Vanity Fair: Behind the scenes of Cover Shoot with the Cast of 'Game of Thrones'

11. march 2014 at 21:40 | Angie. |  Videos
Víte, co miluju na fanoušcích Hry o Trůny? Vždycky, ale vážně úplně pokaždé, v každé diskuzi nebo v komentářích na facebooku, někdo na jakoukoliv zprávu reaguje: "HODOR!" Vážně, je to všude :D Miluju Hodora, je prostě boží :D a miluju ten fakt, že ho prostě miluje skoro každej :D No, novinky se teď objevují všude kolem, překvapivě i víc než kolem Kristen, což mě docela šokuje :D Ale ono je to tím, že se premiéra 4. série blíží no, za což jsem ráda, už se nemůžu dočkat. Teď mám pro vás dvě videa v jednom článku, protože zaprvé jsem líná je přidávat zvlášť a zadruhé spolu souvisí, takže není úplně důvod je zvlášť přidávat. Navíc mám pro vás ještě jedno video, tak se nechci vyčerpat :D Ale možná ho přidám až zítra i tak, abych si něco nechala do zásoby :D No ta videa jsou z focení photoshootu pro Vanity Fair, který bude naprosto perfektní, už se objevily i nějaké ukázky, ale zatím žádná se Sophie a já to pak přidám hezky najednou, až budou. Hrozně se na ně těším. To první video je vyloženě z toho focení a Sophie je tam jako Sansa vidět v druhé půlce a hrozně jí to tam sluší :) No to druhé video je s obsazením seriálu, kde herci odpovídají na otázku, kdo by měl sedět na Železném trůnu. Otázka i pro vás. Kdo myslíte, že by měl sedět na Železném trůnu? Já se přikláním k odpovědi, která tam několikrát padla, a to k té, že by na něm měl sedět Tyrion Lannister, který je mou nejoblíbenější mužskou postavou. Je ale poměrně pravděpodobné, že to se nestane :D protože George Martin stejně zabije v posledním díle úplně všechny bílejma chodcema :D Jinak teda i Sophie odpovídá a drží se své odpovědi, kterou už jsme od ní mohli jednou slyšet, přestože je mrtvý, tak odpověděla, že na trůnu by měl sedět Robb Stark.
* * * * * * * *
Do you know what I love about Game of Thrones fans? Always, just always, in every discussion or in comments on Facebook... someone always writes: "HODOR!" :D Really, everywhere. I love Hodor, he's the best :D And I love how everyone loves him. Well, news all around, more than around Kristen to be honest... which is surprising :D Now I have for you two videos in one article, I am too lazy post them separately, because I have another one, which is not related so... I will still write two articles. Well, the first video is from shooting of cover shoot with the cast of Game of Thrones for Vanity Fair. I can't wait to see these photos soon :) Sophie is there in the second half and she looks amazing :) The second video is also from behind the scenes of this shooting, they ask the cast, who should sit on the Iron Throne. Question for you, who should sit there? What do you think? I think that I will go with that oppinion, that Tyrion should sit on the Iron Throne... that's probably not gonna happen, because George Martin will kill everybody in the last book, as many people expect... :D but I vote for Tyrion. Sophie answers too, she says that Robb Stark should sit there, well, he's dead, but she stands by her oppinion, when someone asked her before.


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Dee || American-Horrorstory.blog.cz Dee || American-Horrorstory.blog.cz | Web | 16. march 2014 at 16:50 | React

Četla jsem komentáře k těmto fotkám a spousta lidí si stěžovala, že Lannisterové nemají na fotkách své blond vlasy.. A podle videa vidím, že to je u všech kromě Jaimeho je to jen úpravou.. Jinak videa jsou skvělá. Na trůně bych já osobně nejraději viděla Dany po boku Jona.. ale Tyrion nebo Hodor taky nezní špatně :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement