February 2014

Gallery update 1.5: Game of Thrones - season 4 promo posters

26. february 2014 at 13:51 | Angie. |  Gallery updates
Přemýšlím o novém designu. Tenhle tu byl daný... tak nějak... prostě proto, že jsem jiný neměla, ale chtěla jsem založit tenhle blog... je dělaný z wallperu, který jsem vytvořila už před hrozně dlouhou dobou a už mě nebaví. Uvidím, jestli mi odpoví Andie, psala jsem si o design, ale to záleží na mnoha faktorech, jestli ho pro mě udělá. Pokud ne, tak ho holt udělám sama, ale polední dobou nemám čas a trochu mi blbne photoshop, takže je hodně pomalý a na to já nemám nervy, musím ho asi přeinstalovat. No nic, teď mám pro vás něco, z čeho jsem vážně nadšená a zbožňuju to. První promo postery ke 4. sérii Hry o trůny. Protože tenhle blog má být především o Sophie, teda prostě o Sophie :D tak jsem do tohohle updatu dala jen náhled na ten s ní jako Sansou Stark, ale pokud byste chtěli vidět zbytek, tak jsou všechny, které se zatím objevily, v galerii. Sophie je tu vážně krásná, hrozně jí to tu sluší, ta fotka je skvělá :) a ostatní jsou taky super. Všechny jsou černobílé, s nápisem Valar Morghulis. All men must die. Což jsem nikdy tak nějak nevěděla, jestli je to všichni muži nebo všichni lidé musí zemřít, ale jinak dobrý :D A plus je tam ještě datum začátku série. Na všech plakátech jsou nám z předchozích sérií známé postavy, až na jednu, na Oberyna Martella. Co si myslíte o herci, který byl obsazen do jeho role? Já ještě v knihách nejsem tak daleko, takže to nemůžu dobře posoudit, zajímal by mě váš názor. Jestli si vzpomínáte na Daaria Naharise ze 3. série/knihy, tak s tím, kdo ho hrál, byla spousta lidí nespokojená. Jelikož fakt nevypadal ani trochu jako podle popisu, který je v knize a byl do 4. série přeobsazen, což bude možná mírně matoucí... mírně dost :D no furt žádné modré vlasy. Tak by mě zajímalo, jak se porvali s Oberynem.
* * * * *
I am considering new design. I will wait if Andie will answer, I ordered design, because I don't have time for it and my photoshop is pretty... slow last few days.. and I also don't feel like it's good, about anything what I make. I have a strong graphic crisis... and I don't like it. Well, right now I have for you something truly, truly amazing. It's 18 new Game of Thrones, season 4 promo posters. This blog is supposed to be about Sophie, so that's the reason, why I put just the one with her in this gallery update, but if you want to see them all, just check out the gallery, they are truly amazing. Sophe is really, really beautiful in this picture, I love her character poster. All of them are great, all of them are black&white with a Valar Morghulis on it and date of release of the fourth season. One new character there, Oberyn Martell. What do you think about the actor, who was cast to this role? Good? I like him, from trailers, but I did not read about him yet in books, so I can't tell, I just know that many people were pissed off about the portrait of Daario Naharis in season 3, which I understand and as you probably know, he was replaced by Michiel Huisman... but still... no blue hair.

imagebam.com

Game of Thrones, season 4: Stark Family Teaser

25. february 2014 at 22:42 | Angie. |  Game of Thrones news
Spoiler allert, moc kecám, ale kdo jste viděli všechny série nebo četli knihy, tak v pohodě :D Jsem si téměř jistá, že v tom videu mluví Malíček... ale není to na 100%... jen tak na 99 :D Ne vážně, jsem trochu zmatená, protože v těch knížkách nejsem tak daleko, abych to mohla bezpečně a přesvědčeně říct, ale podle hlasu je to Aidan.. a podle toho, co říká, by to i sedělo, že mluví na Sansu, jelikož říká, že: "Když jsem tě poprvé viděl, byla jsi ještě dítě. Dívka ze Severu přišla poprvé do hlavního města. Teď už nejsi dítě." Nedoslovně, to by znělo ještě divněji než tenhle překlad... no každopádně i podle tohohle by to sedělo, takže tipuju, že jde opravdu o Malíčka. No... to je jedno :D Potvrďte mi to nebo vyvraťte, budu ráda. No o čem to vlastně mluvím? O krátkém teaseru - upoutávce na čtvrtou sérii Hry o trůny, která je zaměřená na rodinu Starků... tedy na ty, co zbyli... plus vynechali Rickona z nějakého důvodu, no neříkejte mi, kdo víte, co s ním bude, z jakého, na to se o něj příliš bojím :D No rozhodně to stojí za váš čas se na to kouknout, protože zaprvé, jestli máte rádi Hru o trůny, tak vás nejspíš zajímá i 4. série... :D a zadruhé, má to jen 30 vteřin, takže tím zas tolik času neztratíte :D až na to, že je to dost spoiler, vzhledem k tomu, že je to zaměřený na zbylé Starky, takže ehm... no, teď spoileruju já, takže už radši budu končit :D
* * * * * *
I am pretty sure that it's Littlefinger who's talking... but it's not for 100%, but I think it's Aidan's voice. I would really like to be able to say for sure, but I am not that far in books yet. But when I consider that he's telling to someone: "First time I saw you, you were just a child. Girl from the North came to the capital for the first time. Not a child anymore." It could be him, probably. I am just quite confused. No, it's definitely him. Anyway, what I have for you is... this short video. Sophie is there too, by the way. It's a short teaser to the fourth season of Game of Thrones, the Stark Family. Those who remain. But Rickon is not there, don't tell me why, I don't want to know. I am too afraid about him. Anyway, check out, it's definitely worth your time, it's just 30 seconds.


Happy Birthday, Sophie!

21. february 2014 at 14:16 | Angie. |  articles

Game of Thrones, season 4: Second Official Trailer “Vengeance”

17. february 2014 at 23:41 | Angie. |  Game of Thrones news
Můj bože, mám za sebou vážně těžkej víkend... :D No ale to víte, konec zkouškového období se prostě musel oslavit. Jen jezdit ke kamarádce na chatu, když jste nachcípaní, asi nebyl úplně nejlepší nápad, protože je mi momentálně ještě hůř :D Momentálně jsem hlavně oslavovala své prozření... zkouškové jsem sice absolvovala relativně úspěšně, i když musím něco opakovat, ale tak nějak jsem zjistila, že to není to pravé ořechové... v překladu, nenávidím svou vysokou školu, což myslím není přístup, který by vysokoškolák asi měl mít... Takže tak. Jinak teda taky jsem zjistla, že fakt neumím pít :D byla jsem opilá po dvou hrncích čaje s rumem (fajn, 1 ku 1, ale stejně :D) a jedný sklenici jinu s tonicem... :D což je poněkud ponižující, ale já nejsem zrovna alkoholový typ... No nic, dost už řečí :D Mám pro vás teď novou úchvatnou věc a tou je pěkně prosím nový trailer na 4. sérii GoT, který nese název Vengeance, tudíž 'Odplata'. A Sansa tam dokonce mluví! Což je šokující, nečekala jsem to :D ale jsem hrozně ráda, 4 nové scény se Sophie, sice krátké, ale nové a jsou 4, kdo je najde, ten je borec, jednu obzvlášť, ale tuším jsou fakt 4 :D no a ten trailer je obecně vážně skvělej, takže si ho rozhodně pusťte. Věta, kterou říká Sansa v tomto traileru znamená v překladu: "Jsem vzhůru celou noc a přemýšlím o tom, jak zemřeli." Tak nějak relativně přeložené, protože doslova to zní česky poměrně kostrbatě. "I lie awake all night thinking about how they died."
* * * * * * *
Oh God, I have a really tough weekend behind me... :D We were celebrating the end of examination period..., now I know, that I made a mistake, when I chose what I chose, but... well... I am trying 'never regret anything' method, so I will just go somewhere else next year, not a big deal. I am still student, I made my exams, I just HATE my school... :D And I really need to learn how to drink alcohol. I don't drink much, this weekend was awesome, but I was done after two cups of tea with rum and one gin&tonic... which was quite embarassing :D Anyway, enough talking, I have for you finally second official trailer to Game of Thrones, season 4! It's called Vengeance and I totally love it, I am still watching it all over and over again and I love it. Sansa has whole one sentence there! She speaks! Four new scenes there, try to find them all... lets do it as a challenge :D I can't wait!! I need April 7th!


Gallery update 1.4: Mercedes-Benz Fashion Week Fall 2014 in New York

12. february 2014 at 12:40 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj lidi. Včera jsem málem umřela. Byla jsem na koncertě hudební skupiny Our Last Night a byla to málem moje last night :D Víte no... tahle skupina patří do skupiny, která se blbě definuje, punk, rock, trochu i metal možná, prostě takovej mix těch tvrdších stylů, takže i publikum je docela hardcore. A bylo to tam vážně dot kruté. Spadla jsem na zem mezi všechny ty skákající lidi bojující o lepší místo. To bylo asi nejděsivějších několik vteřin v mém životě. Myslím ze situací, kdy šlo o moje zdraví. Ale zajímavou věcí na těhle magorech, co tam do vás mlátěj a tančej "pogo" a je jim jedno, jestli někomu vyrazí zub nebo tak... je, že jakmile někdo spadne na zem, jedinou jejich starostí je, aby vás zase zvedli na nohy. Ale stejně jsem byla dost nakrklá ale, protože to tam bylo vážně tvrdé a já na tohle nejsem moc zvyklá. Už jsem byla na pár koncertech... na Paramore, na RHCP a na The Offspring, ale ani na jednom to nebylo takhle tvrdé. Dokonce ani na těch Paramore. Na Offspring byl kotel, ale tam mě jeden kluk prostrčil davem k zábranám, takže jsem byla v pohodě, ale to, co jsem tam zažila včera, to byl vážně masakr. Sečteno a podtrženo jsem byla na zemi nakonec celkem 4x. Pak už jsem sice věděla, že mě zvednou, ale stejně nic moc... několikrát jsem byla dost bolestivě zasažena všema možnýma částma těl jiných lidí... no a třikrát mě docela hnusně trefili i do hlavy. Jednou jsem dostala hlavičku a dvakrát jsem dostala botou, jak lidi skákali do publika a nebo se nechali přenášet na ostatních nad hlavama. No jednou sleděl a hnusně mě kopnul do hlavy, to byl vlastně důvod, proč jsem spadla potřetí na zem tuším. A chvíli jsem si myslela, že už se ani nezvednu, docela zatmění. Ale otřes mozku nemám, vzbudila jsem se, zornice fungujou, tak v pohodě no. Koncert byl skvělej, atmosféra vás prostě strhne, ale na mě to bylo moc velký maso. Nicméně... čekala jsem pár dní, jestli se neobjeví nějaké další fotky, protože některé z nich mám upravené z tumblru a neupravené jsem je nenašla... ale zřejmě to bude ještě chvíli trvat, než se objeví všechny na zdrojích, které znám já, tak vám sem dávám alespoň ty, co mám. Sophie se stejně jako spousta dalších celebrit zúčastnila týdnu módy v New Yorku. Spolu s její kamarádkou a kolegyní ze seriálu Hra o trůny navštívila show Christiana Siriona a následně i večeři/after party. Sophie to vážně hrozně slušelo, já nemám vůbec ráda zelenou barvu, ale ty šaty se mi strašně líbily a myslím, že jí opravdu slušely. No ty fialové jakbysmet, hrozně se mi líbí ta barva:)
* * * * * * * * * *
Hi guys. I almost died last night :D I was at Our Last Night's concert and it was almost really my last night...:D I just... you know, it is a kind of harcore band, much more than most of bands I listen and it was pretty cruel there. I fell on the floor in the middle of those crazy jumping and fighting people. It were the most terrifying seconds of my entire life, I'm not kidding. I mean in the way that I could be seriously hurt. But interesting thing about these crazy people is, that they will not kill you.. :D the moment someone falls on the floor, people around you stuck and the only thing they are interested in is to lift you up to your feet. But I was pretty pissed off anyway, because in the end, I was on the floor for four times and I was painfully hit for several times, three times to my head, which was actually the reason I fell down for the third time, thinking that I won't get up at all, 'cause it really hurt. Concert was amazing, the atmosphere totally got me, but this kind of concerts is not really my thing, it was pretty hard... Anyway. I waited few days if I won't find some more pictures, but obviously it will take a while more, so I decided to publish what I have now. Sophie attended this years New York fashion week. Also Maisie Williams, her co-star from Game of Thrones, was there. They visited Christian Siriano's fashion show and also a private dinner after it on February 8, 2014. Sophie looked absolutely gorgeous. I don't like green color, but I love those dresses she had on the show. And those purple ones are even better, I love it! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Game of Thrones, season 4: Fire and Ice Foreshadowing

10. february 2014 at 10:33 | Angie. |  Game of Thrones news

Ahoj lidi, jak se máte? Tentokrát jsem nečekala do 4 do rána, abych viděla tohle video z první ruky, jako jsem to udělala s trailerem na 4. sérii Game of Thrones, ale mám pro vás to video teď no. Slibovali 15 minut, je to jedn 14 a půl minuty, ale i tak je to parádní. A o co vlastně jde? No o video z natáčení, je tam celkem dost nových scén ze 4. série a taky krátké rozhovory s herci, kteří buď mluví o natáčení a nebo odpovídají na otázky od fanoušků z twitteru. První věc, ze které mám radost je, že je tam konečně Sophie trochu víc. Kromě nových scén se Sansou se tam taky zapojuje do toho komentáře k sérii a reaguje na několik z těch otázek. Druhá věc, kterou bych asi měla říct je, že pokud jste nečetli 4. a 5. knihu, tak můžete být možná mírně spoilnuti, ale nemyslím si, že by to bylo něco extrémně strašnýho... no obecně, jako u každého videa z natáčení čehokoliv, které vidíte dřív než film nebo seriál no... :D No zatřetí je to opravdu zajímavé, hrozně se mi to video líbí a rozhodně stojí za tose na něj podívat. No jedna otázka z těch twitter otázek byla, jaká je jejich oblíbená postava... už jsem mluvila o tom, že moje je rozhodně Tyrion Lannister, no zajímalo by mě, jaká je vaše? Sophie na tuto otázku odpovídá poměrně jednoznačně, bez velkého přemýšlení, že Jaime Lannister.
* * * * * * * * * *
Hi guys, how are you? I have not waited for this video till 4 a.m. like I did when the trailer was coming out, but I have it for you now. It's 14 minutes and 30 seconds long and it's freaking amazing. I totlally love it, I can't even say how much I love it. First thing, Sophie is there a bit more. Except new scenes with Sansa, she's also talking a bit, because it's behind the scenes video... people from twitter were asking some questions and cast is also answering them, which is not during whole video, just partly. Second thing... you can be spoiled a little bit by this video if you did not read the book. Third, it's really interesting, so it's really worth watching. Definitely. I have a question for you, who is your favorite character? I already told you, that mine is definitely Tyrion Lannister, but I would really like to know your opinion. Sophie's favorite character is Jaime Lannister.


Game of Thrones: season 4 preview

7. february 2014 at 23:33 | Angie. |  Gallery updates
Ach jo, už je to se mnou špatný, když píšu články takhle pozdě, i když jsem půl dne doma :D No nic. Video z natáčení 4. série Hry o trůny má být zveřejněno 9. února, no HBO se mě rozhodlo prostě štvát, jak jen může, tím, že zveřejňuje tyhle krátké ukázky :D jak když měl být ten trailer, tři hodiny před tím každých deset minut zveřejnili na twitteru tak 2 vteřinový video, zabít málo. No a to se stalo samozřejmě i dnes, protože už zbývají jen dva dny, než bude zveřejněné celé, tak nám pustili malou ukázku. Je sice krátká, ale je vážně skvělá a dostali do ní pořádnou kupu scén, některé nové, jedna dokonce konečně se Sansou, KONEČNĚ! O něco delší, než ten půlvteřinový blik v ukázce na trailer a pak i v tom traileru teda :D Klikněte na obrázek a dostanete se na instagram, kde si ho můžete pustit, vážně to stojí za to ;)
* * * * * * * *
Behind the scenes video is coming out on February 9, but HBO wants to piss me off, so they are still publishing these short videos to make us suffer! :D Anyway, this is another preview from the fourth season's behind the scenes video from Game of Thrones series. Some more scenes in there. I love it, totally love it, it's not long, but many scenes in it actually. And one with Sansa! FINALLY! Longer thatn that half-second-long shot in the trailer preview. Oh god, I am soo excited. Let's click in the picture and you can watch the video on instagram.


Gallery update 1.3: Entertainment Weekly SAG Awards Pre-Party photos + video

1. february 2014 at 12:29 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj ahoj ahoj. Konečně jsem našla pár dalších fotek z oslavy nominovaných, která se konala den před SAG Awards 2014 a pořádal ji Entertainment Weekly. Sophie tam byla, stejně jako i další lidi z GoT, jako třeba Natalie Dormer, Isaac H. Wright nebo Maisie Williams. Ale pořád jsem nacházela asi 2 fotky a furt ty samé, tak mě to tak štvalo, že jsem je ještě nechtěla zveřejňovat, než najdu další. Nakonec jich je jen 9, ale pořád je to lepší, než ty 2. Hlavně jsem našla i nějaké se Sophie, jen se Sophie, většina, která se objevovala, byla spolu s Maisie a Isaacem. No... hrozně se mi ty fotky líbí, Sophie je tam krásná, měla hrozně pěkné šaty, ty jsou vážně úžasné :) no a taky teda ten účes, ona se vždycky ukáže s nějakým krásným copem. Derail tohohle můžete vidět na jedné z fotek z twitteru, na té poslední v téhle aktuálce. No a jedna z fotek je ještě taky mimo červený koberec, s Nat a Maisie, dělají tam ksichty :D tu mám hrozně ráda :) Pod fotkami mám pro vás ještě video, ze kterého jsou ty animace nahoře, kde se Sophie zdraví s fanoušky, rozdává autogramy a fotí se s nima a tak :)
* * * * * * * * * * *
Hi hi hi. I have finally found some more photos from Entertainment Weekly SAG awards Pre-Show, which celebrated the nominees of this year's SAG awards. Sophie was there, also Natalie Dormer, Isaac H. Wright and Maisie Williams. But it was still just about one or two pictures all ober again, well I have finally some more. It's not much, just 9, but I love them all. Sophie was incredibly beautiful there, I love her dresses, they are really gorgeous and stunning :) I also love her hair, she always comes with some beautiful hairstyle, I love her braids. You can check out closer on that last picture. Except photos from the red carpet, there is also one crazy one :D with Natalie and Maisie and I totally love it:) I have for you also one video where she's greeting fans :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com