October 2013

An Evening with "Game of Thrones" (March 19, 2013) - Emmy Panel + photos

19. october 2013 at 12:07 | Angie. |  Videos
Ahoj lidi. Včera jsem se trochu nudila večer... vlastně už to bylo i trochu dneska. A já, když se nudím, dost často projíždím youtube a přemýšlím, co starého bych mohla přidat na některý z blogů... nebo prostě jen tak brouzdám, na co bych se mohla kouknout. No a narazila jsem na video, které jsem nikdy neměla příležitost nikde zveřejnit, ale teď, když mám blog o Sophie, už tu příležitost mám. Viděla jsem ho už před nějakou dobou, no včera jsem se na něj koukala znovu. V březnu tohoto roku se konala akce s názvem An Evening with Game of Thrones, tedy Večer s Hrou o trůny, to pořádala Television Academy of Arts and Scientists a konal se tam panel, který si lidé spojují hlavně s Comic Cony, ale konají se i jindy :D Co to znamená panel? No, to znamená, že tam přišlo pár herců a nějací tvůrci seriálu a moderátor se jich ptal na různé dotazy... Uváděl to Rob McEllheney no a přítomní byli Peter Dinklage, Lena Headey, Maisie Williams, Sophie Turner, Kit Harington, Michelle Fairley, Nikolaj Coster-Waldau, David Benioff, D.B. Weiss a samozřejmě i autor knižní předlohy, George R.R. Martin. Vím, to video je dlouhé, ale opravdu stojí za to si na něj udělat čas a podívat se na něj, protože je to fakt nehorázná sranda místama :D Hlavně, když mluví Peter, je úžasný, miluju ho, je to skvělý herec a skvělý chlap a je s ním fakt sranda. A občas je to i zajímavé, člověk se zas dozví něco navíc. Ale chápu, je to dlouhé, ale hádám, že většina lidí, kteří Sophie mají rádi, ji mají rádí díky Game of Thrones, to znamená, že je ten seriál zajímá a to znamená, že by vás mohl zajímat i celý ten panel, nejen ty části se Sophie, které to tam mimochodem hrozně moc slušelo, jak se i můžete podrobně přesvědčit na 139 fotkách, které jsou v galerii. Třeba mě strašně pobavil dotaz na téma: Koho byste si chtěli zahrát, kdybyste nehráli tu postavu, kterou hrajete? :D Neřeknu vám, co odpověděla Sophie, na to se mrkněte, no řeknu vám, že jsem málem umřela smíchy u odpovědí všech, nejen u té od Sophie :D
* * * * * * * * *
Hi guys. I was bored yesterday, so I was searching for some videos on youtube and I found this one, which I've seen quite a long time ago, but I never had an oportunity tu publish it anywhere, now I have, because Sophie it's there and it's connected to Game of Thrones. In May was one event, which was called An Evening with "Game of Thrones" well... and there was a panel, a chat with some of the actors from the show and creators of Game of Thrones. It's hosted by Rob McEllheney. This interview with Peter Dinklage, Lena Headey, Maisie Williams, Sophie Turner, Kit Harington, Michelle Fairley, Nikolaj Coster-Waldau, David Benioff, D.B. Weiss and of course with George R.R. Martin, author of books, is really amazing and it's worth watching. I love it, it's so funny, especially when Peter is talking, because he's a such a great guy and I love him so much, he's so funny men, he's awesome. Sophie looks there absolutely gorgeous, as you can see in 139 pictures which are in gallery. I know it's long, but it's really worth watching, of course if you speak English. But you can also just skip some parts to watch Sophie's parts, I don't mind, I'm just saying, that I love it. I loved that question for all of them, which character they would like to play, if they didn't play the one they play... I won't tell you what Sophie said :D but I thought I will die from laugh during answers from all of them :D


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sophie Turner joined the cast of 'Barely Lethal'

18. october 2013 at 14:45 | Angie. |  articles
Ahoj lidi. Mám pro vás další úžasnou zprávu :) Sophie stále pracuje na svojí kariéře, což je logické a zároveň skvělé, má totiž docela solidně našlápnuto :D Na svůj oficiální twitter napsala o tom, že byla obsazena do připravovaného filmu jménem 'Barely Lethal', ve kterém si zahraje spolu se Samuelem L. Jacksonem, Hailee Steinfield v hlavní roli a ještě s Jessicou Albou, což je opravdu zajímavé obsazení, kterémě rozhodně zaujalo. Film má být o 16 leté dívce, která někoho zabila, no rozhodne se, že bude předstírat svou vlasní smrt, aby unikla zatčení a měla šanci zažít 'normální' dospívání. Sophie by si měla zahrát agentku v utajení, která začne chodit na střední školu, kam chodí i mladá vražedkyně, aby pomohla dívku zatknout. Už jsem pár podobných námětů někde i viděla, ale myslím, že se Samuelem, Sophie a Hailee to bude rozhodně hooodně zajímavý film a rozhodně unikátní :) Moc to Sophie přeju, je to skvělé :)
* * * * * * *
Hi guys. I have for you another amazing news today. Sophie is working on her career and it seems like she has another movie role! That's amazing! She wrote about that on her official twitter. It's just unbelievable, that she's just 17 and she already has such a great roles in her filmography. She joined the cast of 'Barely Lethal' with Samuel L. Jackson, Jessica Alba and Hailee Steinfield. It's supposed to be an action comedy written by John D'arco and directed by Kyle Newman. It will be about 16-year-old assasine, who fakes her own death in pursiut of 'normal' adolescence. This girl will be portrayed by Hailee, well... Sophie will play an undercover agent who comes to high school to help capture this girl. Well, I've seen some movie trailers with quite similar idea, but I am sure that with Sophie, Hailee and Samuel it wil be something really good and special :) I am sooo excited! :)

TV Trailer: Drama on BBC Two

15. october 2013 at 11:59 | Angie. |  Videos
Ahoj lidi, jak se máte? Rozhodla jsem se, že přestanu jenom ukládat fotky do galerie a začnu i něco přidávat na hlavní stránku, protože mi ta galerie už leze krkem a můžu to dělat v průběhu, prostě chci už taky psát nějaké články... no.. je mi celkem jasné, že to dopadne podobně jako u K-Stewart-Fans, kdy galerie neni dodělaná ani po dvou letech... ale tak Sophie zase těch fotek nemá až tolik jako KStew. Nicméně... jsem dneska našla jedno video a jakmile jsem ho našla, tak jsem ho prostě musela přidat a bylo mi úplně jedno, jestli je galerie hotová nebo není, zkrátka jsem musela. Jde totiž o oficiální trailer BBC Two, který obsahuje úryvky z filmů, které uvedou v tomto roce na podzim a příští rok v zimě, všechno jsou to upoutávky na dramata, která uvedou, no jedním z těchto dramat je i Třináctý příběh, televizní film, ve kterém si zahrála Sophie, takže jsem logicky hodně nadšná z toho, že konečně ukázali alespoň něco z toho filmu. Když to video zkouknete pozorně, tak zjistíte, že jsou tam i scény se Sophie, ačkoliv nejsou nikterak dlouhé. No nehorázně se těším, doufám, že to u nás půjde někde sehnat časem, protože jestli ne, tak se asi vzteknu :D
* * * * * * * * *
Hi guys, how are you? I've decided to stop just updating gallery and do also something else, because I want to start and because I found today an amazing video, which I am sooo excited about. It's a new BBC Two trailer for upcoming drama session on BBC for this Autumn and Winter... and in this trailer are also short parts with Sophie. As you maybe know, Sophie had a part in TV movie called The Thirteenth Tale, based on a novel by Diane Setterfield and in this trailer are some short scenes from this film and also some of them are with Sophie... but you have to watch carefully to catch her there... but I am soooo excited about her new projects, including this one, so... check out.


You ask me why? Well... why not?

4. october 2013 at 23:49 | Angie. |  Diary
Lidé, co mě znají trochu dýl, vědí, že jsem blázen.
Vědí, že se každou chvíli pro něco nadchnu a zažeru.
Taky vědí, že když se pro něco vážně hodně nadchnu a do něčeho se vážně hodně zažeru, tak mě to jen tak nepustí. Takhle už mě skoro dva roky nepustila fan stránka o Kristen Stewart, kterou mám a ještě dlouho mě nepustí. Už s Kris válčím dohromady 6 let, to je dlouholetý vztah. Pro co jsem se ale v poslední době hodně nadchla, je právě Píseň ledu a ohně, tedy knižní série George R.R. Martina, a to prozatím především pro seriálové zpracování, protože na čtení teď s novou školou nemám tolik času. Každopádně čtu i knihy a miluju je, jen mi to nejde tak rychle, protože je deprimující, jak hrozně tlusté ty knížky jsou :D No a protože jsem nejednou měla stránku o celém seriálu, o celé sérii filmů, atd... a vždycky to skončilo nezdarem, rozhodla jsem se, že to nebudu tolik hrotit... a vyberu si jednu herečku, do jejíž role jsem se v GoT zamilovala a kterou mám vážně hodně ráda a myslím, že má před sebou velkou kariéru. Jak jste pravděpodobně pochopili už jen při prvním pohledu na doménu či design stránky... jde o Sophie Turner, která v seriálu hraje Sansu Stark. V příštích dnech budu dodělávat rozcestníky a doplňovat galerii, takže moc novinek nečekejte.
Nevím, jak dlouho mi to vydrží, ale zatím mě to nadšení nepustilo :D
Takže bych vás tu ráda přivítala.
Vítejte :D :D
A doufám, že se sem budete rádi vracet.
- Angelique Tussaud... ode dneška pro vás už jen Angie.

Facts & Trivia

4. october 2013 at 23:32 | Angie.
This article will be updated everytime I find something new. You can also tell me, if you know something funny or interesting about Sophie, which is not here and I will add it, of course with your resource.
Tento článek bude aktualizován, pokaždé najdu něco nového. Zároveň můžete psát do komentářů vtipné nebo zajímavé informace o Sophie, které víte a já je tu nemám udané, a já je sem - samozřejmě s vaším zdrojem - přidám.

 • Sophie začala hrát už když jí byly 3 roky, stala se členkou Playbox Theatre Company, kde hrála v mnoha hrách produkovaných touto společností.
  • Sophie started to play when she was just 3 years old, she became a member of Playbox Theatre Company, where she played in various theatre plays produced by this company.
 • Kvůli roli Sansy Stark v seriálu Hra o trůny (Game of Thrones) si přebarvila své přirozeně blond vlasy na zrzavo, když jí bylo pouhých 13 let. Mnoho lidí si proto myslí, že je barva vlasů, kterou má v seriálu, její přírodní.
  • Because of her role of Sansa Stark in TV series Game of Thrones, Sophie dyed her natural blonde hair to auburn (or ginger, how you want) when she was just 13 years old. In that case, many people think that her hair has naturally that color which Sophie has got in the show.
 • Po skončení první série Hry o trůny Sophie a její rodina adoptovali Zunni - psa, který hrál v seriálu zlovlčici jménem Lady, která patřila Sanse.
  • After season one ended, Sophie and her family adopted Zunni - dog, that played Sansa Stark's direwolf Lady in the show.
 • Je velkou fanynkou Jacka Nicholsona. Jeho snímek Přelet nad kukaččím hnízdem patří mezi její oblíbené filmy.
  • She is huge fan of Jack Nicholson. His film One Flew Over the Cuckoo's Nest is one of her favorite movies.

Životopis || CZ

4. october 2013 at 23:06 | Angie.
English version || Česká verze

Sophie Belinda Turner se narodila 21. února 1996 v Northamptonu v Anglii. Když jí byly dva roky, přestěhovala se její rodina do Warwicku. Tam studovala na Wawrick Prep School a následně pokračovala na King's High School. Od svých tří let byla členkou divadelní společnosti Playbox Theatre Company, kde si zahrála v mnoha hrách, z těch výraznějších např. v r. 2008 ve hře jménem Se7em nebo o rok později ve hře Scary Play.
Známou se stala již díky své první roli před kamerou. Je to role Sansy Stark (nejstarší dcery lorda Eddarda Starka) v populárním televizním seriálu Hra o trůny (Game of Thrones), která je adaptací známých a oblíbených knih, jejihž autorem je George R.R. Martin. První série byla odvysílána na HBO v roce 2011 a následovaly ji další dvě stejně úspěšné. V současné době začalo natáčení 4. série. Role v tomto seriálu pro ni byl skutečný průlom v kariéře. Za tuto roli už získala i nominaci na cenu Young Artist Award v kategorii Nejlepší seriálová herečka ve vedlejší roli. Cenu bohužel nezískala, ale rozhodně by si to zasloužila.
Kromě Hry o trůny má v současné době na kontě další dva filmy, které mají vyjít ještě v tomto roce. Prvním z nich je thriller jménem Another me, který je více známý pod názvem Panda Eyes, ale byl přejmenován zpět na Another me. Tak se zároveň jmenuje i knižní předloha tohoto filmu, kterou napsala spisovatelka Catherine MacPhail. V tomto filmu si Sophie zahrála hlavní roli jménem Faye po boku Jonathana Rhys Meyerse (Tudorovci, The Mortal Instruments: Město z kostí). Film je režírován Isabel Coixet. Natáčení probíhalo od listopadu 2012. Premiéru bude mít tento film tento rok na Mezinárodním Filmovém Festivalu v Torontu.
Druhou filmovou příležitostí v její kariéře je televizní adaptace knihy od spisovatelky Diane Setterfield - Třináctý příběh (The Thirtheenth Tale). V tomto snímku si zahraje Adeline March, která je popisována jako ta zlá z dvojčat. Samozřejmě zároveň stále natáčí Hru o trůny. Seriál prošel mnohým přeobsazováním v řadách herců, ale Sophie to naštěstí nepostihlo (to by museli být blázni).
Kromě toho, že pracuje na své herecké kariéře, také i nadále studuje střední školu. Její skvělou kamarádkou je její seriálová sestra Maisie Williams, která hraje v Hře o trůny Aryu Stark. Je velkou fanynkou Jacka Nicholsona - Přelet nad kukaččím hnízdem patří k jejím nejoblíbenějším filmům.

Biography || EN

4. october 2013 at 22:27 | Angie.
English version || Česká verze

Sophie Belinda Turner was born on February 21, 1996 in Northampton in England and she grew up in Warwick. Her family moved there when she was two years old. She attended there Warwick Prep School and after that, she started to study at King's High School. She has been member of local theater company called Playbox Theatre Company since she was just three years old. She had various role produced by this company, for example in theatre play Se7en in 2008 or Scary Play in 2009.
She became well known for her first role in front of a camera, for her role of Sansa Stark, the eldest daughter of Lord Eddard Stark (Sean Bean), in famous and very popular and successfull TV series Game of Thrones, based on novels written by George R. R. Martin. First season of this series began in 2011. It was a real breakthrough for her. She was nominated on Young Artist Awards as Best Supporting Actress in a TV series.
She is going to play main character in another movie adaptation of a book, this time it's written by Catherine MacPhail called Another me. Movie is better known as Panda Eyes, but it was renamed to Another me few weeks ago. She's starring there with Jonathan Rhys Meyers and it's directed by Isabel Coixet. Her character's name is Fay. The shooting began shootin in November 2012 and will have premiere at the Toronto International Film Festival 2013 (and I can't wait for it!).
Her last movie role is in TV movie The Thirteenth Tale where she plays Adeline March which is also based on a novel, written by Diane Setterfiels. He role is described as the angry, violent twin. She is of course still part of Game of Thrones. The fourth season is to come next spring and her character is surprisingly still alive.
Expect the fact, that she's working on her career as an actress, she also still studies high school. She's great friend with Maisie Williams, her co-star from Game of Thrones, who plays her younger sister, Arya Stark. She is huge fan of Jack Nicholson and his movie One Flew Over the Cuckoo's Nest is one of her most favorite movies.

Filmography || Filmografie

4. october 2013 at 20:34 | Angie.

Television

2011 - ??? Game of Thrones
» as Sansa Stark || Hra o trůny; v roli Sansy Stark

Movies

2013 - The Thirteenth Tale
» as Adeline March || český název zatím není; v roli Adeline March

» as Fay || český název zatím není; v roli Fay

2014 - Barely Lethal
» as Heather || český název zatím není; v roli Heather

2014 - Alone
» as Penelope || český název zatím není; v roli Penelope

2015 - Mary Shelley's Monster
» as Mary Shelley || český název zatím není; v roli Mary Shelley

Theater

2008 - Se7en
2009 - Scary play

Angelique.

4. october 2013 at 20:19 | Angie.
Information
» informace o majitelce blogu

Diary
» to, co se jinam než do deníčku nehodí

Behind the name
» jak jsem přišla ke svému jménu a přezdívce

Wanna be affiliates?

3. october 2013 at 21:58 | Angie.
If you wanna be my affiliate, just write to comments:
Jestli chcete spřítelit, stačí, když do komentářů vyplníte:

Name | Přezdívka:
Site | Adresa stránky:
A reason why | Proč chcete spřátelit?

rules | pravidla
I actually don't like rules, but without rules can nothing works, so... I have a few...
Já vlastně nemám ráda pravidla, ale bez pravidel to občas nejde... takže přeci jen nějaká mám...

1. You have to like Sophie Turner or GoT
- Musíte mít rádi Sophii Turner nebo GoT

2. Visit and write comment sometimes... once a week could be ideal. I know that you can be busy and don't have time every day or every week but I don't wanna be affie with someone, who will never come here.
- Občas se sem podívat a napsat komentář. Jednou týdně by bylo ideální. Já samozřejmě vím, že můžete být zaneprázdnění, nechci po vás, abyste sem chodili každý den, ale alespoň jednou týdně, nebo jednou za dva týdny, nechci být spřátelená s někým, kdo se tu nikdy neukáže.

3. Don't write swear comments!
- Nepište sprosté komentáře!

4. Your comments shoud be longer than one word. I hate those people, who come and write to long article about some... movie for example and write just: "nice" or... "cool" or... "interesting".
- Komentáře by měly být delší než jedno slovo. Nesnáším lidi, kteří přijdou a k dlouhému článku třeba o nějakém filmu napíšou jenom, já nevím: "pěkný" nebo "boží" nebo "zajímavý"... a úplně nejlepší je "obíhám", zkrátka jen proto, aby to měli z krku a já přišla k nim.

I have no idea what more:D maybe I will find out something, but for now it's all.
Nemám tucha, co dál bych mohla ještě dát jako pravidlo... možná ještě na něco přijdu, ale prozatím je to vše.

Online

3. october 2013 at 20:45 | Angie.
Information about site
» informace o blogu

Angelique.
» informace o admince

» designy blogu

Affiliates
» spřátelené stránky

» chcete spřátelit?

Media

3. october 2013 at 20:04 | Angie.
» trailery, rozhovory, fan videa se Sophie

Fan Arts
» výtvory fanoušků (kresby, malby, atd.)

Graphic
» grafika s Sophie

Photo Gallery
» galerie fotek

Sophie Turner

3. october 2013 at 19:59 | Angie.
» životopis Sophie Turner

» filmografie Sophie

» fakta ve zkratce a zajímavé či vtipné informace

Quotes
» z úst Sophie Turner

Quotes about Sophie
» co jiní říkají o Sophie

Awards & Nominations
» ocenění a nominace

Behind the Name
» informace o jméně

With Celebrities
» Sophie se slavnými