kde ovšem byla už jen Sophie s Liamem, Maisie odletěla zpět do Anglie dřív a nebo tam zkrátka nešla, to nevím jistě. Každopádně mám pro vás tedy i videa z tohohle přenosu, ale na ta dojde asi až zítra, protože nemám vůbec čas. Taky pracuju na tom komentáři k 2. dílu 4. sérii, ale i ten asi dopíšu až zítra. Každopádně to tam Sophie hrozně sluší, těch fotek je jen 9, ale každá z nich je překrásná. Líbí se mi na nich to, že jsou to takové momentky, momentky jsou vždycky nejlepší, přirozené... Sophie je všude krásná a všude jí to sluší :D ale na těhle fotkách obzvlášť.
* * * * * * * *
Toplist is deffinitelly broken or I have a huuuuuuge advert from someone very... famous, because it is telling me, that 53 people came here today, and It's not even the end of the day. Anyway, it doesn't matter, it looks really good, really, really good and I love it, I just can't get used to it. Well, I have for you now some photos from Sophie's trip to Italy, where she was with Maisie Williams and Liam Cunningham, who plays Davos. Maisie wasn't there, but Sophie and Liam have visited a radio station, Radio Deejay. These are photos from this event and I will also publish those videos, but I have no time now, so I will do it probably tomorrow. Sophie looked really beautiful, she's always beautiful, but I love these photos so much especially because they are kind of spontaneous and this kind of pictures is the best. I am also writing the review, which I promised, but I think that I won't finish it today. So enjoy photos, just 9, but very, very beautiful.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Game of Thrones, season 4: 4x03 - 'Breaker of Chains' Promo

14. april 2014 at 14:17 | Angie. |  Game of Thrones news
Bože můj, zrovna jsem dokoukala 2. díl 4. série a jsem tak naštvaná, že ten další bude až příští týden, nemůžu se dočkat, chtěla bych se na něj kouknout hned. Bylo to vážně skvělé, miluju ten díl, napíšu o něm víc, no teď mám čas jen na tohle. Mám pro vás tedy promo ke 3. dílu, který bude k mání příští pondělí a umírám touhou ho vidět, jsem hrozně zvědavá, já teda trochu vím, co se tam bude dít, ale nic moc konkrétního. Díl se jmenuje "Breaker of chains", tedy Prolamovač okovů? Jak to přeložit moc nevím :D Lámač okovů... možná... :D lámač řetězů... nevím, to je celkem fuk. Mimochodem nesnáším Cersei, ale tak to už dlouho. To už snad od 1. dílu :D Jinak teda pro Sansu bude asi život zase o něco komplikovanější, tak jsem zvědavá, jak se to vyvine, v promu má Sophie jen krátkou scénu, jak utíká s Dontosem, kdo četl ví, kdo je naspoilerovaný jak já, tak taky ví... a kdo neví, ten se to doví :D každopádně stojí za to se mrknout:) Musím letět. Tenhle týden tu snad budu trochu víc, než minulý, omlouvám se, že jsem se neozvala.
* * * * * * *
Oh God, I just watched 2nd episode of season 4 and I am so pissed that the next one will be next week and I can't watch it right now. It was epic, I love it, I'll write more about it soon, for now I have for you at least new promo for the 3rd episode called "Breaker of chains" and I am really, really nosy, what happens next. I can't wait for it. You know, I know something, but not many things. Well... Obviously, things are getting much more complicated for Sansa once again. In this promo, she has just one short scene, when she's running with Dontos. Well, I can't wait to see this episode, the promo is great, so check out.


Game of Thrones, season 4: 4x02 - 'The Lion and the Rose' Promo

7. april 2014 at 21:46 | Angie. |  Game of Thrones news
Ahoj lidi, jsem tu zase... no... hned po dokoukání 1. epizody 4. série jsem šla na youtubko a našla jsem tam oficiální promo k druhému dílu, který se jmenuje 'The Lion and the Rose', tedy "Lev a Růže"... tudíž je pro ty, kdo nejsou pozadu, asi jasné, o co především v téhle epizodě půjde, ale nebudu nic spoilovat. Pokud se nechcete spoilnout, tak se vůbec na tohle video nekoukejte :D ale tak stejně ho zveřejním, protože já pozadu nejsem :D Noooo... Sophie tam je jako Sansa v jedné kraťoulinské scéně, no má ale i jednu větu tam :D každopádně hádám, že bude v tomhle díle o něco víc, protože je to hodně podstatná epizoda hlavně kvůli dění v Královo přístavišti... no tak uvidíme, jak to všechno dopadne příští týden :D
* * * * * * * *
Hi guys, here again, fine... after watching the first episode I found this video on youtube. It's official promo video to the second episode, which is called 'The Lion and the Rose'... soooo... you can expect that big things are coming in the show, the marriage :D Okay, okay, I won't spoil. But if you don't want to be spoiled, don't look at this video, please :D Well, Sophie has in this video really short scene, one short line, but she's there, she's probably going to be quite a lot in this episode, because it is going to be really important episode.


Game of Thrones - 4x01 Two Swords review

7. april 2014 at 21:23 | Angie. |  Game of Thrones news
Když píšu nějakou recenzi... tak to není úplně recenze... je to spíš takový velký výkec toho, co si myslím o filmu/seriálu/dílu seriálu. Takže jsem shlédla první díl 4. série Hry o trůny, na který se můžete kouknout s titulkami například tady<< a zkrátka vám potřebuji všem sdělit, co si o tom díle myslím. Takže kdo díl ještě neviděl, neměl by číst dál, protože bude plný spoilerů, nebo teda ani ne tak spoilerů jako takových, ale spíš tak nějak to budu rozebírat do detailů... tak se na to připravte... :D

'Game Of Moans' by Matt Edmondson feat. Sophie Turner

6. april 2014 at 19:10 | Angie. |  Videos
Sophie nezkazí žádnou srandu. Tohle je jeden z důkazů, že je to pravdy. Pomohla Mattu Edmondsnovi z rádia BBC s uvedením jeho rapového videa, které společně i natočili :D a jmenuje se "Game of Moans", což je jasná narážka teda na Game of Thrones, samozřejmě, je to tak i dělané, ale prostě je to sranda a mně se to fakt líbí. Sophie je tam fakt perfektní, já z toho nemůžu :D Jinak teda to není ona, kdo to zpívá, ale i tak je tam skvělá, ty její ksichty :D prostě to rozhodně stojí za tu chvíli vašeho času, žeru to :D
* * * * * * * * *
Sophie does not ruin any fun. This is one of proofs, that she just doesn't. She helped Matt Edmondson from BBC Radio with his rap-music video called "Game of Moans" and I can't stop laughing :D It's great, I love it. Sophie is there so freaking f*cking cute. She's not the one who's singing it, but she's still amazing there and I just love it, it's great :D Check out, it's really worth watching. I love her, she's great.


Gallery update 2.7: Game of Thrones, season 4 Premiere in Milan

4. april 2014 at 20:29 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Dneska jsem jela do Třeboně... do Třeboně vlakem a z Třeboně autem, kterým tam přijeli rodiče. Byli tam totiž v lázních, jenže táta si uhnal housera, nebo já nevim, prostě nebyl schopnej řídit nebo se vůbec nějak moc hejbat a máma nemá řidičák, takže jsem jela do Třeboně 2 a půl hodiny vlakem, abych je jako ta nejhodnější dcera na světě (:D) odvezla domů :D Bože :D Ale zvládla jsem to:D Mám řidičák už rok a třičtvrtě, cca, ale prostě... bože, měla jsem fakt strach, takhle daleko jsem ještě neřídila :D ale nakonec to bylo v pohodě:) No ale jsem teda úplně hotová, bolí mě hlava a mám pocit, že se pozvracím :D no prostě normální stav po té, co dvě hodiny řídím :D No mám pro vás nějaké další fotky, tentokrát z Itálie. V Miláně se konala další premiéra 4. série. Sophie, Maisie a Liam tam byli, samozřejmě a Sophie to neskutečně slušelo. Maisie teda taky, měla krásný outfit. Ty šaty, co má Sophie, se mi hrozně líbí, vypadá v nich skvěle. Jsou od jedné z jejích oblíbených návrhářek, od Mary Katrantzou a jsou skvělé :)
* * * * * * * *
Hi guy, how are you? I went to Třeboň today, by train and I went back by a car... it was really scary. I have driving licence, but I've never driven so far, but my parents were in bath in Třeboň and my father couldn't drive back, because of his back, so... I was their best chance... and I as a good and always nice daughter went to Třeboň and drove them home... :D God, amazing day, really :D Jesus. :D Well, I have for you today some new amazing photos from Italy, in Milan was another premiere of GoT's 4th season and Sophie looked stunning! I love that dress, I really do, it's so great, so original, and Maisie had an amazing outfit too. The dress Sophie was wearing is by Mary Katrantzou, who is on of Sophie's favorite fashion designers and I love her work too :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 2.6: New stills photo with Sansa Stark from season 4

3. april 2014 at 23:12 | Angie. |  Gallery updates
Byla jsem trochu naštvaná, protože se pořád objevovaly nové a nové stillsky a žádná z nich nebyla se Sansou, přestože všechny byly vážně skvělé. A tak dneska se konečně objevila, jen před pár minutami a já jsem z ní hrozně nadšená :) Jsem nadšená obecně z toho, že už za pár dní bude premiéra 1. dílu 4. série, nemůžu se pondělka dočkat. V galerii jsou i nějaké stillsky, na kterých není Sansa, protože se mi hrozně líbily, no z těch nových jsem uložila akorát tuhle se Sansou, protože na to, ukládat všechny, nemám čas :D Hrozně se mi ta fotka líbí, Sophie to tam moc sluší. Štve mě, že jsou s ní z celého toho návalu fotek jen dvě, ale tak časem se jich snad objeví trochu víc, doufám. Hrozně se mi líbí ty šaty, které má v téhle scéně :)
* * * * * * * *
I was kind of pissed, because so many stills photos were published and none of them was with Sansa... so here I am with one with her, finally! I am really excited and I can't wait to see season 4. In the gallery are some more, but not from those new, I didn't published them yet. With Sansa are just two and this one it the new one and I love it, totally, I really do. She's beautiful here and I can't wait for Monday.

imagebam.com

Gallery update 2.5: 'Game of Thrones' season 4 Paris Premiere

3. april 2014 at 21:03 | Angie. |  Gallery updates
Bože, nesnáším to. Miluju to, ale zároveň to nesnáším :D Proč? Protože se kolem Sophie děje hrozně moc věcí, což je naprosto skvělé, ale já nemám vůbe čas to přidávat :D Dneska mám pro vás skoro 50 fotek z premiéry 4. série Hry o trůny, která proběhla včera v Paříži. Kromě Sophie tam byla ještě její seriálová sestra a v reálu skvělá kamarádka Maisie Williams a potom ještě Liam Cunningham, který hraje v seriálu Davose. Sophie to hrozně slušelo, vypadala skvěle. Vlastně se mi moc nelíbily ty šaty, co měla, takové... na ní moc černé, celé černé, mám radši, když má něco barevnějšího, ale jako slušely jí, miluju ten účes, taky bych chtěla umět takovéhle věci:D a jsem hrozně ráda, že se tolik usmívala a zřejmě si to tam užívala :) Mám pro vás i video z červeného koberce, kde jsou scény se Sophie a ona je tak hrozně k sežrání, když se setká s fanoušky, je úžasná :)
* * * * * * *
God, I hate that. I love that but I also hate that :D Why? Because so much things are happening and I have no time for it! :D I have for you today over 40 photos from yesterday's Paris premiere of the season 4 of Game of Thrones. Except Sophie, also two more actors were there. Her on-screen sister and great friend Maisie Williams and with them Liam Cunningham, who plays Davos. Sophie looked amazing. I actually didn't like very much that black dress, because it's black, I like her more in more colorfull cloths, but she looked stunning, I love her hairstyle and I love her smiling all the time. I also have for you a video, where are scenes from the red carpet, I love how she behaves around her fans, she's so sweet, I just love her :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Sophie Turner od přeživší ve Hře o trůny k múze Isabel Coixet.

3. april 2014 at 19:52 | Angie. |  articles
Ahoj lidi :) jak se máte? Dneska jsem ve škole dopřeložila ten rozhovor se Sophie z Vanidad magazínu.
Jednu věc vám řeknu, je to dost čtení, jsou tam nějaké spoilery z GoT, ale není jich moc, no je to skvělý rozhovor a dozvídáme se v něm i nové zajímavé informace ze života Sophie, o kterých jsem třeba neměla vůbec tušení, takže rozhodně stojí za to si ho přečís, pokud máte čas, hrozně moc se mi líbí :)


Její herecký debut byla role plaché princezny Sansy Stark uvězněne v nepřátelském království v epickém seriálu HBO - Game of Thrones. Nyní, v její filmografii debutuje za pomoci Isabel Coixet, v novém projektu této katalánské režisérky, v psychologickém thrilleru "Another Me", kde dá ze sebe dvojnásobek. V tomto rozhovoru mluví o Game of Thrones (obsahuje spoilery pro ty, kdo neviděli 3. sérii), říká nám kde všude cestovali, aby vytvořili vysněná království George R.R. Martina a zjistíme, že na rozdíl od Sansy, je takhle 18 letá herečka velmi spontánní a usměvavá.

Zrovna ses vrátila z USA, kde jsi natáčela film. Můžeš nám o něm něco prozradit?
Ano, zrovna jsem se vrátila z New Yorku, kde jsem natáčela 'Alone'. Je to film o válečném veteránovi, který trpí post-traumatickým syndromem a změní se v agresivního člověka, má problém s lidskými emocemi. Moje postava se pro něj stane velmi důležitá, po té, co se s ním setká, je jím velmi zaujatá a učí ho, jak milovat a jak znovu dokázat komunikovat s lidmi. Je to velmi sladký a emotivní příběh.


Game of Thrones, season 4: New clip from the 1st episode

2. april 2014 at 23:58 | Angie. |  Game of Thrones news
Kdo miluje Tumblr? Já ano. Protože mám díky němu všechno z první ruky... a vím všechno hned, jak se to objeví na netu. Když vyšel 3. díl 3. série BBC Sherlocka, tak tumblaři dokonce shodili tumblr asi na 5 minut, jak to tam Sherlockians spamovali, no nic :D Každopádně na mě vyběhlo jedno nové video ke 4. sérii Hry o trůny. My si budeme muset počkat ještě nejméně 5 dní, než bude 1. díl někde na netu ke shlédnutí, tak nevím, jak to vydržím, ale hrozně se těším, nehorázně. No, slíbili sice, že ty dva televizní spoty byly posledním, co zveřejní... no ale porušili to, samozřejmě :D Tenhle krátký 34 vteřinový spot je zaměřený pouze na 1. epizodu 4. série, takže kdo má zájem se ještě trochu nechat spoilnout před začátkem, tak se může kouknout. Není tam nic tak velkýho, zkrátka pár nových scén jen z toho prvního dílu.
* * * * * * * *
Who loves Tumblr? I do. Because thanks to tumblr, I have everything and I know everything so soon, that I am sometimes surprised. We have to wait 5 more days until the episode will be online in the Czech Republic (probably), so it will be hard for me to pass these 5 days, I can't wait. Well... I have for you now one more video... they promised, that they won't publish any more, but they did. And this one is from the very first episode, short spot. Sophie is there just for a second, well it's worth watching, if you have mood for some more scenes. I love it.


Gallery update 2.4: YOU Magazine - outtakes

2. april 2014 at 23:52 | Angie. |  Gallery updates
Když říkám, že se kolem Sophie děje hodně věcí, myslím tím vážně... HODNĚ věcí. Časopisy. Rozhovory. Akce. Photoshooty. Televizní pořady. Propagace Hry o trůny. Nová videa z Hry o trůny. Brzy bude ve Španělsku premiéra Another me... prostě... fakt hodně věcí. Tyhle fotky jsou z jednoho časopisu, který se jmenuje YOU. Byl u toho i článek s rozhovorem, který plánuju přeložit, ale nevím jistě, kdy se k tomu dostanu, protože momentálně překládám ten pekelně dlouhý z Vanidad, protože jsem našla anglický překlad, nemusím se trápit se španělštinou, který je vážně hrozně zajímavý a přečetla jsem ho celý na jeden nádech, i když byl anglicky... no ale trochu mi to trvá, protože mám času fakt málo, takže uvidím, kdy se dostanu k tomu z YOU. Každopádně ty fotky mi visí v rozepsaných, tak jsem se je rozhodla zveřejnit, vážně se mi hrozně líbí, hlavně některé z nich. V galerii ještě jedna, doufám, že se brzy objeví třeba ještě nějaké, i když těžko říct. Sophie to tam hrozně sluší.
* * * * * * * *
When I say that many things are happening around Sophie, I really mean like... MANY things. Magazines. Events. Photoshoots. Talk shows. Game of Thrones promotion. New videos from Game of Thrones.. etc. These photos are from magazine YOU. I have the article, willing to publish it and translate it in Czech, but I am not sure when I am going to have time for it, I have started the one from Vanidad, because I found English translation, so I don't have to translate it from Spanish... so I don't know, when I will have time for this one... but these photos... I just had to publish them, I really, truly love them, especially some of them. The first one, her hair everywhere, this shoot is just stunning, she looks gorgeous! One more in the gallery, so check out.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sophie and Maisie on The One Show

2. april 2014 at 23:19 | Angie. |  Videos

Tolik nových věcí kolem Sophie a 4. série Hry o trůny, která se vrací již tuto neděli a já mám zrovna tak málo času... nesnáším to, ale nemůžu s tím nic udělat. Zítra zas budu celý den v tahu, no tak snad aspoň o víkendu to napravím. Teď mám pro vás jen krátký článek, před tím, než se zase půjdu učit, vytáhnu Shock z ledničky a budu ponocovat (ano, s antibiotikama je to přesně to pravý vořechový). Je to video. Sophie a Maisie Williams, která hraje v GoT Aryu byly hosty v The One Show, což je britská talk show, no a jak už to tak bývá, tak mluví o 4. sérii, obecně o seriálu, o tom, jak jim ten seriál změnil život, jak vnímají to, že je najednou všichni znají a tak... no nemám teď čas to moc rozpitvávat, ale kdyby někdo chtěl, že nerozumí anglicky dobře, tak ať mi řekne a já to zkusím nějak přetlumočit dodatečně. Jo jinak to obsahuje spoilery z 1., 2. i 3. řady, takže pozor na to.
* * * * * * * *
So much new things around Sophie and season 4 of Game of Thrones and I have so little time... I hate it, but I can't do anything about it. I have for you now quickly one article, it's one video from... I think that it's from Monday, but I am not sure about that, well Sophie and Maisie Williams (Arya Stark) were on The One Show, talking about Game of Thrones and stuff like that, about how the fame changed their lives... Sophie looks there amazing, it's great interview, so check out, it's worth it. For those, who don't understand well, tell me, I will translate at least some parts of it. It contains spoilers from 1st, 2nd and 3rd season, so be carefull.