Gallery update 1.2: Season 4 - production stills

31. january 2014 at 11:33 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj lidi. Já vím, že jsem předtím zveřejňovala staré stillsky jenom se Sophie, tedy se Sansou, ale když se objevilo těhle 17 prvních stillsek ze 4. série, tak hrozně se mi líbily, že jsem je zkrátka musela zveřejnit všechny. Se Sophie je pouze jedna, ta, ze které jsem udělala náhled, kde se Sansa s Tyrionem drží za ruce... teda tak trochu. Jsou to moje dvě nejoblíbenější postavy už dost dlouho, ještě před událostmi 3. série, tak mě celkem i pobavilo, že tak nějak skončili spolu, i když ne úplně spolu... chápete, kdo jste četli/viděli. Každopádně jsem zvědavá na dění ve 4. sérii a konkrétně na tuhle scénu. No to dění nám můžou možná trochu naznačit ty zbylé fotky, ale neřekla bych, že nějak přehnaně. Hrozně se mi všechny líbí, zbytek najdete v galerii.
* * * * * * * *
Hi guys. I know, that I published old stills just with Sophie (Sansa Stark), but when these 17 photos were released, I fell in love with them... and I just had to publish them all. With Sophie is just one, the first one where Tyrion and Sansa are holding hands. They are definitely my favorite characters and I am really nosy and interested in this exact scene. But all of them are amazing and I love them. It can tell you... something about the story in 4th season, but not much. Check out, I love them:) All 17 in gallery.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Patty | zoey-deutch.blog.cz Patty | zoey-deutch.blog.cz | Web | 31. january 2014 at 20:48 | React

Viděla jsem a i četla, takže vím, jak to s nimi bude dál :-D Tyrion je moje nejoblíbenější postava a Sansu, i když jsem ji na začátku neměla ráda, jsem si dost oblíbila a opravdu doufám, že všem (hlavně Cersei, co si budeme povídat) ještě vytře zrak.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement