Game of Thrones, season 4: Fire and Ice Foreshadowing

10. february 2014 at 10:33 | Angie. |  Game of Thrones news

Ahoj lidi, jak se máte? Tentokrát jsem nečekala do 4 do rána, abych viděla tohle video z první ruky, jako jsem to udělala s trailerem na 4. sérii Game of Thrones, ale mám pro vás to video teď no. Slibovali 15 minut, je to jedn 14 a půl minuty, ale i tak je to parádní. A o co vlastně jde? No o video z natáčení, je tam celkem dost nových scén ze 4. série a taky krátké rozhovory s herci, kteří buď mluví o natáčení a nebo odpovídají na otázky od fanoušků z twitteru. První věc, ze které mám radost je, že je tam konečně Sophie trochu víc. Kromě nových scén se Sansou se tam taky zapojuje do toho komentáře k sérii a reaguje na několik z těch otázek. Druhá věc, kterou bych asi měla říct je, že pokud jste nečetli 4. a 5. knihu, tak můžete být možná mírně spoilnuti, ale nemyslím si, že by to bylo něco extrémně strašnýho... no obecně, jako u každého videa z natáčení čehokoliv, které vidíte dřív než film nebo seriál no... :D No zatřetí je to opravdu zajímavé, hrozně se mi to video líbí a rozhodně stojí za tose na něj podívat. No jedna otázka z těch twitter otázek byla, jaká je jejich oblíbená postava... už jsem mluvila o tom, že moje je rozhodně Tyrion Lannister, no zajímalo by mě, jaká je vaše? Sophie na tuto otázku odpovídá poměrně jednoznačně, bez velkého přemýšlení, že Jaime Lannister.
* * * * * * * * * *
Hi guys, how are you? I have not waited for this video till 4 a.m. like I did when the trailer was coming out, but I have it for you now. It's 14 minutes and 30 seconds long and it's freaking amazing. I totlally love it, I can't even say how much I love it. First thing, Sophie is there a bit more. Except new scenes with Sansa, she's also talking a bit, because it's behind the scenes video... people from twitter were asking some questions and cast is also answering them, which is not during whole video, just partly. Second thing... you can be spoiled a little bit by this video if you did not read the book. Third, it's really interesting, so it's really worth watching. Definitely. I have a question for you, who is your favorite character? I already told you, that mine is definitely Tyrion Lannister, but I would really like to know your opinion. Sophie's favorite character is Jaime Lannister.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Dee || American-Horrorstory.blog.cz Dee || American-Horrorstory.blog.cz | Web | 10. february 2014 at 22:50 | React

Líbi se mi ta část, kdy představitel Hodora říká, že jeho nejlepší hláška byla "Hodor" :D Nebo taky smích Brian z Tarthu.. :) Naprosto úžasné video, které mě opět nutí číst knížky.. Znovu -_-

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement