January 2014

Gallery update 1.2: Season 4 - production stills

31. january 2014 at 11:33 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj lidi. Já vím, že jsem předtím zveřejňovala staré stillsky jenom se Sophie, tedy se Sansou, ale když se objevilo těhle 17 prvních stillsek ze 4. série, tak hrozně se mi líbily, že jsem je zkrátka musela zveřejnit všechny. Se Sophie je pouze jedna, ta, ze které jsem udělala náhled, kde se Sansa s Tyrionem drží za ruce... teda tak trochu. Jsou to moje dvě nejoblíbenější postavy už dost dlouho, ještě před událostmi 3. série, tak mě celkem i pobavilo, že tak nějak skončili spolu, i když ne úplně spolu... chápete, kdo jste četli/viděli. Každopádně jsem zvědavá na dění ve 4. sérii a konkrétně na tuhle scénu. No to dění nám můžou možná trochu naznačit ty zbylé fotky, ale neřekla bych, že nějak přehnaně. Hrozně se mi všechny líbí, zbytek najdete v galerii.
* * * * * * * *
Hi guys. I know, that I published old stills just with Sophie (Sansa Stark), but when these 17 photos were released, I fell in love with them... and I just had to publish them all. With Sophie is just one, the first one where Tyrion and Sansa are holding hands. They are definitely my favorite characters and I am really nosy and interested in this exact scene. But all of them are amazing and I love them. It can tell you... something about the story in 4th season, but not much. Check out, I love them:) All 17 in gallery.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Game of Thrones, season 4: Behind the scenes promo

27. january 2014 at 13:34 | Angie. |  Game of Thrones news
Ahoj lidi. Jak se máte? Ve dvě se musím začít učit matiku, je to součástí mého plánu, ale ještě před tím pro vás mám něco úžasného. Naprosto úchvatného a já jsem z toho nadšená. Bylo oznámeno, že zanedlouho vyjde poměrně dlouhé behind the scenes video o natáčení 4. sérii Hry o trůny... no a včera bylo zveřejněno tohle promo, které nás má na to video z natáčení nalákat :) a rozhodně se m to daří. Hrozně se mi líbí, hlavně ta část, kde Maisie říká: "Starkové se vrací silnější". No, Sophie tam je pouze jako Sansa ve scéně, která je i v traileru, no pak ještě v jedné, kde sedí vedle Tyriona, ale doufám, že v tom kompletním s ní bude třeba i nějaký krátký rozhovor jako s ostatníma nebo alespoň nějaké nové scény. Bože, nemůžu čekat do 6. dubna, zblázním se z toho! :D
* * * * * * * *
Hi guys. How are you? At 2 p.m., I have to start with learning Math, that's part of my today's plan, but before that I have for you amazing thing. Absolutely amazing, I love it, totally. It was confirmed that they will publish new Behind the scenes video about the 4th season of Game of Thrones, well... I'm not sure when exactly, but today I have for you at least short promo for it. And I love it. Especially that part with "The Starks are going back stronger". Anyway, Sophie is there in that scene which was also in the official trailer, well, there is one more, when she's sitting next to Tyrion and I hope that in the full behind the scenes video there will be some interview with her too. I can't wait to 6th April, they want to kill me!


Game of Thrones, season 4: Interview with Sophie, Maisie and Isaac at the Entertainment Weekly Celebration Honoring This Year’s SAG Awards Nominees

25. january 2014 at 14:11 | Angie. |  Game of Thrones news
Ahoj lidi. Mám pro vás konečně tenhle rozhovor. Měla jsem ho připravený už delší dobu, ale úplně jsem na to zapomněla. Je to rozhovor z oslavy nominovaných v SAG awards, kterou pořádalo Entertainment Weekly. Zatím jsem nenašla moc fotek, tak prozatím vám sem dávám alespoň tohle video, no mám spoždění, páč jsem teď moc nestíhala. Je to rozhovor se třema vlčíma mláďatama, se Sophie, s Maisie Williams a s Isaacem Hempsteadem Wrightem, bože, nesnáším jeho jméno, nikdy si ho nepamatuju :D akorát vím, že je Isaac Wright, ale tu šílenou změť písmen, která má bejt jeho druhý jméno, fakt ne :D No, je jim sděleno, že trailer vidělo už přes 3 miliony lidí, což je zamozřejmě dost překvapilo a potěšilo. No pak jsou dotázáni na jejich postavy ve čtvrté sérii. Sophie se ptá, co čeká Sansu, že v traileru to vypadá, že její manžel (Tyrion) má na rukou pouta. O čemž samozřejmě Sophie nemůže mluvit, tak to zahraje do autu tím, že říká, že to je určitě jenom nějaký pěkný náramek... :D No a potom tedy ještě dodává, že je s nové série nadšená a že se jí nemůže dočkat, že je přesvědčená o tom, že to bude úžasné. Což doufám. A já se taky hrozně těším, miluju ten seriál. No my, kdo četli nebo nám bylo řečeno, co se stane :D no jo, ty spoilery se prostě neututlaj :D teda daj se, ale já jsem příliš zvědavá :D no kdo neví, nebojte, říkat vám to nebudu a Sophie očividně taky ne, což je dobře :)
* * * * * * * * *
Hi guys. I have for you finally this interview. I had it prepared for a long time, well I totally forgot about that. It's an interview with Stark children, with Sophie, of course and also with Maisie Williams and Isaac Hempstead Wright. They are told about that the trailer alrady saw 3 million people and they are pretty impressed by that, of course, that's amazing number. Well and they are also asked about their parts in fourth season. Sophie is asked about what does it mean, that her husband seems to have handcuffs on... well, she can't possibly comment that, which is exactly what she says... and then also adds, that it's just a nice bracelet :D I love her. Well, she can't spoil, of course... but... well... who read, knows... I know too, despite the fact I didn't read yet, my best friend told me, 'cause I asked.. I saw something on the Internet and I was curious. Well, Sophie also says, that she thinks, that this season is going to be amazing and that she's really excited. Me too, you know, I love that series, I can't wait.


Game of Thrones, season 4: On the Set Featurette

24. january 2014 at 13:00 | Angie. |  Game of Thrones news
Rozhodně bych se měla učit... na zkoušku z matiky... ale jsem tak hrozně líná :D Takže dělám samozřejmě všechno, jen se neučím :D takže jsem tady. Už před pár dny se objevilo tohle video, no čekala jsem, až ho někdo nahraje na youtube, protože na blogu funguje jen ten a ještě jeden přehrávač, ale tohle bylo na nějakym úplně divnym :D Je to video o natáčení 4. série. Sophie tam sice není, nemluví tam, jako ostatní herci, ale stejně jsem se rozhodla vám ho sem dát, protože se týká Hry o trůny. No rozhodně se koukněte, jsou tam záběry z natáčení a rozhovory s některými herci, takže to stojí za to:)
* * * * * * * * *
I should definitely study now.. for my Math exam... but I am just so so so lazy :D So I am doing everything, but learning... :D Fourth season is coming up on April, well after the first official trailer, some other news came up with it. Like this video. Sophie is not there, she doesn't talk about the fourth season or something, but I am still publishing it. It's on the set featurette video, where are scenes from the fourth season, from the set and short interviews with some of the cast and crew and I love it, take a look.


Gallery update 1.1: Game of Thrones production stills photos

23. january 2014 at 22:57 | Angie. |  Gallery updates
I přes to, že není jednoduché hledat informace o Sophie a i přes to, že sem prakticky nikdo nechodí, ani jedinkrát jsem nezvažovala, že bych s tímhle blogem skončila. Mám jedem, kam chodí lidi... a tenle? Ano, možná mě to občas trochu zamrzí, ale kdybych fakt chtěla, tak se začnu víc snažit :D spíš kdybych měla čas. Tenhle blog je pro mě víc jako terapie, než jako místo, kde toužím po uznání, vysoké návštěvnosti a komentářích... Miluju Hru o trůny a miluju Sophie Turner a taky miluju postavu, kterou hraje, Sansu Stark. Občas potřebuju oddech od Kristen, přestože nebo možná i právě proto, že ho mám dva roky a dva roky nemám žádný jiný. Já jsem vždycky vedla nejméně tři najednou. A ano, mám grafický blog, ale na to musí člověk dělat grafiku a na tu já poslední dobou nemám moc náladu. Takže jsem utekla sem. A utíkám sem, když se mi nechce psát nic o Kristen. Vím, že spousta lidí Sansu nemá rádo. Mám dojem, že je to nejvíc nesnášená kladná postava, která se v té sérii vyskytuje. Ale jak řekla Sophie: "Haters to the left!" Ale Sansa se poměrně rychle stala mou oblíbenou ženskou postavou, dokonce ji mám radši, než Daenerys. Všichni mají rádi Dany. Ale na Sanse se mi líbí ten její vývoj. Prošla jsem si chvílí, kdy jsem ji neměla ráda, v první sérii... a i proto jsem měla takový problém se čtením první knihy, protože jsem už před tím viděla celý seriál, teda to, co bylo natočeno, takže v seriálu už jsem ji měla ráda, ale v knížce se děly ty věci, kvůli kterým jsem jí ráda neměla. Ale ta proměna z malé naivní holky v mladou dívku, se kterou si život tvrdě zahrává, ale ona i nadále snáší rány nejen osudu, ale i pěstí, protože ví, že musí přežít. To, co říká, jsou jen slova. To, co si doopravdy myslí, je v její hlavě. "Lady Stark. You may survive us yet." Nemůžu se dočkat další série, zřejmě přijde dřív, než já se dostanu ke čtvrté knize, vzhledem k tomu, že čtu druhou :D ale jsem zvědavá, jak to bude se Sansou dál, ačkoliv něco málo vím. A Sophie je jako Sansa skvělá, je krásná a neni mi trapný to o ní říkat, je to pravda. No a právě proto, že se tak těším na 4. sérii, tak jsem si chtěla připomenout ty tři předchozí a konečně jsem uložila všechny stills fotky se Sansou ze seriálu. Snad jsem našla všechny, těžko říct, ale je jich celkem dost a všechny jsou skvělé. Moc se mi líbí vidět ten rozdíl mezi tím, jak vypadala v první sérii a jak vypadá ve třetí. A Sophie bude už za měsíc 18 let, takže rozhodně už vyrostla z té malé holčičky, kterou byla v té první sérii. Vybrala jsem pět mých oblíbených z každé série, no v galerii jich najdete mnohem víc, tak doufám, že se vám budou líbit. Jinak jsem teda ještě SanSan shipper, což je docela velký tajemství, který moc často nepřiznávám :D ale je to tak, nestydím se za to, ve světě fanoušků GoT rozhodně nejsem jediná :D
* * * * * * * * * *
Even that it's very hard to find information about Sophie and even despite the fact that no one goes here yet, I've never considered to end this blog. I have the one, where people go... and this one is some kind of runaway somewhere else, because I love Game of Thrones and I really love Sophie Turner and I also love her character and even despite the fact that I love my blog about Kristen, sometimes I need to do something else. Sansa Stark became my favorite female character really soon. I know that many people don't like her, they actually hate her... but... as Sophie said, haters to the left! Well... everyone loves Daenerys and I do love her too, but what I love about Sansa is how she changed through the time. And also how strong she is. She came through a lot of things... and she knows, that live is not a song. I came through moments in the first season, when I did not like her. And that's actually the reason why I had such a big problem reading her parts in the book, because I've already seen other seasons where I like her... and now, I had to read those parts for which I did not like her... but many haters just don't realize, that she was just a naive child when she told those terrible things to her sister and everything.. I feel like she came through one of the biggest development. And I can't wait for season 4, I really can't. Well, and because of how much I love her and the whole TV series, I finally saved all production stills photos with Sophie's character, Sansa Stark.. which can actually spoil you a little bit, if you didn't see the series, but I love them all, I chose five from each season for this update, you can find more in gallery. And by the way, I am also a SanSan shipper, which is one of my biggest secrets, but I can tell the GoT fans, 'cause I am definitely not the only one. The moment, when I really started to love Sansa? "Or maybe he'll give me yours." That moment. Enjoy photos. Sophie is so beautiful there... and it's also pretty nice to see how she changed through the years of shooting.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Gallery update 1.0: 20th Annual Screen Guild Awards

22. january 2014 at 13:39 | Angie. |  Gallery updates
Je to docela těžká práce, mít blog o Sophie Turner. Víte proč? Protože neexistuje moc dalších... kde by někdo zveřejňoval třeba všechny fotky nebo tak, jak to bývá u jiných celebrit. U Kristen znám milion a půl jiných blogů a stránek, zdrojů, ale o Sophie znám... no... dva weby, které nejsou aktualizované moc často. A pak pár tumblrů... které jsou sice super na videa a takové věci a na to, že vím o nových fotkách, ale tumblr je známý tím, že tam většinou nenajdete upravené fotky, které nejsou v originální velikosti, tudíž je sice můžu uložit, ale nerada to dělám, radši hledám ty originály, což je práce na poměrně dlouho, protože se všude furt objevují nějaké nové a člověk už si pak ani nepamatuje, co uložil a kde, protože jsou různě rozstrkané po jiných webech, zkrátka je to trochu šílené. I proto mám pro vás fotky z 20. Screen Guild Awards až dneska, i když se to konalo už 18. ledna. Částečně teda i proto, že jsem měla zkoušku ve škole, kterou jsem musela udělat a tak jsem se učila. Musím říct, že ty fotky fakt miluju, Sophie to hrozně slušelo, byla krásná! Strašně se mi líbilo, jak měla udělané vlasy. A ty šaty, Dolce&Gabbana patří k jejím nejpovedenějším volbám, jsou nádherné. Určitě se koukněte na nějakou z větších fotek, takhle vypadá, že jsou jen černé, ale mají nádherný vzorový reliéf a jsou prostě perfektní. Tým ze seriálu Game of Thrones byl nominovaný, bohužel cenu SAG nezískal, ale i tak jsem ráda, že se tam objevilo tolik lidí ze seriálu, kromě Sophie i Maisie (Arya), Isaac (Bran), Natalie Dormer, která si kvůli roli v posleních dvou částech Hunger Games nechala vyholit půlku hlavy :D (Margaery), Peter (Tyrion), Lena Heady (Cersei), Kit Harington (Jon) a i třeba Emilia Clarke (Daenerys) a další. Na některých fotkách je Sophie právě s Maisie a s Isaacem, na jedné pak s Kitem a na jedné s Natalie Dormer. Snad se vám fotky líbí, zkusím najít nějaké další...:
* * * * * * * * *
It is pretty tough job to have blog about Sophie Turner. Do you know why? There is not any other fansite where would everyone publish all photos from some event. Well... there are two web sites, but none of them works pretty often. And there are many tumblrs, but tumblr is know for photos which are photoshoped and not original site, so it was quite a long trip for these photos and obviously there are some more but I have to wait before they show up. So I have for you now photos from 20th Annual Screen Guild Awards which was on January 18, 2014. There was another event the day before but I am still collecting them, so... hopefully later. Right now I have for you these and I have to say, that I love them. Totally. Sophie was so so soooo beautiful there, I love her dresses, I love her hair, the dress is Dolce & Gabbana and I love it. She looked gorgeous :) As you maybe knew, Game of Thrones was nominated for SAG awards in category Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series. They did not win, unfortunately, but still it's great they were there, not just Sophie, but Maisie Williams, Isaac, Emilia Clarke, Peter, Lena Headey was there too, Natalie Dormer, who shaved half of her hair for her role in The Hunger Games... :D Well, enjoy photos:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Game of Thrones - season 4: First official trailer

13. january 2014 at 12:25 | Angie. |  Game of Thrones news
Vystřihli tu scénu se Sophie z toho konečného traileru. Myslím tu scénu, co byla v té 5 vteřinové ukázce. Ale to neznamená, že v tom traileru vůbec není. Je, ale jen vážně tak probleskne ve dvou krátkých scénách, teda spíš náhledům scén... a jednou tuším Malíček mluví k ní v té scéně, kde se ptá, že musí vědět, na čí je straně, ale těžko odhadovat, není tam nic moc vidět, kromě Malíčka. Každopádně důležité je, že ten trailer na 4 sérii Hry o trůny je naprosto perfektní! Miluju ho, je skvělý. Jsem trochu zmatená jednou postavou, protože jsem 4. knihu ještě nečetla, ale to se holt dozvím 6. dubna. Nebo teda u nás spíš 7. Rozhodně se na ten trailer koukněte, jsem tak nadšená, že se konečně objevil! Vlastně tak hrozně nadšená, že jsem čekala do těch 3 ráno, abych se na něj podívala v okamžiku, kdy ho zveřejní :D Ale ne, kecám. Nemohla jsem vůbec spát po posledním dílu Sherlocka, jak jsem z toho byla rozhozená, tak jsem tak napůl sledovala Zlaté glóby, napůl psala a pak už jsem teda těch 8 minut do těch tří počkala, když už jsem vydržela tak dluho. No rozhodně na to mrkněte, je skvělej:)
* * * * * * * * *
They actually cut that scene with Sophie from the final trailer. That one which was in that 5-second-long preview. But that doesn't mean she's not there. She is, for a really short moment in two really short scenes in the second half, well... just for a moment, but she's there. Important thing is, that this trailer to 4th season of Game of Thrones is absolutely amazing and epic... I am bit confused by one character, because I did not read the fourth book yet, but I am sooo excited, so excited and I love it.. that much, that I was waiting to 3 a.m. to see it just the moment they will publish it... well, that's not exactly true, I just couldn't sleep after that last episode of Sherlock and I was also watching Golden Globes a little bit, so... it was a lucky coincidence that I was still online when it came out. Check out, it's great.


Game of Thrones: Season 4 - Teaser trailer preview

10. january 2014 at 21:21 | Angie. |  Game of Thrones news
Ahoj lidi, jak se máte? Konečně jsem se dokopala k tomu, že jsem se podívala na Třináctý příběh a musím říct, že se mi to fakt hodně líbilo. Napíšu vám recenzi, až budu mít trochu víc času... pravdou je, že teď vlastně nemám prakticky žádný. Našla jsem si brigádu a taky je zkouškové období, takže když nejsem v práci, tak se snažím učit. Ve skutečnosti jsem se taky hodně místo učení koukala na seriál Sherlock, protože s 1. dílem třetí série se vrátila i má závislost... takže to taky docela žralo čas... a tak no, ono se toho okolo Sophie zase tolik poslední dobou neděje. Respektive děje se toho hodně, fakt hodně, ale nemůžu sem dávat každý její tweet, takový stalker zase nejsem.. :D Každopádně dneska jsem našla něco, co rozhodně nemohlo počkat. Sophie v tom videu sice není, ale díky téhle ukázce z teaser traileru 4. řady Game of Thrones konečně víme, kdy bude ten trailer zveřejněný... a bude to pěkně prosím už za dva dny, 12. ledna, tak jsem zvědavá, kdy přesně se to dostane k nám. No hrozně moc se těším, tam už by Sansa být měla, protože byla asi půl vteřiny už v tom pětivteřinovém videu, které se objevilo nedávno. Každopádně stojí za to se kouknout i na tuhle ukázku, je delší, než 5 vteřin a nahlédneme díky ní do více scén a můžeme vidět více postav znovu v akci, ačkoliv čekat musíme až do 6. dubna...
* * * * * * * * *
Hi guys. How are you? I've already seen The Thirteenth Tale and I have to tell you, that I freaking love that! :D I will write a review, but I don't have much time... It's time of exams, so I have to study. I am actually not learning that much, I also have a new part-time job, but the point is, that I don't have a time. Well... I have for you right now something amazing. Sophie is actually not in there yet, but I am still so excited. This is short preview of Game of Thrones season 4 teaser trailer, which should be released on Sunday, January 12, 2014... and there should be also Sansa a little bit. Oh God, it's gonna be amazing, I can't wait for it and this preview is actually freaking amazing too, so take a look :)


The Thirteenth Tale - download for free (link)

1. january 2014 at 22:01 | Angie. |  articles
Nejdřív bych chtěla říct, že nic z tohohle nevlastním. Nejsem to já, kdo si natočil ten film a nahrál ho na internet, ještě jsem ho ani neviděla. V České republice není nelegální sdílet odkaz, není nelegální koukat se na seriály a není nelegální je stahovat. Nelegální je je nahrát na ten server, kde je můžete stáhnout a nelegální je je to zkrátka distribuovat já. Takže když si to stáhnu pro vlastní účely, jsem v pohodě. Když udělám promítání a pustím to deseti lidem, už jsem teoreticky porušila zákon o autorských právech, ale zvu si k sobě deset lidí, kterým věřím, že mě neprásknou, že ano :D Tohle není přiznání, ani neznám deset lidí, které bych sem pozvala. A rozhodně to ani nikomu pouštět nebudu. Jen říkám, že nedělám nic nezákonýho, když vám sem dávám odkaz na stránku, kam NĚKDO JINÝ nahrál film. O co vlastně jde? No o Třináctý příběh, nejnovější film Sophie Turner, který dávali před dvěma dny na BBC2 a hodní Britové to šlohli a nahráli na net. Takže pod animacemi, které mám opět z fyeahsophieturner.tumblr.com můžete najít odkaz, kde si můžete tento film stáhnout zdarma. Jedinou nevýhodou toho zdarma je fakt, že to trvá asi 4 hodiny... a mám tam teď, že to bude trvat ještě 2 hodiny už asi 10 minut, ale ono se to třeba časem stáhne... :D Další nevýhodou je fakt, že je to bez titulek, ale na uložto ještě nikdo tak milosrdný nebyl, tohle není Doctor Who, ale hororovodramatický snímek podle knihy, takže je to i celkem pochopitelné. No kdo má zájem, tak si to může stáhnout, odkaz dole.
* * * * * * * * * *
First what I would like to say is, that I own nothing. I did NOT steal the movie, I didn't even see it yet. In the Czech Republic... sharing a link or watching films or downloading things... is not CRIME. So I am totally okay with this article, I just have to say that I am not the one, who put in on the internet, I am just sharing a simple link where you can download it. I don't take any responsibilities on what are you going to do with that... :D And second, what I actually have for you now... it is a link where you can easily download The Thirteenth Tale, the last movie with Sophie Turner, for free. The only problem is, that the free download takes about 4 hours. But I can't wait to see it. It's without subtitles, maybe someone will make them and will put it on uloz.to... not me, I don't have nerves for that. I am downloading now, I did not see it yet. Animations are from the movie... and I have them from fyeahsophieturner.tumblr.com.

DOWNLOAD