Rome Film Festival - 'Another Me' Press Conference

17. november 2013 at 18:09 | Angie. |  Videos
To, co je na tomhle videu skvělé je, že je to celá tisková konference filmu Another me z filmového festivalu v Římě... co je špatný na tomhle videu, je, že je to celá tisková konference z Festival internazionale del film di Roma... což znamená, že je celá tahle úžasná tisková konference tlumočená do italštiny... což je docela otravný, když chcete rozumět, co všichni říkají a oni vám do toho kvákají něco italsky... Další dobrou věcí na tomhle videu je fakt, že je tam i Sophie, směje se tam, baví se tam, mluví tam, sluší jí to tam naprosto nehorázně... no špatný na tom e, že i ona je tlumočená do italštiny, takže si člověk nemůže pořádně užít její anglický přízvuk a musí poslouchat italštinu, které ještě ke všemu většina lidí prd rozumí, že ano :D Já teda italsky trochu umím, ale ne natolik, abych z toho moc měla... :D Každopádně mi přišlo, že bych sem to video stejně měla dát. Pod ním ještě 4 doplňující fotky z konference a dvě animace z FYeahSophieTurner.tumblr.com, které jsem si naprosto zamilovala :)
* * * * * * *
Cool about this video is, that it's whole press conference of 'Another me' movie from Rome International Film Festival... the bad thing about this video is, that it's full press conference from Festial internazionale del film di Roma... which means, that it's dubbed. It's dubbed to italian, which is quite annoying, when you want to understand, what is everyone saying there. The good think about it is, that Sophie is there, she was smiling and answering questions and she looked beautiful. The bad thing about it is, that she's also dubbed, so you don't have many opportunities how to understand her everything, because her voice is disturbed by that italian voice... well, if you speak italian, you don't have any problem... but I don't, well... I do actually, but not that much :D But I just thought that I should publish it.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ellie► kunis.mila.blog.cz Ellie► kunis.mila.blog.cz | Web | 17. november 2013 at 18:17 | React

Ahoj, předem se omlouvám, že otravuju, ale můžu tě poprosit o hlas v jedné soutěži? Za hlasování můžeš vyhrát i hmotnou cenu se svojí oblíbenou celebritou.. Více najdeš tady http://kunis-mila.blog.cz/1311/vanocni-soutez-o-hmotne-ceny-2-kolo .. Omlouvám se za reklamu a za otravování :/ :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement