December 2013

Happy New Year 2014!

31. december 2013 at 17:57 | Angie. |  Diary
Ahoj ahoj ahoj. Vím, že tu moc nejsem, ale ono se toho v tuhle dobu ani u Sophie tolik neděje, až na to, že vymetá twitter jako každý, ale já nemám čas všechno, co tam napíše, fotit. Chci si dát předsevzetí, že tu teď budu víc, ale nevím, jak dalece to dodržím, protože mě čeká zkouškové období a začátek nové brigády, mojí první dlouhodobější, takže jsem fakt zvědavá, kolik budu mít času. Nevím, kdy se tu objevím příště, snad brzy. 30., tedy včera, běžel na BBC film The Thirteenth Tale se Sophie. Já jsem se teda neměla možnost dívat, protože jsem nebyla doma, ale doufám, že se brzy objeví někdo, kdo to dá na internet... :D No... zatím jsem to nikde nenašla, bohužel. Ale proto tu nejsem. Jen animace dole jsou z toho filmu, které mám z fyeahsophieturner.tumblr.com. Chtěla jsem vám zkrátka jen popřát vše nejlepší do nového roku 2014, užijte si Silvestra a uvidíme se příští rok!
* * * * * * * *
Hi hi hi. I am not here a lot and I am sorry about that... I will try to be here more, but I am not sure if I really will, because I will have a month full of exams and new job, so... we'll see. I just wanned to wish you happy New Year 2014! I hope that you will enjoy this last day of the year 2013 and welcome the new one with smile on your face. This year was really really hard for me, so I am glad, it's over now. Once again, Happy New Year!New role for Sophie in upcoming indie 'Alone'

21. december 2013 at 13:26 | Angie. |  articles
Kristen dělá indie filmy, Sophie dělá indie filmy a já miluju indie filmy :) Před pár dny Sophie napsala na svůj twitter o tom, že získala novou roli! Jen pár dní po konci natáčení Barely Lethal se jí v seznamu herecké kariéry objeví další titul. Film se má jmenovat 'Alone' a má to být dílo začínajícího scénáristy a režiséra Matthewa Coppoly, který nemá nic společného se Sofií Coppolou ani s Francisem Fordem Coppolou, ale jeho sestra Alicia Coppola je herečka :D To jen tak pro upřesnění, kdyby vás to náhodou napadlo, protože jak Sofia i Francis jsou celkem známá jména. Nicméně, příběh má vyprávěd o Freemanovi, pětatřicetiletém vojenském veteránovi, který trpí posttraumatickým stresovým syndromem způsobeným válkou a zjišťuje, že se cítí mnohem lépe v přítomnosti rebelující, vzpurné, mladé New Yorské středoškolačky Penelope, což se zrovna dvakrát nezamlouvá jejímu otci. Jak to bude dál? To zatím nevíme, ale jako nástin nám to myslím postačí a myslím, že by to rozhodně mohlo být zajímavé. Sophie má ztvárnit právě středoškolačku Penelope. Jejího otce si má střihnout herec Ray Liotta a Mark Kassen má hrát právě hlavní roli Freemana. Mark je zároveň i jedním z producentů filmu. Natáčení by mělo začít už příští měsíc a já jsem z toho opravdu nadšená, hrozně moc jí gratuluju :)
* * * * * * * * * * *
Kristen does indie movies... and also Sophie does indie movies and I am sooo excited about indie movies. She wrote on her twitter few days ago, that she has a new role again! Just few days after the filming of Barely Lethal ended and she is set to play in another film! The shooting should start next month and I am sooo excited about that. This new movie's name is 'Alone' and it's an indie film written by starting screenwriter and director Matthew Coppola (who doesn't have anything to do with Sofia Coppola or Francis Ford Coppola), but his sister Alicia Coppola is an actress. Anyway, the story of this film should be about Freeman, a 35-year-old veteran who is battling PTSD and who finds kindness and comfort in the company of a rebellious New York City high school student, Penelope, much to her father's dismay. And Penelope is the role Sophie was cast to. Producer of this film is also an actor in the leading role of Freeman - Mark Kassen. Ray Liotta should play her father. I guess it's gonna be interesting and I am sooo excited that she has another movie role, that's amazing!

Game of Thrones - season 4: First look

17. december 2013 at 15:34 | Angie. |  Game of Thrones news
Ahoj lidi, jak se máte? Já jsem nemocná.. mrzí mě, že jsem tu teď moc nebyla, zase, ale nebylo tolik novinek o Sophie a já neměla ani moc času, tak jsem tu na to trochu pekla. No dneska mám pro vás něco naprosto úžasného! No... jsem z toho nadšená, protože koukám na Hru o trůny a taky to čtu. Už mi zbývá jen pár kapitol do konce první knihy a druhou, jak doufám, dostanu k Vánocům. Dneska mám pro vás hned dvě věci, no ta první se týká právě Game of Thrones. 4. série začíná až na konci března, což mě vážně hodně štve, ale konečně zveřejnili alespoň něco! Mám pro vás prvních 5 vteřin z nové série, které byly součástí traileru BBC na to, co přijde v roce 2014, nějakým fanouškem vykuchány a dány na youtube, no nevím, jak dlouho tam vydrží, než to někdo smaže :D No v tomhle extra krátkém traileru je ale i Sophie jako Sansa, úplně na konci a hrozně jí to tam sluší :) No nevím, kdo jste četli knihy, tak asi víte, co bude se Sansou dál, no pokud ne, tak nečtěte dál. Někde jsem ale četla, pro ty z vás, kteří milujete Sophiiny zrzavé vlasy stejně, jako já, že si Sophie vlasy nenabarvila a ani nenechá nabarvit na hnědo, ale bude mít paruku. Ačkoliv nevím, jestli je to pravda nebo není, těžko říct. Ano, právě jsem říkala, že čtu teprve první a tohle vím, no to bylo omylem, takhle už vím i pár dalších spoilerů... nevadíííí... :D
* * * * * * * * *
Hi guys, how are you? I'm ill. And I am sorry, that I was not here, again, but there were not many things about Sophie, which I could publish and I also didn't have that much time, so I wasn't here. But today I have for you something absolutely amazing! Well, I am excited, because I watch Game of Thrones TV series and I also read it. I have just a few last chapters of the first book and I will find the second one under the Christmas tree I hope, so... anyway, season 4 will be in March, which is something, which is pissing me off a lot, but they finally showed us first 5-second-long look and Sophie as Sansa is there too for a second. Who read books knows what happenes with Sansa in the one this series is made based and I know that too, by an accident, but I am not sure if it's going to happen in the fourth or the fifth book, what matters is, that I've read somewhere, that SPOILER Sophie will not dye her hair brown, but she will have a wig, but I don't know if it's true. Well, take a look. I hope they will publish a full trailer soon. Sophie looks there beautiful:)


Gallery update 0.9: New stills photo from The Thirteenth Tale + date of release

8. december 2013 at 19:02 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Blog pořád tak úplně nefunguje, ale pořád musím napsat alespoň nějaký článek, jednou se to zveřejní, časem... možná... :D Před pár dny byl zveřejněn rozhovor se Sophie pro BBC a pracuju na českém překladu, takže ho určitě časem taky zveřejním. Byly tam nějaké nové informace o The Thirteenth Tale, připravovaném televizním dramatu BBC, ve kterém Sophie hraje. No jednu z novinek vám řeknu hned, ta teda v rozhovoru není, ale bylo potvrzeno, že film bude vysílán 30. prosince 2013 ve 21:30 na BBC Two... který já doma nemám, ale budu spoléhat na lidi, co ho doma mají, že to někdo šoupne na net :D Já stejně 30. asi nebudu doma, takže je to jedno. No pokud někdo máte BBC Two, tak nezapomeňte na časový posun, u nás to pojede už od půl deváté. No a taky mám pro vás novou fotku z filmu, hrozně moc se mi líbí, je úžasná :) Sophie to moc sluší, na fotce je se svou kolegyní z filmu, Antonií Clarke, která ve filmu hraje její sestru. Ta fotka je vážnědokonalá a jsem moc ráda, že se objevila :)
* * * * * * * * *
Hi guys, how are you? Blog is still not working very well, but I still have to write something and publish this, it will be published one day, I hope... :D F'ew days ago was published an interview with Sophie for BBC and I am working on Czech translation, there are some new facts about The Thirteenth Tale, BBC's television drama movie. Now I can tell you one of the newest information, that this movie will be released on December 30, 2013 at 9:30 p.m. Well.. I don't have BBC Two, but who does can watch it. In Czech Republic it's gonna be one hour earlier. At 8:30. I hope I will find a way how to watch it, I am so excited. And I am also excited about this new photo. She's there with her co-star Antonia Clarke who plays her sister in the movie. I love this photo so much, it's sooo beautiful, Sophie is there really beautiful :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 0.8: First stills from The Thirteenth Tale

3. december 2013 at 16:30 | Angie. |  Gallery updates
Blog.cz mě opravdu rozčiluje. Zrovna teď nemám dvakrát moc času a ten čas, který jsem si vyhradila na blog, není zrovna přehnaně dlouhý... a mám toho poměrně dost, co musím udělat kvůli 2. narozeninám mého 2. blogu... musím toho stinout hodně do 6. prosince a taky mám ještě s Jenn domluveno, že jí udělám design na talented, takže vážně nestíhám. A když už chci jednou taky něco přidat sem, tak mi s tím blog.cz rozhodně nepomáhá, protože očividně je stále něco špatně, protože když jsem tenhle článek uložila do rozepsaných, tak se nezobrazoval, dokud jsem do těch rozepsaných nehodila ještě jeden... stejně tak je to s komentářema, které píšu. Musím napsat dva, aby se zveřejnili... No, ale přestanu si stěžovat a povím vám něco o Sophie. Zrovna teď nejspíš stále natáčí film Barely Lethal a mám spoustu fotek z natáčení, instagramu, a tak podobně, ale ty přidám až později. Teď mám pro vás zbrusu novou fotku, která se objevila včera nebo předevčírem a je z jejího nového projektu, televizního filmu s názvem The Thirteenth Tale - Třináctý příběh, nejspíš. Já osobně se na ten film moc těším, jsem fakt zvědavá :) a ta fotka je úžasná, Sophie to tam hrozně sluší:)
* * * * * * * * * *
Blog.cz is really pissing me of. Right now, I don't have much time and all the time I decided to spend with blog.cz is not very long... and I have pretty lot work with my second blog, because the second birthday is coming, so I have a lot of things that I have to do before December 6, 2013. And I also have to make one layout for talented, well, have to.. I wanned to, but I have so much things to school, that I don't know, I will I make all the stuff I have to... and blog.cz is not helping me because there is obviously something wrong with it and that's pissing me of. Well, I have for you today new photo of Sophie and I am so excited about that. She's now shooting Barely Lethal and I have got some photos from the set and from her instagram, but I will publish them later. Now I have for you first official stills photo from her new project, from TV movie called The Thirteenth Tale. It's very beautiful photo, I love it! :) And I can't wait to see the movie, it's gonna be awesome.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com