November 2013

Gallery update 0.7: New 'Another Me' Portraits

26. november 2013 at 18:59 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj lidi, neměla jsem teď pár dní moc čas na blog a taky tak trochu blog blbnul... takže jsem ani neměla náladu moc nic přidávat. On teda blbne asi pořád, ale je po půlnoci, takže se tenhle článek konečně zobrazuje, takže ho můžu dopsat. Omylem jsem ho totiž zveřejnila, ale v seznamu článků nebyl. Mám pro vás dalších 25 portrétů z filmového festivalu v Římě, které byly nafoceny v rámci photocallu 'Another Me'. Sophie to tam hrozně sluší a je tam strašně roztomilá :) Na některých fotkách je spolu s Greggem Sulkinem.
* * * * * * * *
Hi guys. I didn't have time for last couple of days, so I am so sorry about that. I am sorry, but blog is not working very well... I have for you today 25 new portraits from Rome Film Festival. Sophie looks absolutely gorgeous and sweet and I love these photos :) Some of them are also with Gregg Sulkin.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'Another Me' Film Titles with Sophie

18. november 2013 at 22:14 | Angie. |  Another me
Ahoj ahoj ahoj, jak se máte? Nemám nejmenší tušení, kde některý lidi berou informace, ale jsem hrozně ráda, že je někde berou :D Což mi připomíná, že hned jak tenhle článek zveřejním, musím aktualizovat seznam credits v menu o dvě další stránky. Okolo Sophie se teď toho děje hodně a jsem za to hrozně ráda :) Je to především díky Another me. Film měl premiéru před pár dny a já už se teď nemůžu dočkat, až ho uvidím. No na vimeu bylo zveřejněno jedno video, jsou to oficiální titulky filmu se Sophie, které se mi hrozně líbí... jsou takové hodně zvláštní, temné, záhadné, nic moc to člověku neřekne, ale myslím, že právě to mysteriózno, tu záhadnost, na tom filmu budu milovat :) Jsem na něj fakt zvědavá už hodně dlouho :) Tímhle videem a těmi klipy si trochu kompenzuju to, že neexistuje oficiální trailer :D No... videa z vimeo.com se nedají přidat normálně na blog.cz. Videa z dailymotion už jo, ale Vimeo ještě ne, takže vám ho sem nemůžu vložit, ale když kliknete na animaci (btw. z FYeahSophieTurner), tak se dostanete k videu a určitě se koukněte, stojí to za to :)
* * * * * * * * *
Hey hey hey, how are you? I have no idea from where some people have information, but I am glad that they do... :D I need to update credits with two more sites. Anyway, I have for you something amazing. Many things are happening around Sophie right now and I am so happy for it :) It's thanks to Another me movie, topic of this article is also 'Another me' because on vimeo was published a video with film titles with Sophie. Makes me think about this movie even more, it's gonna be freaking awesome, I hope I will love it. When I watch those titles, I feel like... the movie may be really dark and mysterious, but I guess that's exactly what I will love about that. Well, vimeo is not working on blog, Dailymotion is, but vimeo not, so I can't share the video... but if you click on the animation, you can watch it.


Gallery update 0.6: New photos from 'Another Me' Photocall

18. november 2013 at 17:58 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj lidi, jak se máte? Já celkem dobře, jen jsem hrozně, hrozně unavená. Poslední dobou děsně blbě spím a nevím proč. No... nevadí... dneska mám pro vás zase nějaké nové fotky z filmového festivalu v Římě, tentkrát z photocallu Another me, ne z premiéry. Musím říct, že se mi tyhle fotky možná líbí víc než ty z premiéry. Sophie to tam hrozně sluší a mně se strašně líbí ten tmavě modrý overall:)
* * * * * * * *
Hi guys. How are you? I'm fine, just really, really tired. I sleep really badly last days. I don't know why... Today I have for you new nine photos from 'Another me' Photocall in Rome. I love these photos maybe even more than photos from the premiere. I love that blue overall, Sophie looks absolutely amazing :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fan Video from 'Another Me' premiere (November 15, 2013)

18. november 2013 at 12:22 | Angie. |  Videos
Ahoj. Jeden z mých nejoblíbenějších a nejlepších zdrojů informací o Sophie, hlavně animací a odkazů na vida, je tumblr FYeahSophieTurner.tumblr.com. Miluju tu stránku, hrozně ráda tam chodím:) No... a mám pro vás díky této stránce další video z premiéry Another Me z Říma. Video pořídil jeden z fanoušků, no je tam Sophie, jak zdraví fanoušky, podepisuje se, fotí se s nimi a jednu fanynku dokonce objala :) je skvělá :) ach jo, chtěla byh tam být... :/
* * * * * * * *
Hi. One of the best sources of videos and animations with Sophie, is a tumblr site FYeahSophieTurner.tumblr.com, I love that site, I really do. I have for you now one new video, thanks to that site. It's video, which was taken by one fan on premiere of Another Me. Sophie is there saying hi to her fans and giving autograms and she also hugs one fan :) She's amazing, I love her:) I wish I could be on that premiere...


'Another Me' Premiere - interview for Film4Life

17. november 2013 at 20:27 | Angie. |  Videos
Co miluju na tom mít blog o Sophie je, že konečně taky jednou můžu být první, kdo o něčem ohledně Sophie napíše... respektive jasně, nemůžu být úplně první, vždycky musí být nějaký můj zdroj, ať už je to samotná Sophie nebo různé jiné weby, ale můžu být první z lidí, kteří vedou stránky vyloženě zaměřené na Sophie, protože těch tolik není. Já osobně znám tři a český fungující neznám žádný. Ano, samozřejmě jsou stránky, které se zaměřují třeba na Game of Thrones a i tam se dají najít věci o Sophie, ale povětšinou ne v takovém množství, jako na stránce věnované pouze jí. A vzhledem k tomu, že jsem momentálně asi jediný člověk, který vede český blog o Sophie, nebo o jiném nevím, tak si občas zkrátka užívám to, že já můžu být konečně zdrojem informací o ní... Já sice miluju Kristen a svůj blog o ní, vždycky to pro mě bude číslo jedna, můj hlavní blog, ale pravdou je, že většinou, když nějakou věc o ní napíšu, mám to z jiné stránky o Kristen, z nějakého zahraničního zdroje o Kristen... informace, které sbírám u Sophie sháním různými způsoby, nemůžu se spoléhat na to, že všechno najdu na některé ze zahraničních stránek, protože jich je málo... a svým způsobem je tenhle blog pro mě hrozná výzva, protože mě baví pocit, že já můžu být ten, od koho máte informace o Sophie jako první. O Kristen je sice stále míň a míň blogů a stránek, ale pořád jich je habaděj. A já prakticky nikdy nejsem rychlejší než Ajjinka :D Jasně, vím, že sem zatím skoro nikdo nechodí, ale časem možná začne a až se tak stane, tak mi bude ctí být zdrojem informací, které tu snadno můžete najít a nemusíte gůůůglit jako blázni :D Chápete, co tím chci říct? Doufám, že alespoň trochu jo :D No teď mám pro vás jedno krátké video, je to rozhovor s Greggem Sulkinem, Isabel Coixet - režisérkou filmu Another Me a samozřejmě, na závěr, i se Sophie, jinak bych to sem ani nedávala. Ptají se jí, jestli hraje raději ve filmech nebo raději v televizní show... a ona mluví o tom, že na TV seriálu má ráda to, že zná všechny ty lidi tak hrozně dlouho, že jsou si díky tomu všichni hrozně blízcí, že tohle je u filmu jiné, když jedete někam na dva měsíce natáčet a pak už se třeba nikdy nevidíte. Ale že má ráda obojí a bude do konce života dělat obojí, pokud bude mít příležitost. Možná jsem něco vynechala, trochu jsem to shrnula, no určitě se koukněte:)
* * * * * * *
What I love about having blog about Sophie is, that I can finally be the first one, who will write about something... well, not exactly, but I can be first proper web site dedicated to Sophie, who will publish some photos... I love Kristen Stewart and I will always love her and the blog I have about her will be always the main one, but I am not first. Usually I am not first when I am writing about something what's going on about Kristen. Almost all fansites about Kristen I know are faster than me and I usually don't care but sometimes it's a nice feeling to write something first... because I am also the only opened Czech blog about Sophie Turner for now, I've never thought something like that could happen. You know, what I mean, no one really comes here yet but hopefully will be, so... I am glad that I can tell you news that you don't already know from other sites :D Now I have for you short interview for Film4Life with Sophie from Rome Film Festival. It's also with Gregg Sulkin in the beggining, then with Isabel Coixet, the director of Another me, and then is Sophie's turn :) They are asking her, what does she like more. If acting in film or acting in TV show. She answers what she answers, for people who speak English is not necessary to transcript, but if you want, I will do it, just ask me.


Rome Film Festival - 'Another Me' Press Conference

17. november 2013 at 18:09 | Angie. |  Videos
To, co je na tomhle videu skvělé je, že je to celá tisková konference filmu Another me z filmového festivalu v Římě... co je špatný na tomhle videu, je, že je to celá tisková konference z Festival internazionale del film di Roma... což znamená, že je celá tahle úžasná tisková konference tlumočená do italštiny... což je docela otravný, když chcete rozumět, co všichni říkají a oni vám do toho kvákají něco italsky... Další dobrou věcí na tomhle videu je fakt, že je tam i Sophie, směje se tam, baví se tam, mluví tam, sluší jí to tam naprosto nehorázně... no špatný na tom e, že i ona je tlumočená do italštiny, takže si člověk nemůže pořádně užít její anglický přízvuk a musí poslouchat italštinu, které ještě ke všemu většina lidí prd rozumí, že ano :D Já teda italsky trochu umím, ale ne natolik, abych z toho moc měla... :D Každopádně mi přišlo, že bych sem to video stejně měla dát. Pod ním ještě 4 doplňující fotky z konference a dvě animace z FYeahSophieTurner.tumblr.com, které jsem si naprosto zamilovala :)
* * * * * * *
Cool about this video is, that it's whole press conference of 'Another me' movie from Rome International Film Festival... the bad thing about this video is, that it's full press conference from Festial internazionale del film di Roma... which means, that it's dubbed. It's dubbed to italian, which is quite annoying, when you want to understand, what is everyone saying there. The good think about it is, that Sophie is there, she was smiling and answering questions and she looked beautiful. The bad thing about it is, that she's also dubbed, so you don't have many opportunities how to understand her everything, because her voice is disturbed by that italian voice... well, if you speak italian, you don't have any problem... but I don't, well... I do actually, but not that much :D But I just thought that I should publish it.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Gallery update 0.5: Rome Film Festival - Premiere&Portraits

17. november 2013 at 11:40 | Angie. |  Gallery updates
Ahoj ahoj ahoj, mám pro vás konečně nějaké nové fotky z premiéry Another me v Římě. Abych byla přesnější, tak většinu z těch fotek jsem viděla už před tím a některé jsou i v galerii, ale těhle 34, které jsem dnes stáhla, jsou konečně ve vysoké kvalitě bez jakéhokoliv tagu. Jsou vážně skvělé, Sophie to tam hrozně slušelo v těch modrých šatech a vypadá, že si to tam opravdu užila. Mám Sophie fakt ráda, nejen proto, že mám ráda její postavu v Hře o trůny a že si myslím, že ji hraje skvěle, ale proto, že mi připadá taková hrozně v pohodě. Asi je to tím, že je tak mladá, že je v mnoha směrech jako normální teenager, až na to, že je slavná po půlce planety :D Pořád chodí do školy, nevykašlala se na to kvůli herectví, ne úplně... :D připadá mi, že je pořád nohama pevně na zemi, že si sice asi užívá tu pozornost a miluje hraní, to je zřejmé, ale zatím to nijak nenarušilo její přirozeně střeštěnou povahu, za což jsem hrozně ráda :) No ty další tři fotky byly nafoceny po tiskovce a po photocallu 'Another me', jsou to portréty a v nějaké normální kvalitě jsou zatím jenom tři, ale věřím tomu, že se brzy objeví ještě i další :) Hrozně se mi líbí hlavně ta druhá fotka :)
* * * * * * * *
Hi hi hi hi hi. I have for you finally some more photos from the premiere of Another Me. Some HQ photos, of course, I am soo excited. I have for you 34 new photos from premiere, where Sophie looked absolutely stunning in that beautiful blue dress. I love her, she's so beautiful and awesome, I think she's great, she's one of my favorite famous people ever. I think it's because she's so young, she has similar problems as I do, because she didn't give up school for acting and she's in many ways kind of normal teenager, except the fact that she's f*cking famous for Game of Thrones... :D She looks she really enjoyed the evening and I am glad she did. Another photos I have for you are portraits which were made after Photocall of Another me. They are just three for now, but I am sure there will be more than that. I love especially the second one :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery update 0.4: Scan from Vogue USA (December 2013)

17. november 2013 at 11:19 | Angie. |  Gallery updates
A teď něco z těch novinek... mám pro vás ještě jeden scan z časopisu, no tenhle je nový, z prosincového čísla časopisu Vogue USA... ale nejsem si ještě úplně jistá, jestli se mi ta fotka líbí nebo ne... je vážně úchvatná a svým způsobem jí fakt žeru, Sophie tam vypadá překrásně, ale mám z té fotky takový dojem, že to prostě není úplně Sophie, jak ji známe, je to taková.. fotka... no, připadá mi možná trochu upjatá, Sophie se vždycky směje na všechny okolo a dělá ksichty a i když už nafotila vážné photoshooty, tak tahle fotka mi připadá vážná možná až moc :D ale i tak jí to tam hrozně sluší, ta fotka je fakt super vystylovaná a bomba, ale prostě nevím, jestli jsem nadšená, že je na ní právě Sophie, víte, jak to myslím? Asi ne, melu krávoviny :D docela často... :D Užijte si fotku a napište mi svůj názor, byla bych vám vděčná :D
* * * * * * * *
From the news... I have for you today another scan, this one is new, it's from December issue of Vogue USA and I didn't decide yet if I like this photo or not. It's really, really interesting, and I kind of love it, Sophie looks there pretty awesome, but I feel like it's not her like we usually know her, because she's usually smiling all around and makes funny faces, this photo is freaking amazing, it's beautiful, but I am not sure if I like it when it's Sophie who's in it... do you know, what I mean? Probably not, I am saying craps all the time :D Enjoy scan and tell me your oppinion, I would be glad.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

ASOS Magazine - photos & video from the shooting

17. november 2013 at 11:12 | Angie. |  Videos
Ahojte. Strašně moc novinek se kolem Sophie teď točí a já jsem za to hrozně moc ráda, ale tenhle článek mám v rozepsaných už neskutečně dlouho a tak jsem se rozhodla, že ho konečně dokončím :D Mám pro vás úžasné fotky z časopisu ASOS z říjnového čísla, jsou to jen scany teda, doufám, že časem je uvolní i samostatně v lepší kvalitě. A zároveň je k tomu i video z focení, kde jsou i krátké rozhovory s protagonisty, tedy i se Sophie. Spolu s ní je tam ještě pár lidí. Jsou to Luke Pasqualino ze Skins, Antonia Thomas ze seriálu Misfits, Hannah Murray, která taky hraje v seriálu Game of Thrones, ale je pravděpodobné, že se Sophie se potkaly možná až při focení tohohle shootu, protože Hannah hrje Gilly, tedy Fialku, která je na severu a tudíž natáčí úplně jinde než Sophie scény z Králova přístaviště, ale těžko říct, do jaké míry se znají, možná z nějakých akcí, to asi jo. No Hannah hrála i ve Skins. Pak je tam ještě Joe Cole taky ze Skins. Ty fotky se mi hrozně líbí, Sophie to tam vážně moc slušelo:)
* * * * * * * * * *
Hiii, so much news about Sophie are coming out these days and I am sooo excited about that, but I have this article in archive for a long time and I didn't publish that yet, so I am doing that now. I have for you amazing photos from ASOS Magazine from October's issue of this magazine with Sophie. And there is also a video from the set of this photoshoot, which was made also with some other people from TV series, Luke Pasqualino from Skins, Antonia Thomas from Misfits, Hannah Murray from Game of Thrones and also from Skins and Joe Cole from Skins. Sophie looked absolutely amazing and I really love this shoot, these photos are just on those scans, hopefully one day we will have it as photoshoot.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Short video from 'Another Me' premiere

16. november 2013 at 11:54 | Angie. |  Videos
Ahoj lidi. Mám i pár nových fotek, ale zveřejním je, až jich bude trochu víc... teď mám pro vás něco jiného. Je to jen velmi krátké video ze včerejší premiéry Another Me na filmovém festivalu v Římě, no můžete tam vidět Sophie jak zdraví fanoušky, dává autogramy a fotí se s nimi. V druhé části toho videa je Gregg Sulkin, což je ten mladej kluk, co je i na některých fotkách z premiéry. Pokud vám je povědomý, tak možná z Disney seriálu Kouzelníci z Waverly se Selenou Gomez nebo z dalšího seriálu Pretty Little Liars... no a byl na premiéře pro to, že taky hraje v Another me, což vám asi došlo... :D A myslím, že jsme ho viděli na tom prvním klipu, který jsem vám sem dávala před pár dny. Teda asi určitě to bude on... :D Sophie je na tom videu vážně roztomilá :) Když kliknete na obrázek pod textem, tak vás to přesměruje na video, nejde vložit na blog.
* * * * * * * *
Hi guys. I have some more photos too, but I will publish them when I will have more... Now I have for you something else. I found one really short video from yesterday's premiere at Rome Film Festival, well on this video, you can see Sophie saying hi to her fans, giving autograms and taking photos with them. In the second part of this video is Gregg Sulkin who's also in some photos with Sophie from the premiere, because he also played in Another me and he was probably that guy from the first clip I published here few days ago. You can kow him from Wizards of Waverly Place or from Pretty Little Liars, another TV series. Sophie is there really sweet :)Gallery update 0.2: Rome Film Festival 2013 - November 15

16. november 2013 at 0:21 | Angie. |  Gallery updates
Doufala jsem v tyhle fotky, čekala jsem na tyhle fotky a hledala jsem tyhle fotky snad úplně všude, protože na mých zdrojích o Sophie stále ještě nejsou. Je vtipné, že jsem napřed, to se mi snad ještě nikdy nestalo. Každopádně mám pro vás prvních několik fotek z Filmového festivalu v Římě, kam Sophie odcestovala, aby se zúčastnila světové premiéry jejího nového filmu 'Another me' a doprovodných akcí. Mám pro vás tedy prvních 19 fotek z premiéry ze včerejška, z 15. listopadu a následně ještě dalších 31 fotek z photocallu, kterého se také zúčastnila. Jsem z těch fotek vážně nadšená! :) Vypadala úchvatně, musím říct, že se mi opravdu líbilo, jak vypadala na obou akcích. Naprosto mě uchvátily ty světle modré šaty a ten její úžasný cop, který měla na premiéře a k tomu byla ještě nehorázně roztomilá, ty ksichty a tak všechno, koukněte do galerie i na zbytek, i když většina z těch fotek není úplně ve vysoké kvalitě a na většině z nich je ještě tag... pokusím se najít nějaké další fotky zítra... teda dneska, snad se mi to povede :D Každopádně se mi tu moc líbila a vypadala, že si tu premiéru opravdu užila :D Na Photocallu se mi snad líbila ještě víc. Ten overall nebo jak to nazvat, prostě ten její kalhotový model, mě nadchnul. Líbí se mi ta barva, ten stříh, to, jak to na ní vypadá, opravdu jí to moc slušelo, byla tam překrásná :) Jsem hrozně ráda, že se do Říma vydala a my teď můžeme obdivovat fotky z těch akcí, když už jsme tam nemohli být osobně :) Kouknu po nějakých dalších fotkách zítra, no teď už je dost pozdě, tak si půjdu lehnout, páčko :)
* * * * * * * * *
I was hoping for these photos, I was waiting for these photos and in the end I was searching everywhere for these photos. On my sources about Sophie Turner are not yet and I am sure that I will find some more tomorrow, but for now, I have for you first 19 photos from 'Another Me' world premiere which was yesterday, on November 15, at Rome Film Festival 2013 and 31 from Photocall of 'Another Me' which was in the same date at the same place, at RFF. I have to say, that Sophie looks absolutelly stunning and I am so excited that these photos were published. It's 19 photos from premiere, where she had beautiful light blue dress, which I totally loved and she was so cute there, that's why I love her. Most of these photos are not in high quality and with tag, but I will try to find some more in better quality. The photocall... I loved that maybe even more, I love her outfit, I love that, totally! She looks awesome, she's so beautiful and I wish her best of luck with this new movie, I am sure that it's amazing. Enjoy photos, I will search for more, but now I have to go, because it's really late.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

First two 'Another me' Clips

14. november 2013 at 23:03 | Angie. |  Another me
Konečně! Konečně jsme se dočkali! Konečně se objevily klipy z filmu 'Another me'! Nevypadá to, že bychom mohli mít to štěstí a někdy vidět celý trailer, nebo alespoň ne do premiéry filmu, která je mimochodem naplánovaná už na zítra a proběhne na filmovém festivalu v Římě, do kterého vkládám velké naděje, protože podle toho, co Sophie psala na svůj twitter, tak zamířila z Atlanty, kde natáčí Barely Lethal, právě do Říma na tento festival, takže doufám, že se objeví i nějaké ty fotky :) Nooo... a i díky jejímu twitteru jsem se dozvěděla o těhle klipech... Dala totiž na zeď odkazy na ta viděa:) začnu mít na stará kolena ráda twitter, to je hrozný :D Nečekaný! Díky, Sophie :D No, musím říct, že ty klipy se mi vážně moc líbí, hlavně ten druhý, je takový... vyvolává otázky, má takový temný záhadný nádech a já jsem hrozně zvědavá, co se z toho snímku nakonec vyklube. Konečně máme k dispozici i delší popis, který vám sem ovšem hodím až zítra, protože už je dost pozdě. No ještě k těm klipům, v tom prvním můžete vidět, že tam má Sophie krátký vlasy, stejně i ve videu z natáčení, které jsem vám sem dávala před pár dny. Kdyby to náhodou někoho žralo, tak to je na 100% paruka, protože Sophie si nemohla dovolit ostříhat si vlasy kvůli své roli v Hře o trůny, za což jsem nesmírně ráda, protože já naprosto žeru její vlasy a obdivuju, že je má tak dlouhé, já bych na to neměla nervy, pořád se o to starat :D Videa nejdou vložit, takže klikněte na obrázky a dostanete se k nim.
* * * * * * * *
Finally guys! Finally! We finally have some clips from 'Another me' movie! It doesn't look like we should have the luck to see trailer or something before premiere on Rome Film Festival, which is actually planned for tomorrow evening. I am sooo excited, I hope for some photos, because according to Sophie's official twitter, she's coming there, of course :) Well, thanks to Sophie we also can watch these two clips, because she published links on her official Twitter. I will probably start to like twitter... :D Unexpected. Thank you, Sophie! :D I have to say that I like these clips, especially the second one, it's more interesting for me, I love that mystery around the second clip and I am soooo excited, I can't wait to see the movie! It's gonna be awesome, I believe it, I truly believe it :) As you could see in that behind the scenes video and also in the first clip, Sophie has got there short hair. It's for sure, that it had to be a wig, because Sophie couldn't affort to cut her hair because of the role in Game of Thrones. Thanks god, I love her hair :D Click on the pictures down bellow and you can watch clips :)


'Another Me' Behind the scenes video

10. november 2013 at 15:43 | Angie. |  Another me
Ahoj lidi, jak se máte? Vím, že tu moc často nejsem, vlastně skoro vůbec, ale neměla jsem čas... vybrala jsem si na založení tohohle blogu vážně špatný období roku, protože toho mám teď ve škole až příliš. Věnovala jsem se psaní seminárky a učení se na testy a svému druhému blogu, který je stále ještě mým hlavním blogem, že jsem se na tenhle úplně vykašlala, řeknu to na rovinu, prostě jsem na něj ani nevzdychla, ale neznamená to, že jsem ztratila zájem o to, mít o Sophie stránku, jen jsem zkrátka neměla čas. No... dneska jsem hledala nějaké novinky, které bych mohla přidat a možná se kromě tohohle článku dokopu i k nějakým dalším updatům galerie. Chystám se dělat dneska nový design na K-Stew, tak možná rovnou udělám i nějaký oficiální na tuhle stránku, protože tenhle je jen na rychlo splácaný z wallperu, který jsem dělala před pár měsíci. No, dneska pro vás mám jedno video z natáčení a o natáčení filmu "Another me", který je stále více v povědomí jako "Panda Eyes"... je super, že se nějaké to video objevilo, no špatnou zprávou je, že je ta reportáž dělána španělskou televizí a režisérka filmu je z Katalánska, což je ve Španělsku... abych přestala chodit kolem horké kaše, tak prostě je to video celý ve španělštině a Sophie tam sice mluví anglicky, ale není to prakticky vůbec slyšet, protože je předabovaná do španělštiny... :D takže já bych to sice měla umět přeložit, ale učit se španělsky je jedna věc a umět přeložit celou reportáž je věc druhá... :D takže vám zkrátka jen velmi stručně shrnu to, čemu rozumím :D Začala bych tou reportérkou na začátku, ta mluví o tom, že režisérka filmu Isabel Coixet představuje Televisión Espaňola její poslední film, že je to thriller, který se jmenuje Panda Eyes... tak se sice už nejmenuje, ale budeme detailisti... :D No... pak tam mluví režisérka snímku o tom, že ten příběh je o 15 leté dívce, kterou hraje Sophie, a o tom, jak se v jednom momentě její život rázem rozpadne... Potom nám říkají, že nám o své roli řekne něco i představitelka Faye... což je ta 15 letá dívka.. kterou hraje Sophie. Člověk by čekal, že Sophie budu schopná přeložit, ale jak už jsem říkala, je předabovaná a u ní se teda skoro vůbec nechytám :D jen vím, že říká, že to bude zajímavé.. a pak něco o tom, že snad zjistí, kdo ve skutečnosti je... ale vůbec netuším :D Její osud má zřejmě souvislost s jejím otcem, který před ní pravděpodobně celý život něco skrýval, hraje ho Rhys Ifans, ale už se v tom nebudu šťourat a radši zkusím najít někoho, kdo to přeloží za mě :D každopádně Sophie to tam moc sluší :) a na konci celého videa je hrozně roztomilá, protože tam děkuje Televisión Espaňola španělsky, ale že to není předabovaný, ale opravdu mluví španělsky Sophie :)
* * * * * * * * * *
Hi guys, how are you? I know, that I am not here very often, but I didn't have time... I chose bad part of the year for founding this blog... it doesn't matter that I don't want to have it anymore, I just had too much work to school and with my other blog, which is still the main one. Anyway, I was searching for some news and I have for you one new video, it's behind the scenes video from 'Another Me' set... the bad news is, that it's in Spanish.. :D and I can translate it... but I don't have time for it now, so I will just tell you what about they are talking mainly in this video. First of all, the reporter from Televisión Espaňola says that the catalan director Isabel Coixes introduced her last movie called Panda Eyes. We all know that the name has changed to Another me. The director tells us something about the story, that it's about 15-year-old girl... in one moment, her entire life is going to fall apart. Then they say that the actress who playes the girl Faye - Sophie Turner, is going to tell us something more about the story... and I have no idea, what Sophie says, I am so sorry, but she's dubbed to Spanish and the only thing I can understand is, that she says it's gonna be interesting... and something like that she will find out who she really is. Then they talk about her co-star Rhys Ifans, who plays her father. And he also talks about the movie... well, I will probably leave it alone and try to find someone, who will translate that for me :D But Sophie is really really cute in the end of this video, because she talks there Spanish, like it's not dubbed, it's really Sophie, and she thanks very much to Televisión Espaňola.