Game of Thrones, season 4: Second Official Trailer “Vengeance”

17. february 2014 at 23:41 | Angie. |  Game of Thrones news
Můj bože, mám za sebou vážně těžkej víkend... :D No ale to víte, konec zkouškového období se prostě musel oslavit. Jen jezdit ke kamarádce na chatu, když jste nachcípaní, asi nebyl úplně nejlepší nápad, protože je mi momentálně ještě hůř :D Momentálně jsem hlavně oslavovala své prozření... zkouškové jsem sice absolvovala relativně úspěšně, i když musím něco opakovat, ale tak nějak jsem zjistila, že to není to pravé ořechové... v překladu, nenávidím svou vysokou školu, což myslím není přístup, který by vysokoškolák asi měl mít... Takže tak. Jinak teda taky jsem zjistla, že fakt neumím pít :D byla jsem opilá po dvou hrncích čaje s rumem (fajn, 1 ku 1, ale stejně :D) a jedný sklenici jinu s tonicem... :D což je poněkud ponižující, ale já nejsem zrovna alkoholový typ... No nic, dost už řečí :D Mám pro vás teď novou úchvatnou věc a tou je pěkně prosím nový trailer na 4. sérii GoT, který nese název Vengeance, tudíž 'Odplata'. A Sansa tam dokonce mluví! Což je šokující, nečekala jsem to :D ale jsem hrozně ráda, 4 nové scény se Sophie, sice krátké, ale nové a jsou 4, kdo je najde, ten je borec, jednu obzvlášť, ale tuším jsou fakt 4 :D no a ten trailer je obecně vážně skvělej, takže si ho rozhodně pusťte. Věta, kterou říká Sansa v tomto traileru znamená v překladu: "Jsem vzhůru celou noc a přemýšlím o tom, jak zemřeli." Tak nějak relativně přeložené, protože doslova to zní česky poměrně kostrbatě. "I lie awake all night thinking about how they died."
* * * * * * *
Oh God, I have a really tough weekend behind me... :D We were celebrating the end of examination period..., now I know, that I made a mistake, when I chose what I chose, but... well... I am trying 'never regret anything' method, so I will just go somewhere else next year, not a big deal. I am still student, I made my exams, I just HATE my school... :D And I really need to learn how to drink alcohol. I don't drink much, this weekend was awesome, but I was done after two cups of tea with rum and one gin&tonic... which was quite embarassing :D Anyway, enough talking, I have for you finally second official trailer to Game of Thrones, season 4! It's called Vengeance and I totally love it, I am still watching it all over and over again and I love it. Sansa has whole one sentence there! She speaks! Four new scenes there, try to find them all... lets do it as a challenge :D I can't wait!! I need April 7th!

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Monie Monie | Web | 26. february 2014 at 16:05 | React

ten trailer je úžasný!!! Bože, tak dokonalý! To jak Sansa mluví, o tom jak zemřeli je smutný, chtělo se mi brečet! :/ ale moc se těším co nám čtvrtá série donese!!!!
tak strašně moc se nemůžu dočkat!! Ještě hooooodně moc se mi líbí ta scéna kdy
Arya říká: "Joffrey, Cersei,Tywin Lannister, the red woman,I can't see but   I can say the names." Houd: "name of every person in Westeros?" Arya: "Only the ones I'm going to kill." Wow!! Ta holka bude ještě hustá!!! Bože už jsem říkala jak moc se němůžu dočkat?!! Tento trailer je prostě dokonalýýýýýý!!!!!!!!!!!! JÁ CHCI 4 SÉRIIIIIIIIIIIIIII

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement