Game of Thrones, season 4: Interview with Sophie, Maisie and Isaac at the Entertainment Weekly Celebration Honoring This Year’s SAG Awards Nominees

25. january 2014 at 14:11 | Angie. |  Game of Thrones news
Ahoj lidi. Mám pro vás konečně tenhle rozhovor. Měla jsem ho připravený už delší dobu, ale úplně jsem na to zapomněla. Je to rozhovor z oslavy nominovaných v SAG awards, kterou pořádalo Entertainment Weekly. Zatím jsem nenašla moc fotek, tak prozatím vám sem dávám alespoň tohle video, no mám spoždění, páč jsem teď moc nestíhala. Je to rozhovor se třema vlčíma mláďatama, se Sophie, s Maisie Williams a s Isaacem Hempsteadem Wrightem, bože, nesnáším jeho jméno, nikdy si ho nepamatuju :D akorát vím, že je Isaac Wright, ale tu šílenou změť písmen, která má bejt jeho druhý jméno, fakt ne :D No, je jim sděleno, že trailer vidělo už přes 3 miliony lidí, což je zamozřejmě dost překvapilo a potěšilo. No pak jsou dotázáni na jejich postavy ve čtvrté sérii. Sophie se ptá, co čeká Sansu, že v traileru to vypadá, že její manžel (Tyrion) má na rukou pouta. O čemž samozřejmě Sophie nemůže mluvit, tak to zahraje do autu tím, že říká, že to je určitě jenom nějaký pěkný náramek... :D No a potom tedy ještě dodává, že je s nové série nadšená a že se jí nemůže dočkat, že je přesvědčená o tom, že to bude úžasné. Což doufám. A já se taky hrozně těším, miluju ten seriál. No my, kdo četli nebo nám bylo řečeno, co se stane :D no jo, ty spoilery se prostě neututlaj :D teda daj se, ale já jsem příliš zvědavá :D no kdo neví, nebojte, říkat vám to nebudu a Sophie očividně taky ne, což je dobře :)
* * * * * * * * *
Hi guys. I have for you finally this interview. I had it prepared for a long time, well I totally forgot about that. It's an interview with Stark children, with Sophie, of course and also with Maisie Williams and Isaac Hempstead Wright. They are told about that the trailer alrady saw 3 million people and they are pretty impressed by that, of course, that's amazing number. Well and they are also asked about their parts in fourth season. Sophie is asked about what does it mean, that her husband seems to have handcuffs on... well, she can't possibly comment that, which is exactly what she says... and then also adds, that it's just a nice bracelet :D I love her. Well, she can't spoil, of course... but... well... who read, knows... I know too, despite the fact I didn't read yet, my best friend told me, 'cause I asked.. I saw something on the Internet and I was curious. Well, Sophie also says, that she thinks, that this season is going to be amazing and that she's really excited. Me too, you know, I love that series, I can't wait.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement