Gallery update 0.5: Rome Film Festival - Premiere&Portraits

17. november 2013 at 11:40 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj ahoj ahoj, mám pro vás konečně nějaké nové fotky z premiéry Another me v Římě. Abych byla přesnější, tak většinu z těch fotek jsem viděla už před tím a některé jsou i v galerii, ale těhle 34, které jsem dnes stáhla, jsou konečně ve vysoké kvalitě bez jakéhokoliv tagu. Jsou vážně skvělé, Sophie to tam hrozně slušelo v těch modrých šatech a vypadá, že si to tam opravdu užila. Mám Sophie fakt ráda, nejen proto, že mám ráda její postavu v Hře o trůny a že si myslím, že ji hraje skvěle, ale proto, že mi připadá taková hrozně v pohodě. Asi je to tím, že je tak mladá, že je v mnoha směrech jako normální teenager, až na to, že je slavná po půlce planety :D Pořád chodí do školy, nevykašlala se na to kvůli herectví, ne úplně... :D připadá mi, že je pořád nohama pevně na zemi, že si sice asi užívá tu pozornost a miluje hraní, to je zřejmé, ale zatím to nijak nenarušilo její přirozeně střeštěnou povahu, za což jsem hrozně ráda :) No ty další tři fotky byly nafoceny po tiskovce a po photocallu 'Another me', jsou to portréty a v nějaké normální kvalitě jsou zatím jenom tři, ale věřím tomu, že se brzy objeví ještě i další :) Hrozně se mi líbí hlavně ta druhá fotka :)
* * * * * * * *
Hi hi hi hi hi. I have for you finally some more photos from the premiere of Another Me. Some HQ photos, of course, I am soo excited. I have for you 34 new photos from premiere, where Sophie looked absolutely stunning in that beautiful blue dress. I love her, she's so beautiful and awesome, I think she's great, she's one of my favorite famous people ever. I think it's because she's so young, she has similar problems as I do, because she didn't give up school for acting and she's in many ways kind of normal teenager, except the fact that she's f*cking famous for Game of Thrones... :D She looks she really enjoyed the evening and I am glad she did. Another photos I have for you are portraits which were made after Photocall of Another me. They are just three for now, but I am sure there will be more than that. I love especially the second one :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Jenny Jenny | Email | Web | 17. november 2013 at 16:20 | React

Paráda! Ráda tě v týmu uvítám :-) Opravdu budu velice ráda, když se k nám přidáš. Kdyžtak se mi ozvi na mail a předám ti přihlašovací údaje.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement