Game of Thrones - season 4: First official trailer

13. january 2014 at 12:25 | Angie. |  Game of Thrones news
Vystřihli tu scénu se Sophie z toho konečného traileru. Myslím tu scénu, co byla v té 5 vteřinové ukázce. Ale to neznamená, že v tom traileru vůbec není. Je, ale jen vážně tak probleskne ve dvou krátkých scénách, teda spíš náhledům scén... a jednou tuším Malíček mluví k ní v té scéně, kde se ptá, že musí vědět, na čí je straně, ale těžko odhadovat, není tam nic moc vidět, kromě Malíčka. Každopádně důležité je, že ten trailer na 4 sérii Hry o trůny je naprosto perfektní! Miluju ho, je skvělý. Jsem trochu zmatená jednou postavou, protože jsem 4. knihu ještě nečetla, ale to se holt dozvím 6. dubna. Nebo teda u nás spíš 7. Rozhodně se na ten trailer koukněte, jsem tak nadšená, že se konečně objevil! Vlastně tak hrozně nadšená, že jsem čekala do těch 3 ráno, abych se na něj podívala v okamžiku, kdy ho zveřejní :D Ale ne, kecám. Nemohla jsem vůbec spát po posledním dílu Sherlocka, jak jsem z toho byla rozhozená, tak jsem tak napůl sledovala Zlaté glóby, napůl psala a pak už jsem teda těch 8 minut do těch tří počkala, když už jsem vydržela tak dluho. No rozhodně na to mrkněte, je skvělej:)
* * * * * * * * *
They actually cut that scene with Sophie from the final trailer. That one which was in that 5-second-long preview. But that doesn't mean she's not there. She is, for a really short moment in two really short scenes in the second half, well... just for a moment, but she's there. Important thing is, that this trailer to 4th season of Game of Thrones is absolutely amazing and epic... I am bit confused by one character, because I did not read the fourth book yet, but I am sooo excited, so excited and I love it.. that much, that I was waiting to 3 a.m. to see it just the moment they will publish it... well, that's not exactly true, I just couldn't sleep after that last episode of Sherlock and I was also watching Golden Globes a little bit, so... it was a lucky coincidence that I was still online when it came out. Check out, it's great.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Patty | arrow-web.blog.cz Patty | arrow-web.blog.cz | Web | 14. january 2014 at 11:55 | React

Já se tak šíleně těším! Hlavně na Tyrionův soud a svatbu Joffreyho a Margaery :-D Jen škoda, že 7. dubna je zatím v nedohlednu.

BTW, na 99% to Malíček v té scéně mluví se Sansou.

2 Tina Tina | Web | 14. january 2014 at 20:30 | React

ahojky :) moc sa ospravedlňujem za reklamu, ale mohla by som ťa poprosiť o hlas v súťaži? je to posledné kolo a moc to pre mňa znamená :) hlasuj pls za Tinu (Story of my life) http://andiegraphic.blog.cz/1401/soutez-o-layout-finale

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement